20 Ocak 2010 Çarşamba Günü Haberleri

20 Ocak 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
2009 Yılı Sonunda Hazine'nin Alacağı 28.2 Milyar Tl Oldu Hazine Müsteşarlığı'nın Alacakları 2009 Yılı Aralık Sonu İtibariyle 28.2 Milyar Tl Olurken, Bunun 9 Milyar 47.7 Milyon Tl'sinin Vadesi..
Baykal: AKP'nin Şova Dönük Açılımları Fiyaskoyla Sonuçlanıyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ermenistan Anayasa Mahkemesi'nin Verdiği Kararla Ermenistan Protokolünün Ortadan Kalktığını İfade..
Baykal: Bu Protokoller Geçerliliğini Kaybetti CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ermenistan Anayasa Mahkemesi'nin, Türkiye ve Ermenistan Arasındaki Protokollere İlişkin Kararını Değerlendirirken..
Meksika'da Cezaevinde Çatışma: 23 Ölü Meksika'da Bir Cezaevinde İki Rakip Uyuşturucu Çetesi Arasında Çıkan Çatışmada 23 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Ysk'ya Üye Seçimi Yüksek Seçim Kurulu'nun (Ysk) Yargıtay Kontenjanından Boşalan 3 Üyeliğinden 2'si Belirlendi.
Seçim Sonuçlarından Memnun Kalan Moskova Kieve Büyükelçi Gönderiyor
Seçim Sonuçlarından Memnun Kalan Moskova Kiev'e Büyükelçi Gönderiyor
Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, Ukrayna Lideri Viktor Yuşçenko'nun Başkanlık Seçimlerini Kaybetmesinin Ardından Kiev Büyükelçisi Mihail Zurabov'un Göreve Başlaması ile İlgili Kararı İmzaladı. Rusya'nın Kiev...
MHP İzmir İl Başkanı Dervişoğlu: Bizzat Başkan Kocaoğlunun Açıklamadıklarını Kaale Almıyoruz
MHP İzmir İl Başkanı Dervişoğlu: Bizzat Başkan Kocaoğlu'nun Açıklamadıklarını Kaale Almıyoruz
20.01.2010- Bir Basın Toplantısı Düzenleyen MHP İzmir İl Başkanı Müsavvat Dervişoğlu, Şehrin Gündemiyle İlgili Açıklamalarda Bulundu. Partisinin İlçe Teşkilatlarına Ankara'da Seminer Düzenlendiğini Belirten Dervişoğlu,...
Göz Rahatsızlığı Sebebiyle Terör Kampından Ayrılan Kadın Tutuklandı 20.01.2010 - İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Düzenlenen Operasyonda Gözaltına A..
Tekel İşçileri 6 İşçi ve Memur Konfederasyonun Ortak Gündeminde 6 işçi ve memur Konfederasyonu TÜRK-İŞ, HAK-İŞ, DİSK ile MEMUR-SEN, TÜRKİYE KAMU-SEN ve KESK TEKEL işçileri için yarın bir aray..
Tarım ve Köyişleri Eker: Rusyaya Tavuk İhracatına Önümüzdeki Yıl Başlanacak
Tarım ve Köyişleri Eker: Rusya'ya Tavuk İhracatına Önümüzdeki Yıl Başlanacak
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Rusya ile Tavuk İhracatına Yönelik Çalışmaların Sürdüğünü Belirterek Bu Konuda Yoğun Talep Olduğunu Söyledi.
Dışişleri Bakanı Davutoğlu İngiltere'ye Gidecek Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Beraberinde Resmi Heyet ve Basın Mensuplarından Oluşacak Bir Heyetle Birlikte, Afganistan Konulu Uluslararası..
Ereğlide Ekmeğe Zam Yok
Ereğli'de Ekmeğe Zam Yok
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Fırıncılar Ekmeğe Zam Yapılacağı İddialarını Yalanladı. Fırıncılar Ekmek Yapımının Başlıca Maddesi Olan Una Zam Gelmediği Sürece, Ekmeğe Zam Yapmayı Düşünmediklerini Söyledi.
Youla Denizlisporda
Youla Denizlispor'da
Denizlispor, Eskişehirspor'un Kadro Dışı Bıraktığı Youla ile 2,5 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Başsavcıdan Balyoz Açıklaması
Başsavcı'dan 'Balyoz' Açıklaması
Başsavcı, Bir Gazetedeki 'Balyoz Güvenlik Harekat Planı' Haberine İlişkin 'O Manşetin Bizimle Bir Alakası Yok' Dedi.
Atı, Fermiye Hazırlanıyor
Atı, Fermi'ye Hazırlanıyor
Piyasada Tek Başına Kalan Atı, Mart Ayına Doğur Çıkması Beklenen Nvıdıa Gf100'e Karşı Hazırlık Çalışmalarına Başladı.
Ms Uyarıyor: 'Ieyi Sakın Bırakmayın!'
Ms Uyarıyor: "Ie'yi Sakın Bırakmayın!"
Internet Explorer'dan Vazgeçerseniz Çok Pişman Olursunuz! En Azından Microsoft Öyle Diyor...
Yurt Kapasitesi 300 Yatağa Ulaşacak
Yurt Kapasitesi 300 Yatağa Ulaşacak
Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Yurt Yapıp İşletme Konusunda Teşvik Getirmek İstediklerini Söyledi.
Lenovo Ideapad Y550p
Lenovo Ideapad Y550p
Lenovo Ideapad Y550p Windows 7 Optimizasyonu ile Beklenenin Ötesinde Bir Hız Sunuyor...
Mebden Şiddeti Önleme Hedefleri
Meb'den Şiddeti Önleme Hedefleri
Meb, Şiddet Olaylarının Yaşandığı Okullarda, Personelin Tamamını Hizmet İçi Eğitimden Geçirecek.
Youtube Spora Yatırım Yapıyor
Youtube Spora Yatırım Yapıyor
Ülkemizde Yasak Olsa da Youtube'dan Dizi ve Filmleri İzledik. Çeşitli Komik Videolara Göz Attık Şimdi İse Bu Popüler Siteden Maç Seyretme Vakti Geldi. Ancak Onlar Farklı Bir Ligi Yayınlıyor.
Öğretmenlere Tatil Müjdesi
Öğretmenlere Tatil Müjdesi
Öğretmenlere, Yaklaşan Sömestr Öncesinde 5 Yıldızlı Otellerde Tatil Müjdesi Geldi.
Tayland, Haiti'ye Pirinç Gönderecek Tayland Hükümeti Haiti'ye Yaptığı Yardım Miktarını Artırdı. Daha Önce Acil Yardım Olarak 20 Bin Dolar Göndereceğini Açıklayan Tayland Hükümeti, Kamuoyundan..
Tayland'da Kırmızılılar Yeniden Hareketleniyor, Havaalanı Kapanma Tehlikesi Altında Tayland'da 'Kırmızılılar' Olarak da Bilinen Muhalif Diktatörlük Karşıtı Demokrasi Cephesi (Udd), Gösteriler..
Devlet Bahçeli'den Teşkilatlara Uyarı: Ağca Üzerinden MHP'ye İftira Atılabilir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Mehmet Ali Ağaca Konusunda Teşkilatlarını Uyardığı Öğrenildi. Bahçeli, Ağ..
Kuralder: 'Balyoz Harekatı' Anayasal Düzene Karşı İşlenmiş Suçtur Orgeneral Çetin Doğan'ın Kara Kuvvetleri Komutanı Olduğu 2003 Yılında Hükümet'e Karşı Hazırlanan 'Balyoz' Darbe Planına Antal..
Osmanlı Belgelerinde Suluova İsimli Sergi Açıldı
'Osmanlı Belgelerinde Suluova' İsimli Sergi Açıldı
Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü ile Suluova Kaymakamlığı Ortaklığıyla Düzenlenen, 'Osmanlı Belgelerinde Suluova' İsimli Sergi Açıldı. Amasya Valisi H. İbrahim Daşöz, "Sergi, Osmanlı'nın Ne Büyük Bir Devlet...
Yanan Orman Alanlarının Tamamı Şubat Ayında Yeşillendirilecek
Yanan Orman Alanlarının Tamamı Şubat Ayında Yeşillendirilecek
Antalya'nın Manavgat İlçesi Taşağıl Beldesi'nde 2 Yıl Önce Meydana Gelen Yangında Yanan Ormanlık Alanların Yüzde 95'i Yeşillendirildi. Taşağıl Orman İşletme Müdürü Zeki Tuncer, Geri Kalan Yüzde 5'lik Kısmı Şubat Ayı...
Sobadan Zehirlenen Baba Kız Hastaneye Kaldırıldı 20.01.2010- İzmir'de Bir Evde, Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenen Baba ve Kızı Hastaneye Kaldırıldı.
Akyazı Soruşturması Tamamlandı Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Bir Çok Suça Karıştıkları İddia Edilen ve Aralarında Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal ile Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'nı..
Konyada Sivil Kuruluşlar Balyoz Darbe Planına Tepki Gösterdi
Konya'da Sivil Kuruluşlar 'Balyoz' Darbe Planına Tepki Gösterdi
Taraf Gazetesinin Bugün Duyurduğu 2003 Tarihli ve 'Balyoz' Kod Adlı Darbe Planı, Kamuoyunda Büyük İnfial Uyandırdı. Darbe Planına Tepki Gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Genelkurmay Başkanlığı'nın, Hükümet'in ve Yargı...
Bursa Valiliği, İlk Konsülün Yerini Arıyor
Bursa Valiliği, İlk Konsülün Yerini Arıyor
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Konunun Uzmanları ile Düzenleyecekleri Çalıştay ile İznik'te İlk Konsülün Yapıldığı Yeri Tespit Edip Dünya Turizmine Kazandıracaklarını Belirtti.
Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi Seçimini Yaptı
Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi Seçimini Yaptı
Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi, 2010 Olağan Genel Kurul Toplantısını Yaparak, Yeni Başkanını Seçti.
Borsa 2010 Yılı Rekoruyla Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Bileşik Endeksi Düne Göre 309,60 Puan ve Yüzde 0,56 Artarak 55.469,20 Puandan 2010 Yılı Rekoruyla Kapandı.
Rusya'da Bir Gazeteci Polis Dayağı Sonucu Öldü Rusya'nın Sibirya Bölgesindeki Tomsk Kentinde Polis Tarafından Feci Şekilde Dövüldüğü Belirtilen Gazetecinin Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Cem Nergin Oldu Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (Tgsd) Başkanlığına Cem Negrin'in Getirildiği Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül Hindistan Parlamento İşleri ve Su Kaynakları Bakanı Bansal'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hindistan Parlamento İşleri ve Su Kaynakları Bakanı Pawan Kumar Bansal ve..
Adana'da Altılı Ganyan 1.124,39 Lira Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan 1.124,39 Tl İkramiye Verdi.
Ferrari Gp Daha Az Benzin İçin Çalışıyor Formula 1 Yarışmalarının En Önemli Takımlarının Başında Gelen Ferrari Gp, 2010 Yılına Hazırlanırken, Otomobillerinin Benzin Tüketimini Azaltmak İstiyo..
Merkezi Yönetim Brüt Borç Stoku 2009'da 441.4 Milyar Tl'ye Ulaştı Merkezi Yönetim Brüt Borç Stoku 2009 Yılında 441.4 Milyar Tl'ye Ulaştı. Aralık Ayında Bir Önceki Aya Göre 600 Milyon Tl'lik A..
Tosçelik Fen Lisesi, Matematik Yarışmasında Hatay Birincisi Oldu
Tosçelik Fen Lisesi, Matematik Yarışması'nda Hatay Birincisi Oldu
Oyak Grubun Tarafından 'Hayat Matematiktir' Sloganıyla Düzenlenen Matematik Yarışması'nda Tosçelik Fen Lisesi Hatay Birincisi Oldu.
Okullara Şehit İsimleri Verilmeye Devam Edilecek Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü, Okullara Şehit İsmi Verilmesi Uygulamasına Devam Edileceğini Duyurdu.
Yolcu Otobüsüyle Esrar Taşıyan 2 Kişi Tutuklandı Muğla'nın Fethiye İlçesine Yolcu Otobüsüyle Esrar Maddesi Sokmaya Çalışırken Narkotik Köpekleri Tarafından Yakalanan Zanlılar Tutuklandı.
Talasta Tarihi Konaklar Turizme Kazandırılıyor
Talas'ta Tarihi Konaklar Turizme Kazandırılıyor
Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Tarihi Kürtüncü Konağı'nda Gerçekleştirilen Restorasyon Çalışmalarını İnceledi.
Gürcü Bakan, İnegöle Hayran Kaldı
Gürcü Bakan, İnegöl'e Hayran Kaldı
Gürcistan Devlet Bakanı Mirza Davitaya, Gürcistan-ankara Büyükelçisi Tariel Lebanidze ile Birlikte Bursa'nın İnegöl İlçesinde Oylat Kaplıcaları ile İnegöl Kent Müzesi'ni Ziyaret Etti. Konuk Bakan, Oylat ve Kent Müzesi'ne...
5 Oto Teybi Çalan Şahıs Yakalandı Kayseri'de, Çeşitli Tarihlerde Eskişehir Gecekondu Önleme Bölgesi'ndeki Mahallerden 5 Oto Teybi Çalan Bir Kişi Yakalandı.
Eğitim-bir-sen Şube Başkanı İzci:yargı Darbe Planlarına Anında Müdahale Etmeli Adıyaman Eğitim-bir -Sen Şube Başkanı Gaffari İzci, Darbe Planlarından Halkın Bıktığını Belirterek, Bunların Yar..
Okul Karneni Getir, Eğlence Karneni Götür
Okul Karneni Getir, Eğlence Karneni Götür
As Merkez Outlet, Çocukların Sömestr Tatilini Daha Eğlenceli Hale Getirmek İçin Katılımı Ücretsiz Olan Bir Dizi Etkinlik Düzenledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10