24 Mayıs 2010 Pazartesi Günü Haberleri

24 Mayıs 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İya Taş Köprü Ödülleri Sahiplerine Verildi İstanbul'da Yaşayan Adanalılar Platformu (iya) Tarafından Düzenlenen 'İya Taş Köprü Ödülleri' Sahiplerine Verildi
Başbakan Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile Telefonla Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz ile Telefon Görüşmesi Yaptı. Başbakan Erd..
Şener: "Recep Bey" Gayet Doğal Bir Kullanım Biçimi Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, Kılıçdaroğlu'nun "Recep Bey" ifadesini "Gayet doğal bir kullanım biçimi" şeklinde değerlendi..
Gtb'de Sektörel Toplantılar Devam Ediyor Gaziantep Ticaret Borsası'nda (gtb) Sektörel Toplantılar Devam Ediyor
Gaziantep'te MEB Gaziantep'te, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (tusaf) İşbirliğinde, Hububat İşletmeciliği Eğitim Çalış Tayı Gerçekleştirildi
Profilo, Geleceğe Enerjin Kalsın Projesine Destek Verdi
Profilo, 'Geleceğe Enerjin Kalsın' Projesine Destek Verdi
Okullarda Elektrik, Su ve Isınma Harcamalarından Tasarruf Sağlanmasını ve Öğrenciler Arasında Enerji Tasarruf Bilincinin Yaygınlaşmasını Hedefleyen 'Geleceğe Enerjin Kalsın' Projesi Ödül Töreni, Profilo'nun Katkılarıyla...
İzmir'de Tefeci Operasyonu: 17 Gözaltı İzmir'de, Çeşitli Bankalara Ait Kredi Kartı Pos Cihazlarını Kullanarak Tefecilik Yaptıkları İddia Edilen 17 Kişi Yakalandı.
Fenerbahçeli Semih'in Babası Sabit Şentürk: 'Oğlumun Galatasaray ile Anlaştığı Doğru Değil' Fenerbahçe'nin Milli Futbolcusu Semih Şentürk'ün Babası Sabit Şentürk, Oğlunun Galatasaray ile Anla..
Samsun'da Dolmuşçuyu Yaralama ve Gasp İddiası Samsun'un Canik İlçesinde Bindikleri Dolmuşta Sürücüyü Boğazından Bıçakla Hafif Yaraladıktan Sonra Aracını Alıp Kaçan 2 Kişinin Yakalandığı Bildi..
Mersin Turizm Platformu Başkanı Olcar: 'Kurulacak Nükleer Santral, Turizm İçin Trajedi Olacak' Mersin Turizm Platformu Başkanı Numan Olcar, Akkuyu'da Kurulması Düşünülen Nükleer Enerji Santra..
Afganistan'daki Uçak Kazası Afganistan'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden İhh İnsani Yardım Vakfı Asya Sorumlusu Faruk Aktaş ve İhh Gönüllüsü Bahattin Yıldız İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılı..
CHP'li Delegeler Arasında 'Hırsız, Haydut' Tartışması Gizli Kamera İddialarının Ardından Genel Başkanlıktan İstifa Eden Deniz Baykal'ın Yerine CHP Genel Başkanlığı'na Seçilen Kemal Kılıçdaroğ..
Werder Bremen Özili Bırakmak İstemiyor
Werder Bremen Özil'i Bırakmak İstemiyor
Mesut Özil'in Takımında Kalıp Kalmayacağı Yılan Hikayesine Döndü.
Enflasyon Hedefi Aşacak
Enflasyon Hedefi Aşacak
Yılmaz, Gıda Fiyatlarındaki Yüksek Oynaklık Nedeniyle Enflasyonun Bir Müddet Hedefin Üstünde Olacağını Açıkladı.
Sanayide Bir Zirve Daha
Sanayide Bir Zirve Daha
İmalat Sanayi Kapasite Kullanım Oranı Mayıs Ayında, Geçen Yılın Aynı Ayına Göre 9,2 Puan Arttı.
Başakşehir'de Mühimmat Bulundu Başakşehir'de Baraj Gölü Kenarındaki Ağaçlık Alanda 166 Adet Otomatik Silah Mermisi Bulundu.
Siyasete Devam Edeceğim
'Siyasete Devam Edeceğim'
Baykal-Kılıçdaroğlu Görüşmesinde, Baykal Bir Dizi Tavsiyede Bulundu. Baykal Siyasete Devam Konusunda da Kararlı.
Otlukbeli Koleji, İlköğretime Başlayacak Çocuklara Ücretsiz Okula Olgunluk Testi Yapıyor
Otlukbeli Koleji, İlköğretime Başlayacak Çocuklara Ücretsiz 'Okula Olgunluk' Testi Yapıyor
Erzincan Özel Otlukbeli Koleji, İlköğretime Yeni Başlayacak Çocuklara Okul Farkı Gözetmeksizin Ücretsiz 'Okul Olgunluk' Testi Yapıyor. Test ile Çocukların Zihinsel, Bedensel, Duygusal ve Sosyal Yönleri Tespit Ediliyor....
Eski CHP Pm Üyesi Sevgi Pekşen: Parti Yönetimindeki Mevcut Yapıyı Çok Sağlıklı Bulmuyorum Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (Pm) Üyesi Sevgi Pekşen, Parti İçerisinde Etkinliğin..
Gmail Hesabınızın Hacklendiğini Nasıl Anlarsınız?
Gmail Hesabınızın Hacklendiğini Nasıl Anlarsınız?
Acaba Gmail Hesabınız Son Birkaç Gün İçerisinde Hack'lenmiş Olabilir mi İşte Anlamanızın Basit Yolu
Bala Kent Konseyi Genel Kurulu Yarın Yapılacak Bala Kent Konseyi Genel Kurulu, Yarın Saat 10
Beşiktaşta Transfer Harekatı Başladı
Beşiktaş'ta Transfer Harekatı Başladı
Yeni Sezona İddialı Bir Kadroyla Girmeye Hazırlanan Beşiktaş, Transfer Çalışmalarına Hız Verdi.
Kızıltepe Yolundaki Ağaçları Kopardılar
Kızıltepe Yolundaki Ağaçları Kopardılar
Mardin ile Kızıltepe Arasındaki 25 Kilometrelik Yolun İki Tarafına Dikilen Ağaçlar, Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişilerce Yerlerinden Söküldü. İl Çevre ve Orman Müdürü Fahrettin Ay, İki Yıldır Ağaçlandırma Çalışmaları...
CHP İzmir İl Başkanından Şok İddia
CHP İzmir İl Başkanından Şok İddia
Deniz Baykal'a destek veren 4 il başkanından biri olan İzmir İl Başkanı Ekrem Bulgun, tehdit aldığını açıkladı.
Tüsiad Başkanı Ümit Boyner, Gaziantep'te Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (tüsiad) Başkanı Ümit Boyner, Yeni İstihdam Alanlarının Açılmasına Yönelik Her Türlü Projeyi Destekleyecekleri..
'Vefalı' Kasa Hırsızları Yakalandı Adana'da, Bir İş Yerinden Para Kasası Çaldıkları Belirlenen İki Kişi, Güvenlik Kamerası Kayıtları Sayesinde Yakalandı
Fenerbahçede Mutu Sesleri
Fenerbahçe'de Mutu Sesleri
Rumen Futbolcu Adrian Mutu'nun Menajeri Giovanni Becali, Gelecek Sezon Fenerbahçe'de Forma Giyebileceğini Söyledi.
Safvet Koleji, Iyipodan Dünya İkincisi Olarak Döndü
Safvet Koleji, Iyipo'dan Dünya İkincisi Olarak Döndü
Özel İnegöl Safvet Koleji, Gürcistan Eğitim ve Bilim Bakanlığı'nın, Avrupa Birliği ve Çağlar Eğitim Kurumları ile Organize Ettiği Uluslararası Genç Mucitler Proje Olimpiyatı(ıyipo)'nda Gümüş Madalya Alarak Dünya İkincisi...
Osmaniye Eski Belediye Başkanlarından Musa Şahin İçin Mevlit Okutuldu
Osmaniye Eski Belediye Başkanlarından Musa Şahin İçin Mevlit Okutuldu
Osmaniye Belediye Eski Başkanı, Merhum Musa Şahin, Vefatının 14. Yıldönümünde Dualarla Anıldı. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Musa Şahin İçin Çardak Köyündeki Evinde Mevlit Okuttu. Cebeli Bereket Kur'an Kursu...
Otokoç'tan Kiralık Otoya 250 Milyon Tl'lik Yatırım Otokoç Genel Müdürü Görgün Özdemir, Otokoç'un Bu Yıl Kiralama Tarafında 250 Milyon Liralık Araç Yatırımı Yapacağını Bildirdi.
Siirt Ziyaret Beldesinin Çehresi Değişiyor
Siirt Ziyaret Beldesinin Çehresi Değişiyor
Siirt'in Baykan İlçesi Ziyaret Beldesinde Vakıflar Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılan Otel, Misafirhane, Ticaret Merkezi, Çok Amaçlı Salon ve Kurban Kesim Yeri İnşaatlarının Eylül Ayının Sonuna Kadar Bitirilmesi...
Kayseri'de Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 7 Bin 321 Sendikalı Personeli Bulunuyor Kayseri'de Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İl Genelinde 7 Bin 321 Sendikalı Personeli Bulunuyor
Şanlıurfa, Bilekten Anjiyo ile Tıp Dünyasının Dikkatini Çekiyor Gelişen Teknoloji Sayesinde Artık Anjiyo Girişimleri Küçük Çaplı Damarlardan Yapılabiliyor. Yıllardır Kasıktan Yapılan Anjiyo G..
Tülin Şahin İle UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri Devam Ediyor Top Model Tülin Şahin İle "UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri" Düzenleyen UNO, 23 Mayıs Pazar Günü İkinci Yürüyüşü Gerçekleşt..
Atalay: Türkiye Bu Lekeden Kurtulmuştur Atalay, Türkiye'nin İşkence ve Kötü Muamele Gibi Suçlamalarla Gündeme Gelmesi Döneminin Bittiğini Belirtti.
Konyaspor Şampiyonluğunu Kutluyor Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Süper Lige Yükselen Konyaspor'u Kutladı
Fazıl Say: Kılıçdaroğlu Yeni Bir Umut Fazıl Say, Kemal Kılıçdaroğlu ile İlgili Olarak "Türkiye İçin Yeni Bir Umut" Dedi.
Milletvekili  Ylmaz Tunç,  Kirazlıköprü Barajı İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Milletvekili Ylmaz Tunç, Kirazlıköprü Barajı İnşaatında İncelemelerde Bulundu
2010 Yılı İçin 16 Milyon TL. Ödenek Ayırdıklarını, Ödenek Sıkıntısının Olmadığını Ve Barajı Planladıkları Süre İçerisinde Bitirerek Bartın'ı Sel Taşkınlarından Koruyacaklarını Ve İnşa Edilecek Hidroelektrik Santralle De...
Avrasya Tarım Fuarı Agropro Haziran'da Ankara'da Gerçekleşecek Tarım Sektörü, 10 -13 Haziran'da Cnr Expo Tarafından Ankara'da Düzenlenecek Avrasya Tarım Fuarı Agropro'da Buluşuyor. Fuara Suri..
» 1 2