18 Mayıs 2010 Salı Günü Haberleri

18 Mayıs 2010 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Basınçlı Havadan Yararlanmışlarsa, Kesinlikle Kurtaracağız" Mahsur kalan 30 madenciye ulaşmak için devam eden kurtarma çalışamalarına katılan TTK iş güveniliği uzmanı Vedat Küçük "çalış..
Muammer Güler'den Çapkın'a Veda Ziyareti Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına Atanan İstanbul Valisi Muammer Güler, Iğdır Valiliğine Atanan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'a Veda Zi..
Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde Elektrik Kesintisi Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde 7 Saat Elektrik Kesintisi Uygulanacak
CHP'li Özyürek: Görevimiz Çıkacak Yeni Yönetime Destek Olmaktır CHP Sözcüsü Mustafa Özyürek, İl Başkanlarının Aldığı Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Kararını Saygıyla Karşıladıklarını, Bunun Dah..
Cenevrede Dans Gösterisi
Cenevre'de Dans Gösterisi
İsviçre'nin En Büyük Dans Okullarından Biri Olan "Dance Area" Cenevre Şubesinin Sezon Sonu Gösterisi Muhteşem Oldu.
AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yükselin Eşi Neşegül Yüksel Toprağa Verildi
AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel'in Eşi Neşegül Yüksel Toprağa Verildi
AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mehmet Yüksel'in Eşi Neşegül Yüksel (55) Toprağa Verildi.
Kırım Türkleri, Sürgünün 66ncı Yılında Porsuk Çayında Meşale Yaktı
Kırım Türkleri, Sürgünün 66'ncı Yılında Porsuk Çayı'nda Meşale Yaktı
Eskişehir'deki Kırım Türkleri, Kırım'dan Sürgün Edilişlerinin 66'ncı Yıldönümü Nedeniyle Porsuk Çayı Ortasına Kurulan Platform Üzerinde Meşale Yaktı,
Kayseride Su Baskınlarına Çözüm Getiriliyor
Kayseri'de Su Baskınlarına Çözüm Getiriliyor
Kayseri'de Her Yağışta Su Baskınlarına Neden Olan ve Mahallelinin Zor Anlar Yaşamasına Yolaçan Su Baskınları İçin Çözüm Aranıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Eskişehir Bağları Gecekondu Önleme...
'Erke Han' Yolcu Gemisi Hizmete Girdi Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul'un Ulaşımında Yeni Yollara, Yeni Projelerin Hayata Geçirilmesine İhtiyaç Olduğunu Belirterek, Kent İçi Ulaşımd..
Polatlı'da Satranç Turnuvası Sonuçlandı Ankara'nın Polatlı İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlediği Okullar Arası Satranç Turnuvasında Gençlerde Polatlı Anadolu Öğretmen Lisesi, B..
İlköğretim Öğrencileri 19 Mayıs'ı Kutladı Ankara'nın Kazan İlçesinde Kazan İlköğretim Okulu Öğrencileri, Öğretmenlerinin Hazırladığı Programla 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramın..
Milas'ta Yıldırım Ormanı Yaktı MUĞLA´nın Milas İlçesi´ne bağlı Kalınağıl Köyü´nde, yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangında 5 dönümlük alandaki kızılçam ağaçları zarar gördü.
Kozan'da Bir Belde ve 3 Köyde Karantina Uygulaması Adana'nın Kozan İlçesinde Şap Hastalığı Tespit Edilmesi Nedeniyle Bir Belde ve 3 Köyde Karantina Uygulaması Başlatıldığı Bildirildi
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Bardakoğlu: Aile İçi Şiddet, Taciz, Cinsel İstismarda Artış Toplum Psikolojisini Etkiliyor
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Bardakoğlu: Aile İçi Şiddet, Taciz, Cinsel İstismarda Artış Toplum Psikolojisini Etkiliyor
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Son Günlerde Gündemi Meşgul Eden 'Aile İçi Şiddet, Taciz, Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel İstismar' Olaylarında Hızla Artış Olmasının, Toplumun Psikolojisini Derinden...
Kayıp Başvurusunda Bulunduğu Eşini Öldürdüğü İddiası Konya'da Eşinin Arkadaşlarıyla Birlikte Öldürdüğü İddia Edilen Kişinin Cesedinin Bulunması İçin Çalışmalar Sürdürülüyor
CHP İl Başkanlarına Randevu Yanıtı CHP'nin 81 il başkanınan 77'sinin Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verdiğini açıklamasının ardından il başkanları Deniz Baykal'a da sahip çıkmış ve kaset olayın..
Çubukta Kur'an Kursu Yararına Kermes Açıldı Çubuk Müftülüğü ve Gökçedere Kur'an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Tarafından Kur'an Kursu Öğrencilerine Yardım Amacıyla Kermes Açıldı
Bofa Merrill Lynch Fon Yöneticileri Araştırmasına Göre Büyüme Korkusu Çin ve Euro Bölgesi'nde Ani Düşüşler Olacağına İnanılıyor Mayıs ayı BofA Merrill Lynch Fon Yöneticileri Araştırmasına..
Kozan'da 'Atatürk' Konulu Bilgi Yarışması Kozan Milli Eğitim Müdürlüğü ve Atatürkçü Düşünce Derneği (add) Şubesi'nce 'Atatürk' Konulu Bilgi Yarışması Düzenlendi
Bihter Son Kozunu Oynuyor
Bihter Son Kozunu Oynuyor
Kanal D'nin Reyting Rekortmeni Dizisi "Aşk-ı Memnu" Yine Heyecan Dolu Bir Bölümle Ekrana Geliyor.
İhracatta 'Kırmızı Hat' Sıkıntısı Yurt Dışına Gönderilen Mallarda Kırmızı Hata Düşme Oranının Artması Üzerine İhracatçıların Sıkıntıya Girdikleri Bildirildi
CHP Balıkesirde de İkiye Bölündü
CHP Balıkesir'de de İkiye Bölündü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adaylığını Açıklamasıyla Başlayan Tartışmalar Devam Ediyor. Hafta Sonu Gerçekleştirilecek CHP Büyük Kurultayı Öncesi Yaşanan Tartışmalara CHP...
Doç. Küçük: Cumhuriyet Kadar Demokrasiyi de Korumalıyız
Doç. Küçük: Cumhuriyet Kadar Demokrasiyi de Korumalıyız
Anayasa Değişikliğini Halkın Önüne Götürecek Düzenlemeyi Erteleyen Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Kararına Tepkiler Sürüyor. Anayasa Değişikliği ve Ysk'nın Referandum Süresiyle İlgili Kararını Değerlendiren Kırıkkale...
THY: Ortaklık Kararı Yok Türk Hava Yolları (THY), Herhangi Bir Havayolu ile Stratejik Ortaklık Yönünde Kararın Bulunmadığını Bildirdi.
Ergenekon Mahkemesi, Sıhhiye Orduevi'nin Güvenlik Kamera Kayıtlarının Peşine Düştü Ergenekon Ana Davasına Bakan Mahkeme, Danıştay Saldırısıyla İlgili Olarak Sıhhiye Orduevi'nin Güvenlik Kamer..
Erdoğan: Bizden İstenenleri Konuştuk Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Washington'da Yapılan Nükleer Güvenlik Zirvesini Hatırlatarak, 'Zirvede Bizden İstenen Şuydu; İran Elindeki Az Zenginleştir..
Sivaslılar Taksim Metro'da 6. Kez Buluşuyor Sivaslılar, Taksim Metro'da 6. Kez Bir Araya Geliyor. 'Her Sivaslıdan Sivas'a Bir Turist' Sloganıyla Düzenlenen Etkinlikler, Bu Yıl 20–23 Mayıs Gü..
Güneş Enerjisi Bilgilendirme Seminerleri Sürüyor
Güneş Enerjisi Bilgilendirme Seminerleri Sürüyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Temiz Enerji Koordinatörlüğü'nün Yürüttüğü Güneş Enerjisi Projeleri'nin Bir Ayağı Olan 'Eğitim ve Bilgilendirme Çalışmaları' Devam Ediyor. Temiz Enerji Koordinatörlüğü'nün...
Bilim Şenliği Vatandaşlardan Yoğun İlgi Gördü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Tarafından Halk Bahçesi'nde Gerçekleştirilen Çomü 3. Bilim Şenliği İlgi Gördü. Çanakkale Valiliği i..
Ankara -Afyon Arasında Yht Taşımacılığı Başladı Ankara-Afyon arasında Yüksek Hızlı Tren (YHT) artı bölgesel tren bağlantılı kombine taşımacılık başladı.
TCDD'den yapılan yazılı açıklamad..
Afganistanda Düşen Uçağın Ateşi Adanayı Yasa Boğdu
Afganistan'da Düşen Uçağın Ateşi Adana'yı Yasa Boğdu
Afganistan'da Düşen Pamir Havayollarına Ait Yolcu Uçağında Adanalı 29 Yaşındaki Mustafa Cıbılı'nın da Bulunduğu Bildirildi. Cıbılı'nın Ailesi, Oğullarının Çalıştığı Şirket Yetkilileri Tarafından Verilen Haberle Yıkıldı.
Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Basın Açıklaması
Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Basın Açıklaması
Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurulduğundan bu yana, gerek oyunları, gerek çocuk ve yetişkinlere verdiği oyunculuk kursları ile Manisa halkının beğenisini ve takdirini toplamayı başarmıştır. Kadrosundaki eğitimli...
'Annenin Kıza, Kızın Anneye Bir Ödülü Var' Projesi Sosyal Destek Projesi (sodes) Kapsamında Yürütülen, Kadınların ve Kız Çocuklarının Sosyal ve Kültürel Yaşama Katılmasını Amaçlayan 'Annenin ..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı AK Parti Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya, 'Bu Vatan Bizlere Emanet Edilmiş Paha Biçilmez Bir Hazinedir' Dedi
Ereğli'de Atık Pil Toplama Kampanyası Ereğli İvriz Öğretmen Anadolu Lisesi ve Vasfiye Ergin Çocuk Yuvası Tarafından Sosyal Sorumluluk Proje Kapsamında 'Atık Pil Toplama Kampanyası' Düzenlendi
Sü 7. Bahar Şenlikleri Selçuk Üniversitesi (sü) Rektörü Prof
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, '19 Mayıs'ta Mustafa Kemal'in Ortaya Koyduğu Tarihi Davranışı İyi Özümsey..
CHP İl Başkanı Özdemir ve Milletvekili Kulkuloğlu da Kılıçdaroğlu Dedi CHP Kayseri İl Başkanı Enver Özdemir ve CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu Yaptıkları Yazılı Açıklamada CHP Genel..
Nijeryalı İş Adamı, Develi'de Nijerya'nın En Büyük Şehirlerinden Kano'da Ticari Hayatını Sürdüren Bajista Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Alhaji Buhari Sani, İslamoğlu Tekstil Yöneticilerinden..
DSİ'den Sultansazlığına Destek DSİ Kayseri Bölge Müdürlüğü, Sultansazlığı Milli Parkı'na Su Taşıyan Kanallarda Temizlik Çalışması Başlattı
Eü, Aliağa'da Sanayicinin Üniversiteden Beklentilerini Anketle Tespit Ediyor Ege Üniversitesi Rektörlüğü, Aliağa'da Sanayi Kuruluşlarının Üniversiteden Beklentilerini Tespit Etmek Üzere Anket..
MHP Grup Başkanvekili Vural: MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 'Başbakan, Bu Milletin Şehit Cenazelerine Katılarak, Orada Birlik ve Beraberlik Görüntüsü Vermesinden Niye Rahatsız Olur Bilmiy..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9