14 Mayıs 2010 Cuma Günü Haberleri

14 Mayıs 2010 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
John Malkovıch "Şeytani Komedya" ile İstanbul'da İstanbul Kültür Sanat Vakfınca Bu Yıl 17'ncisi Düzenlenen 'Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali' Kapsamında, Beyazperdenin Ünlü Karakter Oy..
Sınırdaki Birliklere Tank ve Obüs Topu Sevkiyatı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonları devam ederken Kuzey Irak sınır boylarındaki birliklere tank ve obüs topl..
Teğmen Emre Baltacı Tahliye Oldu İkinci 'Ergenekon' Davasının Tutuklu Sanıklarından Teğmen Emre Baltacı'nın Tahliyesine Karar Verildi.
Erdoğan Theodorakis'i Ziyaret Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ünlü Yunan Sanatçı Mikis Theodorakis'i Evinde Ziyaret Etti.
Adıyaman'da 3 Kişi Ev Basıp Karı Kocayı Darp Etti Adıyaman'da Bir Eve Baskın Yapan 3 Kişi Karı, Kocayı Darp Edip Kayıplara Karıştı. Edinilen Bilgiye Göre, Bahçelievler Mahallesi 909 Sokakt..
Silahların Karşılıklı Azaltılmasında Görüş Birliği Yunanistan Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Yorgo Papandreu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yaptıkları Görüşmede, 'Silahların Karşılıklı Ola..
Cezayir'de 5.2 Büyüklüğünde Deprem: 2 Ölü Cezayir'de Bugün 5.2 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldiği ve 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
Okan ve Emre Milli Takıma Veda Edecek
Okan ve Emre Milli Takıma Veda Edecek
Okan Buruk ve Emre Aşık'ın, ABD kampında oynanacak çek Cumhuriyeti maçıyla Türk Milli Takımı'na veda edeceğini açıkladı.
Ergenekon Davasında Tahliye İkinci ergenekon davasında Teğmen Emre Baltacı tahliye edildi.
Erdoğan: Beni Rahatsız Etmez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fener Rum Patriği Bartholomeos'nun Ekümenik Olarak Nitelendirilmesinin Kendisini Rahatsız Edip Etmediğine İlişkin Bir Soruya, 'Beni..
"Ergenekon" Davasında Tahliye İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, İkinci "Ergenekon" Davasının Tutuklu Sanıklarından Teğmen Emre Baltacı'nın Tahliyesine Karar Verdi.
Muğlayı Karıştıranlar Tutuklandı
Muğla'yı Karıştıranlar Tutuklandı
Muğla'da Yaşanan Olaylara Karıştıkları için Gözaltına Alınan Muğla Üniversitesi Öğrencisi 44 Kişiden 2'si Tutuklandı.
Ergenekon'da Bir Teğmen Tahliye Edildi Birleşen Ergenekon Davasında 16 Aydır Tutuklu Yargılanan Teğmen Emre Baltacı Dosya Kapsamı Tahliye Edildi.
Fenerbahçe Kulübünden Bilet Açıklaması
Fenerbahçe Kulübü'nden Bilet Açıklaması
Fenerbahçe Kulübü, kendilerine ait olmayan kongre sicil numarasıyla alınanbiletlerin tamamının iptal edildiğini açıkladı
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisinin Mayıs Ayı İkinci Oturumunda İzmir Büyükşehir Belediyesi, Eshot ve İzsu'nun 2009 Mali Yılı Kesin Hesabı Görüşüldü
UEFA, Euro 2016 Öncesi Değerlendirme Raporlarını Açıkladı UEFA, 28 Mayıs'ta belirlenecek UEFA Euro 2016 evsahipliği öncesi son değerlendirme raporlarını bugün açıkladı.
Tutuklu Başsavcı Cihaner Erzurum'a Getirildi Erzincan'daki Ergenekon yapılanmasının tutuklu sanıklarından olan Cumhuriyet Başsavcısı ilhan Cihaner, Yargıtay'daki duruşmasının ardından Ankara'..
KKTC'de Ubp Azınlık Hükümeti Kuruyor KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun Hükümeti Kurmakla Görevlendirdiği Ulusal Birlik Partisi (Ubp) Genel Başkanı İrsen Küçük, Demokrat Parti'nin (Dp) Dışa..
Kocaoğlu Engelli ve 60 Yaş Üstü Kartlardaki Kısıtlamayı Savundu
Kocaoğlu Engelli ve 60 Yaş Üstü Kartlardaki Kısıtlamayı Savundu
İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin İkinci Oturumunda Eshot ve İzsu'nun Kesin Hesap Bütçeleri Görüşülerek Onaylandı. Toplantıda 60 Yaş Üstü ve Engelli Kartlarına Getirilen Kısıtlamaların Eleştirilmesi Üzerine Başkan...
Otomobilin Kaldırımdaki Kafe Masalarına Çarpması İzmir'de Ehliyetsiz Bir Sürücünün Kullandığı Otomobilin, Birinci Kordon'da Bir Kafenin Kaldırımda Bulunan Masalarına Çarpması Sonucu Yaralanan..
Maliye Bakanı Şimşek, Gaziantep'te: Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kamuda Özürlü İstihdamını, Özürlüleri İşe Alma Konusundaki En Önemli Engeli Ortadan Kaldırdıklarını Söyledi
UEFA: Türkiye ve Fransa'nın Şansı Yüksek UEFA'nın, 2016 Avrupa Şampiyonası'nı Düzenlemek İsteyen Üç Aday Ülke ile İlgili İlk Değerlendirme Raporu, Türkiye ve Fransa'ya, İtalya'ya Oranla Daha ..
Başbakan Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Papandreu 22 Ayrı Anlaşma İmzaladı
Başbakan Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Papandreu 22 Ayrı Anlaşma İmzaladı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu arasında çeşitli alanlarla işbirliğini öngören 22 anlaşma imzaladı.
Erdoğan: Heybeliada Ruhban Okulu'nda Çözüm İçin Umutluyum Bilal Yakınbaş Bildiriyor - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Heybeliada Ruhban Okulu'nun Açılması ile İlgili Olarak 'Çözüme Yönelik Ça..
Atlantis Son Yolculuğuna Çıktı Uzay Mekiği Atlantis, Son Uzay Yolculuğuna Çıktı.
Eşeklere Damat Traşı ve Gelin Başı
Eşeklere Damat Traşı ve Gelin Başı
Muğla’nın Fethiye ilçesinde 15 Mayıs tarihinde evlendirilecek olan Duman ve Linda isimli eşekler, düğünleri öncesi kuaföre götürülerek güzelleştirildi.
Sürpriz Terim- Polat Buluşması
Sürpriz Terim- Polat Buluşması
Galatasaray'da çok önemli bir buluşma.
Atıklarınızla Tüketmeyecek, Üreteceksiniz...
Atıklarınızla Tüketmeyecek, Üreteceksiniz...
Bu Yeni Teknoloji Öyle Bir Yerden Enerji Üretiyor Ki! Buna Temiz Enerji Demek İçin Bin Şahit İster!
Erdoğan: Bugün İki Ülke İçin Bir Dönemeç Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu ile Yaptıkları Ortak Basın Toplantısında, 'Bugün, Yüz Yıla Yaklaşan Bir Süre İçeri..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10