13 Mart 2010 Cumartesi Günü Haberleri

13 Mart 2010 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Şanlıurfa İl Kongresi'nde Kavga CHP Şanlıurfa İl Kongresinde Yarışan 2 Adayın Tarafları Arasında Kavga Çıktı.
Şırnakta Yapılan Tekvando Müsabakaları Devam Ediyor
Şırnak'ta Yapılan Tekvando Müsabakaları Devam Ediyor
İsmi Sürekli Terör Olaylarıyla Gündeme Gelen Şırnak, İlk Kez Bir Turnuvaya Ev Sahipliği Yapıyor. İller Arası Tekvando Turnuvası, Şırnak'ta Başladı.
Teknopark Genel Müdürü Başalp: Üniversite Desteği, Teknoparkların En Önemli Katma Değeridir Kayseri Erciyes Üniversitesi Teknopark Genel Müdürü Ahmet Başalp, Üniversite Desteğinin Teknoparkla..
Avrupa Birliği, Yunanistan'ı Kurtarma Planını Pazartesi Açıklıyor Avrupa Birliği Yetkilileri, Yunanistan'ı Girdiği Mali Krizden Çıkarmak İçin Bir Yardım Planı Üzerinde Anlaştı.
Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir: Geldiğimiz Noktayı Unutmayalım
Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir: Geldiğimiz Noktayı Unutmayalım
Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Samsun'un Bafra İlçesinde Çeşitli İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu. Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı ile Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i Makamında Ziyaret Eden Demir'e AK Parti...
Şehzade Mehmet Manisanın Matematik Dehalarını Belirliyor
Şehzade Mehmet Manisa'nın Matematik Dehalarını Belirliyor
Özel Şehzade Mehmet Koleji Matematik Olimpiyatları'nda Elde Ettiği 4 Dünya 2.'liği ve 1 Dünya 3.'lüğü Başarı ve Tecrübesini Manisa İl ve İlçelerindeki İlköğretim Okulları ile Paylaşmak İstiyor. Özel Şehzade Mehmet Koleji...
128 Kaçak Yakalandı Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasa dışı yolla geçmek isteyen toplam 128 kaçak şahıs yakalandı.
Genelkurmay Başkanlığı'nın intern..
Psikolojik Danışman Işın: Aileler Televizyon, Çocuklar da Bilgisayarın Başında Vakit Öldürüyor
Psikolojik Danışman Işın: Aileler Televizyon, Çocuklar da Bilgisayarın Başında Vakit Öldürüyor
Rehberlik, Psikolojik Danışman ve Eğitim Koordinatörü Ersin Işın, Aileler İçi İletişimin Önemine Değinerek Ailelerin Kendilerini Televizyonun Başına Atarak Çocuklarını İhmal Etmemelerini İstedi.
Öğrenciler Suyun Önemini Öğrendi
Öğrenciler Suyun Önemini Öğrendi
Bursa Emine Örnek Koleji Öğrencileri, Yıldırım Bayezid Interact Kulübü'nün Katkılarıyla Prof. Dr. Abdurrahim Korukçu'dan 'Su ve Enerjinin Önemi'ni Öğrendi.
Meclis Üyesi Mahmut Kişoğlu Vefat Etti
Meclis Üyesi Mahmut Kişoğlu Vefat Etti
Erzurum İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Orhan Kişioğlu (82) Akşam Saatlerinde Hayatını Kaybetti.
İki Uçağın Çarpışması Son Anda Engellendi Fransa'nın Güneyinde, Fransız Havayolları Air France'a Ait A319 Modeli Air Bus Uçağıyla Cessna Marka Özel Bir Uçağın Havada Burun Buruna Geldiği, Ola..
Bornova Bld: 79 Beşiktaş Cola Turka: 88 Beşiktaş Cola Turka, Deplasmanda Bornova Belediyesi'ni 88-79'luk Skorla Mağlup Etti.
Ttnet, Geleceği Gaziantep Üniversitesi Öğrencilerinin Projeleriyle Değerlendirecek Ttnet'in, Gençlerin Kariyerlerine Katkı Sağlamak Amacıyla Türkiye'nin 40 Üniversitesinde Uyguladığı Ttnet'le..
Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı: Gençlik Kendi Kültürüne Yabancılaştırıldı
Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı: Gençlik Kendi Kültürüne Yabancılaştırıldı
Marmara Üniversitesi (mü) İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı, Günümüz Gençliği Kendi Kültürüne Yabancılaştırıldığını Belirtti. Bayraklı, Kendi Kültürüne Yabancılaşan...
Sosyal Hizmetler Uzmanı Kılıçarslan: Çocuk Kişiliği Ana Babasının Kendisine Verdiği Terbiye ve Davranış Biçimini Yansıtır
Sosyal Hizmetler Uzmanı Kılıçarslan: Çocuk Kişiliği Ana Babasının Kendisine Verdiği Terbiye ve Davranış Biçimini Yansıtır
Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sosyal Hizmetler Uzmanı Fatih Kılıçarslan, Çocuğun Kişiliğinin Ana Babasının Kendisine Verdiği Terbiye ve Davranış Biçimini Yansıttığını Söyledi.
Yazar Tarık Dursun K: Korsanı Destekliyorum Yazar Tarık Dursun K, İnsanların Bandrollü Kitap Okuyabilmesi İçin Yayın Evlerinin Fiyatları Düşürmesi Gerektiğini Belirterek 'Kitap Fiyatları Yüks..
Mersin BŞB Deplasmanda Sevindi Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kepez Belediyesi Karşısında Salondan 71 - 62 Galibiyetle Ayrıldı.
Oyak Renault Eli Boş Gönderdi Oyak Renault, Türk Telekom'u Bursa'da konuk etti. Maçtan Bursa temsilcisi 91-86 galip ayrıldı.
Altılı Ganyan 112.005,21 Lira Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 112.005,21 Lira İkramiye Verdi.
Turgutlu'da Yol Ortasında El Bombası Manisa'nın Turgutlu İlçesi Derbent Beldesinde 1 Adet Taarruz Tipi El Bombası Bulundu.
Rus-türk Dostluğuna Tatlı Katkı: Bayanlar En Güzel Tatlı İçin Yarıştı
Rus-türk Dostluğuna Tatlı Katkı: Bayanlar En Güzel Tatlı İçin Yarıştı
Rusya'ın Başkenti Moskova'da Yaşayan Rus ve Türk Kadınlar Birbirinden Güzel Tatlılarla Kıyasıya Yarıştı. Moskova'da Faaliyet Gösteren Turkish Club İsimli Sivil Toplum Örgütünün Gerçekleştirdiği Tatlı Yarışında Jüri...
Fransız Turistin Kredi Kartını Çalan 5 Kişi Yakalandı
Fransız Turistin Kredi Kartını Çalan 5 Kişi Yakalandı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Yardım Bahanesiyle Atm'den Para Çeken Fransız Turistin Kredi Kartını Çaldığı İddia Edilen 5 Kişi Yakalandı. Jandarmada İfadeleri Alınan Şahıslar Adliyeye Çıkarıldı.
'Cumhurun Başına Kapalı Olan Kozmik Oda, Evrak Yakan Bir Ere Açık'
"Cumhurun Başına Kapalı Olan Kozmik Oda, Evrak Yakan Bir Ere Açık"
Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türkiye'nin Demokratikleşmesinin Önündeki En Önemli Engelin, İç Hizmet Kanunları, İç Tüzükler ve Mevzuatlar Olduğunu Söyledi.
Bekir Bozdağ: Baykal, Terörü Erdoğan'ın Bitirecek Olmasından Rahatsız Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Terör Sorununun Bitmesini CH..
Site İçindeki Bahçe Duvarının Yıkımı, Vatandaşlarla Polisi Karşı Karşıya Getirdi
Site İçindeki Bahçe Duvarının Yıkımı, Vatandaşlarla Polisi Karşı Karşıya Getirdi
Esenyurt'ta, Bir Siteye Ait ve İçerisinde Başka Bir Şahsa Ait Arsanın da Bulunduğu Bahçe Duvarının Yıkılmak İstenmesi, Site Sakinlerini Ayaklandırdı. Belediye Ekiplerine Karşı Gelen Vatandaşlarla Polis Arasında Arbede...
SHP ve Edp Birleşti EDP Genel Başkanı Ziya Halis, "CHP'nin Bugüne Kadar İktidar Olmasının Önündeki Engel Biz Değildik" Dedi.
Oyun ve Gerçek İyice Birbirine Girdi!
Oyun ve Gerçek İyice Birbirine Girdi!
Bu Oyun İçin Gerçeğe Biraz Daha Yaklaşıyor Diyemeyiz, Çünkü O Gerçeğin Ta Kendisi Gibi...
Samsunda Açılış Tekel Eylemine Döndü
Samsun'da Açılış Tekel Eylemine Döndü
Samsun'da Yapımı Devam Eden ve Eylül Ayında Hizmete Girecek Olan Raylı Sistemin Deneme Sürüşü Sırasında Tekel İşçileri Protesto Gösterisi Yaptı. Bayındırlık Bakanı Mustafa Demir'in de Katıldığı Açılışta Protesto...
Windows Phone 7: Büyük Soru Cevabını Buluyor!
Windows Phone 7: Büyük Soru Cevabını Buluyor!
Merakla Beklenen Yeni Minik Windows, İphone'un En Büyük Eksiğine Sahip Olacak mı?
Türkiye Partisinden "dana" Açıklaması
Türkiye Partisi'nden "dana" Açıklaması
Sivas'ta Türkiye Partisi(tp) İl Teşkilatı'nın 4 Mart Tarihinde Hükümeti Protesto Etmek İçin Yaptığı Basın Açıklamasında 25 Günlük Bir Dananın Protesto Aracı Olarak Kullanılması Nedeni ile Hayvan Hakları Derneklerinin...
Toshibadan Portege M780 Multi-touch
Toshiba'dan Portege M780 Multi-touch
Toshiba'dan Katlanıp Elde Tutulabilen, Üzerine Hızla Yazılabilen Güçlü ve Dayanıklı Bir Tablet Pc...
Buketin Yaşam Savaşı Sürüyor
Buket'in Yaşam Savaşı Sürüyor
İstanbul Merter'deki Tramvay Kazasında Ağır Yaralanan Yaralanan Buket Bulut Hayati Tehlikeyi Atlatamadı.
Turgay Demirel, Fıba Avrupa Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı Fıba Avrupa Başkan Yardımcısı ve Tbf Başkanı Turgay Demirel, Almanya'nın Münih Kentindeki Fıba Avrupa Yönetim Kurulu Toplantısı..
Mng Uçağından Kopan Parça Korkuttu Havayolu Kargo Taşımacılığı Yapan Mng Havayolları'na Ait Uçağın Motorundan Kopan Bir Parçanın Köln Havalimanı'na İnişi Sırasında Piste Düştüğü Ortaya Çıktı.
Millî Savunma Bakanı Gönül: Allah Hakime de Hekime de Muhtaç Etmesin Ama Onlarsız da Bırakmasın
Millî Savunma Bakanı Gönül: Allah Hakime de Hekime de Muhtaç Etmesin Ama Onlarsız da Bırakmasın
13.03.2010- Millî Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İzmir'de Ege Sağlık Gönüllüleri Derneği'nin 14 Mart Tıp Bayramı Kokteyline Katıldı. Derneğin Bornova İlçesindeki Şubesinde Düzenlenen Kokteylde Konuşan Gönül, "Allah Hakime...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli: Yargıyı Muhalefet Kuşatmış, Üstelik Bunlar Delilli, Belgeli
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli: Yargıyı Muhalefet Kuşatmış, Üstelik Bunlar Delilli, Belgeli
13.03.2010- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Bazı Çevrelerin Yargının Kuşatma Altında Olduğu Yönündeki Sözlerine Sert Tepki Gösterdi. Partisinin İzmir İl Kadın Kolları Tarafından Düzenlenen 1. İstişare...
Maliye Bakanı Şimşek, Afyon Kalesinde Gözleme Yedi
Maliye Bakanı Şimşek, Afyon Kalesi'nde Gözleme Yedi
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Afyonkarahisar'ın Simgesi 225 Metre Yüksekliğinde 625 Basamaklı Afyon Kalesi'ne Çıktı.bakan Şimşek Kaleden İnişinde Seyyar Satıcı Bir Kadından Aldığı Gözlemeyi Yedi.
İzmirde Kaçak Tütün Malzemeleri ve Haplar Ele Geçirildi
İzmir'de Kaçak Tütün Malzemeleri ve Haplar Ele Geçirildi
13.03.2010- İzmir'in Konak İlçesi Alsancak Semtinde Yapılan Denetimlerde, Kaçak Olarak Türkiye'ye Getirildiği Belirlenen Çok Sayıda Sigara, Puro, Tütün ve İlaç Ele Geçirildi.
Belediye Başkanı Aksu: Sağlık Hizmetleri Sosyal Devlet Anlayışının En Önemli Unsurlarından Biridir Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, "Sosyal Devlet Anlayışının En Önemli Unsurlarından Biri..
Ankaragücü, Galatasaray Maçı İçin İstanbul'da Ankaragücü, Turkcell Süper Lig'in 25. Haftasında Yarın Galatasaray ile Oynayacağı Karşılaşma İçin İstanbul'a Geldi.
Halterciler, Şampiyona Hazırlıklarını Sürdürüyor Halter Federasyonu Başkanı Hasan Akkuş, Nisan Ayında Yapılacak Büyük Bayanlar Avrupa Halter Şampiyonası'ndan Şampiyon Olarak Dönmek İstedikler..
Sakıncalı Piyade, Sergilendi
Sakıncalı Piyade, Sergilendi
Uğradığı Saldırı Sonucu Öldürülen Gazeteci Mumcu'nun 'Sakıncalı Piyade'si Bursa Uğur Mumcu Sahnesi'nde Sergilendi.
Liseliler Arasında Kız Meselesinden Çıkan Kavgada, 2 Kardeş Yaralandı Sivas'ta Liseli Gençler Arasında Kız Meselesinden Çıktığı İddia Edilen Bıçaklı Kavgada 2 Kardeş Vücutlarının Çeşitli Yerl..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Yerel Gazeteler Resmî İlana Güvenmesin
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Yerel Gazeteler Resmî İlana Güvenmesin
13.03.2010- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Edip Uğur, Son Yıllarda Sıkça Konuşulan ve Yerel Medyanın Sert Tepki Gösterdiği Resmi İlanların, Er ya da Geç Mutlaka Kaldırılacağını Söyledi.
Turhan Selçuk'a Uğurlama Töreni Türk Mizahının Ustalarından Turhan Selçuk, Son Yolculuğuna, Uzun Yıllar Çalıştığı Cumhuriyet Gazetesi Önünde Düzenlenen Törenle Uğurlandı.
İskenderuna Gelen Fransızlar, Mezarlık Ziyaretinde Bulundu
İskenderun'a Gelen Fransızlar, Mezarlık Ziyaretinde Bulundu
Donanmaya Ait "Jean Bart" Adlı Savaş Gemisi ile İskenderun Limana Gelen Fransızlar, Mezarlık Ziyaretinde Bulundu.
Sağlık Bakanlığı, Dizilerdeki Tıbbi Hatalara El Attı
Sağlık Bakanlığı, Dizilerdeki Tıbbi Hatalara El Attı
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Dizilerdeki Tıbbi Yanlışlara Dikkat Çekerek, Topluma Doğru Sağlık Mesajları Verilmesi İçin Senaristlerle İşbirliği Yapacaklarını Söyledi. Akdağ, "Sanırım, Bu Türkiye'de Bir İlk." Dedi.
Sağlık Bakanı Akdağ, Sigara Yasağı Konusunda Belediyeleri Uyardı Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Sigaraya Yasağının Uygulanmasında Bazı Belediyelerin Gevşek Davrandığını Öğrendiklerini B..
Beyaz Ay Derneği Çorlu Şubesi Açıldı
Beyaz Ay Derneği Çorlu Şubesi Açıldı
Türkiye Beyaz Ay Derneği Çorlu Şubesi Yapılan Törenle Açıldı.
Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Müjdesi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Sağlık Çalışanlarına Ek Ödeme Müjdesi Verdi. Maliye Bakanlığı ile Yapılan Görüşmelerin Olumlu Sonuçlandığını Kaydeden Bakan Ak..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10