13 Mart 2010 Cumartesi Günü Haberleri

13 Mart 2010 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsveç Dışişleri Bakanı: Gerilim Artar İsveç Dışişleri Bakanı Carl Bildt, İsveç Parlamentosunda Ermeni Tasarısının Kabul Edilmesinden Üzüntü Duyduğunu Söyledi.
Başbakan Erdoğan, Nikâh Şahitliği Yaptı Başbakan Erdoğan İşadamı Şadan Kalkavan'ın Kızının Düğününe Katıldı.
Kutlular: Milli Birlik ve Kardeşlik İçin Bir Işık Görmeye Başladım
Kutlular: Milli Birlik ve Kardeşlik İçin Bir Işık Görmeye Başladım
Düzce Yeni Asya Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Tarafından Organize Edilen 'Said Nursi ve Demokratik Açılım' Konulu Konferansa Vatandaşlar Büyük İlgi Gösterdi.
CHP Antalya İl Başkanı Ülken Oldu
CHP Antalya İl Başkanı Ülken Oldu
CHP'nin 33. Antalya İl Kongresi Yapıldı. Ön Eleme Sebebiyle 2 Adayın Yarıştığı Seçimlerin Galibi Ahmet Özer Ülken Oldu.
Doll: İyi Oyunumuzu Golle Süsleyemedik Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, İyi Oyunlarını Golle Süsleyemediklerini Söyledi.
Oruç İçin Odasına Kapanan Kadın Öldü ABD'de Kendisini Bir Odaya Kilitleyerek Uzunca Sürecek Bir Oruca Başlayan 55 Yaşındaki Kadın, Ölü Bulundu.
Kapusuzdan Gizli Tanık Tepkisi: O Çantanın İçinde Acaba Bir Takım Kirli Çamaşırlar mı Var?
Kapusuz'dan 'Gizli Tanık' Tepkisi: O Çantanın İçinde Acaba Bir Takım Kirli Çamaşırlar mı Var?
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin'in, Erzincan Davasının Gizli Tanıklarıyla Görüşmesine Tepki Gösterdi.
İsveç Başbakanından Erdoğana Özür Telefonu: Hükümet Olarak Alınan Kararı Kabul Etmiyoruz
İsveç Başbakanı'ndan Erdoğan'a Özür Telefonu: Hükümet Olarak Alınan Kararı Kabul Etmiyoruz
İsveç Başbakanı Fredrick Reinfeldt, İsveç Parlamentosu'nun Sözde Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı'nı Kabul Etmesi ile İlgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Arayarak Üzüntüsünü Dile Getirdi. İsveç Başbakanı, İsveç'in Başta...
Daum: Durumumuz Zorlaştı
Daum: Durumumuz Zorlaştı
Christoph Daum, Şampiyonluktaki Durumlarının Zorlaştığını Söyledi.
ABDdeki Türk Doktorların Başarısı Türkiyeyi Gururlandırdı
ABD'deki Türk Doktorların Başarısı Türkiye'yi Gururlandırdı
14 Mart Tıp Bayramı, Trabzon ve New York'ta Ortaklaşa Düzenlenen Törenle Kutlandı. Bu Yıl İlk Defa Türkiye'de ve Amerika'da Bulunan Doktorlar Uydu Bağlantısı ile Aynı Anda Tıp Bayramı'nı Kutladılar.
Cavcav: Tff'ye Allah Yardım Etsin Genlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, 'Tff'ye Allah Yardım Etsin Diyorum, Bu Hakemlerden Kurtuluruz Diye Allah'a Dua Ediyorum' Dedi.
Bakan Eroğlu: Anzak Yolu Asfaltlanacak
Bakan Eroğlu: Anzak Yolu Asfaltlanacak
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Sınırları İçerisinde Yer Alan ve Yapımı İki Ülke Arasında Yılan Hikayesine Dönen Anzak Koyu Yolunun Yapılacağını Söyledi.
Sayısal Loto Çekildi Sayısal Loto'nun Bu Haftaki Çekilişinde Numaralar 3, 5, 14, 16, 37 ve 40 Olarak Belirlendi. 6 Bilen 1 Kişi, 1 Milyon 325 Bin 614 Lira 20 Kuruş İkramiye Kazandı.
Sağlık Bakanı Akdağ: Türkiye'de Sistem Değişti, Darısı ABD'nin Başına Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'de Sağlıkta Büyük Bir Dönüşüm Yaşandığına Dikkat Çekerek, "Darısı Amerika'nın Başına" ..
İsveçten Telefonlu Özür
İsveç'ten Telefonlu Özür
İsveç Başbakanı Reinfeldt, Erdoğan'ı Arayarak, İsveç Parlamentosunda Alınan Son Kararla İlgili Üzüntülerini Bildirdi.
Başbakan Erdoğan İsveç Başbakanı Reinfeldt ile Görüştü Başbakanlık, İsveç Başbakanı Fredrick Reinfeldt'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak, İsveç Parlamentosunda alınan son kararla il..
Başbakan Erdoğan İsveç Başbakanı Reinfeldt ile Görüştü İsveç Başbakanı Fredrick Reinfeldt, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak, İsveç Parlamentosu'nda alınan son kararla ilgili üzüntüler..
Bakan Akdağdan ABDdeki Türk Doktorlarına: Sizi Türkiyeye Geri İstiyoruz
Bakan Akdağ'dan ABD'deki Türk Doktorlarına: Sizi Türkiye'ye Geri İstiyoruz
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, ABD'deki Türk Doktorlarını Türkiye'ye Çağırarak, "Orada Bulunmaya Devam Edecek Bilim Adamlarımız Olacaktır; Ancak Önemli Bir Grubu da Türkiye'ye Geri İstiyoruz." Dedi.
Android Yıla Büyük Çıkışla Başladı...
Android Yıla Büyük Çıkışla Başladı...
2010 Yılı En Çok Ona Yaradı: İşte Cep Telefonu Dünyasında Değişen Dengeler...
Facebook Kendi Oyununu Arıyor!
Facebook Kendi Oyununu Arıyor!
Facebook İşi Gücü Bıraktı, Oyununu Aramaya Başladı: Peki Ama Facebook Kendi Halo'sunu Nasıl Bulacak?
Benzini Unutun, Yeni Yakıt Sizi Şaşırtacak!
Benzini Unutun, Yeni Yakıt Sizi Şaşırtacak!
Bu Araba Ne Benzinle, Ne Mazotla, Ne de Elektrikle Çalışıyor. ve Hayır, Güneşle de Çalışmıyor!
Turgutluda Yol Ortasında El Bombası Bulundu
Turgutlu'da Yol Ortasında El Bombası Bulundu
Manisa'nın Turgutlu İlçesi Derbent Beldesinde Yol Ortasında 1 Adet Taarruz Tipi Pimi Çekilmemiş El Bombası Bulundu.
Ligde Son Durum
Ligde Son Durum
Fenerbahçe, Maç Eksiğiyle Aynı Puana Sahip Bursaspor'un Ardından 3. Sıradaki Yerinde Kaldı.
Mustafa Erdoğan: AB'ye Katkımız Olursa Sevinirim Almanya'nın Başkenti Berlin'de Bu Akşam "Troya" Gösterisinin Almanya Prömiyerini Yapacak Olan Anadolu Ateşi Dans Topluluğunun Yönetmeni Mustaf..
Gençlerbirliği: 0 - Fenerbahçe: 0 Turkcell Süper Lig'de, Gençlerbirliği ile Fenerbahçe Arasındaki Karşılaşma 0 -0 Berabere Tamamlandı.
Depremzedeler Hayata Tutunmaya Çalışıyor
Depremzedeler Hayata Tutunmaya Çalışıyor
Elazığ'da Meydana Gelen Depremde Evlerini Kaybeden Vatandaşlar Hayata Tutunmaya Çalışıyor. Binlerce Evin Hasar Gördüğü Deprem Bölgesinde İnsanlar Çadırda Yaşam Mücadelesi Veriyor. Devletin Her Türlü İmkânı Ulaştırdığı...
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu: Çanakkaleye Son 70 Yılda Yapılanın Fazlasını 7 Yılda Yaptık
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu: Çanakkale'ye Son 70 Yılda Yapılanın Fazlasını 7 Yılda Yaptık
Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Gezisi Öncesi Çanakkale İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Katılan Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Şehre Kendi Dönemlerine Kadar 70 Yılda Yapılanların Daha Fazlasını 7 Yılda...
Sokakta El Bombası Bulundu
Sokakta El Bombası Bulundu
Manisa Turgutlu'da Derbent Beldesi Açelya Sokak'ta, El Bombası Bulundu. Sokak Jandarmanın Güvenlik Kordonuna Alındı.
Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İş Adamı Şadan Kalkavan'ın Kızının Nikah Şahitliğini Yaptı.
Eroğlu: Ertuğruloğlu, Talat'ın Hülle Adayı KKTC Başbakanı ve Ulusal Birlik Partisi (Ubp) Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Adayı Derviş Eroğlu, Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Olan Ubp Lefkoşa Millet..
Kanarya Liderliğe Uzanamadı
Kanarya Liderliğe Uzanamadı
Gençlerbirliği - Fenerbahçe Maçı 0 - 0 Berabere Tamamlandı.
Süper Lig'de 25. Haftanın Görünümü Turkcell Süper Lig'in 25. Haftasına Bu Akşam Oynanan ve 0 - 0 Berabere Tamamlanan Gençlerbirliği - Fenerbahçe Karşılaşmasıyla Devam Edildi.
Talat: AİHM'nin Kararı Loizudu İçtihadından Yeni Bir İçtihada Geçiştir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) Taşınmaz ..
Kazak Lider Nazarbayev Dünya Liderleri Listesinde 19. Sırada Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Küresel Sorunların Seyrini Etkileyebilen Dünya Liderleri Listesinde 19. Sırada Yer ..
Kazakistan'ın Jambul Eyaleti'de Yeni Fırtına Uyarısı Sel Felaketinde 35 Kişinin Öldüğü Kazakistan'da Acil Durumlar Bakanlığı'ndan Yeni Bir Fırtına Uyarısı Geldi. Bakanlık Tarafından Yapılan A..
Erdemir: 86 Antalya BŞB: 73 Beko Basketbol Ligi'nin 22.Haftasında Erdemir, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 86-73'lük Skorla Mağlup Etti.
Çelik: Anormalin Üstü Anormalliktir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin'in Erzincan'da Bir Gizli Tanıkla Görüştüğü İddiaları ile İlgili Olarak, ..
Gölede Öldürülen Öğretmen Saadet Ulusun Cenazesi Denizliye Getirildi
Göle'de Öldürülen Öğretmen Saadet Ulus'un Cenazesi Denizli'ye Getirildi
Ardahan'ın Göle İlçesinde Öldürülen Anaokulu Öğretmeni Saadet Ulus'un (24) Cenazesi Memleketi Denizli'ye Getirildi. Denizli Belediyesi'ne Ait Bir Cenaze Arabasıyla Getirilen Öğretmen Ulus, Devlet Hastanesi Morguna...
Kameramanın Saldırganlardan Saklanma Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı Yangın Haberini Takip Ederken, Çekim Yapmadığı Halde 15 Kişinin Saldırısına Uğrayan Cihan Haber Ajansı Kameramanı Sinan ..
Işık Hızından Daha Hızlı Pc Mümkün mü?
Işık Hızından Daha Hızlı Pc Mümkün mü?
Avusturyalı İki Bilim Adamı, Işık Hızından Daha Hızlı Veri İşleyebilen Bir İşlemci Üzerinde Çalışıyorlar. Evet Yanlış Duymadınız, Işıktan Daha Hızlı İşlemci! Bu İşlemci Seri Üretime Geçerse İşlemci Üreticileri Hayli Zor...
Windows Xpde Olmayan Ne?
Windows Xp'de Olmayan Ne?
Windows Vista ve 7'de Vardı, Windows Xp'de Yoktu. Ama Depolama Devi Sayesinde Xp'ye de Geliyor!
Sık Kullandıklarınızı Bir Araya Toplayın
Sık Kullandıklarınızı Bir Araya Toplayın
Sık Kullandığınız Programların, Dökümanların ve İnternet Sitelerinin İkonlarını Bir Kutu İçerisine Toplayarak, Elinizin Altında Her Zaman Ulaşabileceğiniz Bir Alan Yaratabileceğiniz Mouse Extender'a Yakından Bakın.
Steve Jobsdan Appleın Başarısına Övgü
Steve Jobs'dan Apple'ın Başarısına Övgü
Microsoft'un En Tepesinden, Apple Hakkında Duymaya Alışık Olmadığımız, Şaşırtıcı Açıklamalar...
Basketbol Yıldızlar Bölge Şampiyonaları'nda Dördüncü Gün Tamamlandı Türkiye Basketbol Federasyonu Yurtiçi Faaliyetler Kapsamında Gerçekleştirilen Yıldızlar (Bayan-erkek) Bölge Şampiyonaları'n..
Kılıçdaroğluna Vartoda Dersim Tepkisi
Kılıçdaroğlu'na Varto'da Dersim Tepkisi
CHP'li Kılıçdaroğlu, Muş Varto'da Onur Öymen'in Dersim Katliamı ile İlgili Sözlerinden Dolayı Tepki ile Karşılaştı.
Rumeli Balkan Federasyonu Başkanı Çobanoğlu, İsveç'e Tepki Gösterdi Rumeli Balkan Federasyonu Genel Başkanı Suheyl Çobanoğlu, Yaptığı Açıklama ile Sözde Soykırım Tasarısını Kabul Eden İsveç'i..
AK Partinin Siyaset Akademisi Başladı
AK Parti'nin Siyaset Akademisi Başladı
AK Parti Siyaset Akademisi'nin İskenderun Etabını Düzenleyen AK Parti İlçe Teşkilatının Tam Kadro Hazır Bulunduğu Belediye Kültür Sarayı'nda İlk Dersi Akademisyenler Verdi.
Ünlü Fransız Şarkıcı Ferrat Öldü Ünlü Fransız Şarkıcı Jean Ferrat, Bugün Fransa'nın Güneyindeki Ardeche Bölgesinde Öldü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10