8 Kasım 2010 Pazartesi Günü Haberleri

8 Kasım 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Senaristler Dizi Sürelerinin Kısaltılmasını İstiyor Galatasaray Lisesi Önünde Toplanan Senaryo Yazarları Derneği Üyesi Bir Grup, Dizi Sürelerinin Uzun Olmasını Protesto Etti.
Bağdat Caddesinde Yangın İş Merkezinde Çıkan Yangın Panik Yarattı.
Ardahan-kars Arasındaki Duble Yol Çalışması Gelecek Yıla Kaldı Ardahan ile Kars Arasında Yapımı 2 Yıldır Süren Bölünmüş Yol Çalışması Gelecek Yıla Kaldı.
Demokrat Yargı 'Yargı Etik Kurulu' İstedi Mehmet Haberal'ın Davasına Bakan 9 Hakim Hakkında Tazminat Talebini Onamasının Ardından Acilen 'Yargı Etik Kurulu' Kurulmasını İstedi.
MHP Silifke'de İstişare Toplantısı Düzenledi MHP Mersin İl Teşkilatı, İstişare Toplantısının 12.'sini Silifke Belediyesi Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirdi.
Kars'ta Üniversite Öğrencileri Kiralık Ev Sıkıntısı Çekiyor Kars'ta Her Geçen Gün Artan Konut Sayısına Rağmen Yaşanan Kiralık Ev Sıkıntısı En Çok da Üniversite Öğrencilerini Etkiliyor.
İspir'de 10 Ev Yandı Erzurum'un İspir İlçesine Bağlı Bahçeli Köyünde Baca Kıvılcımı Sonucu Çıkan Yangında 10 Ev Tamamen Yandı.
Tedaş Müessese Müdürü Halil Mermer'in Acı Günü Ordu Tedaş Müessese Müdürü Halil Mermer'in Eşi Ayşe Suriye Mermer Hayatını Kaybetti.
Selçuk'ta Esnafa Sağlık Taraması Yapılacak İzmir Veremle Savaş Derneği'nin Yaptığı Ortak Protokol Çerçevesinde Yarın ve 10 Kasım Çarşamba Günleri Sağlık Taramasından Geçirileceği Belirtildi
Urla Süt Birliği Yönetim Merkezini Hizmete Açtı İzmir'in Urla İlçesinde Geçtiğimiz Aylarda Kurulan Urla Süt Birliği, Sıra Mah
Nizip Myo Öğrencilerine 'Teknik Gezi' Gaziantep Üniversitesi Nizip Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Öğrencilerine Yönelik 'Teknik Gezi' Düzenlendi
Küresel Isınma, Su Sorunları Türkiye ve Ortadoğu'ya Yansımaları Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç
'Has Altın Kadın Projesi' Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Kadınlarımıza Yönelik Öyle Kurslar Vermeliyiz Ki, Öyle Bir Eğitim Uygulamalıyız Ki, Topyekun Bir Kalkınmayı Devam Ettirebilelim' De..
Bursa'da Asayiş -Bir Kişi Tabancayla Vurularak Yaralandı Bursa'da, Bir Kişi Tabancayla Yaralandı
Tandoğan: En Kısa Zamanda Sahalara Döneceğim
Tandoğan: En Kısa Zamanda Sahalara Döneceğim
Deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile Oynanan Maçın 51. Dakikasında Attığı Golün Ardından Başından Sakatlık Geçiren Ali Tandoğan, 'Bursa ve Bursaspor Benim İçin Çok Önemli.
Ünlü Yönetmenler Manisa’ya Çıkarma Yaptı
Ünlü Yönetmenler Manisa’ya Çıkarma Yaptı
Manisa İki Gündür Türk Sinemasının Önde Gelen Yönetmenlerini Ağırlıyor.
Çocuk ve Gençlerde Yatak Islatma- İdrar Kaçırma
Çocuk ve Gençlerde Yatak Islatma- İdrar Kaçırma
Çocuk Nefroloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Oğuz Söylemezoğlu Çocuk Ve Gençlerde Yatak Islatma Konusunda Aileleri Uyarıyor!
Önümüzdeki Dönemde YÖKü Tartışacağız
Önümüzdeki Dönemde YÖK'ü Tartışacağız
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı'nda Yükseköğretim Kurulunun Durumu Tartışıldı.
Hayrünnisa Gülden Başörtü Açıklaması
Hayrünnisa Gül'den Başörtü Açıklaması
Hayrünnisa Gül, İlkokullarda Başörtüsü Cehaletini Ortadan Kaldıracaklarını Söyledi.
"Başörtüsü Sorunu Zamanla Çözülecek" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, 'Tüm Sorunlar Yavaş Yavaş Çözülüyor. Bu Sorun da İnşallah Zamanla Çözülecek' Dedi.
Başörtüsü Konusunda Türkiyenin Enerjisi Yıllarca Boş Yere Harcandı
Başörtüsü Konusunda Türkiye'nin Enerjisi Yıllarca Boş Yere Harcandı
Hayrünnisa Gül, Londra'da Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans Seviyesinde Eğitimlerini Sürdüren 35 Türk Öğrenciyle Bir Araya Geldi.
Obama,  İlk Afro-amerikan Devler Başkanı Oldu
Obama, İlk Afro-amerikan Devler Başkanı Oldu
Hindistan Parlamentosu Tarihinde Mecliste Konuşan İkinci ABD Başkanı Olan Barack Obama, Alt ve Üst Meclisler Olan Lok Sabha ve Rajya Sabha'dan 790 Hintli Milletvekiline Hitap Etti.
Yıldız Daha İyi Hizmet İçin Gazeteci ve Vatandaşlardan Destek Bekliyor
Yıldız Daha İyi Hizmet İçin Gazeteci ve Vatandaşlardan Destek Bekliyor
Kars Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Yıldız, Hastanenin Gelişmesi ve İyi Hizmet Verebilmesi İçin Vatandaşlardan Destek İstedi.
Ferhan Şensoy’dan 'İşsizler Cennete Gider'
Ferhan Şensoy’dan "İşsizler Cennete Gider"
Ferhan Şensoy'dan "İşsizler Cennete Gider" Polisiye Güldürü.
Risiad, Kursiyerleriyle Uzungöl'e Gezi Düzenledi Rize İl Müdürlüğü ile Ortaklaşa Düzenlenen Meslek Edindirme Kursları Kapsamında Açılan Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Kursiyerleriyle Uzungöl'e G..
Öğrencilerin Yüzde 64,20'si Alkol Kullananlardan Etkileniyor Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tarafından Ortaöğretim Kurumlarında Yapılan Bir Ankette İlginç Sonuçlar Ortaya Çıktı.
Samsun'da Kavga: 1 Yaralı Samsun'un Çarşamba İlçesinde Kavgada, 1 Kişi Av Tüfeğiyle Yaralandı
Samsun'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Samsun'un Çarşamba İlçesindeki Trafik Kazasında, 4 Kişi Yaralandı
Samsun'da Asayiş -Uyuşturucu Atakum İlçesinde 3 Gram Esrar Ele Geçirildi
Samsun'da Kurbanlık Hayvan Seçimi ve Kesimi Eğitimleri Samsun'da Kurbanlık Hayvan Seçimi ve Kesimi Eğitim Çalıştayı Başladı
Samsun'da Asayiş -Ruhsatsız Tabanca ve Av Tüfeği Çarşamba İlçesinde 1 Adet Ruhsatsız Tabanca ve 1 Adet Av Tüfeği Ele Geçirildi
'Irak İçin Büyük Bir Adım Atılmış Oldu'
"Irak İçin Büyük Bir Adım Atılmış Oldu"
Mesut Barzani, Erbil'de Yapılan Liderler Toplantısını "Irak İçin Büyük Bir Adım" Olarak Niteledi.
Kars'ta Sodes Kapsamında 5 Milyon 250 Bin Liralık Proje Desteklenecek Sosyal Destek Projesi Bilgilendirme Toplantısı, Kars Vali Yardımcısı Karahan Daştan'ın Başkanlığında, Valilik Gazi Toplan..
Edremitli Kadınlar El Becerileriyle Ev Ekonomisine Katkı Sağlıyor. Edremit'te Ev Hanımlarının El Becerilerini Arttırarak Üretime ve Aile Ekonomilerine Katkı Sağlamasını Amaçlayan Kurslara İlg..
Seydişehir'de Kasisler Değişiyor Seydişehir Belediyesi, Yaya Geçitlerinin Yoğun Olduğu Cadde Üzerlerindeki Beton Kasisleri, Standartlara Uygun Kauçuk Kasislerle Değiştiriyor
Seydişehir Cezaevinde Tatbikat Seydişehir B Tipi Kapalı Cezaevi'nde Olası İsyan, Yangın, Kavga Gibi Olayları Anında Önlemek İçin Tatbikat Yapıldı
İzmir'de 7 Ayrı Kaçakçılık Operasyonunda 9 Kişi Yakalandı İzmir Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Büro Amirliği Tarafından Son Bir Hafta İçerisinde Yedi Ayrı Operas..
CHP Karamürsel Kültür Merkezi Açıldı CHP Karamürsel İlçe Başkanlığınca CHP Kültür Merkezi Açıldı
Edremit Belediyesinin İnşaat Denetimleri Sürüyor. Edremit Belediyesi İmar Müdürlüğü, İnşaatı Devam Eden Ruhsatlı Yapılarda İş Güvenliği ve Belge Kontrolu Yapıyor.
Nt Mağazaları Rize Şubesi Yeni Yerinde Hizmete Açıldı Nt Mağazaları Rize Şubesi, Rizeli Müşterilerine Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına Rize Ticaret ve Sanayi Odası (Rtso) Karşısındaki Yeni Ye..
Bank Asya 1. Lig -Kayseri Erciyesspor: 4 - Adanaspor: 1 Bank Asya 1. Lig -Kayseri Erciyesspor: 4 - Adanaspor: 1
Sakarya'da 14 Kadın Organlarını Topluca Bağışladı Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Üyesi 14 Kadın, Organlarını Bağışladı.
Çeşme'de Kaybolan Genç Kız İzmir'in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı Beldesinde 16 Gün Önce Dershaneye Gitmek İçin Evden Çıkan 17 Yaşındaki Dilara Mercik'ten Haber Alınamıyor
Googleın Şakacı Yüzü Yine Ortaya Çıktı...
Google'ın Şakacı Yüzü Yine Ortaya Çıktı...
Google'ın Şakacı Yüzü Bir Kez Daha Ortaya Çıktı: İşte İnternet Devinin Gülümseten Son İcraatı...
Kıyak: Tarihi Caminin Satılması Mümkün Değil Cami ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Başkanı Recep Kıyak, İzmir'in Foça İlçesi Kozbeyli Köyünde Bulunan 500 Yıllık Tarihi Caminin Satılması..
Nizip Sydv'den Kurban Bayramı Yardımı Nizip Kaymakamlığı Soysal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kurban Bayramı Dolayısıyla Muhtaç Vatandaşlara 75 Lira Yardımda Bulundu
İslahiye'de Kaçak Sigara Ele Geçirildi Gaziantep'in İslahiye İlçesinde 3 Bin 800 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Polisten Kaçarken Kaza Yaptı Gaziantep'te Otomobilinde Kaçak Sigara Bulunan Sürücü, Polisten Kaçarken Kaza Yaptı
Üniversitede Bıçaklama Gerginliği
Üniversitede Bıçaklama Gerginliği
Mersin Üniversitesi'nde Bir Öğrencinin, Bıçaklanması ile Başlayan Gerginlik, Hastanede Devam Etti.
Çinli Taklit Dehalarından 60 Dolarlık Cep!
Çinli Taklit Dehalarından 60 Dolarlık Cep!
...ve Taklit Dahisi Çinliler Yine Hünerlerini Sergilediler, Bizi Büyük Bir Dertten Kurtardılar...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10