23 Kasım 2010 Salı Günü Haberleri

23 Kasım 2010 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Silahlı Kavgada Bir Kişi Yaralandı Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde, İki Taraf Arasında Çıkan Silahlı Kavgada Bir Kişi Yaralandı.
Savaş: Öğretmenler Bilimin Güçlü Sesini Her Yere Taşır Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Türkiye'nin Geleceğinin Eğitimin Yükselmesinden Geçtiğini Belirtti.
Okulu Soydukları İddiası ile 3 Kişi Gözaltına Alındı Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde Bayramın Dördüncü Günü Aşağı Dağ Köyü İlköğretim Okulu'na Girdikleri İddia Edilen Şüpheliler Yakalandı.
MHP Isparta Milletvekili Korkmaz: Üretici İthalatla Çıkış Arıyor MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkamaz, AK Parti İktidarının Çiftçiye ve Üreticiye Sırtını Döndüğünü İddia Etti.
Polis, Madde Bağımlılığına Karşı 275 Uzman Daha Yetiştirdi Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin Değişik İllerinde Uyuşturucu ile Mücadele Görevi Yürüten 275 Narkotik Polisini Uzmanlık Eğitimi..
Erdoğan, CHP ve BDP İttifak Tartışmalarını Platonik Aşka Benzetti Başbakan Erdoğan, CHP ile Bdp Arasındaki Platonik Aşkın Bayram Ziyaretinde ve Sosyalist Enternasyonel Toplantısında Ortaya Ç..
Hayata Dönüş Operasyonu Davasına Ara Verildi 19 Aralık 2000'de Düzenlenen ve 12 Tutuklu ve Hükümlünün Hayatını Kaybettiği Hayata Dönüş Operasyonu ile İlgili Davanın İlk Duruşması Başladı.
Eski Öğretmen Gülşen, Lapseki'ye Şehitlik Yaptırmak İstiyor Çanakkale'nin Lapseki İlçesinde Yaşayan, Öğretmenlik Yaptığı Sırada Şehrin İlk Kadın Milletvekili Olan 92 Yaşındaki Zekiye Gülşen'i..
BDP'nin Grup Toplantısı 'Kadınlara' Ayrıldı BDP'nin Bugün Meclis'te Gerçekleşen Grup Toplantısı 'Kadınlara' Ayrıldı.
Antakya'da Altyapı Çalışmaları Yoğunlaştı Antakya Belediyesi Tarafından Hürriyet Caddesi'nde Sürdürülen Peyzaj Düzenlemesinde Alt Yapı Çalışmaları Tamamlandı.
Gönül: Polislerin Askerlikten Muafiyeti Henüz Yazıya Dökülmüş Değil Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Polislerin Askerlikten Muaf Tutulmasına İlişkin, 'Henüz Yazıya Dökülmüş Bir Şey Yok.' Ded..
Çocukları Spora Teşvik Etmek İçin Mahallelerde Semt Sahaları Kuruluyor Antakya'da Çocukları Spora Teşvik Etmek Amacıyla Mahallelerde Sportif Semt Sahaları Yapılıyor.
Ceylanoğlu, Vefat Eden Dayısının Cenaze Törenine Katıldı Kara Kuvvetleri Komutanı (Kkk) Erdal Ceylanoğlu, Ankara'da Vefat Eden Dayısı Eski Milletvekili Mahmut Şevket Doğan'ın Cenaze Törenine ..
Üst Geçide Bırakılan Oyuncak Ayı Paniğe Neden Oldu Başkent'te Yaya Üst Geçidi Üzerine Bırakılan Oyuncak Bir Ayı Paniğe Neden Oldu. Bomba Ekipleri Tarafından İncelenen Oyuncağın Zararsız Olduğ..
Belediye Kurban Kesim Yerlerini İlaçlıyor Bursa Merkez Osmangazi Belediyesi, Kurban Bayramı'nın Ardından Kurban Kesim Alanlarında ve Çevre Okullarda İlaçlama Çalışmaları Başlattı.
Gazeteciler Ağır Cezada Yargılanmaya Devam Ediyor Balyoz Soruşturmalarında Tutuklanan Şüphelileri Tahliye Eden Hakimler Hakkında Haber Yapan Gazetecilerin, Özel Yetkili Ağır Ceza Mahkemelerin..
Toplu Ulaşımda 'Eze' Dönemi Bitti Artık 'Hanımefendi' Denilecek Erzurum Büyükşehir Belediyesi, 2011 Kış Oyunları Öncesinde Minibüs ve Halk Otobüsü Sürücülerine, Diksiyon ve Nezaket Eğitimi Ve..
İnşaat Halindeki Binada Çıkan Yangın Korkuttu Zeytinburnu'nda İnşaat Halindeki İki Katlı Satış Ofisinin Çatı Katında Çıkan Yangın Korku ve Paniğe Neden Oldu.
SP: Füze Kalkanı Ortadoğu'nun Kabusu Haline Gelecek Mehmet Fırat, Son Günlerde Kamuoyunun Gündemine Oturan 'Füze Kalkanı' Projesinin, İleriki Tarihlerde Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun Kâbusu Ha..
'Onur Günü'ne Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Anuk da Destek Verdi Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk, Bundan Sonra Mardin'in Kurtuluşu Günü Yerine 'Onur Günü' Kutlaması Yapılmasına D..
Madımak Oteli 5 Milyon 601 Bin Liraya Kamulaştırıldı (1) 37 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Madımak Olaylarının Yaşandığı Madımak Oteli, Kamulaştırıldı. Mahkeme Otel İçin 5 Milyon 601 Bin Lira Be..
Katil İ. D'nin İddiası: 5. Kurbanı Ben Öldürmemiş Olabilirim 6 Kişiyi Öldüren İ. D'nin , Mezarlığın Yanındaki Ormanlık Alanda Kaldığı, Ardından Kent Merkezine İndiği ve Beldeye Sürekli Gidip..
Damat Kayınpederinin Arabasını Yaktı Bahşılı İlçesinde, Kayınpederinin Otomobilini Yaktığı İddia Edilen Damat Bulunamıyor.
Pınar Selek, AİHM'ne Başvurdu Beraat Kararı Bozulan ve Bu Karar Yargıtay Ceza Genel Kurulu Tarafından Onaylanan Sosyolog Pınar Selek, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne Başvurdu.
Polatlı'da Meslek Odası Başkanları Bilgilendirildi Polatlı Kaymakamlığı, Meslek Odası Başkanlarını, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışanlar ve Doğrudan Kalfalık Sınavına Girecek Olanlarla İlgili..
Adana İl Başkanı: Öğretmenlerimiz Türk Milletinin Bekası İçin Önemli Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Türk Milletinin Bekasının Sağlanmasında Öğretmenlerin Vazgeçilm..
Hatay Valisi Lekesiz: Eğitim Sorununu Çözen Milletler İlerler Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Öğretmenlik Mesleğinin Bedelinin Hiçbir Maddi Karşılıkla Ödenemeyeceğini Belirtti.
Eskişehir'de Fuhuş Operasyonu Eskişehir'de, Para Karşılığı Erkeklerle Birlikte Fuhuş Yapan Anne ve Kızı, Polis Tarafından Yakalandı.
Anaokulu Öğrencilerine '112 Acil Çağrı ve Ambulans Sistemi' Tanıtıldı Bursa İl Sağlık Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Anaokulu Öğrencilerine 112 Acil Servis ve Ambulans Araçlarını Tanıttı.
Öğretmenler, Emekli Meslektaşını Öğrencileriyle Ziyaret Etti 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Özyürek, Öğretmen ve Öğrencileri, Emekli ..
Öğretmenler Korosunun Konseri Büyük İlgi Gördü 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Adana'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Görevli Öğretmenlerin Oluşturduğu Türk Halk Müziği Korosunun Konseri ..
'Kamyonlu' Kurtarmaya Polis Engeli Kadıköy'de Meydana Gelen Sıkışmalı Trafik Kazasında Kurtarma Kargaşası Yaşandı.
Osman Baydemir: Türklerin de Kürtlerin de Önü Aydınlık Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, Terörist Başı Abdullah Öcalan'ın Bazı Gazetelerde Yer Alan İfadeleri ile İlgili Yorum Yapmak..
AB Ülkelerindeki Uygulamaları Yerinde Görecekler Kayseri ve Civarı Elektrik Taş'nin Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na Başvuruda Bulunduğu 2 Projeden Biri Kabu..
Bakan Eroğlu, Kurban Bayramı'nda 32 Bin Kişiyle Bayramlaştı Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Kurban Bayramı'nda Memleketi Afyonkarahisar'da 32 Bin Kişi ile Bayramlaştı.
Sakarya Nehri Kenarında 8 Kamyon Dolusu Katı Atık Bulundu Sakarya'da Belediye ve Jandarma Ekiplerinin Yaptığı Kontrollerde Nehir Kenarında 8 Kamyon Dolusu Fabrika Atığı Bulundu.
Osmaniye'de Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Veriliyor Osmaniye'de Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Kosgeb İşbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifika Programı Başladı.
Öğretmenler, Yıl Sonuna Kadar Vapurlardan Ücretsiz Yararlanacak İstanbul Şehir Hatları, 24 Kasım Öğretmen Günü'nden Yıl Sonuna Kadar Tüm Öğretmenlere Yolcu Vapurlarında Ücretsiz Seyahat İmkan..
Belediye Firma ile Anlaştı, Halk Otobüsleri Değişiyor Isparta Belediyesi, Şehiriçi Ulaşımda Kullanılan Halk Otobüslerini Yenileyecek.
Söğütlü'ye Yeni İçme Suyu Deposu Yapılacak Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Tarafından Söğütlü İlçesine Bağlı Köylere İçme Suyu Sağlayacak Yeni Bir Depo İnşa Ediliyor.
"Çukurova Üniversitesi Avrupa Şampiyonu Sporcusu ile Gurur Duyuyor" Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, "Şirin He'nin Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü Sporcusu Olması Biz..
Gündoğdu: Öğretmenlere Lafta Önem Veriliyor Eğitim-bir-sen ve Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Türkiye'de Öğretmenlere Sadece Lafta Önem Verildiğini Belirtti.
Kapıkule'de 15 Bin 135 Adet Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi Kapıkule Sınır Kapısı'nda İki Kişi Üzerinde Yapılan Aramada 15 Bin 135 Adet Uyuşturucu Hap Geçirildi.
Hamburg Heyeti İzmir'de İncelemelerde Bulundu Almanya'nın Hamburg Eyaletinden Gelen Milletvekilleri, İşadamları, Sendikacılar ve Eğitimcilerden Oluşan 27 Kişilik Heyet, İzmir'de İncelemelerde..
Şerzan Kurt Davasında Görgü Şahitlerinin İfadesi Dinlendi Öğrenci Olaylarında Ağır Yaralanarak Hastanede Hayatını Kaybeden Şerzan Kurt'un (21) Tabancayla Vurulduğu Yerde, Görgü Şahitlerinin İ..
Başbakan Erdoğan, Lübnan'a Gidecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan Başbakanı Saad Hariri'nin Davetlisi Olarak Yarın Lübnan'a Gidecek.
Zenbilci: Öğretmenler Geleceğimizi Yetiştiriyor Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısı ile Bir Mesaj Yayınladı.
Kaymakam Damatlar Vatandaşların Sorunlarını Dinledi Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar, İşsizlik Oranının Yüksek Olduğu Say Mahallesi'ndeki Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10