22 Kasım 2010 Pazartesi Günü Haberleri

22 Kasım 2010 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sözde Ermeni Soykırımına Destek Çağrısı
Sözde Ermeni Soykırımına Destek Çağrısı
Hristofyas ve Rum Meclis Başkanı, Sözde Ermeni Soykırımının Tanınması İçin Uluslararası Toplumdan Destek İstedi.
Dap ile Kazakistan İşbirliği Yapacak Diyalog Avrasya Platformu ile Kazakistan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Arasında İşbirliği Memorandumu İmzalandı.
Altayın İlk Gol Kabusu
Altay'ın İlk Gol Kabusu
Altay'ın İlk Gol Kabusu
Aibü Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'na 3 Ödül Gazi Üniversitesi ve Spor Bilimleri Derneği Tarafından Düzenlenen 11. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi'ne 20 Öğretim Elemanı ile Katıldı ..
Mazlumder: Arap Alevilerinin Gadir Hum Günü Tatil İlan Edilmeli Mazlumder Hatay Şube Başkanı Ahmet Hamdi Ayan, "Gadir Hum Günü Tanınmalı ve Tatil İlan Edilmelidir." Dedi.
"Stadyum Yapmak Rektörün İşi Değil" AK Parti Isparta Milletvekili Haydar Kemal Kurt, Isparta'ya İkinci Bir Stadyumun Gereksiz Olduğunu Savundu.
'Türkiye'nin Kalkan Projesi'nin İçerisine Girmesi Çok Yanlış Olmuştur' Halkın Sesi Partisi Trabzon İl Başkanı Ömer Topaloğlu, Türkiye'nin Füze Kalkanı Projesi'nin İçerisine Girmesinin Yanlış ..
Peçete Kağıdını Verip, Bankadan Çektiği 55 Bin Lirayı Çaldılar Isparta'da, Bir Bayanın Bankadan Aldığı 55 Bin Lirası 'Pislikçilik' Yöntemi ile Kimliği Belirsiz Kişilerce Çalındı.
Çukurova Bölgesi Küçük Çaplı Depremlerle Sarsılıyor Çukurova Bölgesi'nde Son Günlerde Artan Küçük Çaplı Depremler Dikkat Çekmeye Başladı.
Davutoğlu: "Son Dönemde Yeni Ve Pozitif Bir Momentum Başladı" Dha Ankara - Davutoğlu: "İran Nükleer Programı Ve Görüşmeler Konusunda Son Dönemde Yeni Ve Pozitif Bir Momentum Başladı"
Zihinsel Engelli Kızdan 6 Aydır Haber Alınamıyor Antalya'nın Alanya İlçesinde Yaşayan Zihinsel Engelli Dilek Başbağ'ın (27) Ailesi Kızlarını Fethiye'de Arıyor.
'Hazardan Boru Hattı Çekilme İçin Ülkelerin İzni Yeterli'
"Hazar'dan Boru Hattı Çekilme İçin Ülkelerin İzni Yeterli"
Türkmen Lider: Hazar'dan Boru Hattı Çekilmesi İçin Hattın Geçeceği Ülkelerin İzni Yeterli.
Denizlispor Başkanı Özsoy:
Denizlispor Başkanı Özsoy:
Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy, Diyarbakırspor Maçında Alınan Mağlubiyetin Dünyanın Sonu Olmadığını Söyledi.
Taş Atan Çocuklar Polisler ile Kaynaşacak Emniyet Müdürlüğü, Öğrencileri Polis Merkezlerinde Ağırlamaya Hazırlanıyor.
Eski Kız Arkadaşı ve Kardeşini Vurdu, İntihar Etti
Eski Kız Arkadaşı ve Kardeşini Vurdu, İntihar Etti
Nihat Aktuğ, Eski Kız Arkadaşı Nergis Karataş ve Kardeşi Songül Karataş'ı Vurduktan Sonra Kendi Canına da Kıydı.
Kuvvetli Yağış ve Lodos Geliyor
Kuvvetli Yağış ve Lodos Geliyor
Meteoroloji, Yarından İtibaren Kuvvetli Yağış ve Lodos Fırtınası Beklendiği Uyarısında Bulundu.
Liderlik Ödülü Alacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 24-25 Kasım Tarihlerinde Lübnan'a Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek.
Karayolları İzinsiz Konulan 80 Tanıtım Tabelasını Kaldırdı Hatay Valiliğinin Aldığı Karar Doğrultusunda Şehir Genelinde Görsel Kirlilik Oluşturan 80 Tabela Karayolları 53. Şube Şefliğince Kal..
Adana Demirspor Eyüpspor Maçı ile Tekrar Çıkışa Geçmek İstiyor Adanaspor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Eyüpspor Maçı Hazırlıklarına Tek Antrenmanla Devam Etti.
Protestoculara Ceza Yağdı
Protestoculara Ceza Yağdı
Başbakan Erdoğan'ı Protesto Eden Üniversite Öğrencilerine Ceza Yağdı.
Fransada Sarkozyyi Sarsan Rüşvet İddiası
Fransa'da Sarkozy'yi Sarsan Rüşvet İddiası
Fransa'da, Maliye Bakanı Olan Şimdiki Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin Başını Ağrıtıyor.
Deva Holding 2011'de 50 Milyon Tl Yatırım Yapacak Deva Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo'su Philipp Haas, 2011 Yılı Yatırım Bütçelerinin 50 Milyon Tl Olduğunu Açıkladı.
Foodist 2010’da Buluşuyor
Foodist 2010’da Buluşuyor
9- 12 Aralık Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Olan Foodist 2010 Fuarı'nda Bir Araya Geliyor.
Şarkışla'dan Kısa Kısa Şarkışla İlçesinde Her Hafta Kurulan Emtia Pazarında Esnaf, Pazarda Yeni Düzenleme Yapılmasını İstiyor
Samsun İl Özel İdaresi'nde Bayramlaşma Samsun İl Özel İdaresi'nde Kurban Bayramı Sonrasında İş Başı Yapan Personel Bayramlaştı
Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergen, Öğretmenler Gününü Kutladı Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ergen, İlçedeki Öğretmenlerin '4 Kasım Öğretmenler Günü'nü Kutladı
Dha Spor - Orduspor, Tütünekerle Devam Kararı Aldı
Dha Spor - Orduspor, Tütüneker'le Devam Kararı Aldı
Dha Spor - Orduspor, Tütüneker'le Devam Kararı Aldı
Konya Ticaret Borsası Konya Ticaret Borsasında (ktb) Anadolu Kırmızısı Buğdayın Kilosu 0,660 ile 0,700 Lira Arasında İşlem Gördü
Konya Smmmo Üyeleri Bayramlaştı Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında (smmmo), Geleneksel Bayramlaşma Töreni Düzenlendi
Erciyes Kış Turizm Merkezi Projesi Kış Turizm Merkezi Projesi Kapsamında Yapımı Tamamlanan Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne Ait 10 Dükkan, 24 Kasım Çarşamba Günü İhaleyle 10 Yıllığı..
Eğitim-Sen Tire Temsilcisi Eyüp Aksoy Eğitim-sen Tire Temsilcisi Eyüp Aksoy, Haklarında Dava Açılan 35 Eğitimcinin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Hakim Karşısına Çıkacağını Söyledi
İzmir'de Cinayet İzmir'in Çankaya Semtinde Eski Kız Arkadaşıyla Barışmak İçin İş Yerine Giden Kişi, Kız Arkadaşını Tabancayla Öldürdü, Kız Kardeşini Yaraladıktan Sonra İntihara Teşebbüs Etti
Kurban Bayramı Tatillerinin Kaza Bilançosu Ağır Türkiye'de Son 6 Yıldaki Toplam 42 Günlük Kurban Bayramı Tatillerinde Meydana Gelen Trafik Kazalarında 640 Kişi Öldü, 17 Bin 906 Kişi Yaralandı
Türk Firmaları Buenos Aıres Oto Yedek Parça Fuarında
Türk Firmaları Buenos Aıres Oto Yedek Parça Fuarında
Otomobil Üretiminde Son Yıllarda Yakaladığı Başarıyla Dikkat Çeken Arjantin'de Yapılan Automechanika Oto Yedek Parça Fuarında Türk Firmalar Çıkartma Yaptı
Alanya'da Sulama Kanalının Duvarı Çöktü Antalya'nın Alanya İlçesinde Sulama Kanalının Duvarının Çökmesi Sonucu Çok Sayıda Muz ve Narenciye Bahçesi Zarar Gördü
Afsad'dan 'Romanlar' Sergisi Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği Üyeleri Serpil Yıldız ve Selim Aytaç Tarafından Yürütülen Belgesel Fotoğraf Atölyesi'nin 'Romanlar' Konulu Sergisi Yarın İzlen..
Kozan'da, 24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası Kozan'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Satranç Turnuvası Düzenleneceği Bildirildi
Keşan Belediyesi’nde Bayramlaşma Gerçekleşti Keşan Belediye Başkanlığı'nda Sona Eren Kurban Bayramının Ardından 22 Kasım 2010 Pazartesi Günü Bayramlaşma Gerçekleşti.
Memlekette Demokrasi Var 3 Aralık’ta Sinemalarda!
Memlekette Demokrasi Var 3 Aralık’ta Sinemalarda!
Yönetmeni Süleyman Nebioğlu'nun Üstlendiği 'Memlekette Demokrasi Var' Adlı Sinema Filmi Bu Yılın Politik Güldürü Türündeki Tek Filmi Olarak İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor.
Özyürek: 'Tayyip Bey Sağlam, Düşmez'
Özyürek: "Tayyip Bey Sağlam, Düşmez"
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'nda İlginç Diyaloglar Yaşandı.
Burdur İtfaiyesi Araç Parkını Genişletiyor Burdur Belediyesi Araç Parkını Genişletiyor. Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya Ve Başkan Yardımcısı Serdar Başgül İle Birlikte İtfaiye Müdürlüğü'n..
Başkan Akyürek Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi Ve KOSKİ Genel Müdürlüğü Çalışanları İle Bayramlaştı.
Cildiniz Flormar’a Emanet
Cildiniz Flormar’a Emanet
Flormar, Şimdi De Kişisel Bakım Ürünleri İle Adından Birkez Daha Söz Ettirmeye Hazırlanıyor.
Türk Eğitim -Sen: Öğretmenlerin En Büyük Sorunu Ekonomik Sefalet ve Siyasi Kadrolaşma Türk Eğitim -Sen İstanbul Bölge Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, Öğretmenlerin En Büyük Sorununun ..
29 Madenci Kurtarıldı
29 Madenci Kurtarıldı
Çin'de, Bir Kömür Madenini Su Basması Nedeniyle Mahsur Kalan 29 İşçi Kurtarıldı.
Kevın Yost, The Hall İstanbul’da
Kevın Yost, The Hall İstanbul’da
The Hall İstanbul, 26 Kasım Gecesi Jazz Ve House Müziği Dünyada En İyi Harmanlayan İsim Olarak Anılan Kevin Yost'a Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor.
Akagün, Eurochallange İçin Umutlarımızı Yitirmedik
Akagün, Eurochallange İçin Umutlarımızı Yitirmedik
Ülkemizi Fıba Eurochallenge'da Temsil Eden Türk Telekom Grubundaki İkinci Maçında Belgacom Liege ile Yarın Ankara'da Karşılaşacak.
Kalbini Saran Guatr Ameliyatla Alındı
Kalbini Saran Guatr Ameliyatla Alındı
Denizli'de Bir Hastanın Kalbine Kadar Ulaşan Guatr, Başarılı Bir Ameliyatla Alındı.
Mobilyacı, Çek ve Kredi Kartına da Borç Yapılandırması Bekliyor
Mobilyacı, Çek ve Kredi Kartına da Borç Yapılandırması Bekliyor
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Tarafından Açıklanan Vergi Affı Mobilya Sektörünü Mutlu Etti.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10