9 Haziran 2010 Çarşamba Günü Haberleri

9 Haziran 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şans Topu Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Şans Topu Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı. 469. Hafta'nın Kazandıran Numaraları 1, 2, 5, 23, 31 + 1 Olarak ..
Çatıdan Düşen Yaşlı Adam Öldü Malatya'da Çatıdan Düşen Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti
İran'a Kimse Emir Veremez Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Yönetim Kurulu Olağan Toplantısının Bugünkü Oturumunun Ardından Basına Açıklama Yapan İran Heyeti Başkanı Büyükelçi Ali Aske..
Çocuklar İçin Adalet İstiyoruz
'Çocuklar İçin Adalet İstiyoruz'
Erdoğan, 'Kabil'in, Bağdat'ın Çocukları İçin Nasıl Adalet İstediysek Gazze'nin Çocukları İçin de Adalet İstiyoruz' Dedi.
Karar Yeterli Değil İsrail Dışişleri Bakanlığı, BM Güvenlik Konseyi'nin İran'a Yeni Yaptırımlar Öngören 1929 Nolu Kararını Memnuniyetle Karşıladı, İsrail'in Kararı, "Uluslarası Toplumun İran'..
Sincan'da Şiddetli Sağanak Yağış Sincan'da Şiddetli Sağanak Yağış Nedeniyle Bodrum Katlardaki Bazı Ev ve İş Yerleri ile Atatürk Caddesi-polatlı Caddesi Köprülü Kavşağı Su Altında Kaldı
Yeni İphoneun Fotoğraf Performansı
Yeni İphone'un Fotoğraf Performansı
Apple'ın Yeni Nesil İphone 4g'yi Duyurmasının Ardından Cihaza Dair Ayrıntılar da Bir Bir Ortaya Çıkmaya Başladı. Galerimizde İphone 4g ile Çekilmiş Fotoğrafları Bulacaksınız.
Polis, Fbıın Kullandığı Yöntemle 19 Yıl Önce Kaybolan Kadını Buldu
Polis, Fbı'ın Kullandığı Yöntemle 19 Yıl Önce Kaybolan Kadını Buldu
İstanbul'dan 19 yıl önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Nedime Yaytokgil (53), FBI'ın izlediği yöntemi izleyen polis ekipleri tarafından bulundu.
Her Dil Kalbin Aynasıdır
'Her Dil Kalbin Aynasıdır'
Türkçe Olimpiyatları'nın Kapanışına Katılan Başbakan Erdoğan Yabancı Ülkelerde Türkçe Öğreten Öğretmenlere Teşekkür Etti
Ankara'da Bir Saat Etkili Olan Yağmur Sele Dönüştü Ankara'da Akşam Saatlerinde Başlayan Yağmur, Sincan'da Etkisini Arttırınca Sele Dönüştü. Sel Sonrasında Bazı Ev ve İşyerlerini Su Bastı.
Emine Erdoğan'ın 'Annem' Şiiri Okunurken Göz Yaşlarını Tutamadı Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Kapanış Törenine Katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan, Afganistan'l..
İbb: Son Yağışlar Sonrası Dereler ve Boğaz'dan 47.5 Ton Çöp Toplandı İstanbul Büyükşehir Belediyesi son yağışlar sonrası Kurbağalıdere, diğer dereler, Haliç ve Boğaz'da yapılan temizlik çalış..
Zulme Daha Fazla Sessiz Kalamadı
Zulme Daha Fazla Sessiz Kalamadı
Obama, ABD'nin Filistinliler İçin Yeni Yardımda Bulunacağını Açıkladı.
Mutteki: Bu Karar, Geriye Doğru Gidiştir İran, BM Güvenlik Konseyinin Ağırlaştırılmış Yeni Yaptırım Kararını 'Geriye Gidiş' Olarak Adlandırdı.
Erzincan'da Korkutan Yangın Erzincan Yeni Sanayi Sitesi'ndeki Bir Yağ Deposunda Akşam Saatlerinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu. Erzincan Belediyesine Ait İtfaiye Ekiplerinin Yetersiz Kaldığ..
Hakkari'deki Olaylar Sona Erdi Hakkari Merkez ve Yüksekova İlçesinde Çıkan Olaylar Sona Erdi.
Karar Diplomatik Çabalara Zarar Verebilir Dışişleri Bakanlığı, BM Güvenlik Konseyi'nin İran'a Yönelik Olarak Kabul Ettiği Yeni Yaptırımlar Kararının, Bu Ülkenin Nükleer Programıyla İlgili Ola..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10