30 Haziran 2010 Çarşamba Günü Haberleri

30 Haziran 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Seha Yapı Stadyum İnşaatına Talip Konya'nın En Büyük İnşaat Şirketi Seha Yapı, Büyükşehir Belediyesi Tarafından Projelendirilen Yeni Stadyumun ve Hızlı Tren Garı Projelerinin Yapımında Yeralm..
Manavgatlı Üreticiler: Sütün Litresi En Az 67 Kuruş Olmalı Manavgat Süt Üreticileri Birliği (Msüb) Başkanı Bilal Ay, Yaz Döneminde Süt ve Süt Mamullerine 6 Kuruşluk Zam Beklediklerini Söyledi..
Tarım Sektörüne 2013 Yılına Kadar 1 Milyar 165 Milyon Euro'luk Destek Avrupa Birliği (AB) Fonlarından, Türkiye'de Tarım Sektöründe Faaliyet Gösteren Üreticilere, Özel Sektör ve Potansiyel Yat..
Elmadağ Belediyesi'nden KKTC'nin Çöp Sorununa Çözüm Önerisi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Kemal Dürüst, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin'i Ziyaret Ett..
Polis Memuru, Adres Sorma Yüzünden Tartıştığı Doktoru Darp Etti Sakarya'da Bir Polis Memurunun, Adres Sorma Meselesi Yüzünden Çıkan Tartışmada Doktoru Darp Ettiği İddia Edildi. Edini..
Vali Yardımcısı, 103 Okulun Beyaz Bayrak Almasını Az Buldu Afyonkarahisar İl Sağlık ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Ortaklaşa Yürüttüğü Beyaz Bayrak Projesi Kapsamında Başvuruda Bulunan 273 Oku..
Rize Belediye Başkanı Bakırcı, Özür Diledi Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Basın Yayın Organlarında Yer Alan, 'Kürt Sorunu'na İlişkin Çözüm Önerisinin Çarpıtılarak ve Maksadını Aşarak Te..
Kamuoyundan Özür Diliyorum
'Kamuoyundan Özür Diliyorum'
Rize'nin Ak Partili Belediye Başkanı Dün Kameralara Konuşmasına Rağmen Bugün Açıklamalarının Çarpıtıldığını İleri Sürdü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10