10 Haziran 2010 Perşembe Günü Haberleri

10 Haziran 2010 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tahkim Kurulu Kararları Tahkim Kurulu Gündemindeki Maddeleri İnceleyerek Dosyaları Karara Bağladı.
Hakkari ve Osmaniyede Saldırı
Hakkari ve Osmaniye'de Saldırı
Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Polis Noktasına Atılan Roket, Yola Düştü. Osmaniye'de de Askeri Lojman Hedef Alındı.
Safranbolu Lokumları Iso 22000 Kalite Belgesi Aldı Karabük'ün Lokumları ile Dünya da İsim Yapmış Safranbolu İlçesi Yeni Turizm Sezonuna Kalite Belgesi ile Giriyor. Safranbolu da Bulunan 6 Lo..
Tartıştığı Hakemin Boynunu Kırdı
Tartıştığı Hakemin Boynunu Kırdı
Maçın Bitimine 5 Dakika Kala Hakemle Tartışan Oyuncu Hakemin Boynunu Kırdı
Bir Kez Daha Çağrılacaklar Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesince, Bdp Mardin Milletvekili Emine Ayna ve Diyarbakır Milletvekili Selahattin Demirtaş'ın, Haklarında Devam Eden Davalar Kapsamında Ta..
'Stochu Transfer Centilmenliğe Aykırı'
"Stoch'u Transfer Centilmenliğe Aykırı"
Adnan Polat, Fenerbahçe'nin Stoch'u Transfer Ederek, Centilmenlik Anlaşmasına Aykırı Davrandığını Söyledi.
Yüksekova'da Roket Yola Düştü Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Polis Noktasına Atılan Roket, Yola Düştü.
İzmir'de Ganyan 768,86 Tl İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışlarında Altılı Ganyan, 768,86 Tl İkramiye Verdi.
Kanlıgeçit'te Jandarmaya Saldırı Osmaniye Valisi Celallettin Cerrah, Kanlıgeçit Jandarma Komutanlığına Saldırı Olduğunu, İlk Belirlemelere Göre Jandarma Lojmanlarında Bir Asker Eşinin Yaralan..
Erişim Sorunu İçin Google Ne Dedi?
Erişim Sorunu İçin Google Ne Dedi?
Bugün Yaşanan Google'a Erişim Sorunu Türk İnternet Kullanıcılarının Akıllarını Karıştırdı. Peki Bakın, Popüler Arama Motoru Olayı Nasıl Yorumladı?
Google, Arkaplanları Geri Çekebilir!
Google, Arkaplanları Geri Çekebilir!
Bugün İtibariyle Yayına Geçen Google Arkaplan Görsel Değiştirme Özelliği, Beyaz Arkaplanı Kullanmak İsteyen Kullanıcıların Şikayetlerinin Artmasıyla Birlikte Rafa Kaldırılabilir!
Şilede Denizde Kaybolan Gençlerden Birinin Cesedi Bulundu
Şile'de Denizde Kaybolan Gençlerden Birinin Cesedi Bulundu
Şile Uzunkum Mevkiinde pazar günü arkadaşı Aykan Torun (19) ile denize giren ve bir daha geri dönmeyen Muharrem Dumansızoğlu (17)'nun cesedi bulundu, ekiplerin Torun'u arama çalışmaları sürüyor.
Team Fortress 2 Artık Macte!
Team Fortress 2 Artık Mac'te!
Valve'nin Dünya Çapında Popüler Online Oyunu Team Fortress 2, Bugün İtibariyle Mac Versiyonunu Yayınlıyor. Team Fortress 2 Heyecanı Artık Diğer Platformlara da Sıçradı!
Hakkari'de Polise Saldırı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, Şemdinli yolu üzerindeki polis noktasına bir saldırı düzenlendi.
Edinilen bilgiye göre Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, Şemdin..
BM Temsilcisi Downer; Ada'da Türk Tarafı Çözüm İçin Rumlardan Daha Gayretli Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nde Görüşülen Kıbrıs Sorununa İlişkin Türkiye, Ada'da Çözüm İçin 'İyi Bir..
Hakkari'de Polis Noktasına Roketli Saldırı (2) Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Polis Kontrol Noktasına Roketli Saldırı Yapıldı. Edinilen Bilgiye Göre Saldırıda Ölen veya Yaralanan Olmadı.
Franceschini: "Cinayetin Ardındaki Gerçek Ne" İtalya'da Vatikan'a Bağlı Haber Portallarından Biri Olan Asia News, Papalık Anadolu Temsilcisi Piskopos Luigi Padovese'nin Şoförü Tarafından Bıça..
Hakkaride Polis Noktasına Saldırı
Hakkari'de Polis Noktasına Saldırı
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Polis Kontrol Noktasına Silahlı ve Bombalı Saldırı Yapıldı.
Refarandumda İlk Oylar 3 Ağustosta Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemlerinin, 3 Ağustos 2010 Salı Günü Başlayacağı ve 12 Eylül 2010 Pazar Günü Halk Oylamasının Bitiş Saatine Kadar Devam Edeceğ..
Mavi Marmara'da Şehit Olanların İsimleri, Ankara'da Sokak ve Caddelere Verilecek İnsani Yardım Konvoyunda İsrail Askerlerinin Kurşunlarıyla Şehit Olan Mavi Marmara Gemisindeki Aktivistlerin İ..
Yüksekovada Patlama!
Yüksekova'da Patlama!
Hakkari'nin Yükseova İlçesi Çıkışında Bulunan Polis Noktası Yakınlarında Patlama Sesi Duyuldu.
Sorgun'da Yıldırım Düşmesi Sonucu Bir Kadın Öldü, Bir Çoban Yaralandı Yozgat'ın Sorgun İlçesi'ne bağlı Kepirce Köyü'nde, pancar tarlasında çapa yapan bir çocuk annesi 55 yaşındaki Fendiye Kar..
46. Tekirdağ Kiraz Festivali Başladı 1961 Yılında "Kiraz Cümbüşü" Adıyla Naip Köyü'nde Kutlanmaya Başlanan ve Bugün 46.'sı Düzenlenen "Tekirdağ Kiraz Festivali" Tekirdağ Endüstri Meslek Lises..
İphone İçin Ücretsiz Tehdit Alarmı
İphone İçin Ücretsiz Tehdit Alarmı
Trend Micro'nun En Son Güvenlik Tehditleri ve Uyarılar Hakkında Bilgi Sağlayan Uygulaması Threat Watch Artık Appstore Üzerinden İndirilebilen Bir Yazılım ile Cebe Geliyor.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10