2 Eylül 2010 Perşembe Günü Haberleri

2 Eylül 2010 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tanjevicden 6. Adama Teşekkür
Tanjevic'den 6. Adama Teşekkür
Bogdan Tanjevic, Ankara Seyircisine Teşekkür Ederek 6. Adam Görevlerini En İyi Şekilde Yaptıklarını Söyledi.
Fıba2010 B Grubu'nda Son Puan Durumu 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası B Grubu'nda 5. ve Son Maçlar da Tamamlandı ve Grubu İlk 4 İçinde Tamamlayan Lider ABD ile Birlikte Slovenya, Hırvatistan ..
Fıba2010 A Grubu'nda Son Puan Durumu 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası A Grubu'nda 5. ve Son Maçlar da Tamamlandı ve Grubu İlk 4 İçinde Tamamlayan Lider Sırbistan ile Birlikte Arjantin, Avustr..
Sanatçı Işılak'tan Referandum İçin Anlamlı Şiir Anayasa Değişikliği İçin Yapılacak Referandumda 'Evet' Oyu Kullanacağını Açıklayan Ünlü Sanatçı Uğur Işılak, Oylama İçin Şiir Besteledi. Seçmen..
Çorlu'da Görüntü Kirliliğine Neden Olan Tabelalar Kaldırılıyor Çorlu Belediyesi Tarafından Belirlenen Reklam Pano ve Tabelalarıyla İlgili Standartlar, Belediye Meclisi'nin 3 Şubat 2010 Tarihl..
'Rakibimizin Kim Olduğu Önemli Değil'
"Rakibimizin Kim Olduğu Önemli Değil"
Fransa ile Eşleşen A Milli Takım'ın Menajeri Erdenay, "Artık İkinci Turdayız, Rakibimizin Kim Olduğu Önemli Değil" Dedi.
Almanya, Ürdün'ü 91 - 73 Mağlup Etti 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası A Grubu'nda Almanya, Ürdün'ü 91-73 mağlup etti.
Brezilya: 92 - Hırvatistan: 74 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası (B) Grubu'nda Yapılan Maçta Brezilya, Hırvatistan'ı 92 -74 Yenerek, Grubu 3. Sırada Tamamladı.
Bakan Yıldırım: Kriptoların Başka Ülkelerin Eline Geçmesi Ülkemiz İçin Sıkıntılı Olur. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Kriptoların İsrail'e Verildiği İddialarına İlişkin Yaptığı Açıklamada, ..
Yeni Zelanda: 82 - Fransa: 70 Salon: Halkapınar Hakemler: Luigi Lamonica (İtalya), Srdan Dozai (Hırvatistan), Heros Avanesian (İran) Yeni Zelanda: Tait 8, Penney 25, Vukona 15, Abercrombi..
Fıba2010, Grup Lideri Türkiye, Fransa ile Eşleşti 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu'nda 5. ve Son Maçlar da Tamamlandı ve Grubu İlk 4 İçinde Tamamlayan Lider Türkiye ile Birlikte Rusya..
Fıba2010 D Grubu'nda Son Puan Durumu 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası D Grubu'nda 5. ve Son Maçlar da Tamamlandı ve Grubu İlk 4 İçinde Tamamlayan Lider Litvanya ile Birlikte Fransa, İspanya v..
Ürdün: 73 - Almanya: 91 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası (A) Grubu'nda İddiası Olmayan İki Takımın Maçında Almanya, Ürdün'ü 91 -73 Yendi.
Türkiyenin Rakibi Fransa Oldu
Türkiye'nin Rakibi Fransa Oldu
İZMİR - DHA 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası D Grubu'nda Yeni Zelanda, Fransa'yı 82-70 yendi.
Turizmde Rakibimiz İspanya, İngiltere ve Fransa Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'Biz Artık Turizmde Yunanistan veya Mısır ile Yarışmıyoruz. Artık Rakibimiz İspanya, İngiltere ve Frans..
Albiad 'Evet' Diyor Alanya Birleşik İşadamları Derneği (Albiad), Üyelerine Geleneksel Olarak İftar Yemeği Verdi. İlçede Yeni Yapılan Ali Gürkan Demircan Öğrenci Yurdu'nda Verilen Yemekte Konu..
Tanju Çolak, Kuşadası'nda İnşaat Sektörüne Girdi Türkiye Futbolunda Önemli Yere Sahip Olan ve Avrupa'da da Büyük Başarılara İmza Atan Ünlü Futbolcu Tanju Çolak Kuşadası'nda İnşaat Sektörüne E..
Manavgat Müftülüğü, Müslüman Olan Yerleşik Yabancılara İftar Yemeği Verecek Manavgat Müftülüğü, İhtida(din Değiştirme) Töreniyle Müslüman Olan Yabancılara İftar Yemeği Verecek. İlçede İhtida ..
İl Milli Eğitim Müdürü Tutuklandı
İl Milli Eğitim Müdürü Tutuklandı
Yolsuzluk Suçlamasıyla Tutuklanan Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü, Cezaevi'ne Gönderildi.
Cumhurbaşkanı Gül, Güvenlik Konseyi'ne Başkanlık Edecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 65.ci Dönem Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurul Çalışmaları İçin Geleceği New York'ta BM Güvenlik Konseyi'..
Meksika Körfezinde 1,5 Kilometrelik Petrol Sızıntısı Meksika Körfezi'ndeki Bir Petrol Platformunda Patlama Meydana Gelmesi ve Yangın Çıkmasının Ardından, Bölgede 1,5 Kilometreden Fazla Uzunlu..
Milliler "Dev"leşti 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu'ndaki 5. Maçında Çin'i 47 Sayı Farkla 87 -40 Yenen Türkiye Grup Birincisi Olarak 2. Tura Yükseldi.
AK Parti Demre İlçe Teşkilatı İftar Verdi Antalya'nın Demre İlçesinde AK Parti İlçe Başkanlığınca İftar Yemeği Verildi. Müze Caddesindeki Bir Restaurantta Gerçekleşen Yemeğe AK Parti İlçe Baş..
Bakan Yıldırım Muhalefete Seslendi: Milletinden Endişe Eden Anlayış Bu Ülkeye Layık Anlayış Olamaz Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Anayasa Değişiklik Reformuna Karşı Çıkan Muhalefete Seslen..
Çin'i de Deviren 12 Dev Adam C Gurubunu Yenilgisiz Tamamladı Salon: Ankara Spor Salonu Hakemler: Carl Jungebrand (Fın) A.
Türkiye, Namağlup Lider
Türkiye, Namağlup Lider
2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu'ndaki son maçta Türkiye, Çin'i 87 - 40 mağlup ederek grup maçlarını namağlup olarak tamamladı.
Çin Hafif Geldi Sırada Fransa Var
Çin Hafif Geldi Sırada Fransa Var
Son Grup Maçında Çin'i 87-40 Yenen Devler, C Grubu Lideri Olarak Üst Turda Fransa İle Karşılaşacak
Manavgat'ın Belde Belediye Başkanları Yayınladıkları Deklerasyonla 'Evet' Dedi Antalya'nın Manavgat İlçesine Bağlı 9 Belde Belediye Başkanı ile 29 Mart Yerel Seçimleri Öncesi Geçirdiği Beyin ..
İstanbul Emniyeti Şehitlerini Unutmadı İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Ayında Şehit Yakınlarını Unutmadı. Edirnekapı Şehitliği'ni Ziyaret Eden Emniyet Mensupları Şehit Ailelerinin Mezarla..
"Madencilerin Parası Daha Helal" Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Maden Çalışanlarının Kazandığı Paranın, Kendi Kazandığı Paradan Daha Temiz ve Helal Olduğuna İnandığını Belirtti..
Türkiye - Kazakistan Yarın Saat 19.00'da Karşı Karşıya Geliyor A Milli Takım 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu İlk Maçında Yarın Kazakistan ile Karşılaşacak. Astana Arena'da ..
Arjantin Milli Takım Antrenörü Hernandez: Yenilgi İçin Çok Üzgün Değilim, Sırbistan'ı Kutluyorum 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası A Grubu'nda Arjantin ile Sorbistan Arasında Oynanan Maç Sonra..
Taş Ev, Sanat Evi Oldu İzmir'in Çeşme İlçesi Alaçatı Beldesinde Yaptığı Taş Evlerle Dikkat Çeken Veryeriler İnşaat, Sektöründe Bir İlke İmza Atarak Ofisinin Bir Kısmını Sanat Galerisine Dönüş..
KPSSde Bütün Sırlar 3 Saat 22 Dakikada
KPSS'de Bütün Sırlar 3 Saat 22 Dakikada
Ankara'da Günlerdir Gündemin İlk Sıralarında Yer Alan KPSS'de Kopya İddiaları İçin Savcılığın Araştırması Devam Ediyor.
Kılıçdaroğlu Çocuklara Kirvelik Yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'da Çukurova Belediyesinin Düzenlediği 'İftar Yemeği ve Sünnet Şöleni'ne Katıldı, Çocuklara Kirvelik Yaptı.
Olay KPSSde Bir Şok Daha
Olay KPSS'de Bir Şok Daha
Öğretmen Atamalarını Durduran KPSS Skandalı Diğer Memur Atamalarını da Etkileyecek.
Googleın Olay Hizmeti Yenilendi...
Google'ın Olay Hizmeti Yenilendi...
Google'ın Ülkemizde Olay Olan Önemli Hizmeti Bir Kez Daha Yenilendi. İşte Tüm Yenilikler...
Bütün Sırlar 3 Saat 22 Dakikada
Bütün Sırlar 3 Saat 22 Dakikada
Kpss Soruları 5 Temmuz Tarihinde Saat 11.00'de Basılmak İçin Matbaaya Gönderiliyor. Soruların Mail Halinde Dağıtım Saati İse 14.22. 3 Saat 22 Dakikalık Sürede Neler Olup Bittiği Düğümü Çözecek.
Rusya, Yunanistan'ı 73 - 69 Mağlup Etti 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu'nda Rusya, Yunanistan'ı 73-69 yendi.
Litvanya, D Grubu'nda Yenilgisiz Lider 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası D Grubu'nda Lübnan, Litvanya'ya 84-66 mağlup oldu.
İzmir'de Altılı Ganyan Bin 3,17 Tl İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışlarında Altılı Ganyan, Bin 3,17 Tl İkramiye Verdi.
Ankara Barosu Başkan Adayı Koru: Cübbede Rütbe Olmaz Ankara Barosu Başkan Adayı Avukat Aydoğan Koru, 28 Şubat Döneminde Yargı Mensuplarının Tutumunu Eleştirdi. Cübbede Rütbenin Olamayacağını ..
CHP Genel Başkanı Adanalı Çocukların Kirvesi Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Partisince Anayasa Değişikliğine "Hayır" Mitingleri Kapsamında Geldiği Adana'..
Bakan Günay: Ertuğrul Gemisi Japonya ile Türkiye Arasındaki İlişkilerin Kurulmasına Vesile Oldu Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Japonya Açıklarında 120 Yıl Önce Batan Ertuğrul Gemisin..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10