6 Ekim 2010 Çarşamba Günü Haberleri

6 Ekim 2010 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağcılar Hastanesinde Yangın Söndürme Tatbikatı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yangın Söndürme Tatbikatı Yapıldı
"Var Gücümüzle Çalışıyoruz" Erzurum'un Aziziye İlçe Belediye Başkanı Fatih Cengiz, Hizmeti Etkin Bir Şekilde, Ayrım Yapmaksızın İlçenin Her Köşesinde Yaşayan Vatandaşın Ayağına Götürmek İçin ..
Diyarbakır'da Yola Döşenen Patlayıcı İmha Edildi Diyarbakır'ın Lice İlçesi Örtülü Köyü Yakınındaki Yola Döşenen C-4 Patlayıcının Güvenlik Güçlerince İmha Edildiği Bildirildi
Ankara Valisi Yüksel'den Ankesob'a Ziyaret Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Esnafın, Küçük Sermayesini Alın Teriyle Buluşturduğunu ve Vatanseverlik Duygusuyla Pekiştirdiğini Söyledi
Kayıp Liseli Kız, Sevgilisinin Evinde Bulundu
Kayıp Liseli Kız, Sevgilisinin Evinde Bulundu
Suat DENİZ/IĞDIR, (DHA) IĞDIR'ın Aralık İlçesi'nde 27 Eylül günü kaybolan lise son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki kız, bir hafta sonra sevgilisinin evinde bulundu.
Intermot Motosiklet Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı Motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği ve son model motorsiklet, bisiklet ve yan ürünlerinin sergilendiği fuar 120 bin metrekare ..
Manisadaki Peş Peşe Kazalarda Anne Yaralı, Kızı Öldü
Manisa'daki Peş Peşe Kazalarda Anne Yaralı, Kızı Öldü
MANİSA'da, yolun karşı tarafına geçmek isterken tanker altında kalan 6 yaşındaki Merve Aksoy yaşamını yitirirken, yardıma koşan annesi, 28 yaşındaki Nurcan Aksoy arkadan gelen otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.
Doğubayazıt'ta Kış Yüzünü Gösterdi Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Hava Sıcaklığı Düştü. Ağrı Dağı'nda İse Kar Yağışı Etkili Oluyor.
Türk Yıldızları Balıkesir'in Tanıtımı İçin Uçacak Balıkesir Valiliği Tarafından Düzenlenen Dünya Balıkesirliler Günü Etkinlikleri Kapsamında Hava Kuvvetleri'nin Akrobasi Timi Türk Yıldızları ..
Kayseri Osbde Fabrika Yangını
Kayseri Osb'de Fabrika Yangını
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde Yatak İmalatı Yapan Bir Fabrikanın Deposunda Çıkan Yangında Hammadde Yandı. Yangın İtfaiyenin Müdahalesiyle Kontrol Altına Alındı.
Saadet Partisi'nden İstifalar Gümüşhane'de Saadet Partili 2 Belediye Başkanı ile 10 Belediye Meclis Üyesi, Malatya'da İl Başkan Yardımcısı Şahin Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Taşkıran, P..
2 Öğretmen Adayının Basın Açıklamasını 11 Polis, 8 Gazeteci İzledi Ankara'da İki Öğretmen Adayı, KPSS Eğitim Bilimleri Testinin İptal Kararının Yürütmesinin Durdurulması ve İptali İstemiyle D..
Mucize Kurtuluş
Mucize Kurtuluş
5'inci kattan, giriş katındaki tentenin üstüne düştü hafif yaralandı Özgür SARI/KONYA, (DHA) KONYA'da 39 yaşındaki Ramazan Çetinbaş, bir apartmanın 5'inci katındaki dairesinin pencerelerine izolasyon yaptığı sırada...
Miloşeviç, Ölüm Yıldönümünde 'Savaş Suçlusu' Yüzü ile Anıldı Turan KASAP/KOSOVA, (DHA) SIRBİSTAN ve Kosova televizyonları, ölümünün 10'uncu yıl dönümünde eski Sırp lider Slobodan Miloşeviç..
Kosova'daki Nüfus Sayımında Türkçe Evraklar da Hazırlanacak Enis TABAK/PRİZREN, (DHA) KOSOVA'DA 31 Mart 2011'de yapılacak olan nüfus sayımında kullanılacak evraklarda, Türk dilinin resmi o..
İzin Almayınca Restaurant Bahçesinde Ayin Yaptılar
İzin Almayınca Restaurant Bahçesinde Ayin Yaptılar
Bursa'da Ayasofya Müzesi'nde Ayin Yapmak İçin Fransa'dan Gelen 37 Kişilik Katolik Gruba, Valilikten Olur Almadıkları Gerekçesiyle İzin Verilmedi.
Müdürleri Tayin Olan Liseliler Eylem Yaptı
Müdürleri Tayin Olan Liseliler Eylem Yaptı
Halim AKCA/BUCAK (Burdur), (DHA) BURDUR'un Bucak İlçesi'nde Şehit Pilot Teğmen Ayfer Gök Lisesi öğrencileri, müdürlerinin başka bir okula aynı görevle tayinini protesto için eylem yaptı.
PTT Yozgat'ta İkinci Şubesini Açtı Yozgat PTT Başmüdürlüğü Kentte 2. Şubesini Bozok Üniversitesi Kampüs Alanına Açtı.
Denizli'nin İlk Gökdeleni Denizli Belediyesi Şehirlerarası Otogar Terminali'nin Bitişindeki Yere Şehrin İlk Gökdelenini Yapacak. 24 Katlı ve 94 Metre Yüksekliği Olacak Bina ile Şehir Merkezin..
Kırmızı Işıkta Zincirleme Trafik Kazası Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde Işıklarında Bekleyen Bir Araca Başka Bir Otomobilin Arkadan Çarpması Sonucu Meydana Gelen Kazada 3 Kişi Yaralandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10