17 Ekim 2010 Pazar Günü Haberleri

17 Ekim 2010 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
HSYK İdari Yargı Seçimleri İstanbul: En Çok Oyu Ahmet Berberoğlu Aldı Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyelik Seçimleri Olaysız Sona Erdi. Yüksek Seçim Kurulu Tarafından 25 İlde Yapılan Seç..
Cavcav MHK'ye Ateş Püskürdü Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav: "Bu Hakemlerle Lig Bitmez"
Gençlerbirliğinde Şok!
Gençlerbirliği'nde Şok!
Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Thomas Doll'un görevine son verdi.
Of'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Trabzon'un Of İlçesindeki Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü
Erdoğan: Tehditle Oy Almak Kolay "Eğer Dürüstlerse, Eğer Samimi İseler Silahlarını Bıraksınlar Öyle Sandığa Gitsinler"
Sadri Şener: Geçen Sene Buradan Üzgün Ayrılmıştık Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Kasımpaşa'yı 7 - 0 Yendikleri Maçın Ardından, Geçen Sene Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndan Üzgün Ayrıld..
Kayseri Dört Köşe
Kayseri Dört Köşe
Kayserispor Teknik Direktörü Şota: Zor Zeminde Kazanmasını Bildik
Nevşehir'deki HSYK Seçimlerinde En Çok Oyu Dr. Teoman Gökçe Aldı Nevşehir İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı. Bir Sandıkta 52 Kişinin Oy Kulla..
HSYK Adli Yargı Seçimleri Muğla: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Muğla'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. Toplam 2 Sandıkta Oy Kullanılan Adli Yargı S..
Hsky Seçimlerinde Kayseri'de En Çok Oyu Hakim Nesibe Özer Aldı Kayseri'de 156 Hakim ve Savcı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği İçin Sandık Başına Gitti.
Erdoğan'dan BDP'ye Sert Çıkış "Silahlarını Bıraksınlar Sandığa Öyle Gitsinler Bakalım O Zaman Kaç Oy Alacaklar."
HSYK Adli Yargı Seçimlerinde Oy Sayımı Sürüyor Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyelik Seçimleri Olaysız Sona Erdi. Yüksek Seçim Kurulu Tarafından 81 İlde Yapılan Seçimler Saat 17.00 İtibar..
Osmaniyede HSYK Seçimleri Sonuçlandı
Osmaniye'de HSYK Seçimleri Sonuçlandı
Osmaniye'de Görev Yapan 53 Hakim ve Savcı, HSYK Üyeliği İçin Aday Olan 167 Kişiye Oy Kullandı.
HSYK Seçimleri İzmir: En Çok Oyu Güngör Tosunoğlu Aldı İzmir İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi.
HSYK Adli Seçimleri Isparta: En Çok Oyu Teoman Gökçe Aldı Aldı Isparta İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 69 Kişinin Oy Kullandığı S..
HSYK Seçimleri Bolu: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Bolu İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı. Bir Sandıkta 52 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok Oyu..
Sinop'ta Adli Yargı HSYK Seçimleri Belli Oldu. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyelik Seçimleri Sinop'ta Sorunsuz Tamamlandı. Toplam Bir Sandığın Bulunduğu ve 40 Kişinin Oy Kullandı..
Trabzon'da HSYK Adli Yargı Üyeliği Seçimleri Sonuçları Belli Oldu Trabzon'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Adli Yargı Üyeliği Seçimleri Sona Erdi. Bir Sandıkta 90 Seçmenin Oy Kullandığı..
Balıkesir'de En Çok Oyu Okur İbrahim ve Kaya Ahmet Aldı Balıkesir'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı.
HSYK İdari Yargı Seçimleri Edirne: En Çok Oyu Ahmet Berberoğlu Aldı Edirne'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Tamamlandı. Bir Sandıkta 29 Kişinin Oy Kullandığı Seçimd..
HSYK Adli Yargı Seçimleri: Edirne'de En Çok Oyu İsmail Aydın Aldı Edirne İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. Bir Sandıkta 73 Kişinin Oy Kullandı..
HSYK Seçimleri Çorum: Adli Yargıda En Çok Oyu Teoman Gökçe Aldı Çorum İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. 1 Sandıkta 72 Kişinin Oy Kullandığı S..
HSYK Adli Yargı Seçimleri Kocaeli: En Çok Oyu Ömer Köroğlu Aldı Kocaeli'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sona Erdi. Toplam 2 Sandıkta Oy Kullanılan Adli Yargı Seçi..
HSYK Üyeliği İçin Ankara'da Oy Sayım İşlemi Tamamlandı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği İçin İdari Yargıda Yapılan Seçimlerde, Ankara'da En Yüksek Oyu Ahmet Berberoğlu, Birol..
Ergenekonla Mücadele Eveti Getirdi
Ergenekonla Mücadele Evet'i Getirdi
AKP'nin Referandumda Seçmen Davranışları ve Etkileyen Faktörler Araştırması İlginç Sonuçları Ortaya Çıkardı.
'Medya CHPde Boşuna Kriz Beklemesin'
"Medya CHP'de Boşuna Kriz Beklemesin"
Genel Başkan Yardımcısı Okay, CHP'nin Gündemine Dair Açıklamalar Yaptı
Vıı. Uluslararası Mermer ve Doğaltaş Kongresi Bildirgesi Yayınlandı Mermer ve Doğaltaş Sektörünün Gelişimine Yönelik Çalışma ve Değerlendirmelerin Ele Alındığı, Uluslararası Mermer ve Doğalta..
Bugiad İnegöl Şubesi'nden Yemen'e Ticari Gezi Bursa Girişimci İş Adamları Derneği (Bugiad) İnegöl Şubesi Tarafından Oluşturulan Ticari Heyet, Pazar Payını Artırmak İçin Bir Takım Görüşmeler Y..
HSYK İdari Yargı Oy Sayımında Sona Doğru, İlk 5 İsim Belli Oldu
HSYK İdari Yargı Oy Sayımında Sona Doğru, İlk 5 İsim Belli Oldu
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyelik Seçimleri Olaysız Sona Erdi. Yüksek Seçim Kurulu Tarafından 25 İlde Yapılan Seçimler Saat 17.00 İtibariyle Tamamlandı. Saat 20.
HSYK İdari Yargı Seçimlerinde Sayım İşlemi Sürüyor Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. Yüksek Seçim Kurulu'nca Yapılan Seçimler Saat 17.00 İtibariyle Sona Erd..
HSYK Seçimleri Afyonkarahisar: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Afyonkarahisar İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 96 Kişinin Oy Kullandı..
HSYK Adli Yargı Seçimleri Bursa: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Bursa'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Toplam 3 Sandıkta 244 Kişinin Oy Kullandığı..
HSYK Seçimleri Ağrı'da: Gökçe Dr. Teoman ile Özer Nesibe Aldı Ağrı'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi.
HSYK Seçimleri Antalya: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Antalya İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 4 Sandıkta 305 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En..
En Çok Oyu 58 Oyla Hüseyin Serter ve Ömer Köroğlu Aldı HSYK Seçimleri Mardin: En Çok Oyu 58 Oyla Hüseyin Serter ve Ömer Köroğlu Aldı.
"Silahlarını Bıraksınlar Öyle Sandığa Gitsinler Kaç Oy Alacaklar" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Barış ve Demokrasi Partisi'nin Sert Bir Dille Eleştirerek,"Eğer Dürüstler Silahlarını Bıraksın..
HSYK Seçimleri Manisa: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Manisa'daki Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Seçimleri Sorunsuz Tamamlandı. Bir Sandıkta 1 Numaralı Sandıkta 83 Kişinin Oy Kulland..
HSYK Üye Seçimi Sonucunda Birinciliği Çanakkale'de 3 Aday Paylaştı Çanakkale İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı.
HSYK Seçimleri Eskişehir'de Adli Yargıda En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Eskişehir İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Bir Sandıkta 72 Kişinin Oy ..
En Çok Oyu İsmail Aydın ve Ömer Köroğlu Aldı Kırklareli İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Tamamlandı.
HSYK Seçimleri; Muğla'da En Çok Oyu Ömer Köroğlu Aldı Muğla'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Açılan 1002 Numaralı Sandıkta 71 Kişinin Oy Kulland..
HSYK Seçimleri Sivas ve Tokat: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Sivas İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Bir Sandıkta 21 Kişinin Oy Kullandığı Seç..
Adli Yargı Üyeliğinde En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Gaziantep'te Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sona Erdi.
AK Parti'nin Araştırmasına Göre MHP'lilerin Yüzde 20'si 'Evet' Dedi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Açıkladığı Referandum Sonrasında Yapılan Anket Sonuçlarının Detayları AK Parti'nin İnterne..
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimleri Yapıldı Yargıdan Aday Olan Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Vuraloğlu 128, İdari Yargıdan Aday Olan Vergi Mahkemesi Başkanı İrfan Cer İ..
Galatasaray: 0 - Ankaragücü: 1 (İlk Yarı) Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray -Ankaragücü Karşılaşmasının İlk Yarısını Konuk Ekip, 1 -0 Önde Tamamladı.
Kasımpaşa - Trabzonspor Maçının Ardından
Kasımpaşa - Trabzonspor Maçının Ardından
TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ŞENOL GÜNEŞ: "DİSİPLİNİ VE CİDDİYETİ NEDENİYLE BÜTÜN OYUNCULARIMI KUTLUYORUM" "MİLLİ TAKIM İÇİN YAPICI OLMAK LAZIM.
Gençlerbirliği - Antalyaspor Maçının Ardından Spor Toto Süper Lig 8. hafta mücadelesinde Antalyaspor'u konuk eden Gençlerbirliği, rakibine 3-2'lik skorla mağlup olarak lig yarışında ağır bir ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10