17 Ekim 2010 Pazar Günü Haberleri
FLASH HABER: İdlib'den kahreden haber: 33 askerimiz şehit oldu, 32 askerimiz yaralandı

17 Ekim 2010 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
HSYK Adli Yargı Seçimleri: Kastamonu'da En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Kastamonu'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 81 Kişinin Oy..
11 Adaylı HSYK Seçim Pusulasından 22 Aday Çıktı HSYK Aday Seçimi İçin Bakırköy Adliyesine Giden Hakim ve Savcıların 11 Adaya Oy Vermeleri Gereken, Ancak Geçersiz Olan Pusulalardan Birinde 22 ..
İbrahim Okur, HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İbrahim Okur, Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Bugün Yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçiminde..
En Çok Oyu Nesibe Özer, Ahmet Kaya ve Teoman Gökçe 28 Oyla Paylaştı Muş İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 35 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde..
HSYK Seçimlerinde Mersin'de En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Mersin İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 2 Sandıkta 189 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok..
Dr. Teoman Gökçe, HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı Yargıtay 10. Ceza Dairesi Tetkik Hakimi Dr Teoman Gökçe, Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Bugün Yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği..
HSYK Seçimleri Adana: En Çok Oyu Hüseyin Serter Aldı Adana İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. Adli Yargıda 3 Sandıkta 244 Kişinin Oy Kullandığı..
İzmir'de En Çok Oyu 29 Oyla Emin Ayhan Çarıkçı Aldı Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyelik Seçimleri Olaysız Sona Erdi.
HSYK Adli Yargı Seçimleri: Samsun'da En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Samsun'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 2 Sandıkta 155 Kişinin Oy Kull..
 En Çok Oyu İbrahim Okur ve Dr. Teoman Gökçe Aldı
En Çok Oyu İbrahim Okur ve Dr. Teoman Gökçe Aldı
Tunceli İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 42 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok Oyu 39 Oyla İbrahim Okur ve Dr. Teoman Gökçe Aldı.
HSYKnın Seçimlerinin Resmi Olmayan Sonuçları Belli Oldu
HSYK'nın Seçimlerinin Resmi Olmayan Sonuçları Belli Oldu
12 Eylül Referandumuyla Yapılan Anayasa Değişikliği Çerçevesinde Hakim ve Savcılar, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na Üye Seçmek Üzere Sandığa Gitti.
Apple Cep Mesajlarınızı mı Okuyacak?
Apple Cep Mesajlarınızı mı Okuyacak?
İphone ile Cinsel İçerikli Mesaj Atmak da Yasak: İşte Apple'ın Herkesi Şaşırtan Yeni İcadı...
Ankaradaki Seçimde İlk 11
Ankara'daki Seçimde İlk 11
HSYK Üyeliği İçin Ankara'da Oy Sayım İşlemi Tamamlandı
Önce Havaya Sonra Polise Ateş Etmiş
Önce Havaya Sonra Polise Ateş Etmiş
Muğla Emniyet Müdürü Kadir Ay: 'Meslektaşımız Ateş Etmek Suretiyle Şahsı Etkisiz Hale Getirmeseydi İçeride 35 Adet Mermi Daha Vardı ve Bu Mermileri Belki Meslektaşlarımıza Karşı Kullanabilecekti' Dedi
Resul Yıldırım HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı İstanbul 5. İdare Mahkemesi Üyesi Resul Yıldırım, Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Bugün Yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçiminde..
Ankaradaki Seçimde İlk 11
Ankara'daki Seçimde İlk 11
Ankara'da HSYK Adli Yargı Üye Seçimi Sonuçlandı.
Halil Koç HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı Ankara Bölge İdare Mahkemesi Üyesi Halil Koç , En Çok Oy Alan Adaylar Arasında Yer Aldı.
Galatasaray : 2 - Ankaragücü: 4
Galatasaray : 2 - Ankaragücü: 4
Galatasaray Spor Toto Süper Lig'in 8. Haftasında Ali Sami Yen'de Ağırladığı Ankaragücü'ne 4 - 2 Mağlup Oldu.
Ali Sami Yende İstifa Sesleri
Ali Sami Yen'de İstifa Sesleri
Ankaragücü'ne 4-2 Mağlup Olan Galatasaray'da Taraftarlar, Teknik Direktör Rijkaard ve Başkan Polat'ı İstifaya Çağırdı.
HSYK Seçimleri Elazığ: En Çok Oyu Nesibe Özer Aldı Elazığ İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 77 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok Oyu Ne..
İbrahim Topuz HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı Danıştay Savcısı İbrahim Topuz, Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Bugün Yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçiminde En Çok Oy Alan Ada..
Çaykur Rizespor: 1 - Giresunspor: 0
Çaykur Rizespor: 1 - Giresunspor: 0
Çaykur Rizespor: Ramazan Kurşunlu 6, Yunus Murat Ceylan 6 (Dk. 90 Volkan ?), Mehmet Al 7 (Dk. 80 Aboagye ?), Ayman Mohamed 7, Serkan Atak 6 (Dk.
HSYK Seçimleri Tokat: Adli Yargıda En Çok Oyu Dr. Teoman Gökçe Aldı Tokat İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Bir Sandıkta 74 Kişinin Oy Kullan..
HSYK Seçimleri Yozgat: En Yüksek Oyu Nesibe Özer Aldı (Sayın Abonemiz, Daha Önce Servis Edilen Haberde Yozgat'ta En Çok Oyu İbrahim Okur'un Aldığı Bilgisi Yanlışlıkla Yer Almıştır.
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktör Yeşilovayla Yolunu Ayırdı
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktör Yeşilova'yla Yolunu Ayırdı
Bank Asya 1'inci Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Orduspor karşısında alınan 4-1'lik yenilgiden sonra teknik direktörü Yüksel Yeşilova'nın görevine son verdi.
Mersin İdmanyurdunda Yüksel Yeşilovanın Görevine Son Verildi
Mersin İdmanyurdu'nda Yüksel Yeşilova'nın Görevine Son Verildi
Orduspor Maçında Alınan 4-1'lik Mağlubiyet Sonrası Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova'nın Görevini Son Verildi.
HSYK Adli Yargı Seçimleri: Orduda En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı
HSYK Adli Yargı Seçimleri: Ordu'da En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı
Ordu'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi.
HSYK Seçimleri Bitlis: En Çok Oyu Hüseyin Serter Aldı Bitlis İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 43 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok Oy..
Tekel İşçilerinin 4 / C Protestosu Galatasaray'da toplanan eylemciler meşalelerle Taksim Meydanı'na yürüdü.
İzmir'de En Çok Oyu 279 Oyla Güngör Tosunoğlu Aldı Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyelik Seçimleri İzmir'de Olaysız Sona Erdi.
Milasta Çatışma: 1 Ölü
Milas'ta Çatışma: 1 Ölü
Silahlı Çatışmada 1 Kişi Öldü, 1 Polis Ağır Yaralandı.
Galatasaray: 2  - Ankaragücü: 4
Galatasaray: 2 - Ankaragücü: 4
Spor Toto Süper Lig'de Ankaragücü, Deplasmanda Galatasaray'ı 4 -2 Yendi.
Spor Toto Süper Lig'de 8. Haftanın Görünümü 2010 - 2011 Sezonunun 8. Hafta Maçlarına Bugün Oynanan 4 Karşılaşma ile Devam Edilirken, Günün Son Maçında Galatasaray, Konuk Ettiği Ankaragücü'ne ..
Giresun'da En Çok Oyu İbrahim Okur ve Nesibe Özer Aldı Giresun'daki Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 1 Sandıkta 66 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En Çok Oyu..
HSYK Seçim Sonuçları Belli Oldu
HSYK Seçim Sonuçları Belli Oldu
Danıştay 6. Daire Tetkik Hakimi Ahmet Berberoğlu, Ahmet Berberoğlu HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı
Birol Erdem HSYK Seçiminde Yüksek Oy Aldı Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Birol Erdem, Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Bugün Yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçiminde E..
HSYKda Yeni Dönem
HSYK'da Yeni Dönem
HSYK Adli Yargı Seçimlerinde İstanbul, Ankara ve İzmir Dahil 66 İlin Resmi Olmayan Sonuçları
HSYK Adli Yargı Seçimleri Aydın: En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Aydın İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 2 Sandıkta 148 Kişinin Oy Kullandığı Se..
Erdoğan Koçu Kestirmedi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcıhamam'da Başak Termal Oteli'nin Açılışın Yaptı.
HSYK Seçimleri Diyarbakır: En Çok Oyu Dr. Teoman Gökçe Aldı Diyarbakır İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. 2 Sandıkta 151 Kişinin Oy Kullandığı Seçimd..
Fenerbahçe Kafilesi Konyada
Fenerbahçe Kafilesi Konya'da
Konyaspor ile yarın Büyükşehir Belediyesi Stadı'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesi, bugün Konya'ya geldi.
Balıkesir'de En Çok Oyu Okur İbrahim ve Kaya Ahmet Aldı Balıkesir'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sorunsuz Sona Erdi. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Seçimleri Balıkes..
Adli Yargı Seçiminde En Çok Oyu Dr.teoman Gökçe Aldı Sakarya İlinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı. 1 Sandıkta 97 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde E..
HSYK Seçimleri: Hatay 'da En Çok Oyu İbrahim Okur Aldı Hatay'da Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Olaysız Sona Erdi. Tek Sandıkta 129 Kişinin Oy Kullandığı Seçimde En..
Denizlide Kaza 5 Ölü
Denizli'de Kaza 5 Ölü
Denizli'de, Bir Tır ile Çarpışan Kamyonette Bulunan Aynı Aileden 5 Kişi Öldü, 1 Kişi de Yaralandı.
HSYK Seçimleri, Yozgat'ta En Yüksek Oyu İbrahim Okur Aldı Yozgat'ta Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimi Sona Erdi. Bir Sandıkta 69 Kişi Oy Kullandı.
HSYK 58 İlin Resmi Olmayan Sonuçları
HSYK 58 İlin Resmi Olmayan Sonuçları
HSYK Üyelik Seçimleri Olaysız Sona Erdi. Yüksek Seçim Kurulu Tarafından 81 İlde Yapılan Seçimler Saat 17.00 İtibariyle Tamamlandı.
HSYK Adli Yargı Seçimleri; Düzce'de En Çok Oyu Ahmet Kaya Aldı Düzce'de Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyeliği Seçimi Sorunsuz Tamamlandı. Bir Sandıkta 47 Kişinin Oy Kullandığı Seç..
Galatasaray: 2 - Ankaragücü: 4
Galatasaray: 2 - Ankaragücü: 4
Kendi Sahasında Ankaragücü'ne Yenilen Galatasaray'da Büyük Düşüş Devam Ediyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10