14 Ekim 2010 Perşembe Günü Haberleri

14 Ekim 2010 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 

Andante Sunar Mahler Partisi - Davetlisiniz! 16.10.2010
Andante Sunar Mahler Partisi - Davetlisiniz! 16.10.2010
Türkiye'nin Klasik Müzik Dergisi Andante, 16 Ekim 2010 Tarihinde Extreme Audio Maslak Sheraton'da "Mahler Parti"Si Düzenliyor.
Altın Portakallar Verildi
Altın Portakallar Verildi
Altın Portakal'da Ödüller Sahiplerini Buldu: 'Çoğunluk Film'i Geceye Damga Vurdu
Fatih'te Azerbaycan Uyruklu Bir Kişi Öldürüldü Fatih'te Azerbaycan Uyruklu Bir Kişi Tabancayla Vurularak Öldürüldü
Adalar'da Yapılan Yıkım İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 'Büyükada'da İki Küçük Kulübenin Değil, Kaçak Fayton Tamir Atölyesi ile Kafe ve Çay Salonunun Yıkıldığını' Açıkladı
Ali Bektan'dan 'İslamiyet ve Uzaylılar' Kitabı Gazeteci Ali Bektan, 'İslamiyet ve Uzaylılar' Adlı Yeni Kitabında Dünya Dışı Yaşamın Varlığını İrdeliyor
Şair-yazar Yavuz Bülent Bakiler İçin 'Saygı Gecesi' Düzenlendi Şair-yazar Yavuz Bülent Bakiler İçin 'Saygı Gecesi' Düzenlendi
Finike'de Talasemi Sempozyumu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof
47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Boşnak Asıllı Sırp Yönetmen Emir Kusturica'ya Fahri Hemşehrilik Teklifinde Bulunduğ..
47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde tüm dallarda ödül kazanan sanatçılar ve eserler açıklandı.
'14 Ekim Dünya Göz Nurunu Koruma Günü' Semineri 14 Ekim Dünya Göz Nurunu Koruma Günü Dolayısıyla, Ankara Bayındır Hastanesi'nde 'Glakom ve Trahom' Konulu Bir Seminer Düzenlendi
Dünya Doğal Afetleri Azaltma Günü Ne Özel Seminer!
Dünya Doğal Afetleri Azaltma Günü Ne Özel Seminer!
Özel Alev Lisesi Öğrencileri Doç. Dr. Barbaros Gönençgil'in Doğal Afetler, Küresel Isınma Ve Ağaçlandırma Konuları Üzerine Verdiği Seminere Katıldılar.
Altın Portakala 'Çoğunluk' Damgası
Altın Portakal'a "Çoğunluk" Damgası
47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Tüm Dallarda Ödül Kazanan Sanatçılar ve Eserler Açıklandı.
Ez3kıel Konserinde Tarih Değişikliği
Ez3kıel Konserinde Tarih Değişikliği
15 Ekim Cuma Akşamı Salon'da Gerçekleştirilecek EZ3kiel Konseri, Topluluk Üyelerinden Birinin Sağlık Problemi Nedeniyle İleri Bir Tarihe Ertelendi.
NATO Savunma ve Dışişleri Bakanları Toplandı NATO'ya Üye Ülkelerin Savunma ve Dışişleri Bakanları, İttifak'ın Brüksel'deki Karargahında Bir Araya Geldi.
Kılıçdaroğlu: "Ulusal Mesele Haline Getirilmesin" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin Cumhuriyet resepsiyonuna katılıp katılmaması ile ilgili olarak, "29 Ekim'e daha çok zaman var. Res..
Kışanak ve Demirtaş Kagider'i Ziyaret Etti Kadin Girişimciler Derneği'ni ziyareti sırasında gazetecilere açıklama yapan Gülten Kışanak, kadınların yeni anayasa sürecine katılımını önemli gör..
Balıkesir'de Ev Yangını Balıkesir'in Sındırgı İlçesinde Elektrik Kontağından Çıkan Yangın Bir Evi Kül Etti.
Ümit Korkmaz Forma Şansı Bulamamaktan Yakınıyor Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Eintracht Frankfurt'ta kazan kaynıyor.
Süper Loto Devretti Süper Loto, Üçüncü Kez Devretti. Süper Loto'nun Bu Haftaki Çekilişinde de 6 Bilen Çıkmayınca 3 Milyon 171 Bin 687 Lira 25 Kuruş Haftaya Devretti.
AB İran'a Kasım Ortasında Görüşme Teklif Etti Avrupa Birliği İran'ı, Nükleer Meseleyi Görüşmek İçin 5+1 Ülkeleriyle Gelecek Ay Toplantıya Çağırdı.
Netanyahu: Kendimizi Nasıl Savunacağımızı Biliriz Ahmedinecad'ın, Güney Lübnan'da İsrail Sınırına Yakın Bint Cebel'den Yaptığı Konuşmadaki 'Siyonistler'in Yok Olacakları' Yolundaki Sözlerine ..
Yeşilırmak Kapısı Açıldı Kıbrıs'ta 1964'den Beri Kapalı Olan ve Adanın Batısında Bulunan Yeşılırmak Kapısı Açıldı.
"Uzayda Hayat Olması Mümkün" BM Uzay İşleri Ofisi (Unoosa) Başkanı Prof. Dr. Mazlan Otman, Uzayda Hayat Olmasının Mümkün Olduğunu, Ancak Bunun Yeşil Derili Uzaylılar Anlamına Gelmediğini Söyl..
Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı Makamını Boykot Gibi Bir Tavrımız Yok Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Makamını Boykot Gibi Bir Tavırlarının Olmadığın..
İşte İphone İçin 4gnin Geleceği...
İşte İphone İçin 4g'nin Geleceği...
Apple'ın 3g'den Vazgeçmeye Niyeti Yok: Peki Ama 4g Destekli İphone'lar Ne Zaman Gelecek?
Niğde'de Trafik Kazası: 6 Yaralı Niğde'de bir otomobil park halinde duran kamyona arkadan çarptı.
Bu Olayın Karşısında Tsunami Hafif Kalıyor!
Bu Olayın Karşısında Tsunami Hafif Kalıyor!
Eğer Okyanusa Dev Bir Gök Taşı Düşerse Neler Olur? İşte Bu Sorunun Dehşet Verici Cevabı...
"Kusturica'ya Fahri Hemşehrilik Teklifinde Bulunmadım" Mustafa Akaydın, Boşnak Asıllı Sırp Yönetmen Emir Kusturica'ya Fahri Hemşehrilik Teklifinde Bulunduğu İddialarını Reddederek, 'Bunu Kim ..
Maden Kazası Davasında Şantiye Şefi Tahliye Edildi Grizu Patlamasında, Hayatını Kaybeden 19 Kişiyle İlgili Açılan Davada Tutuklu Bulunan İşletme Müdürü Çelik, Taşeron Fahrettin Şolpan (51) v..
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya Geldi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Beyin Fırtınası' Toplantıları Kapsamında Gazete, Televizyo..
'Ciddi Bir Kan Kaybı Var'
"Ciddi Bir Kan Kaybı Var"
Kılıçdaroğlu: Basının Güçlünün Yanında Yer Almasını İçimize Sindiremiyoruz
Kılıçdaroğlu, Genel Yayın Yönetmenleriyle Biraraya Geldi
Kılıçdaroğlu, Genel Yayın Yönetmenleriyle Biraraya Geldi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleriyle Ortaköy'deki Radisson Otel'de bir araya geldi.
Çorlu, Yeni Kapalı Spor Salonuna Kavuşuyor Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Yapımına Başlanan Kapalı Spor Salonu İnşaatı Devam Ediyor.
Oğluna Kızan Öfkeli Baba, Motosikleti Ateşe Verdi Balıkesir'in Edremit İlçesinde Oğlu ile Motosiklet Konusunda Tartışan Baba Kızıp Motosikleti Ateşe Verdi.
Bol Su İç, Gel' Denilen Hasta, İki Gün Sonra Acil Girişinde Can Verdi Kuşadası Devlet Hastanesi'nde 'Böbreklerinde Taş Var, Bol Bol Su İç' Denilerek Evine Gönderilen Bir Hasta Tekrar Rahatsız..
Başbakanlık, Bursa Valiliği Emrine 1 Milyon Tl Gönderdi Başbakanlık, Bursa'daki Su Baskınları Nedeniyle Kullanılmak Üzere Bursa Valiliği Emrine 1 Milyon Tl Gönderdi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10