31 Ocak 2009 Cumartesi Günü Haberleri

31 Ocak 2009 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonası Samsunda Sona Erdi
Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonası Samsun'da Sona Erdi
Türkiye Boks Federasyonu'nun 2009 Yılı Faaliyet Programı Gereğince 26 Ocak Tarihinde Samsun'da Başlayan Alan Türkiye Gençler Ferdi Boks Şampiyonası Sona Erdi. Atatürk Spor Salonu'nda Yapılan Karşılaşmalarda 45 İlden...
Tikrit'teki Ayakkabı Heykeli Kaldırıldı ABD Başkanı George Bush'a Ayakkabı Fırlatılmasının Anısına Irak'ın İdam Edilen Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Memleketi Tikrit'e Dikilen Ayakkabı Heyk..
İran, Takdir Mektubu Gönderdi
İran, Takdir Mektubu Gönderdi
Erdoğan'ın Davos'taki Tutumundan Dolayı Takdir ve Teşekkür Açıklamaları Yapan İran, TBMM'ye de Bir Mektup Gönderdi.
 İstanbulda Dikili Ağacınız Var mı?
İstanbul'da Dikili Ağacınız Var mı?
Erdoğan, Yerel Seçimler Konusunda Cumhuriyet Halk Partisi'ni Eleştirdi.
Erdoğana Davos Tepkisi İçin Tebrik Mektubu
Erdoğan'a Davos Tepkisi İçin Tebrik Mektubu
İnsan Hakları İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Davos'taki Tavrı Nedeniyle Tebrik Mektubu Gönderdi.
Gamek El Sanatları Sergisi Açıldı
Gamek El Sanatları Sergisi Açıldı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Kursları (Gamek) El Sanatları Sergisi, Törenle Açıldı.
Karayalçın: Başbakan'ın Tepkisi Doğru Ama... CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Davos Krizinde Yaşananları Değerlendirirken, "Başbakan'ın Göstermiş Olduğu Tepkiyi D..
Gazze İçin Barışın Yüzü! Gümüş Dizisinin Ortadoğu'da Bir Star Haline Getirdiği Songül Öden Gazze İçin Barışın Yüzüyüm Dedi..
Dikmen Vadisi'nde Kuralar Çekildi Dikmen Vadisi 3. Etap'ta hak sahipleri için yapılan konutlar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de katıldığı kura çekimi töreninde hak sahip..
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun 2008 Yılı 4. Olağan Toplantısı Yapıldı Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı Bugün Yapıldı. Feriye Lokantası Hamdi Saver Salonu'nda Gerçekleştirilen ..
, Gaziantepspor, Fenerbahçe Maçı İçin İstanbul'a Geldi (1) Turkcell Süper Lig'in 18. Haftasında Yarın Akşam Fenerbahçe ile Karşılaşacak Gaziantepspor, İstanbul'a Puan İçin Geldi.
Erken Teşhis ve Tedavi Edilmeyen Hepatit B ve C, Karaciğer Kanserine Yol Açıyor
'Erken Teşhis ve Tedavi Edilmeyen Hepatit B ve C, Karaciğer Kanserine Yol Açıyor'
Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Azmi Serin, Hepatitlerin Önemli Bir Halk Sağlığı Sorunu Olduğunu Belirterek, Hepatit B ve C'nin Erken Teşhis ve Tedavi Edilmediğinde Kronik Hepatit,...
Ekonomik Krizden Çıkış İçin Enerjide İndirim Talebi
Ekonomik Krizden Çıkış İçin Enerjide İndirim Talebi
Türkiye Kamu-sen Giresun İl Temsilcisi Arif Çetinkaya, Ekonomik Kirizin Daha Az Hissedilmesi İçin Benzin, Elektrik, Doğolgaz ve Lpg de İndirime Gidilmesi Gerektiğini Savundu.
İşten Çıkardığı Elemanlarına Eski Tezgahlarını Satacak Niğde'nin En Büyük Fabrikaları Arasında Bulunan Ditaş, Kriz Yüzünden Çıkaracağı 250 İşçisine İlginç Bir Teklifte Bulunacak. Şirketin Gen..
Tuskon: Başbakan Davosta Onurlu Bir Duruş Sergilemiştir
Tuskon: Başbakan Davos'ta Onurlu Bir Duruş Sergilemiştir
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'ta Gösterdiği Tepkiye Destek Gelmeye Devam Ediyor. Türkiye Sanayici ve İş Adamları Konfederasyonu (Tuskon) Başkanı Rızanur Meral, Başbakan Erdoğan'ın Davos'taki Tepkisini Takdir...
Dakar Rallisine İpek Yolu Halkası Dakar-2009'un Şampiyonu Olan Rus Kamaz, Ralliye Aşkabat-kazan Etabını da Dahil Etmeyi Planlıyor. Her Yıl Yaklaşık 50 Ülkenin Katıldığı 9 Bin Km'lik Rallide B..
Elbistanda Fakülte Açılacak
Elbistan'da Fakülte Açılacak
Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesinde Elbistan Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (Elsiad) İlçede Bir Fakülte Açılması İçin Başlatığı Çalışmalar Meyvesini Verdi.
Doğalgaza Yüzde 17 İndirim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarından Geçerli Olmak Üzere Doğalgazda Evlerde Yüzde 17, Sanayide Yüzde 18 İndirim Yaptıkları Müjdesini Verdi.
Kız Meslek Lisesi Avrupa Yolunda Kursunu Tamamlıyor Şanlıurfa Kız Meslek Lisesi'nin Leonardo da Vinci Projeleri Kapsamında Hazırlamış Olduğu 'Bilgisayar Kurs Programlarının Veriminin Avrupa'y..
Doğalgaza Yüzde 17 İndirim (2)
Doğalgaza Yüzde 17 İndirim (2)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarından Geçerli Olmak Üzere Doğalgazda Evlerde Yüzde 17, Sanayide Yüzde 18 İndirim Yaptıkları Müjdesini Verdi.
İşsiz Kalan Babaları İçin Eylem Yaptılar
İşsiz Kalan Babaları İçin Eylem Yaptılar
Mersin Limanı'nda Yükleme, Boşaltma ve Nakliye İşlerini Yapan Taşeron Firmada Çalışırken İşten Çıkarılan İşçilerin Çocukları ve Hanımları Destek İçin Eylem Yaptı.
Fuhuş Çetesi Çökertildi
Fuhuş Çetesi Çökertildi
Denizli'de Yurt Dışından Getirdikleri Yabancı Uyruklu Kadınlara Zorla Fuhuş Yaptırdıkları Gerekçesiyle 11 Çete Elemanından İkisi Tutuklandı.
Av. Öztürk, Türk Hukukunda Tahkimin Yeterince İşletilemediğini Söyledi
Av. Öztürk, Türk Hukukunda Tahkimin Yeterince İşletilemediğini Söyledi
Samsun Güven Tahkim ve Hukuk Derneği Başkanı Av. Mehmet Salih Öztürk, Tahkimin Ülke Genelinde Yeterince Bilinmediğini Kaydetti.
Anavatan Partisi Genel Başkanı Uzun: Erdoğan Doğrusunu Yaptı Anavatan Partisi Genel Başkanı Salih Uzun, "Başbakan Davos'ta Tepki Göstermekle Doğru Yaptı. Gün Eleştirmek Günü Değildir." Dedi.
5 Ferdi Engelli Olan Korkmaz Ailesinin Yaşam Mücadelesi
5 Ferdi Engelli Olan Korkmaz Ailesinin Yaşam Mücadelesi
Adana'nın İmamoğlu İlçesine Bağlı Alaybeyi Köyünde Yaşayan Korkmaz Ailesi, Hayırseverlerden Yardım Bekliyor.
Cep Telefonu Hattı Alana Kızarmış Tavuk Bedava
Cep Telefonu Hattı Alana Kızarmış Tavuk Bedava
Cep Telefonu Firmaları Arasındaki Rekabet İlginç Kampanyaların Yapılmasına Neden Oluyor. Mersin'de Cep Telefonu Hattı Satan Bir Bayi, Faturalı Hat Alanlara Kızarmış Tavuk Hediye Ediyor. İstiklal Caddesi Üzerindeki...
Erdoğan'a Şarkılı Destek Adanalı Ses Sanatçısı Selahattin Özdemir, Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı Peres'e Sert Çıkan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Kendi Yazdığı 'İyi Ki Varsın Tayyip Erdoğa..
Dikmen Vadisi'nde Kuralar Çekildi Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Dikmen Vadisi'ndeki 3. Etap'da Gecekonduların Yerine İnşaa Ettirilen Konutlar, Hak Sahiplerine Kura ile Dağıtıldı.
Başkan Yılmaz: 'Seçim Var Diye Çalışmalarımızı Aksatamayız'
Başkan Yılmaz: "Seçim Var Diye Çalışmalarımızı Aksatamayız"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Seçime Hazırlık Çalışmalarının Devam Etmekte Olan Projeleri ve Hizmetleri Aksatmayacağını Söyledi.
Doğalgazda Büyük İndirim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da Topkapı Kültür Parkı, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Topkapı Sosyal Tesislerinin Açılışında Konuştu.
Flaş.. Flaş.. Flaş.. Doğalgazda İndirim Başbakan Recep Tayip Erdoğan, doğalgazda indirime gittiklerini açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasına göre, yarından itibaren evlerde kullanılan doğal gazda..
Doğalgazda İndirim (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bir Dizi Açılış İçin Gittiği İstanbul'da Doğalgaz Fiyatlarında İndirime Gidildiğinin Müjdesini Verdi. Erdoğan, Doğalgaz Fiyatlarının Yarı..
MEB'den The Economist'e Yalanlama Milli Eğitim Bakanlığı, The Economist dergisinde yayınlanan "İsrail Gazze için tehdit etmiş' başlıklı haberi yalanladı.
MEB'den yapılan yazılı açıklama..
'Energıe Cottbus Türk Yıldız Tümer'i Listesine Aldı' Almanya'nın Bild Gazetesi, Birinci Lig (Bundesliga) Takımlarından Fc Energie Cottbus'un Fenerbahçe'de Oynayan Tümer Metin'i Transfer Liste..
Doğal Gazda İndirim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarından İtibaren Doğalgaz Fiyatını Evlerde Yüzde 17, Sanayide Yüzde 18 Oranında İndirdiklerini Bildirdi.
Obamanın Başı Ekonomiyle Dertte
Obama'nın Başı Ekonomiyle Dertte
ABD'de Geçen Yıl Son Çeyrekte Yüzde 3,8 Daralan ABD Ekonomisinin İçinde Bulunduğu Durgunluk, Barack Obama'ya Göre 'Devam Eden Bir Felaket'.
Beşiktaş'ta Transfer Çalışmaları Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Yabancı Futbolcu Transferi Konusunda Henüz Netleşen Bir Şey Olmadığını Söyledi.
Kayahan Günay'da! Nilüfer ve Al Bano'dan Sonra Şimdi de Kayahan Günay Sahnesinde. Bu Gece Günay İzleyicisi ile Buluşacak Olan Kayahan Dünden Bugüne Unutulmaz Şarkılarını Seslendirecek.
Doğalgaz Yüzde 18 Ucuzladı
Doğalgaz Yüzde 18 Ucuzladı
Erdoğan, Doğalgazda İndirime Gittiklerini Açıkladı.
Konyaspor, 2 Futbolcu ile Daha El Sıkıştı Transfer Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Eden Konyaspor, Poljac, Serhat Akın ve Bülent Bölükbaşı Transferlerinin Ardından Şimdi de Denizlispor ile Yo..
Sgk Başkanı Fatih Acar: 26 Milyar Tllik Alacağımızın 23,2 Milyarını Yapılandırdık
Sgk Başkanı Fatih Acar: 26 Milyar Tl'lik Alacağımızın 23,2 Milyarını Yapılandırdık
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Başkan Vekili Fatih Acar, Prim Borçlarının Ödenmesinde Tedirginlik Verecek Seviyede Azalma Olmadığını Söyledi. Fatih Acar, "26 Milyar Tl Birikmiş Alacağımız Vardı, Bunun 23,2 Milyar Tl'lik...
Eib Akhisar'da Devlet Yardımlarını Anlatacak Ege İhracatçı Birlikleri (Eib) Tarafından Başlatılan Mikro Eğitim Projesi, İzmir ve Afyon'dan Sonra Akhisar Ticaret Borsası'nda da İhracatçılara A..
Skandal: Operasyon Planları PKKnın Elinde!
Skandal: Operasyon Planları PKK'nın Elinde!
Diyarbakır'da Hırsız Olabileceği Şüphesiyle Gözaltına Alınan ve PKK'ya Askeri Bilgi Gönderdiği Belirlenen R.ç'nin İç Güvenlik Harekatı Planlarını da Terör Örgütüne Sızdırdığı Ortaya Çıktı.
Kayıp Yakınları, Ellerindeki Dosyaları Ergenekon Savcılarına Verecek İnsan Hakları Derneği (İhd) Bünyesinde Kayıpların Bulunması İçin Oluşturulan Komisyon, Ellerindeki Dosyaları Ergenekon Sav..
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Durak: 'Eleştirilerde Daha Nezaketli Üslup Bekliyorum'
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Durak: "Eleştirilerde Daha Nezaketli Üslup Bekliyorum"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aytaç Durak, Bütün Adaylara Şans Dilerken Kendisini Eleştiren Adaylardan Nezaket İçerisinde Bir Uslüp Beklediğini Söyledi.
Demirel'den Davos Yorumu: Bunun Faturası Çıkar 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Davos'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı panelde yaşanan gerginlikle ilgili olarak, "Uluslararası ..
Karayalçın: "Meydanlar Yeniden Yapılandırılacak" Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Ankara'nın Ulus, Kızılay gibi meydanlarının yeniden yapılandırılacağını belirterek, "Ankara..
Bebeği Aldırdığı İçin Vurdum
'Bebeği Aldırdığı İçin Vurdum'
Avukat B. K.'yı Evine Giderek Vuran Çılgın Aşık İstanbul'da Yakalandı. Saldırgann G. K., Polisteki İfadesinde Sevgilisini Bebeklerini Kürtajla Aldırdığı ve Ayrılmak İstediği İçin Vurduğunu Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10