17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri

17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHPli Yerlikaya: Bu Belge, Toplumsal Barışı Dinamitleyen Kirli Bir Tezgah (Özel)
CHP'li Yerlikaya: Bu Belge, Toplumsal Barışı Dinamitleyen Kirli Bir Tezgah (Özel)
Cumhuriyet Halk Partisi(chp) Merkez Yürütme Kurulu(myk) Üyesi ve Eski Tunceli Milletvekili Sinan Yerlikaya, Genelkurmay'da Hazırlandığı İddia Edilen Eylem Planına Sert Tepki Gösterdi.
1 Milyon Euro Değerindeki Tarihi İncili Polise Satmaya Kalkıştı
1 Milyon Euro Değerindeki Tarihi İncili Polise Satmaya Kalkıştı
Diyarbakır'daki Bir Kiliseden 2003 Yılında Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Çalınan Paha Biçilemez Değerdeki 500 Yıllık İncil İstanbul'da Yapılan Operasyonla Ele Geçirildi. Polis, Adım Adım İzlediği Şahısla, 1 Milyon...
Tunceli Belediyesinde İşçilerin İşten Çıkarılması Protesto Edildi
Tunceli Belediyesi'nde İşçilerin İşten Çıkarılması Protesto Edildi
Tunceli Belediyesi Tarafından 19 İşçinin İşten Çıkarılması Oturma Eylemi ile Protesto Edildi.
Ford Dünya Ralli Şampiyonasında İddiasını Artırıyor
Ford Dünya Ralli Şampiyonası'nda İddiasını Artırıyor
2009 Dünya Ralli Şampiyonası'nda Ford Üst Üste İkinci Yarışı da Zaferle Kapadı. Bp Ford Abu Dhabi World Rally Team Sürücüsü Mikko Hirvonen, Komşumuz Yunanistan'da Gerçekleştirilen Acropolis Rallisi'nde Birinci Olurken,...
Matematikçiler İzmir Üniversitesi'nde Buluşuyor İzmir Üniversitesi ile Türk Matematik Derneği Ankara Şubesi, 18-19 Haziran Tarihlerinde 120 Matematikçiyi İzmir'de Ağırlayacak. Üniversitenin M..
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Karaman: Kazım Hoca, Başkanlığımızın Tarihinde Örnek Alınacak Bir İnsan
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Karaman: Kazım Hoca, Başkanlığımızın Tarihinde Örnek Alınacak Bir İnsan
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Fikret Karaman, Bilge Köyündeki Olayda Şehit Olan Köy İmamı Hacı Kazım Ozan İçin, "Başkanlığımızın Tarihinde Örnek Alınacak Bir İnsan." Dedi.
İki Kardeş Yanarak Öldü
İki Kardeş Yanarak Öldü
İzmir'in Menderes İlçesinde Bir Seradaki Evde Sabah Saatlerinde Çıkan Yangın Faciayla Sonuçlandı.
Kriz Çıkaran Plana Tepkiler Sürüyor
Kriz Çıkaran Plana Tepkiler Sürüyor
Türkiye Gündeminin İlk Sırasına Yerleşen, "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" ile İlgili Tartışmalar Türkiye'nin ve Siyasetinin Tansiyonunu Yükseltmeye Devam Ediyor.
Manavgat Saraçlı Köyünden Duman Yükseldiğini Gören Ekipler Alarma Geçti Antalya'nın Manavgat İlçesi Saraçlı Köyünden Duman Yükseldiğini Gören Ekipler Alarma Geçti. Orman Yangını Şüphesiyle İt..
Arılar Maçı İptal Ettirdi Zimbabve'nin Hippo Valley Kentinde Oynanan Bir Futbol Maçı, Sahayı Arıların Basması Yüzünden İptal Edildi.
Sokak Hayvanlarına Ambulans Hizmeti İstanbul'da Sokak Hayvanları İçin Ambulans Hizmeti Başladı.
DTP'den "Fişleme" İçin Meclis Araştırma Önergesi DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Genel Bilgi Toplama (Gbt) İşlemlerinin Uygulama ve Mevzuatı Hakkında Meclis Araştırması Açılmasını İsted..
Tüketiciler Birliğine Göre, Kredi Kartı Tasarısı Bankacılık Lobisinin Kontrolünde Hazırlandı
Tüketiciler Birliği'ne Göre, Kredi Kartı Tasarısı Bankacılık Lobisinin Kontrolünde Hazırlandı
Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Şube Başkanı Mustafa Dinç, Kredi Kartı Borçlularına Yönelik Yasa Tasarısının, Kart Borçlarını Temizlemekten Ziyade Bankaların Batık Alacaklarını Kurtarma Operasyonu...
Tüm Bel-sen Üyeleri Ankaraya Yürüyecek
Tüm Bel-sen Üyeleri Ankara'ya Yürüyecek
Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-sen) Genel Başkanı Vicdan Baykara, Grevli ve Toplu İş Sözleşmeli Sendika Haklarının Kullanılması İçin Ankara'ya Yürüyeceklerini Belirtti.
"Mı5'ın Sorgulama Teknikleri Kamuoyuna Açıklanmayacak" İngiliz Dış İstihbarat Servisi Mı5'ın Özellikle Ülke Dışında İngiliz Vatandaşlarına Uyguladığı İşkenceyi İçeren Sorgulama Tekniklerinin ..
Toros Eğitim Kurumlarına Tübitaktan Ödül Yağdı
Toros Eğitim Kurumları'na Tübitak'tan Ödül Yağdı
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) Tarafından Bu Sene 17.'si Düzenlenen Bilim Olimpiyatları Birinci Aşama Bölgesel Değerlendirme Sınavı'nda Toros Eğitim Kurumları Büyük Başarı Gösterdi. Matematik,...
Ankara, Mevduatta Türkiye Birincisi Türkiye Genelinde 2008 Sonu İtibariyle Ortalama Olarak Kişi Başına 5 Bin 852 Lira Mevduat ve 4 Bin 23 Lira Kredi Düşerken, Kişi Başına ve Şube Başına En Y..
Fazıl Say Hollanda'da Sahne Alacak Piyanist ve Besteci Fazıl Say, Kendi Bestesi Olan 'Anadolu'nun Sessizliği' İsimli Piyano Konçertosu ile Hollanda'da Sahne Alacak.
Manavgatta Özel Sevgi Hastanesi ile Özel Konya Anıt Hastanesi Birleşti
Manavgat'ta Özel Sevgi Hastanesi ile Özel Konya Anıt Hastanesi Birleşti
Antalya'nın Manavgat İlçesinde, 3 Yıl Önce Hizmet Vermeye Başlayan Özel Sevgi Hastanesi, Özel Konya Anıt Hastanesi'yle Birleşti. Özel Konya Anıt Hastanesi'nin, 18 Yıllık Hastanecilik Deneyimini Manavgat'ta Turizm Sektörü...
Tarsusta Türk Dünyası Tiyatro Günleri Başladı
Tarsus'ta Türk Dünyası Tiyatro Günleri Başladı
Mersin'in Tarsus Belediyesi Tarafından Organize Edilen ve Bu Yıl 3.'sü Düzenlenen Türk Dünyası Tiyatro Günleri Başladı. 5 Gün Sürecek Tiyatro Günlerine Azerbaycan, Irak, İran ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden Tiyatro...
Obamadan Türk Tezine Destek
Obama'dan Türk Tezine Destek
Obama Yönetiminin, Türk Hükümetinin Ermenistan'a Önerdiği "Ortak Tarihçiler Komisyonu"nun Oluşturulmasını Desteklediği Açıklandı.
Eğitim -Sen: Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri Hangi 'Bilimsel' Kriterlere Göre Birleştirildi? Eğitim -Sen Genel Başkanı Zübeyde Kılıç, Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri'nin Birleştirilmesi Çalış..
Toptan: Verimli Toprakların Korunması Gelecek Nesillere Karşı Sorumluluğumuzdur TBMM Başkanı Köksal Toptan, Meclis'in Çevre Konusunda Son Derece Duyarlı Olduğunu, Çölleşmeyle Mücadeleyle İlg..
Metroda Taciz-Tacizci Tartışması
Metroda Taciz-Tacizci Tartışması
Tokyo'da Birçok Kadının, Trenlerde Tacize Uğramamak için Yalnızca Kadınlara Özel Vagonları Tercih Etmesinin Ardından Erkeklerin De, Kendileri için Özel Vagon Uygulaması İstedikleri Ortaya Çıktı.
Uluslararası Borsalarda Dolar Kararsız Uluslararası Piyasalarda Bugün ABD Doları, Önemli Para Birimleri Karşısında Kararsız Seyir İzliyor.
Rusya:kuzey Kore'den Gelecek Füzeyi Düşürürüz Rusya Savunma Bakan Yardımcısı Viktor Popovkin, Kuzey Kore'den Rusya'ya Yönelecek Herhangi Bir Füzeyi Anında Düşüreceklerini Söyledi.
CHP'li Ateş, "Ankara Doğalgaz Özelleştirme İhalesi"ni Sordu CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a, Ankara Doğalgaz Şebekesi Özelleştirme İhalesini Sordu. Ateş, "..
Babacan Lipsky ile Görüşecek Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, IMF Birinci Başkan Yardımcısı John Lipsky ile Görüşecek.
Tyf Windsurf Yarışları Datçada Başlıyor
Tyf Windsurf Yarışları Datça'da Başlıyor
Tyf Windsurf Türkiye Şampiyonası 1.ayak Yarışları, Muğla'nın Datça İlçesinde Yapılacak.
En Kötü Günler Geride Kaldı Ama...
En Kötü Günler Geride Kaldı Ama...
Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Krizdeki Son Durumu Anlatmak için Ankaralı Sanayicilerin Karşısına Çıktı.
Aroma 3te 3 Yaptı
Aroma 3'te 3 Yaptı
2009 Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası'nın Üçüncü ve Dördüncü Yarışlarında da Aroma Pilotları Gün İçinde Üç Yarıştan, Üç Kupa Çıkarmayı Başardı.
İrandaki Protestolar Nereye Gidiyor
İran'daki Protestolar Nereye Gidiyor
İran'da Protesto Gösterilerinin, 1999 ve 2003'teki Gösterilerden Farklı Olarak, Olayları Başka Bir Yöne Kaydırabilecek Özellikler Gösterdiği Belirtiliyor.
İzmirde Cnc Kursiyerleri Sertifika Aldı
İzmir'de Cnc Kursiyerleri Sertifika Aldı
Ege Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Derneği (Egekobider) Öncülüğünde Yürütülen Avrupa Birliği (AB) Destekli 'Cnc Takım Tezgahları Programlama ve Operatörlük Eğitimi' Projesine Devam Eden 50 Kişi Kursu Tamamladı. Altı Ay...
DP Ankara Çöktü
DP Ankara Çöktü
DP Ankara İl Başkanı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Bazı İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Oluşan 250 Kişi Partideki Görevlerinden İstifa Etti.
Vergi Şefinin Şaşırtan Malvarlığı
Vergi Şefinin Şaşırtan Malvarlığı
Kısa Bir Süre Önce Emekli Olan Alanya Vergi Dairesi Gelir Şefi'nin Alanya ve Çevresinde 7,5 Milyon Tl'lik Arazisi ve Bankalarda Yarım Milyon Tl'lik Parası Olduğu Ortaya Çıktı.
Domuz Gribi Aşısı Sonbahar'da Hazır İlaç Firması Glaxosmithkline (Gsk) Tarafından Çalışmaları Devam Eden H1n1 Virüsü Aşısının Üretiminin Tamamlanması Halinde Sonbahar Aylarında Kullanıma Hazı..
Konya Valiliği, Nasreddin Hoca Şenliği İçin 50 Bin Lira Ödenek Ayırdı Konya Valiliği, Bu Yıl 50'incisi Düzenlenecek Uluslararası Nasreddin Hoca Şenlikleri'ne 50 Bin Tl Ödenek Ayırdı.
Datça'daki Orman Yangını Kontrol Altında Muğla'nın Datça İlçesi Gavurderesi Mevkisinde, Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Musevi'den 'Barışçıl Gösteri' Çağrısı İran'da Cumhurbaşkanı Seçimini Kaybeden Mir Hüseyin Musevi, Yandaşlarına Barışçıl Gösteriler Yapmaları veya Seçim Sonrasındaki Protesto Gösterilerinde Öl..
Yakalanan PKK'lı Kandil'e Rapor Veriyordu Diyarbakır ve Mardin'de Terör Örgütü PKK'nın "Kck Türkiye Meclisi" (Kck/tm) Yapılanmasına Yönelik Yürütülen Operasyonda 9 Kişi Gözaltına Alındı. Göza..
16. Akdeniz Oyunları'na Doğru... İtalya'nın Pescara Şehrinde 26 Haziran - 5 Temmuz 2009 Tarihleri Arasında Düzenlenecek 16. Akdeniz Oyunları İçin Ülkeler Son Hazırlıklarını Yapıyor.
Isparta Valisi Öner: Teşvikten Yararlanıp Organize Tarım Bölgeleri Açılmalı
Isparta Valisi Öner: Teşvikten Yararlanıp Organize Tarım Bölgeleri Açılmalı
Isparta Valisi Ali Haydar Öner, Yatırım Teşvik Yasasının İyi Değerlendirilmesi Halinde, Şehrin Ekonomisinin Daha da Canlanabileceğine İnandığını Söyledi.
Üniversitede "Yönetimden Ayırma" Cezasına Durdurma Danıştay 8. Dairesi, Yüksek Öğretim Kurumları Yönetici Öğretim Elemanı ve Memurları Disiplin Yönetmeliği'ndeki Disiplin Cezaları Arasında Sa..
Rijkaard, Babeli İstiyor
Rijkaard, Babel'i İstiyor
İngiltere'de Yayınlanan Daily Mail Gazetesi, Rijkaard'ın, Liverpool'lu Ryan Babel'i de Galatasaray'a Transfer Etmek İstediğini Yazdı.
Başbakan Erdoğan: Türkiyede Uluslararası Araştırmacı Yok Denecek Kadar Az
Başbakan Erdoğan: Türkiye'de Uluslararası Araştırmacı Yok Denecek Kadar Az
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Uluslararası Araştırmacının Yok Denecek Kadar Az Olduğunu Söyledi. Uluslararası Konuk Bilim İnsanı Niteliğini Taşıyanların Sayısının Sadece 100 Civarında Olduğuna Dikkat Çeken...
Kck'ye Yönelik Düzenlenen İkinci Operasyonda 18 Kişi Gözaltına Alındı Terör Örgütü PKK'nın Türkiye Meclisi'ne (Kck) Yönelik 4 İlde Düzenlenen Operasyonlarda 18 Kişi Gözaltına Alındı.
Belediye Başkanları Eğitim Seminerinde Eğitilecek Türkiye Belediyeler Birliği ile İçişleri Bakanlığı Tarafından Düzenlenen "Belediye Başkanları Eğitim Semineri' 20 -27 Haziran Tarihleri Arası..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10