17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri

17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Bahane Değil Yatırım İstiyorum" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin Erişilebilir, Ulaşılabilir Bir Hale Geldiğini Belirterek, "Bahane İstemiyorum. Ülkeni..
Gevher Nesibe Şifahanesi ve Medresesi Müze Olarak Hizmet Verecek
Gevher Nesibe Şifahanesi ve Medresesi Müze Olarak Hizmet Verecek
Kayseri'de Bulunan Gevher Nesibe Şifahanesi ve Medresesi'nde Vakıflar Bölge Müdürlüğü Tarafından Başlatılan Restorasyon Çalışmaları Tamamlandı. Aslına Uygun Olarak Restore Edilen Şifahane ve Medrese, Selçuklu ve Tıp...
Poyraz Esintisi ve Anız Yakımları Ormancıları Korkutuyor
Poyraz Esintisi ve Anız Yakımları Ormancıları Korkutuyor
Poyraz Esintisi Ormancıları Tedirgin Ediyor. Manavgat Taşağıl Orman İşletme Müdürü Zeki Tuncer, Poyrazlı Havadan Orman Çalışanlarının Her Zaman Korkuttuğunu İfade Etti.
Okul Bahçeleri Otopark Oldu
Okul Bahçeleri Otopark Oldu
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Şehrin En İşlek Caddesinde Bulunan İskenderun Lisesi, Okul Bahçesini Ücretli Oto Parka Dönüştürdü.
Kahvehanede Tüpgaz Patlaması: 1 Yaralı
Kahvehanede Tüpgaz Patlaması: 1 Yaralı
Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nde Tüpgaz Patlaması Sonucu Bir Kişi Yaralandı.
Özel Hastane Doktoru Tarihi Eser Kaçakçısı Çıktı
Özel Hastane Doktoru Tarihi Eser Kaçakçısı Çıktı
İstanbul'da Polis Tarafından Düzenlenen Tarihi Operasyonda, Alıcı Kılığındaki Polislere Paha Biçilemez Değerdeki Altın Heykelcikleri Satmaya Çalışan, Aralarında Özel Hastanede Çalıştığı Öğrenilen Bir Doktorun da...
Acemler Kavşağı Yeniden Düzenlendi
Acemler Kavşağı Yeniden Düzenlendi
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Acemler Kavşağı'nda Şehir Merkezine Çıkışı ile Mudanya-bursa Yolu'ndan Beşevler İstikametine Girişi Kapanan Hayran Caddesi'ne Yeniden İşlerlik Kazandırdı.
Sessiz Kalamazdık
Sessiz Kalamazdık
Erdoğan, "Terörle Mücadele Eylem Planı" ile İlgili Soruya, "Bir İktidar Partisi Olarak Bize Yönelik Böyle Bir Adımın Karşısında Tabii Ki Sessiz Kalamazdık." Dedi.
Kırgızistan Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Üyeleri Nevşehirde
Kırgızistan Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Üyeleri Nevşehir'de
Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere 4 Gündür Türkiye'de Bulunan Kırgızistan Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, Çeşitli Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Nevşehir'e Geldi.
Asansörde Mahsur Kaldılar
Asansörde Mahsur Kaldılar
Zonguldak'a Bağlı Korucuk Köyünden Kızlarının Düğün İşlemleri İçin Zonguldak Muhtarlar Derneği'ne Gelen Nail (58) ve Şadiye (52) Öztürk Çifti, İl Özel İdare İşhanı'ndaki Asansörde Mahsur Kaldı. Nail ve Şadiye Öztürk...
Balkanlara Hücum Başladı
Balkanlar'a Hücum Başladı
Türk Turistlerin Son Dönemdeki En Gözde Adreslerinden Birisi Balkanlar Turları Oldu.
Türkiye Partisi, Egede Parti Teşkilatı Kurma Çalışmalarına Afyonkarahisardan Başladı
Türkiye Partisi, Ege'de Parti Teşkilatı Kurma Çalışmalarına Afyonkarahisar'dan Başladı
Abdüllatif Şener'in Genel Başkanı Olduğu Türkiye Partisi, Ege Bölgesi'ndeki Parti Teşkilatını Kurma Çalışmalarına Afyonkarahisar'dan Başladı.
Kocaeli'de 2 Kişi Boğuldu Kocaeli'de Denize Giren 2 Kişi Hayatını Kaybetti. Yetkililer, Karadeniz'in Dalgalı Olduğu Zamanlarda Vatandaşlara Denize Girmemeleri Tavsiyesinde Bulundu.
Tofaş ile THYden İşbirliği
Tofaş ile THY'den İşbirliği
Türk Hava Yolları ve Tofaş, Özel Yolcu Programı Miles&smiles Üyelerine Fiat, Alfa Romeo ve Lancia Markalı Otomobiller Satın Aldıklarında Özel İndirimler Sunan ve Mil Kazanmalarını Sağlayan Ortak Bir Kampanyaya Başladı
Petrol Sondajları Tam Gaz
Petrol Sondajları Tam Gaz
Sakarya'nın Kaynarca İlçesinde, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığınca Başlatılan Çalışmalarda İlk Sondajın Bir Kaç Gün İçinde Başlayacağı Belirtildi.
Sultanahmet Adliyesi'nde Rehine Krizi Sultanahmet'teki İstanbul Çocuk Mahkemeleri'nde Yargılanan Bir Mahkum Aldığı Ağır Mahkumiyet Kararınını Duyunca Çılgına Döndü.Sultanahmet'teki İstanbul Çocuk Mahkemeleri'nde Yargılanan Bir Mahkum Aldığı Ağır Mahkumiyet Kararınını Duyunca Çılgına Döndü.
Zehirli Denizanalarını İhraç Projesi
Zehirli Denizanalarını İhraç Projesi
Bir İşçi Zehirli Denizanalarının Özel Havuzlarda Zehirlerinden Arındırılıp Japonya, Çin Gibi Uzak Doğu Ülkelerine İhracını Öngören Proje Üretti.
Kayseri Valiliği, İlçelerde Tarım ve Hayvancılığın Gelişmesi İçin İmkanları Seferber Edecek Kayseri Valiliği, İlçelerin En Önemli Gelir Kaynakları Arasında Yer Alan Tarım ve Hayvancılığın Gel..
Erdoğan: Bu Olaya Sessiz Kalamazdık
Erdoğan: Bu Olaya Sessiz Kalamazdık
Tübitak Toplantısına Katılan Başbakan Erdoğan, Çıkışta Gazetecilere Taraf Gazetesi'nde Yayımlanan, AKP ve Cemaati Bitirme Planı Olduğu İddia Edilen Belgeyle İlgili Açıklama Yaptı ve "İktidar Olarak Bu Yapılanlara Sessiz...
Başbakan Erdoğan: Bu Olaya Sessiz Kalamazdık Başbakan Erdoğan, Taraf Gazetesinde Yayınlanan Belgeyle İlgili Tepkisini Bugün de Sürdürdü ve "Bu Olaya Sessiz Kalamazdık" Dedi.
140 Sörf Hocasına İzin Alınamadı 3 İşletme Tesisini Kapattı Jandarma Gözetiminde Geçen Yıl Sınır Dışı Edilen ve Bu Yıl 140 Yabancı Sörf Hocasına Çalışma İzni Çıkmaması Nedeni ile Club Marverd..
Kazak Bisikletçiler Şov Yaptı
Kazak Bisikletçiler Şov Yaptı
8 Ülkeden, 75 Sporcunun Katıldığı Mevlana Bisiklet Turu'nda Kazakistan Bisiklet Takımı Beşinci Turdan Sonra Yarışı Açık Ara Önde Götürdü.
Doğduğunun İkinci Gününde Ameliyat Masasına Yattı
Doğduğunun İkinci Gününde Ameliyat Masasına Yattı
40 Binde Bir Canlı Doğumda Görünen Doğuştan Anomali (Bağırsak Tıkanıklığı) Rahatsızlığı Bulunan Bebek, Doğumunun İkinci Gününde Başarılı Bir Ameliyatla Sağlığına Kavuştu.
Erdoğan'dan "Belge" Yorumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Taraf Gazetesinde Yayımlanan Belge ile İlgili, "Bu Metin, İçerisinde Bulunan Başlıklar ile Değerlendirildiğinde Özellikle Demokrasiye..
Bahar Temizliği Adı Altında Tophanedeki Ağaçların Kesilmesi Tepki Çekti
Bahar Temizliği Adı Altında Tophane'deki Ağaçların Kesilmesi Tepki Çekti
Bursa'nın En Önemli Turizm Merkezlerinden Olan ve Osmanlı Devleti'nin Kurucusu Osmangazi ile Oğlu Orhangazi'nin Türbelerinin Bulunduğu Tophane'de Yapılan Temizlik ve Düzenleme Çalışmaları Kapsamında Bazı Ağaçların...
Başbakan'a Hakaretten Yargılanan 8 Kişi Beraat Etti Bursa'da, Geçen Yıl Düzenlenen Bir Yürüyüşte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 'Ampul Tayyip' Diye Hakaret Etmekten Yargılanan 8 Kişi Beraat ..
Eskiyi Getir Yenisini Götür Kampanyası ile Perdeleri Yeniliyor
'Eskiyi Getir Yenisini Götür' Kampanyası ile Perdeleri Yeniliyor
Kayseri'de Bir Girişimci, Küresel Krizin Etkisini Azaltmak ve İhtiyaç Sahiplerini Sevindirmek Amacıyla "Eskiyi Getir Yenisini Götür' Kampanyası Başlattı. Kullanılmayan Perdeleri Uygun Fiyatlarla Değiştiren Mağaza, Eski...
Sabancı Altın Yaka Ödülleri 2009 Sabancı Topluluğu'nda Bulunan Şirket ve Çalışanların Başarılarını Teşvik Etmek, İyi Uygulamaların Karşılıklı Paylaşılması ve Topluluğun Gelişimini Teşvik Etme..
Güney Kore, Türk Gıda Markaları İçin İyi Bir Pazar
Güney Kore, Türk Gıda Markaları İçin İyi Bir Pazar
Güney Kore'de 6 Yıldır Ticaret Yapan İşadamı Hamdi Delipoyraz, Güney Kore'nin Gıda Ürünlerini Yüzde 70 Oranında İthal Ettiğini Söyledi. Girişimci Hamdi Delipoyraz, Konya'nın Güney Kore'de Gıda Ürünleri Satabileceği...
Başbakana Hakarete Beraat Bursa'da, Geçen Yıl Düzenlenen Bir Yürüyüşte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Hakaret Ettikleri İddiasıyla Yargılanan 8 Kişi, "Suç Unsuru Oluşmadığı" Gerekçesiyle Ber..
Beş Bin Kişiye Dünyanın Ortasına Ayak Bastı Sertifikası Verildi
Beş Bin Kişiye 'Dünyanın Ortasına Ayak Bastı' Sertifikası Verildi
Konya'nın Akşehir İlçesinde Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği, Nasreddin Hoca'nın Akşehir'deki Türbesini Ziyaret Eden Yerli ve Yabancı Turistlere, 'Dünyanın Ortasına Ayak Bastı' Sertifikası Veriyor. Yaklaşık İki Yıl Önce...
Pamukkaleye Dikildikten Sonra Kesilen Zakkumlar Tekrar Yeşerdi
Pamukkale'ye Dikildikten Sonra Kesilen Zakkumlar Tekrar Yeşerdi
Denizli Pamukkale'de, Aydın Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Kararıyla Sökülen Zakkum Ağaçları Köklerinden Yeniden Filizlenerek Ortaya Çıktı. Denizli Valiliği'nin Kararıyla Doğa ve Çevre Vakfı (Doçev)'nca...
Taş Ocağı Açmak İçin İş Makinesini Köylülerin Üzerine Sürmek İstedi
Taş Ocağı Açmak İçin İş Makinesini Köylülerin Üzerine Sürmek İstedi
Sakarya'nın Geyve İlçesine Bağlı Akıncı Köyünde Açılması Planlanan Taş Ocağına Karşı Çıkan Köy Sakinleri, İş Makinelerinin Köye Girişine İzin Vermeyerek Eylem Yaptı. Eylemcilere Kızan Firma Yetkilisi İse İş Makinesini...
Barak:ahmedinejad ile Musevi Arasındaki Fark Çok Az İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak, İran'da Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad ile Reformcu Rakibi Mir Hüseyin Musevi Arasında "Pek Az Bir Fark..
Fazıl Say Amsterdam'da Konser Verecek Ünlü Piyanist ve Besteci Fazıl Say, Hollanda'da Devam Eden Çağdaş Müzik Festivali Çerçevesinde Kraliyet Concertgebouw Orkestrası Eşliğinde Başkent Amster..
THY ve Tofaş İşbirliği ile Mil Kazandıran Otomobil Türk Hava Yolları ve Tofaş, Özel Yolcu Programı Miles&smiles Üyelerine Fiat, Alfa Romeo ve Lancia Markalı Otomobiller Satın Aldıklarında Öze..
Adana Metrosunda Seferlere Ara Verilecek
Adana Metrosunda Seferlere Ara Verilecek
Adana'da Yerel Seçimler Öncesi Tek Ray Üzerinden Hizmete Giren Hafif Raylı Sistem, Vilayet İstasyonu'ndan Sonraki Hatta Yapılacak Çalışmalardan Dolayı 21 Haziran'dan İtibaren Seferlere Ara Verecek.
Dört İlde Yapılan Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Şüpheliler Adliyeye Sevk Edildi
Dört İlde Yapılan Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Şüpheliler Adliyeye Sevk Edildi
Konya Polisinin 4 İlde Eş Zamanlı Düzenlediği Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan Şüpheliler, Adliyeye Sevk Edildi.
Borsa 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 61,20 Puan Azalarak 34.491,89 Puandan Başladı.
Nba'de Final Serisine İlgi Azaldı ABD Profesyonel Basketbol Ligi'nde (Nba) Orlando Magic ile Los Angeles Lakers Arasında Oynanan Final Serisinin İzlenme Oranında Geçen Yıla Göre Düşüş Yaşandı..
Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Coşkun: Yeni Bölüm Talebimizi YÖKe Kabul Etti
Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Coşkun: Yeni Bölüm Talebimizi YÖK'e Kabul Etti
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal Coşkun, Yeni Bölümlerin Açılabilmesi İçin Yaptıkları Başvuruların Kabul Edildiğini Söyledi. Coşkun, Yükseköğrenim Kurumu (YÖK)...
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Memuru Toprağa Verildi
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Memuru Toprağa Verildi
Mersin'in Tarsus İlçesi Gişelerinde Dün Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Polis Memurunun Cenazesi, Memleketi Osmaniye'nin Kadirli İlçesine Bağlı Aşağıçiyanlı Köyünde Toprağa Verildi.
Kimse Yok mu Derneği, Yangında Evi Yanan Aileye Yardım Eli Uzattı
Kimse Yok mu Derneği, Yangında Evi Yanan Aileye Yardım Eli Uzattı
Mersin'in Erdemli İlçesine Bağlı Tömük Beldesinde Yangında Evi Yanan Mehmet Tabak ve Ailesine Kimse Yok mu Derneği Sahip Çıktı. Geçimini Mevsimlik Çalışarak Sağlayan Tabak Ailesinin Derme Çatma Evi, Bir Hafta Önce...
Varlık Barışı Uzuyor
Varlık Barışı Uzuyor
Varlık Barışında, İlk Uygulamada Başvurup da Parasını Getirmeyenler, 2. Uygulama Döneminde Yeniden Müracaatta Bulunabilecek.
Hurmadan Beşiktaşa Sert  Tepki
Hurma'dan Beşiktaş'a Sert Tepki
Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye Transferinden Sonra Beşiktaş'ın Sert Biçimde Hedef Aldığı Kayserispor Genel Müdürü Süleyman Hurma, Eleştirilere Sert Tepki Gösterdi.
Merkez Bankası Başkanı Yılmaz: Ekonomik Verilerdeki İyileşmelere Rağmen İhtiyatı Elden Bırakmayın Merkez Bankası (MB) Başkanı Durmuş Yılmaz, Ekonomik Verilerdeki İyileşmelere Rağmen İhtiyatın..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10