17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtıyor

17 Haziran 2009 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DSP Genel Başkanı Türker: Gürcistan'a Destek Ulusal Politika DSP Genel Başkanı Masum Türker, Gürcistan'ın Ankara Büyükelçisi Tariel Lebanidze ile Görüştü.
CHP Mayın Yasasını Anayasa Mahkemesi'ne Götürüyor CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Gül'ün Onayladığı Mayın Yasasını Anayasa Mahkemesi'ne Götürmek Üzere Hazırlıkları Sür..
Rahip 80 Yaşında Tecavüz Etti
Rahip 80 Yaşında Tecavüz Etti
Kenya'da 80 Yaşındaki Rahip, 10 Yaşındaki Kız Çocuğunu İğfal Etmekten Müebbet Hapisle Cezalandırıldı.
Domuz Gribi Mersin'de Mersin'de, Ailesi ile Birlikte Kanada'dan Gelen Bir Çocukta Domuz Gribi Tespit Edildi. Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Kanada'dan Tatil İçin Mersin'e Gelen Türk Ailenin Çoc..
Prof. Aydüz: Çocuklar Tatilde Kurân Öğrenerek Daha İyi Dinlenir
Prof. Aydüz: Çocuklar Tatilde Kur'ân Öğrenerek Daha İyi Dinlenir
Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kur'ân-ı Kerîm Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Davut Aydüz, Ailelere Seslenerek, Çocuklarını Mutlaka Yaz Kur'ân Kurslarına Göndermelerini İstedi.
Traktörden İndirilen Ağaç Direklerin Çarptığı Şahıs Yaşamını Yitirdi Erzurum'un Karayazı İlçesi Yücelik Köyünde Traktör Römorkundan İndirilen Ağaç Direklerin Çarptığı Bir Kişi, Kaldırıldığı H..
Yıldırım:öiv'de Bu Sene İndirim Yok Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Özel İletişim Vergisine İlişkin Bu Sene İçinde Herhangi Bir İndirim Çalışması Olmadığını Belirterek, Diğer İletişim Kalem..
Sivil Toplum Kuruluşları Bursa Şevket Devlet Hastanesi Yangınından Ders Çıkartılmasını İstiyor
Sivil Toplum Kuruluşları Bursa Şevket Devlet Hastanesi Yangınından Ders Çıkartılmasını İstiyor
Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde Meydana Gelen ve 8 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Yangından Gerekli Derslerin Çıkartılması İçin Sivil Toplum Kuruluşları Harekete Geçti.
Mazotun Donmasını Önleyen İcatları ile Türkiye İkinciliği ve Bölge Birinciliği Elde Ettiler
Mazotun Donmasını Önleyen İcatları ile Türkiye İkinciliği ve Bölge Birinciliği Elde Ettiler
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurulu (Tübitak) Tarafından Düzenlenen Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışmasına Fizik Dalında 'Mekanik Titreşimle Mazotun Donmasının Önlenmesi' Projesi ile...
Yanarak Ölen Okul Müdürü Son Yolculuğuna Uğurlandı
Yanarak Ölen Okul Müdürü Son Yolculuğuna Uğurlandı
Mezuniyet Töreni Hazırlıkları Sırasında Meşaleden Üzeri Tutuşarak Yanan Özel Anakent Okulları'nın Lise Müdürü Sibel Öğretici (40) Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Niğdeli 51 İşadamı Krizde Güçbirliği Yaptı
Niğdeli 51 İşadamı Krizde Güçbirliği Yaptı
Niğde'de 51 İş Adamının Bir Araya Gelerek Kurdukları Nahita Grup, Çalışmalarını Kamuoyu ile Paylaştı.
Türkiye İşçi Emeklileri Derneği, Taksitle Kömür Dağıtımına Başladı
Türkiye İşçi Emeklileri Derneği, Taksitle Kömür Dağıtımına Başladı
Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (Tied) Erzurum Şube Başkanı Hikmet Ateş, Dernek Üyelerine 6 Eşit Taksitle 3 Tona Kadar İthal Rus Linyet Kömürü Dağıtımına Başladıklarını Açıkladı.
Telekom Kablolarını Çalarken Yakanlandılar Türk Telekom'a Ait Telefon Direklerinden Bakır Kabloları Çalmak İsteyen 2 Kişi, Suç Aleti Makaslarla Birlikte Yakalandı.
Rehine Olayıyla Üzüldüler, Tahliye Kararıyla Sevindiler İstanbul Çocuk Mahkemeleri'nde, Verilen Cezaya Sinirlenen Bir Mahkûm Tarafından Rehin Alınan Rıdvan Yıldız Tahliye Edildi. Rehine Olayı..
101 Yıl Cezayı Duyunca Çıldırdı
101 Yıl Cezayı Duyunca Çıldırdı
İstanbul Çocuk Mahkemelerinde Birden Fazla Gasp Suçundan Yangılanan ve Aldığı Ceza Sebebiyle Sinir Krizi Geçirerek Bir Kişiyi Rehin Alan Kişi, Daha Sonra Eylemine Son Verdi.
Tayinci Aday Olmayacak
Tayinci Aday Olmayacak
Samsun Basketbol Başkanı Hüseyin Tayinci, Kulübün Önünü Açmak için Kongrede Aday Olmayacağını Açıkladı.
Hollanda Ekonomisi Alarm Veriyor Küresel Krize Paralel Olarak Hollanda Ekonomisinde Ortaya Çıkan Geriye Gidiş, Tahmin Edilenin de Ötesine Geçti. Merkez Bankası'ndan Sonra Hükümete Tavsiye Rap..
Yüksekova'da Sivil Polisler ile Tartışan 3 Kişi Gözaltına Alındı Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Sivil Polisler ile Bir Grup Vatandaş Arasında Çıkan Tartışma Gerginliğe Sebep Oldu. Tartışmanı..
Kasa Hırsızı Yakalandı
Kasa Hırsızı Yakalandı
Adana'da Bir Apartman Dairesinden Kasa Çalan 4 Kişiden 1'i Yakalandı.
Beyin Kanamalarına Neden Olan Damar Tıkanıklığı Tedavisi Artık Erzurumda da Yapılacak
Beyin Kanamalarına Neden Olan Damar Tıkanıklığı Tedavisi Artık Erzurum'da da Yapılacak
Atatürk Üniversitesi (Aü) Tıp Fakültesi Hastanesi, Beyin Kanamalarına Neden Olan Damar Tıkanıklıklarına Artık Erzurum'da Müdahale Edebilecek.
CHPli Tekin: İnşallah Belgeyi Örtbas Etmezler
CHP'li Tekin: İnşallah Belgeyi Örtbas Etmezler
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Genelkurmay Harekât Başkanlığı Tarafından Hazırlandığı İddia Edilen "İrticayla Mücadele Eylem Planı'na Tepki Gösterdi. "Gerçekse Vahim, Değilse Daha da...
Çin Dergileri Türkiyeyi Kapak Yaptı
Çin Dergileri Türkiye'yi Kapak Yaptı
Çin'de Yayımlanan Üç Önemli Seyahat Dergisi, Haziran Ayı Sayılarında Kapak Konusunu Türkiye'ye Ayırdı.
Esenyurt'ta Çatışma Olay Saat 12.00 Sıralarında Esenyurt'ta Meydana Geldi. 'Yunus' Adı Verilen Motorize Polis Ekipleri, Şüphelendikleri Bmw Marka Lüks Otomobildeki 4 Kişiye 'Dur' İhtarında Bu..
Sultanahmet Adliyesi'nde Rehine Krizi Sultanahmet Adliyesi'nde 22 Yaşındaki Bir Sanık, Salondaki Bazı Kişileri Rehin Aldı.
Denizbank Marmara Kupasında Ödüller Sahiplerini Buldu...
Denizbank Marmara Kupası'nda Ödüller Sahiplerini Buldu...
Türk Denizciliğinin Gelişimine Finansal Destek Sağlayan Kuruluşların Başında Gelen Denizbank'ın Sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (Tayk) Tarafından Düzenlenen "Denizbank Marmara Kupası" Yat Yarışı, 13-14...
Uzm.dr. Kazancı: Talasemi Tedavi Edilmezse Vücutta Gelişme Geriliği Yapıyor /
Uzm.dr. Kazancı: Talasemi Tedavi Edilmezse Vücutta Gelişme Geriliği Yapıyor /
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Beah) Çocuk Hematolojisi Uzmanı Uz. Dr. Elif Güler Kazancı, Talasemi Hastalığının Tedavi Edilmediği Takdirde Vücutta Gelişme Geriliği, Karaciğer ve Dalak Büyümesine Bağlı...
Bakan Akdağ: Erzurumda Şehir Enerji Nakil Hatları Yer Altına Alınacak
Bakan Akdağ: Erzurum'da Şehir Enerji Nakil Hatları Yer Altına Alınacak
Erzurum'un İspir, Tortum, Oltu ve Çat Gibi İlçe Yollarını İçine Alan Bölünmüş Otoyol Projesinde Önemli Bir Engel Olarak Görülen Elektrik Şebekelerinin Deplasesi Sorunu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Girişimleri Sonucu...
Cezaevi Firarisi Apartmanın Çatısında Yakalandı
Cezaevi Firarisi Apartmanın Çatısında Yakalandı
Mersin'de Hamile Eşini Otomobilde Terk Ederek Polisten Kaçan Cezaevi Firarisi, Bir Apartmanın Çatısında Yakalandı.
Cumhurbaşkanı Gül, BBP Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu ve Divan Kurulu Üyelerini Çankaya Köşkü'nde Kabul Etti.
Dur! İhtarına Uymayan Şahıslar Polisle Çatıştı
Dur! İhtarına Uymayan Şahıslar Polisle Çatıştı
Esenyurt'ta, Uygulama Yapan Polis Ekiplerinin "Dur! " İhtarına Uymayan Bir Otomobilde Bulunan 4 Kişi Polisle Çatıştı. Ara Sokaklarda Kaçmaya Çalışan Şahıslar, Kendilerini Takip Eden Polislere Ateş Açtı. Açılan Ateş...
DTP'den Çalışan Çocuklarla İlgili Araştırma Önergesi DTP Şırnak Milletvekili Sevahir Bayındır, Kayıt Dışı Olarak Sanayide, Tarımda Çalışan Çocukların Sorunlarının ve Çözüm Önerilerinin Tespit..
"4. Minikler Satranç Şenliği" Başladı Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen "Türkiye İş Bankası Minikler Satranç Şenliği" Çamlıca Spor Tesisleri'nde Başladı.
Cumhurbaşkanı Gül'den Çin'e Tarihi Çıkarma Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çin Halk Cumhuriyeti Devlet Başkanı Hu Jintao'nun Davetlisi Olarak 23-29 Haziran 2009 Tarihlerinde Çin'e Resmi Ziyarette..
Dp'de Soylu Döneminde İşe Alınanlar İşten Çıkarıldı Demokrat Parti'de (Dp) Hüsamettin Cindoruk'un Genel Başkan Seçilmesinin Ardından Başlayan Çalkantılı Süreç Devam Ediyor. Bir Yandan Partide..
Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan: Ortak Amacımız Adanaya Hizmet
Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan: Ortak Amacımız Adana'ya Hizmet
Adana'nın Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ortak Amacın Adana'ya Hizmet Olduğunu Söyledi.
Aşırı Hızın Sebep Oluduğu Kazada 2 Kişi Can Verdi
Aşırı Hızın Sebep Oluduğu Kazada 2 Kişi Can Verdi
Ataşehir'de Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 8 Kişi de Yaralandı. Yaralılar Çevredeki Hastanelerde Tedavi Altına Alındı. Görgü Tanıkları, Kazaya Aşırı Hızın Sebep Olduğunu Söyledi.
CHPnin Son Umudu Yüksek Mahkeme
CHP'nin Son Umudu Yüksek Mahkeme
CHP, Gül Tarafından Onaylanan Mayınlı Arazilerin Temizlemesini Öngeren Yasayı, Anayasa Mahkemesi'ne Götürmeye Hazırlanıyor.
Erdoğan:sessiz Kalamayız Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin, Taraf Gazetesinde Yayımlanan Belge ile İlgili Suç Duyurusunda Bulunma Gerekçesini, "Bir Hukuk Ülkesinde Yapılması Gereken..
Öztürk, Askeri Savcılığa İfade Vermek İstiyor "Ergenekon" Soruşturması Kapsamında Tutuklanan Serdar Öztürk'ün Avukatı Hasan Gürbüz, Müvekkilinin Taraf Gazetesinde Yayımlanan Belgeye İlişkin A..
Taylanddan 10 Madalya ile Döndüler
Tayland'dan 10 Madalya ile Döndüler
Tayland'daki Wichai Wittaya Türk Okulu Öğrencileri, Genç Yüzme Milli Takımında Başarıdan Başarıya Koşuyor.
Volkan Babacan Nişanlandı..
Volkan Babacan Nişanlandı..
Fenerbahçe Kalecilerinden Volkan Babacan Nişanlandı.
Servet Veda Ediyor
Servet Veda Ediyor
Geçtiğimiz Yıldan Beri Fransız Ekibi Marsilya'nın Israrla İstediği Servet Çetin İçin Pazarlıklar Son Aşamaya Geldi.
Binanın Çöküş Anı Koskoca Bir Binanın Çöküş Anı Saniye Saniye Kaydedilmiş
Dışişleri: Doğu Akdeniz'de Meşru Çıkarlarımızın Korunması Amacıyla Gerekli Tedbirleri Almamız Tabiidir Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (Gkry), Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Birleşmiş Milletl..
Sağlık Bakanı Akdağ "Tam Gün Yasası" İçin Muhalefetten Destek İstedi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Meclis Gündeminde Bekleyen Tam Gün Yasa Tasarısı İçin Meclis'te Grubu Bulanan Partilerden Deste..
Belçikada Başörtülü Vekilden Sonra Türk Asıllı Parti Başkanı Konuşuluyor
Belçika'da Başörtülü Vekilden Sonra Türk Asıllı Parti Başkanı Konuşuluyor
Belçika'da 10 Gün Önce Yapılan Bölgesel Seçimlerde Başörtülü Bir Adayın Milletvekili Olarak Seçilmesi Türkiye ve Belçika Gündeminde Geniş Yankı Uyandırırken, Siyasi Kulislerde Bu Kez de Türk Asıllı Bir Siyasetçinin İsmi...
Ekonomik Krizin Pençesindeki Ukrayna'ya Putin Kıyağı Dünyadaki Ekonomik Kriz Nedeniyle Zor Günler Yaşayan Ukrayna'ya Kuzey Komşusu Rusya'dan İyi Haberler Geldi. Rusya, Ukrayna Üzerinden Avru..
Taylanddaki Türk Okulu Öğrencileri, Genç Yüzme Milli Takımına 10 Madalya Kazandırdı
Tayland'daki Türk Okulu Öğrencileri, Genç Yüzme Milli Takımına 10 Madalya Kazandırdı
Tayland'daki Wichai Wittaya Türk Okulu Öğrencileri, Genç Yüzme Milli Takımında Başarıdan Başarıya Koşuyor. Taylandlı İki Öğrenci, Malezya'da Yapılan Şampiyonadan 10 Madalya ile Döndü.
MHP'li Vural'dan, AKP'ye, "Suç Duyurusu" Tepkisi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genelkurmay Tarafından Hazırlandığı İddia Edilen "İrticayla Mücadele Planı" Hakkında AKP'nin Suç Duyurusund..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10