9 Temmuz 2009 Perşembe Günü Haberleri

9 Temmuz 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağış, İsveç Dışişleri Bakanı ile Görüştü Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "Hırvatistan 2009 Zirvesi: Avrupa Stratejik Zorunluluğu: Enerji, Yatırım ve Kalkınma" Temalı Konferans İ..
Deniz Baykal, Düzce ve Sakarya'da Abhaz Köylerini Gezdi Düzce ve Sakarya'da Abhaz Köylerini Gezen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal; "Abhazlar, Milletimizin Kimliğini, ..
DTP'den Demokrasiye Barışa ve Çözüme Çağrı Mitingi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Eş Başkanı Emine Ayna, İstanbul'da Katıldığı Mitingde İlginç Sözler Sarf Etti. Kürt Sorununun Çözümü İçin Te..
A.a Personeli Fidan Yurtoğlu Hayatını Kaybetti Anadolu Ajansı (A.a) Genel Müdürlüğü Personel Servisi'nde Çalışan Fidan Yurtoğlu, Konya Yolunda Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.
Bağdatta Bombalı Saldırı: 9 Ölü
Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 9 Ölü
Bağdat'ta Bugün Bir Pazaryerini Hedef Alan Çifte Bombalı Saldırıda 9 Kişi Hayatını Kaybetti.
Gimdes Başkanı Büyüközer: Kanser Hastalıklarının Yüzde 55'i Gıda Kaynaklı Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (Gimdes) Başkanı Hüseyin Kami Büyüköze..
Pekin Yönetimi, Olayların BM'ye Taşınmasına Karşı Çıktı Pekin Yönetimi, Sincan'da Yaşanan Olayların Çin'in İçişi Olduğunu Belirterek, Türkiye'nin Konuyu Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Kon..
Çin'de Şiddetli Deprem: 336 Kişi Yaralandı Çin'in Güneybatısındaki Yunnan Eyaletinde Meydana Gelen 6.0 Büyüklüğündeki Depremde 336 Kişi Yaralandı.
Ergün: Ekonomide Yükseliş Trendine Girdik Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, 'Ekonomide Genel Anlamda Bir Hareketlenmenin, Canlanmanın Başladığını, Bir Yükseliş Trendine Girdiğimizi Söyley..
Fransa, "Sincan'daki Durumdan Endişe Duyuyoruz" Fransa, Sincan'da Yaşanan Olaylardan Endiş Eduyduklarını ve Can Kayıpların Müteessir Olduklarını Açıkladı.
Mersin'de Yol Verme Kavgası Hastanelik Etti Mersin'de Yol Verme Yüzünden Çıkan Kavgada 3 Kişi Yaralanarak Hastanelik Oldu.
Büyük İkramiye "171005" Numaralı Biletin Milli Piyango'nun Bugün Yapılan Çekilişinde 1,5 Milyon Liralık Büyük İkramiye, '171005' Numaralı Bilete İsabet Etti.
Burdur Gölü'nde Kadın Cesedi Bulundu Burdur Gölü'nde Bir Kadın Cesedi Bulundu.
İşyerinden Çarşıya Diye Çıktı, Geri Dönmedi Kocaeli'nin Gebze İlçesinde 6 Temmuz Pazartesi Günü İşyerinden Çarşıya Çıkan Hasan Çelik'ten Bir Daha Haber Alınamadı.
Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler, Büyük Ankara Festivali'nin Eğlencesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Büyük Ankara Festivali'nde Coşku Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
Mutteki, Davutoğlu ve İhsanoğlu Uygur Türklerinin Durumunu Görüştü İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki'nin Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve İslam Konferansı Teşkilatı (İkt) Genel Sekret..
Sanayi ve Ticaret Bakanı Ergün: Boykot Kampanyaları Dünya Ticaretinde Dikkate Alınması Gerekir Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Çin Halk Cumhuriyeti'nin, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki..
Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü, Lojmana Yangın Merdiveni Yaptıracak Trabzon'un Vakfıkebir İlçesinde Dün Çıkan Yangından Sonra Vatandaşlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Lojmanında Yangın Merdiveni..
İhd: Polise İnsan Hakkı ve Öfke Kontrolü Eğitimi Vermeye Hazırız İhd Diyarbakır Şube Başkanı Muharrem Erbey, Polisin Son 4-5 Yıldan Bu Yana Orantısız Güç Kullandığını Öne Sürerek, "Polise İns..
Pegasus'un Heykeli Ören Gezinti Yoluna Kondu Antik Çağın En Zengin Krallarından Birisi Olarak Bilinen Krezüs'ün Kardeşi Adramys Tarafından Kurulan Bu Günkü Adı Ören Olan Adramyttion Kentinde ..
Sukaypark, Su Kayağı Şampiyonası'na Hazır Türkiye'nin İlk Su Kayağı Tesisi Olan Sukaypark'ta Yaz Sezonu Hızlı Başladı.
Turgutlu'da Orman Yangını Manisa'nın Turgutlu İlçesine Bağlı Yaylaköyü ve Yukarıbozkır Köyü Arasında Orman Yangını Çıktı.
Sbs Sonuçları Yarın Açıklanacak
Sbs Sonuçları Yarın Açıklanacak
İlköğretim 8. Sınıflar İçin 6 Haziran'da Yapılan Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Sonuçları Yarın Açıklanacak.
Otomobil Kamyonla Çarpıştı: 3 Ölü, 2 Yaralı
Otomobil Kamyonla Çarpıştı: 3 Ölü, 2 Yaralı
Çankırı'nın Kurşunlu İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.
Çin'in Güneybatısında Deprem Çin'in Güneybatısındaki Yunnan Eyaletinde Meydana Gelen 6.0 Büyüklüğündeki Depremde İlk Belirlemelere Göre 336 Kişi Yaralandı.
Kumlu: Cumhurbaşkanı'nın Vetosu Memnuniyet Verici Türk -İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Özel İstihdam Bürolarının Kurulmasına İlişkin Hükmünün Görüşülmesi İçin T..
MHP Adana Milletvekili Atılgan: Îrticayla Mücadele Eylem Planı Aklı Başında Bir Subayın İşi Değil Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili, Emekli Tuğgeneral Kürşat Atılgan, "İrtic..
Düzce'deki Kazada Ölü Sayısı 3 Oldu Düzce'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Ölü Sayısı 3'e Çıktı.
ÖSS Sonuçları Pazar Günü Açıklanacak Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 2009 -ÖSS Sonuçlarının 12 Temmuz Pazar Günü Açıklanacağını Bildirdi.
Altılı Ganyan 11.787,58 Tl İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyan 11.787,58 Tl İkramiye Verdi.
Kumlu: Yasanın TBMM'ye Geri Gönderilmesi Memnuniyet Verici Türk -İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 5920 Sayılı Kanunu, Özel İstihdam Bürolarının Kurulmasına İlişki..
Tüketiciye 'Yerli Malı Kullanın' Uyarısı Rumelili Sanayici İşadamları Derneği (Rumelisiad) Başkanı Vehbi Varlık, "Dünyanın Tercih Ettiği Türk Malları Ne Yazık Ki İç Piyasada Marka Hastalığı S..
Çin, Türkiye'nin Sincan Olaylarını BM Güvenlik Konseyi'ne Taşımasına Karşı Çıktı Pekin Yönetimi, Sincan'daki Uygur-çinli Çatışması Olaylarının Çin'in İç İşi Olduğunu Söyleyerek, Türkiye'nin B..
Bolu Dağı Tüneli'nin İstanbul Yönü Ulaşıma Açıldı Bolu Dağı Tüneli'nin Ankara-istanbul Yönü Ulaşıma Açıldı.
Hacaloğlu: Cumhurbaşkanı Kaosa Kaos Eklemiştir CHP Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu, Cumhurbaşkanı Gül'ün, Askere Sivil Yargı Yolunu Açan Yasayı Onaylamasına İlişkin, "Sayın Cumhurba..
Türk-iş Başkanı Kumlu: Kiralık İşçi Yasasını Veto Eden Cumhurbaşkanı Gül'e Teşekkür Ediyoruz Türk-iş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, "Kiralık İşçi" Yasasını Veto Eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'..
Cumhurbaşkanı Gül, 'Kiralık İşçi' Kanununu Kısmen Veto Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kamuoyunda 'Kiralık İşçi' Yasası Olarak Bilinen Özel İstihdam Bürolarında Geçici İş İlişkisi Kurmayı' D..
"Kölelik Kanunu"na Cumhurbaşkanı Gül'den Veto Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sendikalar Tarafından "Kölelik Kanunu" Olarak İfade Edilen 5920 Sayılı Kanunu, Birinci Maddesinin Tekrar Görüşülmesi ..
Cumhurbaşkanı Gül'den 1 Kanun'a Onay Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5917 Sayılı "Bütçe Kanunlarında Yer Alan Bazı Hükümlerin İlgili Kanun"u Resmi Gazete'de Yayımlanmak Üzere Başbakanlığa Gönderd..
YÖK, 11 Fakülteye Dekan Ataması Yaptı YÖK Genel Kurulu'nda 11 Fakülteye Dekan Ataması Yapıldı.
Genel KPSS 2010'dan Önce Yapılmayacak Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, KPSS Sınavının 2010'dan Önce Yapılamayacağını Bildirdi.
Cumhurbaşkanı Gül'den Kısmen İade Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5920 Sayılı İş Kanunu, İşsizlik Sigortası Kanunu ve Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununda Değişiklik Yapılmasına ..
Hak-iş Başkanı Uslu: Hükümet Kiralık İşçi Yasasını Yeniden Gündeme Getirmemelir Hak-iş Başkanı Salim Uslu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Veto Ettiği 'Kiralık İşçi' Yasasının Hükümet Tarafında..
YÖK'ten ÖSS Taban Puanlarına Düzenleme YÖK, 2009 ÖSS'de 165 Taban Puanını Yüzde 20 Ortalama Net Başarıya, 145 Taban Puanını İse Yüzde 10 Ortalama Net Başarıya Eşleştiren Düzenleme Yaptı.
Düzce'de Kaza: 2 Kişi Öldü Düzce D-655 Karayolu Konuralp Işıklı Kavşakta Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı
Sanayi ve Ticaret Bakanı Ergün, İnsana ve İnsanlığa Saygısı Olmayan Ülkelere Tavrımızı Gösterelim Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, "İnsana ve İnsanlığa Saygısı Olmayan Ülkelere Tavrımızı..
AKP'nin Kapatılma Davası Düşürüldü (Son) Anayasa Mahkemesi, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun, 2002 Yılında 'AKP'nin İhtar Kararına Uymadığı Gerekçesiyle Kapatılması ve Gene..
Disk'ten, Babacan'a Sert Yanıt Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın Özel İstihdam Bürolarını Eleştirenlere Yönelik "İçlerinde Bir Tane İşsiz Var mı: Yok" Açıklamasına Disk'ten ..
Artık Üniversiteye Girmek Daha Kolay
Artık Üniversiteye Girmek Daha Kolay
YÖK, ÖSS'de Bu Yıl Soruların Zor Olması ve Kontenjanların Tam Olarak Doldurulamaması İhtimali Nedeniyle Taban Puanda Yeni Bir Düzenlemeye Gitti.
İstanbul'a Gelen Ahmet Türk'ü Yüzlerce DTP'li Karşıladı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Eşbaşkanı Ahmet Türk ve Emine Ayna, Düzenlenecek "Barış Yürüyüşü"ne Katılmak Üzere İstanbul'a Geldi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10