5 Şubat 2009 Perşembe Günü Haberleri

5 Şubat 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sosyal Taraflar Önerilerini Rapor Olarak Sundu Türk -İş ve Tzob, Ekonomik Sosyal Konsey Toplantısında, Küresel Krizin Etkilerinin Azaltılması Yönünde Hazırladıkları Raporları Başbakan Erdoğan..
Serbest Döviz Piyasası Ankara'da Dün Akşam Saatlerinde 1,6450 Tl'den Satılan ABD Doları, Bugün 1,6470 Tl'den Satıldı.
İstanbul'da Su Kesintisi Beyoğlu, Beşiktaş ve Sarıyer'deki Bazı Bölgelerde 6 -7 Şubatta Su Kesintisi Uygulanacak.
Hamas'lı Müzakerecinin Üzerinde Yüklü Miktarda Para Bulundu Hamas Adına Mısır'da Ateşkesle İlgili Görüşmelerde Bulunan Ayman Taha'nın Üzerinde, Gazze Şeridi'ne Dönüşünde Yüklü Miktarda Para B..
Film İçin Şarkı Söyledi! "Güz Sancısı" Filminde Rum Kızı Elena'yı Canlandıran Beren Saat'in, Filmin Jeneriği İçin de "İmkansız Aşk" Şarkısıyla Tanınan Cem Yıldız'la Düet Yaptığı Öğrenildi...
Krize Çare Buldu: Alışveriş Yapmak! Başta Amerika Olmak Üzere Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Ekonomik Kriz Hilton Otellerinin Varisi Paris Hilton'u da Etkiledi.
Cumhurbaşkanı Gül, İkt Genel Sekreteri İhsanoğlu ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Gül, İkt Genel Sekreteri İhsanoğlu ile Görüştü
Suudi Arabistan'daki Temaslarını Sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Riyad'daki Temaslarının Ardından Geçtiği Cidde Kentinde İslam Konferansı Teşkilatı Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu ile Görüştü. Gül, İhsanoğlu...
Başmüzakereci Bağış, 450 Milyon Avrupalıyı İkna Etmek İçin İngiltere'den Destek İstedi Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İngiltere'nin Avrupa Bakanı Caroline Flint'le Bir Telefon G..
Yenimahalle'de Boş Arazide Mühimmat Bulundu Ankara'nın Yenimahalle İlçesine Bağlı Çayyolu'nda Boş Bir Araziye Bırakılmış Şekilde 100 Adet Kalaşnikof, 50 Adet de Tabanca Mermisi Bulundu.
Erdoğandan Avşara Başsağlığı
Erdoğan'dan Avşar'a Başsağlığı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Annesi Vefat Eden Sanatçı Hülya Avşar'a Taziyelerini Bildirdi.
İstanbul'da Pazar Günü Yağış ve Lodos Bekleniyor İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, Pazar Günü Kentte Kuvvetli Yağış ve Lodos Beklendiğini Bildirdi.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,6420 Tl, Avronun Satış Fiyatı 2,1020 Tl Oldu.
Pakistan'da Şii Camisi Yakınında Saldırı: 7 Ölü Pakistan'da Bir Şii Camisi Yakınında Düzenlenen Bombalı Saldırıda 7 Kişi Öldü.
"Ergenekon" Davasında Duruşma Yarına Ertelendi 'Ergenekon' Davasının Bugün Görülen 48. Duruşması Sona Erdi.
AKP'li Bozdağ'dan "Kuran Kursu" Yorumu AKP Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, CHP'nin Çarşaf Açılımından Sonra "Kur'an Kursu" Açılımını Değerlendirdi. Bozdağ, "Umarız Bu Açılımlar Seçim Açılımı ..
Erdoğan: "Krizi Türkiye'den Uzak Tutacağız" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Küresel Krizin Başta Çalışanlar Olmak Üzere, Dar Gelirli Kesim Üzerinde Etkilerini En Aza İndirmek İçin Samimi Bir Ç..
Devlet Bakanı Bağış Önemli Başlıklar İçin İngiltere'den Destek İstedi Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile Telefonla Görüşen İngiltere'nin Avrupa'dan Sorumlu Bakan Flint, Ülkesini..
F.bahçe ve G.saray Arasında Gerginlik
F.bahçe ve G.saray Arasında Gerginlik
İki Ezeli Rakip Fenerbahçe ile Galatasaray Arasında Yaşanan Krizlere Bir Yenisi Daha Eklendi.
Sakarya'da Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Alanları Yeniden Belirlendi Sakarya Emniyet Müdürlüğü İlde Yapılacak Toplantı ve Gösteri Yürüyüşlerinde Toplanma Alanı, Yürüyüş Güzergahı, Miting Alanı,..
Tualde Anadolu Medeniyeti
Tualde Anadolu Medeniyeti
Ressam Metin Asağ'ın "Uygarlıkların Kenti İstanbul'dan 'Anadolu Medeniyeti" Başlıklı Sergisi 16 Şubat Tarihine Kadar Türk ve İslam Eserleri Müzesi'ibrahim Paşa Sarayın'nda Sanatseverlerin Beğenisine Sunuluyor.
AK Parti Yakutiye Adayı Korkut: 'Mecidiye Tabyalarını Tarihi Hap Müzesi Yapacağız'
AK Parti Yakutiye Adayı Korkut: "Mecidiye Tabyaları'nı Tarihi Hap Müzesi Yapacağız"
AK Parti Erzurum Yakutiye Belediye Başkan Adayı Ali Korkut, Erzurum'un Tarihi Dokusunu Gün Yüzüne Çıkartacaklarını ve Mecidiye Tabyaları'nı Tarihi Hap Müzesi Yapacaklarını Söyledi.
Krizin Faturasını İşçi Ödemeyecek
Krizin Faturasını İşçi Ödemeyecek
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Finansal Krizin Faturasını Çalışanların Ödememesi İçin Tedbirleri Kararlılıkla Aldıklarını Belirterek, Şu Ana Kadar Türkiye'nin, Bu Noktada Son Derece Başarılı Bir Performans İzlediğini...
Koç Holding 'Dünyaya Meydan Okuyan 100 Şirket' Arasında
Koç Holding "Dünyaya Meydan Okuyan 100 Şirket" Arasında
Koç Holding'in, ABD'li Danışmanlık Şirketi Boston Consulting Group'un (Bcg) Her Yıl Düzenlediği "Hızlı Gelişen Ekonomilerde Dünyaya Meydan Okuyan 100 Şirket" Araştırmasında İlk 100 Şirket Arasına Girdiği Bildirildi.
IMF Anlaşması Olmasa da Türkiyenin Kredi Notu Değişmez
IMF Anlaşması Olmasa da Türkiye'nin Kredi Notu Değişmez
Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, IMF Anlaşması Olmasa da, Türkiye'nin Kredi Notunun Değişmeyeceğini Söyledi.
Bir Fabrika Daha Tarih Oldu
Bir Fabrika Daha Tarih Oldu
Saruhanlı'da 1995 Yılında 800 İşçi ile Faaliyete Başlayan ve Çok Sayıda İhracat Ödülü Bulunan Saruhan Konservecilik A.ş'nin İflasına Karar Verildi.
Atina Üzerinde Toz Bulutu
Atina Üzerinde Toz Bulutu
Atina'da Bugün Garip Görüntüler Oluştu. Kenti Kaplayan Toz Bulutu Yüzünden Göz Gözü Görmüyor.
200 Askeri Hasta Eden Madde
200 Askeri Hasta Eden Madde
200 Kadar Askerin Sağlık Şikayetinde Bulunması Üzerine Maddeyle İlgili Araştırma Yaptırılacak.
Hollandada Emeklilik Yaşı 67ye Çıkarılıyor
Hollanda'da Emeklilik Yaşı 67'ye Çıkarılıyor
Hollanda Hükümetinin, Küresel Mali Krizin Etkilerini ve Nüfusun Yaşlanmasının Sosyal Güvenlik Sistemine Getirdiği Yükü Dikkate Alarak, Emeklilik Yaşını 65'ten 67'ye Yükseltmeye Hazırlandığı Bildirildi.
Yenimahalle'de Mühimmat Bulundu Ankara'nın Yenimahalle İlçesine Bağlı Çayyolunda Boş Bir Araziye Bırakılmış 100 Adet Kaleşnikof, 50 Adet de Tabanca Mermisi Bulundu.
Ölüm Horon Oynarken Yakaladı Rize'de Yerel Yayın Yapan Çay Tv Ekranlarında Hayata Dair Konuların İşlendiği Programda İlginç Bir Olay Yaşandı. Program İçin Gidilen Çamlıhemşin Köprübaşı Köyünd..
Rektör Prof. Dr. Koçak, Yerbilimleri Fakültesi İçin Oltuda İncelemelerde Bulundu
Rektör Prof. Dr. Koçak, Yerbilimleri Fakültesi İçin Oltu'da İncelemelerde Bulundu
Atatürk Üniversitesi (Aü) Rektörü Prof.dr. Hikmet Koçak, Oltu Yerbilimleri Fakültesi İçin Tahsis Edilen Yerleri İnceledi.
Enka Holdinge Burs Teşekkürü
Enka Holding'e Burs Teşekkürü
Sakarya Üniversitesi(saü) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, Enka Holding Yöneticilerine Saü Öğrencilerine Verdiği Burs ve Diğer Katkılar İçin Teşekkür Yemeği Verdi.
Karayolundaki Çukur Kapatılmayınca Sürücüler Kaza Yapıyor
Karayolundaki Çukur Kapatılmayınca Sürücüler Kaza Yapıyor
Adana'da, Yapılan Bir Çalışmanın Ardından Onarılmayan Karayolunda Araç Sürücüleri Zor Anlar Yaşıyor.
Mardinde Beton Binalar Yıkılmaya Başladı
Mardin'de Beton Binalar Yıkılmaya Başladı
Kentsel Rehabilitasyon Projesi Kapsamında Mardin'de İlk Beton Bina Törenle Yıkıldı. Vali Hasan Duruer, Eski Belediye Binasının Yıkımıyla Başlayan Çalışma Tamamlandığında Şehri Beton Binalardan Arındıracaklarını Söyledi....
İstanbul'da Su Kesintisi Beyoğlu, Beşiktaş ve Sarıyer'de 6-7 Şubat Tarihlerinde 18 Saat Süre ile Su Kesintisi Yapılacak.
Aliağadaki Patlama (1)
Aliağa'daki Patlama (1)
İzmir Aliağa İlçesindeki Emniyet Müdürlüğü Binasında Meydana Gelen Patlamada, B.k. İsimli Bir Polis Memurunun İki Elinin de Koptuğu Öğrenildi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Kaldırılan Polisin Durumunun Ağır...
Kızına Attığı Tokat Pahalıya Mal Olan Babanın 3 Bin Tl Pişmanlığı
Kızına Attığı Tokat Pahalıya Mal Olan Babanın 3 Bin Tl Pişmanlığı
Zonguldak'ta, Tokat Attığı Kızı Tarafından Açılan Dava Sonucu 3 Bin Tl Adli Para Cezasına Çarptırılan Baba, Cezayı Ödeyecek Maddi Güce Sahip Olmadığını Belirterek, Davanın Yargıtay Tarafından Bozulmasını Bekliyor.
Tutuklu ve Hükümlüler Sıra Gecesi ile Moral Buldu Batman M Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki Tutuklu ve Hükümlüler "Cezaevi Duvarlarını Aşmak" Projesi Kapsamında Düzenlenen Sıra Gecesi ile Moral Buld..
Balnak, Sabiha Gökçen'de Ofis Açtı Kargo Terminali'nda Bulunan 12 Metrekarelik 10 Adet Ofisini, Türkiye'nin Önde Gelen Forwarder Şirketlerine 6 Ay Boyunca Kira Bedeli Almaksızın Sunacak Olan ..
Koç Holding 'Dünyaya Meydan Okuyan 100 Şirket' Arasında Koç Holding'in, ABD'li Danışmanlık Şirketi Boston Consulting Group'un (Bcg) Her Yıl Düzenlediği 'Hızlı Gelişen Ekonomilerde Dünyaya Mey..
Borsa, Günün Tamamında 366,85 Puan Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri, Günlük Bazda Ortalama Yüzde 1,40 Oranında Değer Kaybetti.
Adanaspor'dan Başkan Durak'a Ziyaret Bank Asya 1. Lig Takımlarından Adanaspor Yönetimi, Teknik Heyet ve Futbolcuları Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ı Ziyaret Etti.
New York Borsasında Endeksler Düşük Açıldı İşlem Hacmi Bakımından Dünyanın En Büyük Borsası Konumunda Olan New York'da Endeksler Düşük Açıldı.
Hollanda'nın Tacı Hukukçu Denizin! Başarılı Bir Hukukçu Olan Deniz, 2 Alanda Birden Master Yapıyor. Aynı Zamanda Hollanda'nın Ünlü Televizyoncularından Jort Kelder'in Asistanı..
CHP'li Atay'dan Kur'an Kursu Açılımına Tepki CHP Aydın Milletvekili Fatih Atay Halka Açılma Adı Altında Enine Boyuna Düşünülmeden Kamuoyuna Sunulan Girişimlerin CHP'yi Yıprattığını Belirterek..
DSP'li Yağız: "Biz Gençleri Sadece Slogan Atan, Afiş Yapıştıran Gençlik Olarak Görmüyoruz" DSP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, DSP'nin gençlere büyük önem verdiğini b..
Türkiye, Kyoto Protokolüne Katılıyor Türkiye'nin, Kyoto Protokolüne Katılmasının Uygun Bulunduğuna İlişkin Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda Kabul Edilerek Yasalaştı.
Galatasaray Kulübü'nden Açıklama... Galatasaray Kulübü, Bugün Bir Gazetede Yayımlanan, "Rest Çekti, Sivas'a Gitmedi" Başlıklı Haberin Tamamıyla Hayal Ürünü Olduğunu Bildirdi.
Beşiktaşta Gözler Yarın Toplanacak Dev Zirvede...
Beşiktaş'ta Gözler Yarın Toplanacak Dev Zirvede...
Turkcell Süper Lig'de 19. Hafta Öncesinde 34 Puan ve Averajla 5. Sırada Bulunan, Fortis Türkiye Kupası'nda İse Yarı Finale Kalan Beşiktaş'ta Gözler Yarın Yapılacak Duayenler Toplantısına Çevrildi.
Musa Aydın, Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday
Musa Aydın, Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday
Güreş Federasyonu Eski As Başkanı Musa Aydın, Ankara'da 25 Şubat 2009 Tarihinde Yapılacak Olan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlık Seçimlerine Aday Olduğunu Açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10