17 Şubat 2009 Salı Günü Haberleri

17 Şubat 2009 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Talabani: Stratejik İlişkiler Kurulmalı
Talabani: Stratejik İlişkiler Kurulmalı
Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Irak ve Türkiye'nin Ortak Çıkarlarını Güvence Altına Alacak Stratejik İlişkilerin Kurulmasının Önemine Dikkat Çekti.
Federasyonula İpleri Kopardı
Federasyonu'la İpleri Kopardı
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Sarı -Kırmızılı Ekibin Yarınki UEFA Kupası 3. Tur Karşılaşması Öncesi Fransa'dan Futbol Federasyonu'na Eleştirilerde Bulundu.
Çete Operasyonu: 14ü Polis 35 Kişi Gözaltında
Çete Operasyonu: 14'ü Polis 35 Kişi Gözaltında
Ankara'da Rüşvet İddilarıyla Başlatılan Operasyonda Suç Örgütü Kurdukları ve Yönettikleri Gerekçesiyle 35 Kişi Gözaltına Alındı.
Obama, Teşvik Paketini İmzaladı
Obama, Teşvik Paketini İmzaladı
ABD Başkanı Barack Obama, Ağırlıklı Olarak Kimi Vergi İndirimleriyle Büyük Altyapı Projelerine Harcanması ve Ekonomiyi Canlandırması Öngörülen 787 Milyar Dolarlık Teşvik Paketini İmzaladı.
Caz Davulcusu Louıe Bellson Öldü Amerikalı Caz Davulcusu Louie Bellson, 84 Yaşında Öldü.
"Zimbabve'de İnsani Kriz Kontrol Edilemez Durumda" Sınır Tanımayan Doktorlar (Msf) Örgütü, Kolera Salgının Yayılmayı Sürdürmesi ve Hükümetin Kısıtlamalarının Yardım Çabalarına Engel Oluşturdu..
Unakıtanın Son Durumu
Unakıtan'ın Son Durumu
ABD'nin Cleveland Kentinde Tedavi Amacıyla Hastanede Bulunan Unakıtan'ın Durumunun 'İyi' Olduğu ve 'Cuma Gününe Kadar Bypass Ameliyatının Yapılmış Bitmiş Olmasının Beklendiği' Öğrenildi.
'ABD, Bağdat ile Kuzeydeki Sorunları Çözmeli'
"ABD, Bağdat ile Kuzeydeki Sorunları Çözmeli"
Neçirvan Barzani, ABD'nin Irak'tan Birliklerini Çekmeden Önce, Bağdat'taki Merkezi Yönetimle Kuzeydeki Bölgesel Yönetim Arasındaki Sorunları Çözmesi Gerektiğini Söyledi.
İran, ABD Siyasetinde Değişim Bekliyor
İran, ABD Siyasetinde Değişim Bekliyor
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, ABD'nin Dış Politikalarında 'Gerçek Değişimler' Görmek İstediklerini Söyledi.
Eşyaları Açık Arttırmada Michael Jackson, Maddi Sıkıntılar Nedeniyle Değerli Olan Birçok Eşyasını Açık Arttırmayla Satışa Çıkaracak. Bu Eşyalardan Bazıları Şimdiden Görücüye Çıktı.
'Hamasın Kontrolündeki 5 Ton Bomba Çalındı'
"Hamas'ın Kontrolündeki 5 Ton Bomba Çalındı"
BM, Gazze Şeridi'nde Hamas Polisinin Kontrolündeki 5 Ton Patlamamış İsrail Bombasının Çalındığını Bildirdi.
Tahsin Babayı Kaybettik
'Tahsin Baba'yı Kaybettik
Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan'ın Hayatını Kaybetti.
Gülden Gazanfer Özcan İçin Başsağlığı Mesajı
Gül'den Gazanfer Özcan İçin Başsağlığı Mesajı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan'ın Vefatı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.
'Yemek Yiyip Tükürürsen Tutuyor' Yapımcılığa Soyunan Seray Sever'in 'Yemekteyiz' Programını Başarılı Bulmasına Kızan Müjde Ar, Konuğunu Eleştirdi..
Almanya: 61  - Türkiye: 71
Almanya: 61 - Türkiye: 71
Türk Telekom Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nda Türkiye, (A) Grubu'ndaki 4. Maçında Almanya'yı 71 -61 Yendi ve 3. Galibiyetini Aldı.
Antartika'da Yolcu Gemisi Karaya Oturdu 64 Yolcu ve 41 Mürettebatlı Bir Yolcu Gemisi, Antartika'da Karaya Oturdu.
Baradei'ye Göre İran ve Suriye, Nükleer İşbirliği Yapmıyorlar Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Başkanı Muhammed El Baradei, İran ve Suriye'nin Nükleer Konularda Kendileriyle Yeterince..
'Programda Şuurum Gitti!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Yılın Televizyon Adamı Acun Ilıcalı, Programında Yarışmacı Olan Cem Yılmaz Hakkında Övgü Dolu Sözler Sarfetti.
Bir Sürprizim Daha Var!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Acun Ilıcalı, Çok Yakında Bir Sürprizinin Daha Olacağını Söyledi..
'Çapkın Değilim!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Acun Ilıcalı, Çapkın Olmadığını Söyledi..
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal'in Samimi Sohbetleri Görülmeye Değerdi..
Çin'de Geçen Yıl 6 Bin 897 Kişi Aıds Virüsü Yüzünden Öldü Çin'de Geçen Yıl En Öldürücü Bulaşıcı Hastalığın Aıds Olduğu Açıklandı.
Cem Uzan'ın Avukatı Yurt Dışına Çıkış Yasağına İtiraz Edecek Cem Uzan'ın Avukatı Şaylan Çığgın, Mahkemenin Müvekkilinin Yurt Dışına Çıkış Yasağının Devamına Karar Vermesinin 'Hem Hukuka Hem d..
Adli Tıp Uzmanlarının "Deterjan" Problemi Oksijen Bazlı Kimi Yeni Deterjanların Kan İzlerini Tamamıyla Temizlemesi Adli Tıp Uzmanları İçin Büyük Zorluk Çıkarıyor.
Gazanfer Özcan, Vefat Etti
Gazanfer Özcan, Vefat Etti
Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan, Vefat Etti.
Gazanfer Özcan'ı Kaybettik! Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti.
Osmaniye'de AK Parti ile MHP'nin Belediye ve İl Genel Meclis Adayları Açıklandı 29 Martta Yapılacak Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği ve Muhtarlık Seçimler..
Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan Vefat Etti Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan, Vefat Etti.
Gazanfer Özcanı Kaybettik
Gazanfer Özcan'ı Kaybettik
Devlet Sanatcısı Gazanfer Özcan tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde bu akşam hayatını kaybetti.
Skıbbe: 'Sonuna Dek Gitmeye Kararlıyız'
Skıbbe: "Sonuna Dek Gitmeye Kararlıyız"
Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, UEFA Kupası'nda Başarılı Olup, Sonuna Dek Gitmek İstediklerini Söyledi.
Afganistan'da Kapsamlı Bir Stratejiye İhtiyaç Var ABD Başkanı Barack Obama, Afganistan'daki Savaş ve Taliban ile Mücadelede Diplomasi ve Kalkınmayı İçeren Kapsamlı Bir Stratejiye İhtiyaç Oldu..
Gazanfer Özcan Öldü
Gazanfer Özcan Öldü
Ünlü tiyatro sanatcısı Gazanfer Özcan İstanbul'da vefat etti. (ANKA)
El Kaide Komutanı, Suudi Yetkililere Teslim Oldu Bir El Kaide Komutanının, Suudi Yetkililere Teslim Olduğu Bildirildi.
Mahkeme, Cem Uzan'ın Sağlık Sorununa Karşın Yurt Dışına Çıkış Yasağının Devamına Karar Verdi Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan'a, yargılandığı İstanbul 8. Ağır Ceza Mahkemesi, sunduğu do..
Ekonomik Krize Önlem Tasarısı Üzerindeki Görüşmeler Tamamlandı TBMM Genel Kurulunda, Ekonomik Krizi Önlemeye İlişkin Düzenlemeleri İçeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişik..
Ağrı Dağı Kış Tırmanışına Tipi Engeli Dağcılık Federasyonu Tarafından Düzenlenen Ağrı Dağı Kış Tırmanışı, Tipi Nedeniyle Tamamlanamadı.
Köpek Balığı Saldırısına Uğrayan Kaplumbağaya Protez Yüzgeç Takılacak Japonya'da, Köpek Balığı Tarafından Isırılan Bir Deniz Kaplumbağasına Protez Yüzgeç Takılacak.
Tgs: "İşverenin, İş Akitlerini Feshetmesi Kanunsuzluktur" Türkiye Gazeteciler Sendikasından (Tgs) Yapılan Açıklamada, Turkuvaz Grubuna Bağlı Atv, Sabah Gazetesi ve Dergilerde Çalışan ve 5 Gün..
Gazze Şiiri Başbakan Erdoğan'ı Duygulandırdı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale Anadolu Lisesi'nin Açılısında Gazze'de Bir Çocuğun Kurşunla Öldürülmesini Anlatan Şiiri Dinledikten Sonra..
Tutuklulara Bilgisayar Kursu
Tutuklulara Bilgisayar Kursu
Balıkesir'in Ayvalık İlçesindeki Ayvalık Ceza ve Tutukevi'nde Bulunan Hükümlü ve Hükümlülerin Rehabilite Edilmesi Amacıyla Bilgisayar Okur Yazarlığı ile Zeytincilik Kursları Açıldı.
Mutlu: DTP Milletvekillerinin Açıklamaları Yanıltıcı Nitelikte Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, DTP Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının İzinsiz Gösteri Sonrası Yaptıkları Açıklamal..
Aç Karnına Alkol Aldığı İçin Olmuş Manken Buket Saygı, İki Gece Önce Sevgilisi Murat Koyuncuoğlu ile Zorba Taverna'da Eğlenirken, Göğüsleri Tişörtünden Dışarı Fırladı.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetigöz'le Akşam Keyfi Yine Dopdoplu..
Ummc Ekaterınburg: 94  - Fenerbahçe: 62
Ummc Ekaterınburg: 94 - Fenerbahçe: 62
Basketbolda Fıba Bayanlar Avrupa Ligi Play -Off Çeyrek Final İlk Maçında Fenerbahçe, Deplasmanda Rusya'nın Ummc Ekaterinburg Takımına 94 -62 Yenildi.
2 Ayrı Altılı Ganyan 817,46 Tl ve 747,94 Tl İkramiye Verdi
2 Ayrı Altılı Ganyan 817,46 Tl ve 747,94 Tl İkramiye Verdi
Adana'da Bugün Koşulan At Yarışlarında 2 Ayrı Altılı Ganyan, 817,46 Tl ve 747,94 Tl İkramiye Verdi.
Kastamonu'da 8 Parti Belediye Başkanlığı İçin Yarışacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne Katılacak Siyasi Partiler, Aday Listelerini Seçim Kurullarına Teslim Etti. Kastamonu Merkezden Seçi..
Spden Ayrılan Belediye Başkanı Bağımsız Aday Oldu
Sp'den Ayrılan Belediye Başkanı Bağımsız Aday Oldu
AK Parti Genel Merkezi Tarafından Aday Gösterilmeyen ve Ardından Saadet Partisi'nden (Sp) Adaylığını Açıklayan Ahmet Eşref Fakıbaba, 29 Mart'taki Yerel Seçimlere Bağımsız Aday Olarak Gireceğini Açıkladı. Fakıbaba,...
Ankara'da Polislere, Rüşvet Operasyonu Ankara Emniyeti Müdürlüğü, Aralarında Emniyet Amiri, Başkomiserde Bulunan 12'si Polis Toplam 35 Kişiyi Rüşvet İddiasıyla Gözaltına Aldı.
Diyarbakır Valisi Mutlu: 'Diyarbakırın Huzurunu Bozacak Gösterilere İzin Verilmeyecektir' (2)
Diyarbakır Valisi Mutlu: "Diyarbakır'ın Huzurunu Bozacak Gösterilere İzin Verilmeyecektir" (2)
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır'ın Huzurunu Bozacak Gösterilere İzin Verilmeyeceğini Söyledi.
Konyada 500 CHPli İstifa Edip DSPye Geçti
Konya'da 500 CHP'li İstifa Edip DSP'ye Geçti
CHP'nin Konya İl Teşkilatında İstifa Şoku Yaşanıyor. CHP'nin Karatay Belediye Başkan Adayı İbrahim Dişçi, Partisinden İstifa Ederek DSP'ye Katılımı ile İlgili Bir Basın Toplantısı Düzenledi. Dişçi'nin Seçim Bürosundaki...
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10