1 Şubat 2009 Pazar Günü Haberleri

1 Şubat 2009 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Biz Çocuksuz da Mutluyuz! Ajda Pekkan'la Yaşadığı Aşkla Adını Duyuran Okan Tapan ile Eşi Elif Edes, Blackk Bar'dan Çıkarken Görüntülendi.
'Davos' Türkiye Yahudilerini Böldü Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu'nda Düzenlenen Gazze Panelinde Başbakan Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Peres Arasında Yaşanan Gerginlik Türkiye'deki Yahu..
Beykozda Çalınan On Tablo Bulundu
Beykoz'da Çalınan On Tablo Bulundu
Beykoz'da Önceki Gün Günnur Çavaş'ın Yalısına Giren Hırsızlar, Büyük Bölümü Azeri Ressamlara Ait On Adet Tabloyu Çaldı.
Ağrılara Sızılara Oturaklı Seccade
Ağrılara Sızılara Oturaklı Seccade
Berlin'de Yaşayan Cemal Düz, Eklem Ağrılarına Bağlı Hastalar İçin Hidrolik Sisteme Sahip Oturmalı Bir Seccade Geliştirdi.
Hamas, İran'ın Kolu Değil Filistin'in Siyasi Tercihi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Newsweek Dergisi ile Yaptığı ve Alıntıları Washington Post Gazetesi'nde Yayınlanan Söyleşisinde, "Hamas'a N..
Helikopter İçin Kızılaydan Yardım
Helikopter İçin Kızılay'dan Yardım
4 Kişilik Bir Ekip, Bolu Kıbrısçık Köroğlu Tepesi Mevkiinde Düşen Helikopteri Arama ve Kurtarma Amaçlı Çıkan Ekiplere Yardımcı Olmak Amacıyla Yola Çıktı.
Anavatan'da Erkan Mumcu'nun İzi Siliniyor Anavatan Partisi, Kuruluş Dönemindeki Logosunu Yeniden Kullanma Kararı Aldı. 'Sarı Beyaz Renkli, Arı, Bal Peteği ve Türkiye Haritalı' Logo, Erkan Mu..
Demirel'den '367 Baskısı' Yorumu: Herkesin Aklı Yok mu? Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın İnternet Sitelerinde Yayımlanan Ses Kaydıyla İlgili Tartışma Sürüyor. Erkan Mumcu'd..
Hizbullah Bayrağı ile Yan Yana Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Davos'taki Çıkışına Destek Vermek İçin Türkiye'nin Tahran Büyükelçiliği Önünde Gösteri Yapan Bir Grup Hizbullah, Türkiye ve Filistin ..
Erdoğan'a Teşekkür Mektubu Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Davos'taki Çıkışının Yankıları Sürüyor. Sivil Toplum Kuruluşları Başbakan'a Tam Destek Veriyor. Mazlumder İstanbul Şubesi, Erdoğan'a Teşe..
AK Parti'ye Tebrik Mesajı Yağdı Davos'taki Tepkinin Ardından AK Parti Genel Merkezi'ne Tebrik Mesajı Yağdı. Kutlama Telefonları Sebebiyle Partinin Santralleri Kilitlendi. Partiye İlave Eleman..
Halkın Yüzde 80'i Destek Verdi Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Davos'taki Duruşuna Türk Halkı Tam Destek Verdi. Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin Tartışmalı Panelden Bir Gün S..
Ahmedinejad: Cesur Tavır
Ahmedinejad: Cesur Tavır
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Başbakan Tayyip Erdoğan'a, Davos'taki Oturumda Sergilediği Tavırdan Dolayı Teşekkür Etti.
Amr Musa:peres'in Konuşması Kışkırtıcıydı Başbakan Erdoğan'la Birlikte, Davos'taki Panelin Konuşmacıları Arasında Yer Alan Arap Birliği Başkanı Amr Musa, Tartışmaları Zaman'a Değerlendirdi. "..
Tony Blair:hamas, Barış Sürecine Dahil Edilmeli Tony Blair, Gazze'yi Bir Köşeye İtme ve Batı Şeria Üzerinden Bir Devlet Kurma Stratejisinin İşe Yaramayacağını Belirtti. Kuzey İrlanda Örneğine..
Başbakan'ın Resti En Çok Okunan Fotoroman! Başbakan Erdoğan'ın Davos Zirvesindeki Çıkışı, Dünyada Büyük Yankı Uyandırdı. Erdoğan, Yurda Dönüşünde Atatürk Havalimanı'nda Binlerce Vatandaş Ta..
Filistin Kermesine Bisikletini Götüren Çocuk Batman'ı Ağlattı İsrail Saldırılarında Yüzlerce Kişinin Hayatını Kaybettiği Gazze'ye Yardım için Batman'da Düzenlenen Kermeste Duygulu Anlar Yaşan..
TRT 6'nın Reklamları da Kürtçe Yayınlanacak Kürtçe Yayın Yapan TRT 6'da Reklamlar da Kürtçe Yayınlanabilecek. TRT'nin Reklam Yönetmeliğindeki Değişiklikle Farklı Dil ve Lehçelerde Yayın Yapan..
İlaç Protokolü, Eczacıları Birbirine Düşürdü Türk Eczacıları Birliği (Teb) ile Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Arasında Sancılı Bir Şekilde İmzalanan İlaç Alım Protokolü Şimdi de Eczacıları Birb..
Ambulans Helikopter Bolu Yakınlarında Kayboldu Sağlık Bakanlığı'nın Polonya'dan Kiraladığı Kaptan Pilot Endrew Inojewodzki Yönetimindeki Ambulans Helikopter, Dün Akşam Bolu Yakınlarında Kaybo..
Lav Silahı Saklayan Astsubay Tutuklandı Antalya'da İl Jandarma Komutanlığı'nda Görevli Astsubay Özgür Z.'nin Gözaltına Alınmasıyla İlgili Soruşturma Genişletildi. Operasyonda, 5 El Bombası, L..
El Kaide'nin Kanlı Eylem Planı: Sinagoga Saldırı Bursa'nın Yıldırım İlçesinde Gözaltına Alınan ve El Kaide Örgütü Üyesi Oldukları İddia Edilen İki Kişinin Altıparmak Semtindeki Musevi Vatanda..
5 Aylık Bebeğini Döverek Komalık Etti Manisa'da Akıllara Durgunluk Veren Bir Darp Olayı Yaşandı. Acımasız Baba, Öz Bebeğini Gece Ağlıyor Diye Döverek Komalık Etti. Edinilen Bilgiye Göre Bayın..
Cizre'deki 'Ölüm Yolu' İlçenin Tansiyonunu Yükseltiyor Şırnak'ın Cizre İlçesindeki İdil Caddesi'nde Son Zamanlarda Artan Trafik Kazaları Halkı Huzursuz Ediyor. En Son 26 Ocak'ta Freni Tutmaya..
Eczacılar Şimdi de Kendi Aralarında Anlaşmazlığa Düştü Türk Eczacıları Birliği (Teb) ile Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Arasında Sancılı Bir Şekilde İmzalanan İlaç Alım Protokolü Şimdi de Eczac..
Sanal Âlemin Kullanıcı Sayısı 1 Milyarı Geçti İnternet Ölçüm Firması Comscore, Dünya Çapında İnternet Kullanıcı Sayısının Bir Milyarı Geçtiğini Duyurdu. Web'i En Çok Kullanan Ülke Sıralamasın..
İnternet Oyunları Artık Türkçe Olacak Türkiye'de Sadece Çocukları ve Gençleri Değil Her Yaştan İnsanı Kendine Bağlayan İnternet Oyunları Artık Türkçe Dublajlı Olacak. Tüm Dünyaya Oyun Pazarla..
İngiltere'de Arılara 10 Milyon Liralık Dev Yatırım İngiliz Hükümeti, Sayıları Hızla Azalan Arıları Korumak için 4,6 Milyon Poundluk (10,5 Milyon Tl) Yatırım Yapacak. Hastalık ve Usulsüz Yapıl..
Gül Koklamak, Olumlu Düşünmeyi Sağlıyor Görünümü ve Kokusu ile Ev ve Bahçe Dekorasyonunun Baş Tacı Olan Gülün İnsan Psikolojisi Üzerindeki Olumlu Etkisine Bir Yenisi Daha Eklendi. Sempati Psi..
Tutuklulara Öfke Kontrolü Eğitimi Denetimli Serbestlik Çerçevesinde, Tutuksuz Yargılanan Sanıklara Verilen Öfke Kontrolü Eğitimi, Cezaevlerindeki Tutuklu ve Hükümlülere de Verilecek. Eğitimle..
Nadir Bitki Zengini Türkiye İlaç ve Parfüm Merkezi Oluyor Türkiye, Sahip Olduğu 3 Bin 905 Endemik Bitki (Sadece Bir Bölgede Yetişen) Türü ile En Zengin Birkaç Ülkeden Biri. Buna Rağmen İlaç v..
Şehit Ailesinin 17 Bin Tl'lik Borcunu Vali Kapattı Bursa'da 12 Yıl Önce 4 Silah Arkadaşıyla Birlikte Oğullarını Şehit Veren Asker Ailesini Üzen 17 Bin Tl'lik Borç Ayıbı, Bursa Valisi Şahabett..
Davutpaşa Mağdurları Dava Açılmasını Engelleyenleri Protesto Etti İstanbul Davutpaşa'daki Bir İş Merkezinde, 31 Ocak 2008'de Meydana Gelen Patlamada Hayatını Kaybeden 23 Kişi Dün Anıldı. Patl..
Gazze için Cami Cemaatinden 30 Milyon Tl Toplandı Doğal Afetlerde Zarar Görenler ve Savaş Mağdurları için Başlattığı Yardım Kampanyaları ile Tanınan Diyanet İşleri Başkanlığı, Gazze için de C..
İslâm'ı Seçen Aaron Kohen İlahi Albümü Çıkarıyor Aaron Kohen, İstanbullu Yahudi Bir Ailenin Çocuğu. İktisat Okudu Ama Ekonomiyle Hiç İlgilenmedi. Neve Şalom Sinagogu'nun Hazanı (Duahan-Müezzi..
Sigortalılara Özelde Diş Tedavisi İmkanı Sigortalılara Özel Kliniği Olan Diş Hekimlerinde Tedavi Olmanın Yolu Açılıyor. Maliyeti Yüzlerce Lirayı Bulan Kanal Tedavisi, Dolgu, Protez, Diş Taşı ..
[haber İzlenim] Pankartları Gören, Ergenekon'a Karşı Sesini Yükseltti Hayatın Cıvıl Cıvıl Yaşandığı İstiklal Caddesi, Yine Özgürlük İsteğine Sahne Oldu Dün. Sekiz Ay Sonra Aynı Ses Yükseldi İ..
PKK'lı Hacker'dan TSK'nın Harekât Planı Çıktı, 10 Yılla Yargılanacak Hacker R.ç., Diyarbakır'da, 9 Kasım 2008'de Sur İlçesinde Devriye Görevi Yürüten Polis Tarafından Elindeki Dizüstü Bilgisa..
Ergenekon'a Beyaz Eldivenli Protesto Genç Siviller ve Darbeye Karşı 70 Milyon Adım Platformu'nun Düzenlediği 'Ergenekon'a Hayır' Yürüyüşüne Toplumun Farklı Kesimlerinden Binlerce Kişi Katıldı..
Ergenekon Sanıkları Sürekli Hasta! Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Şüphelileri ve Sanıklar Hastalıklarıyla Gündemden Düşmüyor. Yolu Hastaneye Düşen Birçok Sanık Her Fırsatta 'Sağlık Sorun..
Gazze'yi Sonradan Ekletmiş Dünyada Büyük Yankı Uyandıran Davos'taki Gazze Paneli, Erdoğan'ın İki Hafta Önceki Talebi Üzerine Programa Alınmış. Paneli, Dünya Ekonomik Forumu Başkanı Klaus Schw..
Filede Beşiktaş Kadrosunu Güçlendirdi Voleybolda Aroma Erkekler İkinci Ligi'nde Yer Alan Beşiktaş, Ukrayna Milli Takım Oyuncusu Kostyantyn Bakun'u Transfer Etti. Siyah-Beyazlı Takım, Daha Önc..
Avrupa Kros Yarışları Start Alıyor Avrupa Atletizminin Kış Sezonundaki En Önemli Kulüplerarası Organizasyonlarından Biri Olarak Gösterilen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışmaları Bug..
Avea Kempinski Golf Turnuvası Başlıyor Uluslararası Katılımlı 2. Avea Kempinski Golf Turnuvası, Bugün Antalya Belek'te Düzenlenecek. Avea'nın Ana Sponsorluğunda Bu Yıl İkincisi Gerçekleştiril..
Mehmet 20 Attı, Utah Jazz Kazandı Nba'de Dün Yapılan Maçlarda Utah Jazz, Sahasında Oklahoma'yı 110-90 Yendi. Utah'ta Mehmet Okur, 20 Sayı 7 Ribaunt ve 2 Asistle Oynadı. Diğer Sonuçlar: Detroi..
Köy Takımı Hoffenheim Enerji Depoladı! Almanya Birinci Ligi Bundesliga'da Sezonu Kapattığı Açıklanan Ibisevic'ten Gelen Haberle Sarsılan Hoffenheim, Ligin İkinci Yarısına da Fırtına Gibi Başl..
Voleybolun Derbisinde 'Güneş' Doğdu! Aroma Bayanlar 1. Ligi'nde Eczacıbaşı Zentiva'ya Konuk Olan Vakıfbank Güneş Sigorta, Zorlu Geçen Maçta Rakibini 3-1 Yendi ve Puanını 34 Çıkararak Liderliğ..
Türk Telekom, Karşıyaka'yı Geçti! Beko Basketbol Ligi'nde Son 3 Karşılaşmasını Kazanan Türk Telekom, İki Maçlık Yenilgi Serisini Aliağa Petkim Önünde Sonlandıran Pınar Karşıyaka ile Ankara'da..
Paşa, Kartal'ı Yenip Kendine Geldi Geçtiğimiz Haftayı Beraberlikle Kapatan ve Liderliği Manisaspor'a Bırakan Kasımpaşa, Kartalspor Karşısında Adığı Galibiyetle Şoku Atlattığını Gösterirken, M..
Serena, 10. Grand Slam'ini Kazandı Teniste Sezonun İlk 'Grand Slam' Mücadelesi Olan 97. Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda, Serena Williams, Tek Bayanlarda 4. Kez Şampiyon Oldu. Melbourne Pa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10