31 Ocak 2009 Cumartesi Günü Haberleri

31 Ocak 2009 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
!f İstanbul Biletleri 1 Şubat'ta 12-22 Şubat'ta Arasında Düzenlenecek !f İstanbul Afm Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nin Biletleri 1 Şubat'ta Ön Satışa Çıkarılıyor. 70'e Yakın Ödüllü..
İsrail, İspanyol Yargısının Merceğinde İspanyol Yargısı İnsanlığa Karşı Suç İşlediği Gerekçesiyle İsrail Hakkında Soruşturma Başlattı. Temmuz 2002'de Salah Chehadeh Dahil 15 Sivilin Ölümüyle ..
Washington Post, 36 Yıllık Kitap Ekini Kapatıyor The Washington Post'un Haftalık Kitap Eki Book World'ün Yeterince Reklam Alamadığı ve Özellikle Ekonomik Krizden Sonra Gazeteyi İyice Zarara S..
Ecevit, İsrail'i 'Soykırım'la Suçlamıştı Türkiye ile İsrail İlişkileri Geçmiş Dönemlerde de Gergin Süreçlerden Geçti. İsrail, Geçmişte de Türk Muhataplarına Verdiği Sözlerin Ardında Durmaması..
Dali Sergisi için Son İki Gün Sakıp Sabancı Müzesi'nde 20 Eylül 2008'de Açılan 'İstanbul'da Bir Sürrealist: Salvador Dali' Sergisi için Son İki Güne Girildi. Daha Önce 20 Ocak'ta Sona Ereceği..
ABD: İki Liderin Tartışması Talihsiz Bir Olay Amerikan Yönetimi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres Arasında Yaşanan Tartışmayı 'Talihsiz Bir Olay' Olarak Tanı..
Peres: Tayyip Erdoğan'a Olan Saygım Değişmedi İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Özürden Sonra Yeni Bir Adam Daha Attı. Davos'ta Sesini Yükselttiği için Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Sert Tepkis..
Türkiye, Batı'dan Kopmuyor Amerikalı ve Avrupalı Diplomatlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İsrail'e Gösterdiği Sert Tepkinin Ardından, Türkiye'nin Batı'dan Uzaklaştığı Yönündeki Değerlend..
Onurlu Tavır Dünyaya Manşet
Onurlu Tavır Dünyaya Manşet
Erdoğan'ın Davos Çıkışını ABD ve Batı Basını Fazla Yoruma Girmeden Aktarırken, Arap Basınından Destek Geldi. İsrail Basını İse Gerilime, 'Soğukkanlı' Yaklaştı.
Afişi Gören Arıyor
Afişi Gören Arıyor
MHP İstanbul İl Başkanlı'nın Önceki Gün, Seçmenle Belediye Başkan Adaylarını Buluşturmayı Amaçlayan 444 9 647 (MHP) Numaralı Sesli Yanıt Sistemine Yoğun Başvuru Oldu.
Artan Anti -Semitizm Ateşine Benzin Döktü ABD 'Deki En Önemli Yahudi Kuruluşlarından Amerikan Yahudi Komitesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'I, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres 'E Söylediği ..
Saygısızlık Etmedim
Saygısızlık Etmedim
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Gazze Oturumunu Terk Etmesine Neden Olan Washington Post'un Önemli Yazarlarından David Ignatius, Ajans Habertürk'e Demeç Verdi.
Milli Menfaat Esas
Milli Menfaat Esas
Genelkurmay Başkanlığı, Gazze Olayları Sonrası Gündeme Gelen İsrail ile İlişkilere Açıklık Getirdi. Genelkurmay'da Dün Düzenlenen Haftalık Basın Bilgilendirme Toplantısında, İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Metin Gürak,...
Özür Yok Üzüntü Var
Özür Yok Üzüntü Var
Gazze Oturumundaki Kriz Sonrasında İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in, Başbakan Tayyip Erdoğan'ı Arayarak Özür Dilediği İddiası Yalanlandı.
Onlar için Yapılana Sahip Çıktılar
Onlar için Yapılana Sahip Çıktılar
Gazze Şeridi'nde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Lehinde, Gazzelilere Verdiği Destekten Ötürü Büyük Bir Gösteri Düzenlendi.
El Kaide'nin Suikast Timine Operasyon Güvenlik Güçleri Dün Ankara'da Önemli Bir Operasyona İmza Attı. Yenimahalle'deki Bir Eve Baskın Yapan Polis, El Kaide Üyesi Oldukları Öne Sürülen İki Kiş..
Abant'ta Kar Bodrum'da Bahar Kış Şartlarının En Yoğun Şekilde Hissedildiği Bugünlerde Türkiye'de Bazı Yörelerde Bahar Havası Yaşanırken Bazı Yörelerde de Kar Yağışı Etkili Oluyor. Bolu Abant'..
Kayıp Yakınları Savcılığa Koştu: Kuyular Açılsın Şanlıurfa'da Kayıp Olduğu Öne Sürülen Kişilerin Aileleri, 'Öldürülen Bazı Kişilerin Botaş Kuyularına Atıldığı'na İlişkin İddiaların Araştırılm..
Astsubayın Evinde Lav Silahı ve El Bombası Antalya İl Jandarma Komutanlığı'nda Görevli Astsubay Ö.c. Gözaltına Alındı. Cumhuriyet Savcılığı'nın ve Jandarmanın Bilişim Suçuna Yönelik Bir Soru..
Ergenekon Çözülürse Türkiye, Gerçek Demokrasiye Adım Atacak İngiliz The Economist Dergisi, Bu Haftaki Sayısında Ergenekon Soruşturmasına Geniş Yer Ayırdı. 'Komplo Teorisi' Başlığını Kullanan ..
'Akfırat Çetesi Yargıya Rüşvet Verdi' İddiası İstanbul Akfırat Belediyesi'ne Düzenlenen Yolsuzluk Baskınıyla İlgili Yeni İddialar Ortaya Çıktı. 6 Ocak 2009'da Jandarmanın Akfırat Belediyesi'n..
Yolcu Otobüsü Dereye Yuvarlandı: 6 Ölü Havanın Yağışlı ve Zeminin Kaygan Olması Sebebiyle Bitlis'te Üzücü Bir Kaza Meydana Geldi. Diyarbakır'dan Van'a Giden Yolcu Otobüsünün Bitlis Deresi'n..
İhtilal Konuşmasını Savundu: Silahsız Halk Hareketi! Ergenekon Davasında Tutuklu Olarak Yargılanan İşçi Partisi (İp) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in Çapraz Sorgusu Dün Tamamlandı. Bir Telefon ..
İsveç'te Gözaltına Alınan İtirafçı Aygan Serbest Bırakıldı Jitem Tarafından İşlendiği İddia Edilen Cinayetler Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulunan İtirafçı Abdülkadir Aygan, Türkiye'nin İa..
ÖSS'de 2009 için Değişiklik Yapılmaması Bakanı Üzdü Yükseköğretim Kurulu (YÖK)'nun Dün Açıkladığı Üniversiteye Giriş Sınavlarıyla İlgili Değişiklik Kararına Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ..
'Susurluk'ta Veli Küçük'ü Teoman Koman Korudu' Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Tutuklu Bulunan Emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün Susurluk Kazası Döneminde Jandarma Genel Komutanı..
Doğu Perinçek, Beni 'Karargâh Evleri'nde Sakladı Ergenekon Terör Örgütü Operasyonları ile Sürekli Gündeme Gelen "İp/karargah Evleri" ile İlgili Sırlar Çözülüyor. 1997 Yılında 25 Karargah Evi..
Mehmet Ağar ve Erkan Mumcu'ya İkbal Vaat Edildi Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın Bazı Bölümleri Hariç Kabul Ettiği Ses Kaydıyla 367 Tuzağı Açığa Çıktı. Karadayı, İnternette ..
Anayasa Mahkemesi, Kanunu İptal Etse Bile Mevcut Dinlemeler Delil Sayılacak Anayasa Mahkemesi'nin, Telekomünikasyon İletişim Başkanının Atanması Konusunda Başbakan'a Verilen Yetkiyi İptal Etm..
Genç Siviller'den 'Ergenekon'dan Davacıyız' Yürüyüşü Genç Siviller ve Darbeye Karşı 70 Milyon Adım Platformu'nun Gerçekleştirdiği 'Ergenekon Çetesinden Davacıyız' Yürüyüşü, Bugün İstiklal Cad..
Bombalar, Emniyet Envanterinde Çıkmadı Gözler Genelkurmay'da Yarbay Mustafa Dönmez'in Evinde Çıkan Krokilere Göre Yapılan Kazılarda Ele Geçirilen Cephanelikle İlgili Soruşturmada Son Aşamaya ..
17 Yaşındaki Gökhan Töre, Chelsea'de Chelsea, 17 Yaş Altı Milli Takım'ımızda Forma Giyen Leverkusenli Gökhan Töre ile Profesyonel Sözleşme İmzaladı. 20 Ocak 1992 Doğumlu Olan ve Daha 1 Hafta ..
Başesgioğlu, Genç Satranççıları Ziyaret Etti Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Antalya'da Devam Eden Türkiye Yaş Grupları Satranç Şampiyonası'nın Yapıldığı Otele Gelerek, Sporcuları Ziyaret E..
Eczacıbaşı ile Güneş Sigorta Karşılaşıyor Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Şampiyonluk Adaylarından Eczacıbaşı Zentiva ile Vakıfbank Güneş Sigorta Bugün Karşı Karşıya Gelecek. Eczacıb..
Süreyya Ayhan'ın Duruşma Tarihi Belirlendi Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (Cas) Milli Atlet Süreyya Ayhan Kop'un Açtığı Davaya Karşılık, 2 Nisan 2009 Tarihine Duruşma Verdi. Süreyya Ayhan..
Avustralya Açık'ta Federer'in Rakibi Nadal Teniste Sezonun İlk 'Grand Slam' Mücadelesi Olan 97. Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda Tek Erkeklerde 2 Numaralı Seribaşı İsviçreli Roger Federer'..
Fenerbahçeli Bayanlar Seriyi Eşitledi Fiba Bayanlar Avrupa Basketbol Ligi Play-Off 2. Tur 2. Maçında Fenerbahçe, Polonya'nın Lotos Pko Bp Gdynia Takımına 63-60 Yenildi ve Seride Durumu 1-1'e ..
Potada 17. Haftanın Perdesi Açılıyor Beko Basketbol Ligi'nde 17. Haftanın Perdesi Bugün Yapılacak 6 Maçla Açılıyor. Bugün: 15.00 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka, 16.00 Antalya Bş. Bld.-G.saray C..
Haftanın En Centilmeni Ankaraspor Turkcell Fair Play Ligi'nde, 17. Hafta Değerlendirme Raporu Açıklandı. Karşılaşmalarda Görülen Kartlar, Saha Kapatma, Seyircisiz Oynama ve Hak Mahrumiyeti Ce..
Yiğidolar, Liderliği ve Seriyi Sürdürmek İstiyor Ligde Yaptığı Son 7 Maçta Yenilgi Yüzü Görmeyen ve Bu 7 Maçın 5'i Üst Üste Olmak Üzere 6'sını Kazanan Sivasspor, Bugün Adana'da Karşılaşacağı..
Ara Transferlerde 'Kontenjanı' Doldurduk! Turkcell Süper Lig'de Ara Transfer Döneminde Sona Doğru Yaklaşılırken Kulüpler Yabancı Oyuncu Tercihlerinde Adeta 'Rastgele' Dedi. 5 Ocak'ta Başlayan..
Güiza'nın Formsuzluğu Çift Forveti Tetikledi! Fenerbahçe, Gaziantepspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürürken Teknik Direktör Luis Aragones'i Vatandaşı Daniel Güiza'nın Formsuzluğu Düşündürüyor..
Hedefimiz 34. Haftayı Lider Bitirmek G.saray Teknik Direktörü Michael Skibbe, Ligde Şu Anda Bulundukları Yerin Değil, Sezon Sonunda Bulunacakları Yerin Önemli Olduğunu Söyledi. İyi Bir Kadrol..
Delgado Beşiktaş'ı Karıştırdı Sakatlığı Sebebiyle Uzun Süredir Formasından Uzak Kalan Beşiktaş'ın Arjantinli Oyuncusu Matias Emilio Delgado, Polemik Konusu Olmaya Devam Ediyor. Delgado'nun Tü..
Türk Basını, Erdoğan'ın Tepkisini Manşetten Verdi Başbakan Erdoğan'ın Davos'taki Çıkışı, Türk Medyasında Farklı Yorumlara Sebep Oldu. Doğan Grubu Gazetelerinden Hürriyet ve Radikal Attıkları ..
Başbakan'ın Davos Çıkışına Destek Yağıyor Başbakan Tayyip Erdoğan, Dünya Gündeminin İlk Sırasına Yerleşti. Davos'taki Gazze Konulu Paneli, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in Sesini Yükseltme..
Davos Çıkışı, Türk ve Dünya Medyasını İkiye Böldü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e Gösterdiği Tepki, Yurtiçinden ve Dışından Büyük Destek Gördü. Ya..
Davos Çıkışının Arkasında Durdu: İzzetimizle Oynatmayacağız Davos'ta İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres ve Moderatör ile Tartışarak Dönen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Halk Tarafın..
Kriz, Japon Otomotiv Devlerini Zorluyor Japonya'nın Önde Gelen Otomobil Firmalarından Honda, Kâr Öngörüsünü Azalttı. Honda, Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya'da Planladığı Otomobil Üretimini 5..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10