15 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

15 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail Gazze'de BM Binasını ve Medya Ofislerini Vurdu Gazze Kentine Doğru İlerleyen İsrail Tanklarının, Birleşmiş Milletler'e Ait Bir Binayı ve Medya Ofislerini Vurduğu Bildirildi. BM Göçmen ..
Financial Times Uluslararası İlişkiler Editörü Peel: "Hamas ile Diyaloğa Geçilmemesi, En Büyük Hatalardan Biri" İngiliz The Financial Times Gazetesi Uluslararasi İlişkiler Editörü Quentin Pee..
Türkiye'nin Kosova Büyükelçi Belli Oluyor Türkiye'nin Kosova Büyükelçiliğine Avrupa Konseyi ve BM Alanlarında Görev Yapan Metin Hüsrev Ünler'i Atadığı Bildirildi.
İsrail, Gazze'de BM Binasını ve Medya Ofislerini Vurdu (2) Gazze Kentine Doğru İlerleyen İsrail Tanklarının, Birleşmiş Milletler'e Ait Bir Binayı ve Medya Ofislerini Vurduğu Bildirildi. BM Gö..
Şişli Lisesinde Yangın Paniği
Şişli Lisesi'nde Yangın Paniği
Şişli Lisesi'nde Elektrik Sayaçlarının Tutuşması Sonucu Başlayan Yangın, Heyecana Neden Oldu. Dumandan Etkilenmemeleri İçin Öğrenciler Tahliye Edilirken, Yangın Kısa Sürede Söndürüldü.
Esnafın Başöğretmeni Suat Yalkın'ın Cenazesi, Muhalefet Liderlerini Buluşturdu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Haya..
Mardinde 1 Milyon 500 Bin Fidan Dikilecek
Mardin'de 1 Milyon 500 Bin Fidan Dikilecek
Mardin Valiliği Çevre ve Orman İl Müdürlüğü Tarafından Bin 250 Hektar Alana 1 Milyon 500 Bin Fidan Dikiminin Hedeflendiği Bildirildi.
Şanlıurfada Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
Şanlıurfa Kent Merkezinden Köye Giden Araç, Gece Yola Bırakılan Tomruk Yüklü Römorka Arkadan Çarptı. Kazada 2 Kişi Hayatını Kaybetti.
Belende Uyuşturucu Operasyonu
Belen'de Uyuşturucu Operasyonu
Hatay'ın Belen İlçesinde Düzenlenen Operasyonlarda 20 Kilo 500 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Hastaneye Giden Yaşlı Adam, Kimliği Belirsiz Kişi Tarafından Bıçaklandı Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Hastaneye Giden Yaşlı Adam, Kendisini Tehdit Ederek Para İsteyen Kimliği Belirsiz ..
Firari Paşa 1,5 Aydır Ankara'daymış Ergenekon Firarisi Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün İlk Kez 6 Aralık 2008 Tarihinde Hastaneye Acil Olarak Başvurduğu Ortaya Çıktı.
Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Ölü Sakarya'nın Hendek İlçesinde Bölünmüş Yol Çalışması Yapan İşçi, Panelvan Tipi Otomobilin Çarpması Sonucu Yaşamını Yitirdi.
Lisenin Kursuna Katılan 24 Kişi Üç Ayda İş Sahibi Oldu
Lisenin Kursuna Katılan 24 Kişi Üç Ayda İş Sahibi Oldu
İzmir Mazhar Zorlu Anadolu Teknik ve Plastik Endüstri Meslek Lisesi'nin Açtığı Plastik Teknolojileri Kursuna Katılan 24 Kişi 3 Ayda İş Sahibi Oldu.
Hafriyat Çalışması Yapılırken Tarihi Bina Yıkıldı
Hafriyat Çalışması Yapılırken Tarihi Bina Yıkıldı
Konya'nın Karatay İlçesi'nde Bulunan Vakıflara Ait 100 Yıllık Tarihi Bina, Arkasında Hafriyat Çalışması Yapılması Nedeniyle Yıkıldı. Enkaz Haline Gelen Binada Kimsenin Bulunmaması Olası Bir Faciayı Önlerken Binanın Giriş...
Osmaniyede, 'Her Eve Bir Filistin Bayrağı' Kampanyası Başlatıldı
Osmaniye'de, "Her Eve Bir Filistin Bayrağı" Kampanyası Başlatıldı
Osmaniye'de, "Her Eve Bir Filistin Bayrağı" Kampanyası Başlatıldı. Şehrin Tek Sokak Olarak Bilinen Sokağında Bir Grup Esnaf, İş Yerlerini Filistin ve Türk Bayrakları ile Donattı.
Mtanın Aydındaki Kuyusundan Kaliteli Jeotermal Suyu Fışkırdı
Mta'nın Aydın'daki Kuyusundan Kaliteli Jeotermal Suyu Fışkırdı
Maden Teknik Arama (Mta) Genel Müdürlüğü'nün Aydın'ın Kuyucak İlçesi Pamukören Beldesinde 4 Ay Önce Başlattığı Sıcak Su Arama Çalışmaları Olumlu Sonuç Verdi. Bin 150 Metre Derinliğe İnildiğinde Kuyudan Sıcaklığı 200...
Destekleme Primleri Beyaz İnciye Takıldı
Destekleme Primleri 'Beyaz İnci'ye Takıldı
Şanlıurfa'da Sahte Evrak ve Belge Düzenleyerek Devleti 1 Milyon Tl'ye Yakın Zarara Uğratarak Haksız Kazanç Sağlayan ve Liderliğini 5 Kişinin Yaptığı Çete ile 62 Kişi Yakalandı.
14 Yaşında Ama 2 Yaşındaki Çocuk Gibi Görünüyor
14 Yaşında Ama 2 Yaşındaki Çocuk Gibi Görünüyor
Doğuştan Kemik Gelişimi Rahatsızlığına Yakalanan 14 Yaşındaki Zeynep İncesu, Görünümüyle, 2 Yaşındaki Bir Çocuğu Andırıyor.
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Senatosu İsraili Kınadı
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Senatosu İsrail'i Kınadı
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca, Senato Toplantısında İsrail'in Filistinli Müslümanlara Karşı Yapmış Olduğu Saldırıların Kınandığını Söyledi.
Edirnede 170 Kişi Gizli Buzlanma Nedeniyle Hastanelik Oldu
Edirne'de 170 Kişi Gizli Buzlanma Nedeniyle Hastanelik Oldu
Edirne'de Görülen Gizli Buzlanma Nedeniyle Düşen Yaklaşık 170 Kişi Değişik Hastanelere Başvurdu. Ocak Ayının Ortalarında Sadece Bir Gün Görülen Buzlanmada Yayalar Ciddi Tehlikeler Yaşıyor.
Sağır ve Dilsizleri Olimpiyata Göndereceğiz Deyip İşadamlarından Para Toplamışlar Hatay'da Sağır Dilsizleri Kullanarak İşadamlarını Dolandırmaya Kalkanlar Polise Yakalandı. İşadamlarına Duygu..
Doğalgaz Krizi Soba İhracatını Artırdı Kayseri'de Soba Üretimi Yapan Bir Firma, Rusya ile Ukrayna Arasında Yaşanan Doğalgaz Krizinin Avrupa Ülkelerine Yansımasıyla Soba İhracatında Talebi Kar..
Ricardo Montalban Öldü
Ricardo Montalban Öldü
Türkiye'de 1970'li Yılların Sevilen Dizisi Hayal Adası'nın (Fantasy Island) Aktörü Ricardo Montalban Öldü. Los Angeles Kenti Yetkilileri, Meksika Doğumlu Ünlü Aktörün 88 Yaşında Hayatını Kaybettiğini Bildirdi.
Kahramanmaraşta Organize Suç Şebekesi Çökertildi
Kahramanmaraş'ta Organize Suç Şebekesi Çökertildi
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu Madde Ticaretinden Küçük Yaştaki Çocuklara Cinsel Tacize Kadar Bir Çok Suçu İşleyen 11 Kişilik Şebekeyi Çökertti.
Özel Selahaddin Eyyubi Lisesi, Bitlise Getirdiği Başarıdan Dolayı Takdir Topladı
Özel Selahaddin Eyyubi Lisesi, Bitlis'e Getirdiği Başarıdan Dolayı Takdir Topladı
Bitlis Özel Selahaddin Eyyubi Lisesi, 2008 ÖSS'deki Başarısından Dolayı Ödüllendirildi.
Rüzgar Terse Döndü, Yabancılar Yazlıklarını Satıyor Bir Dönem Türkiye'de Konut Almak İçin Sıraya Giren Yabancı Yatırımcılar, Satışa Geçti.
Fiat'tan Yeni Kampanya Fiat, 31 Ocak'a Kadar Sürecek Olan ve 2 Bin 500 Tl'yi Aşan Nakit Destek İndirimi Kampanyası Başlattı. Yeni
Gazze'de Medya Kuruluşlarının Bulunduğu Bina Vuruldu Gazze Kentinde, Reuters ve Diğer Medya Kuruluşlarının Bulunduğu Bir Binanın Vurulduğu Bildirildi.
Yeni Kaledonya'da İddetli Deprem Fransa'nın Okyanusya'daki Denizaşırı Toprağı Yeni Kaledonya'da Richter Ölçeğine Göre 6,8 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Petrol Fiyatları 36 Dolara Düştü Asya'nın En Büyük Petrol Borsası Konumunda Olan Singapur'da Petrol Fiyatları Geriledi.
Unrwa Sözcüsü:gazze'deki Merkezimiz Vuruldu BM Filistinli Mültecilere Yardım ve Çalışma Ajansı (Unwra) Sözcüsü, Gazze'deki Merkezlerinin Vurulduğunu ve Binanın Alevler İçinde Olduğunu Bildird..
Özel Serhat Lisesi, ÖSS Sıralamasında Türkiye 8.si Oldu
Özel Serhat Lisesi, ÖSS Sıralamasında Türkiye 8.'si Oldu
Özel Serhat Liseleri Müdürü Hayrettin Kaya, Van'da Her Geçen Yıl Eğitim Çıtasını Yükselttiğini Belirterek, ÖSYM'nin Yayınladığı 'Ortaöğretim Kurumları 2008 Öğrenci Seçme Sınavları Sonuçları' Kitapçığına Göre Türkiye...
Binlerce Gazzeli Yardım İstiyor İsrail Ordusu, Gazze Kentinin Tel El Hava Mahallesinin Neredeyse Tamamını Ele Geçirdi.
Kraliçe Akademisi'nin "İstanbulsuz Bizans Sergisi" Mazereti The Guardian Gazetesi, Yunanistan'ın Sponsorluğuyla Londra'daki Kraliyet Akademisince (Ra)açılan "Bizans" Sergisinde, Bizans İmpar..
"Reha Mağden Öykü Ödülü" İçin Son Gün Gazeteci-Yazar Reha Mağden anısına düzenlenen öykü ödülü için başvurular bugün sona eriyor.
Kanser tedavisi gördüğü Kartal Eğitim ve Araştırma Hast..
Sgk'dan Dolandırıcılık Uyarısı Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk), İşverenleri ve Sigortalıları, Kurumun Adı Kullanılarak Yapılan Dolandırıcılık Girişimlerine Karşı Uyardı.
Gençler Yenilgisi Feyenoordun Hocasını Kovdurdu
Gençler Yenilgisi Feyenoord'un Hocasını Kovdurdu
Hollanda'nın Ünlü Futbol Kulüplerinden Feyenoord, Teknik Direktör Gertjan Verbeek'in Görevine Son Verdi.
Iraklı Bakan Bombalı Saldırıdan Kurtuldu Irak'ın Başkenti Bağdat'ta, Yüksek Eğitim Bakanı Abed Teyab'ın Konvoyunun Yakınında Yola Yerleştirilen Bomba Patladı. Bakanın Saldırıdan Yara Almadan ..
Dünya Borsalarında Düşüş Yaşandı ABD'de Perakende Satışların Gerilemesi, Bankacılık Sektöründe Yaşanan Yeni Güçlükler Dünya Borsalarında Önemli Düşüşe Neden Oldu.
Kocaelispor'a Teknik Direktör Bulamıyor Süper Lig'de Kötü Günler Geçiren Kocaelispor, İkinci Yarının Başlamasına Sayılı Günler Kala Hala Teknik Direktör Sorununu Çözemedi. Teklif Götürülen T..
Rüştü Rençber: 'Maçlara Dua ile Başlarım'
Rüştü Rençber: "Maçlara Dua ile Başlarım"
Türk Futbol Tarihine 'En Kariyerli Yerli Kaleci' İsmini Şimdiden Yazdıran Milli Takım ve Beşiktaş'ın Kalecisi Rüştü Reçber, Her Maç Öncesi Kendisine Güvenenlere Mahçup Olmamak İçin Allah'a Dua Ettiğini Söyledi.
Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Kuraları 19 Ocakta
Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Kuraları 19 Ocak'ta
Fortis Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final Kuraları 19 Ocak Pazartesi Günü İstanbul'da Çekilecek.
Sivasspordan İlginç Teklif!
Sivasspor'dan İlginç Teklif!
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Ligde ve Kupada Mücadele Ettikleri Grupta Lider Durumda Bulunmalarının Keyif Verici Bir Durum Olduğunu Belirtti.
Bafta Sinema Ödülleri Adayları Açıklandı İngiliz Oscar'ı Olarak Bilinen İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi (Bafta) Ödülleri Adayları Açıklandı.
Yusuf Şimşek Kaç Milyon Aldı?
Yusuf Şimşek Kaç Milyon Aldı?
Beşiktaş'ın Lige Verilen Arada Bursaspor'dan Transfer Ettiği Yusuf Şimşek'in 1.5 Yılda Toplam 1 Milyon Tl Garanti Para ve 25 Bin Tl Maç Başı Ücreti Alacağı Açıklandı.
Memo Durdu, Utah Yenildi
Memo Durdu, Utah Yenildi
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (Nba), Mehmet Okur'un Takımı Utah Jazz, Deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 114-93 Yenilirken, Milli Basketbolcu 9 Sayı Üretti.
İsrail, Özgür Gazze Gemisine İzin Vermedi Filistin'in Gazze Bölgesinde Daha Önce Birkaç Defa Gemi Göndererek Ablukayı Delen Özgür Gazze Hareketine Ait Gıda ve Tıbbi Malzeme Taşıyan Gemisine B..
Aksarayda 5 Bomba Bulundu (1)
Aksaray'da 5 Bomba Bulundu (1)
Aksaray'da Ergenekon İsimli Bir Apartmanın Önünde 3 Adet El Bombası, 2 Sis Bombası ve Çeşitli Çaplarda Mermi Bulundu.
Öğrenciler, Harçlıklarını Filistine Gönderdi
Öğrenciler, Harçlıklarını Filistin'e Gönderdi
Konya'nın Ilgın İlçesinde Özel Sümbül İlköğretim Okulu Tarafından Filistin'e Yardım Kampanyası Başlatıldı. Kampanyaya Katılan Öğrenciler Harçlıklarından Biriktirerek Topladıkları 150 Tl'lik Yardımı Kimse Yok mu Derneği...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10