12 Ocak 2009 Pazartesi Günü Haberleri

12 Ocak 2009 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalyaspor:1  - Trabzonspor:3
Antalyaspor:1 - Trabzonspor:3
Antalya Cup 2 Turnuvası Kapsamında, Antalyaspor -Trabzonspor Arasında Oynanan Üçüncülük Maçını Trabzonspor 3 -1 Kazandı.
FIFA 2008 'Fair Play Ödülü' Türkiyeye
FIFA 2008 "Fair Play Ödülü" Türkiye'ye
Türkiye Futbol Federasyonu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) 2008 "Fair Play Ödülü"nü Aldı.
Obama, Guantanamoyu Kapatacak
Obama, Guantanamo'yu Kapatacak
ABD Başkanı Seçilen Barack Obama'nın, Göreve Başladıktan Sonraki İlk Hafta İçinde, Guantanamo Körfezi'ndeki Amerikan Askeri Hapishanesinin Kapatılması Emrini Vereceği Bildirildi.
New York Borsası Haftanın İlk Gününü Düşüşle Kapattı New York Wall Street Borsası, Haftanın İlk Gününü Düşüşle Kapattı.
FIFAdan Filistine Ödül
FIFA'dan Filistin'e Ödül
Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) İlk Gelişme Ödülü'nü, Filistin Futbol Federasyonu'na Verdi.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Programının Bugünkü Konukları Dört Yıl Sonra Müzik Piyasasına İddialı Bir Giriş Yapan Azeri Kızı Günel, Pop Camiasındaki Akıl..
Mahsun'un Yeni Aşkı! Mahsun Kırmızıgül 2.5 Yıldır Aşk Yaşadığı Çello Sanatçısı Mine Cangal'dan Ayrıldı. Bu Ayrılığın Ardından Manken -Oyuncu Zeynep Evrim Aydın ile Yakınlaşmaya Başladı. Baş B..
Yılın Futbolcusu Seçildi
Yılın Futbolcusu Seçildi
İngiltere Premier Lig Takımlarından Manchester United'ın Portekizli Kanat Oyuncusu Cristiano Ronaldo, Dünya Genelinde 2008 Yılının Futbolcusu Seçildi.
Trabzon'da Terör Operasyonu: 9 Öğrenci Tutuklandı Trabzon'da Geçtiğimiz Günlerde PKK Terör Örgütüne Üye Oldukları İddiasıyla Gözaltına Alınan 9 Üniversite Öğrencisi, Çıkarıldıkları Mahkemece ..
Babacan: Ateşkes İçin Şartlar Sağlanmalı
Babacan: Ateşkes İçin Şartlar Sağlanmalı
Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Gazze'de Her İki Tarafı da Memnun Edecek Minimum Şartlar Sağlanmazsa, Şu Anda Ateşkesin Her İki Taraf İçin de Yenilgi Anlamına Geleceğini Söyledi.
Bir Kazıya Daha Başlandı ve Ara Verildi 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Çok Sayıda Mühimmatın Bulunduğu Ankara Yenikent'te Zir Vadisi'ndeki Ermeni Mezarlığının Yanında Bulunan Boş Evin Ba..
Balta ile Yaraladığı Eşinin Üzerine Kaynar Su Döktü
Balta ile Yaraladığı Eşinin Üzerine Kaynar Su Döktü
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Akçay Beldesinde Eşi Tarafından Önce Baltalanan, Daha Sonra Kaynar Su ile Haşlanan Emekli Postacı Olay Yerinde Can Verdi.
Dışişleri: Türk Heyeti Gazze'deki Ateşkes İçin Temaslarda Bulunuyor Dışişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Dışişleri yetkililerinden oluşan Türk heyetinin Gazze'de ateşkesin sağlanmasına ve konu..
Zir Vadisinde İkinci Noktada Kazı Başlatıldı
Zir Vadisi'nde İkinci Noktada Kazı Başlatıldı
Sincan Yenikent'teki Zir Vadisi'nde Çok Sayıda Mühimmatın Bulunduğu Kuyunun Yakınlarında İkinci Bir Kazı Başlatıldı. Çalışmanın İlk Kuyuya 200 Metre Mesafede Başlatıldığı Bildirildi.
Zir Vadisi'ne Getirilen Ambulans Bölgeden Ayrıldı Ergenekon Soruşturması Kapsamında Kazı Çalışması Yapılan Zir Vadisi'ne Saat 19.00 Sıralarında Getirilen Ambulans, Saat 21.40 İtibariyle Olay ..
10 Bilen 3 Kişi 65 Bin 38'er Tl Kazandı Milli Piyango İdaresi Tarafından Düzenlenen On Numara Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi: 84 - Kepez Belediyesi: 88 Beko Basketbol Ligi'nde Mersin Büyükşehir Belediyesi, Sahasında Kepez Belediyesi'ne 88 -84 Yenildi.
Zir Vadisinde Çok Sayıda Mühimmat Bulundu
Zir Vadisi'nde Çok Sayıda Mühimmat Bulundu
'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Ankara Yenikent'teki Zir Vadisi'ndeki Ermeni Mezarlığının Yanında Bulunan Boş Bir Evin Bahçesinde Yapılan Kazıda Çok Sayıda Mühimmat Bulundu.
Zir Vadisi'nde Kazı Yapılan Arazinin Sahibi Cihan'a Konuştu Ergenekon Soruşturması Kapsamında Evlerinin Önünde Kazı Yapılarak Çok Sayıda Askeri Mühimmat Bulunan Gürbüz Kocaman, Terk Ettikleri..
Zir Vadisi'nde Kazı Yapılan Arazinin Sahibi Cihan'a Konuştu (2) Ergenekon Soruşturması Kapsamında Evlerinin Önünde Kazı Yapılarak Çok Sayıda Askeri Mühimmat Bulunan Gürbüz Kocaman, Terk Ettik..
İkinci Ergenekon Cephaneliği
İkinci Ergenekon Cephaneliği
Yarbay Dönmez'in Evinde Bulunan Kroki Sonucu Ankara Sincan Yenikent'te Yapılan Kazıda 30 El Bombası, 9 Sis Bombası ve 800'den Fazla G3 Piyade Tüfeği Mermisi Ele Geçirildi.
Davutoğlu'ndan Gazze İçin Mekik Diplomasisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış Politika Başdanışmanı Ahmet Davutoğlu Başkanlığındaki Türk Heyeti Suriye'nin Başkenti Şam'daki Temaslarının Ar..
Zir Vadisinde Ergenekonun İkinci Cephaneliği Bulundu
Zir Vadisi'nde 'Ergenekon'un İkinci Cephaneliği Bulundu
Ankara'nın Sincan İlçesine Bağlı Yenikent Mahallesi'ndeki Zir Vadisi'nde Terk Edilmiş İki Katlı Ahşap Evin Bahçesindeki Kazıda 30 Adet El Bombası, 800'den Fazla İstiflenmiş G-3 Mermisi, 9 Sis Bombası, 10 Aydınlatma...
İsrailli Yedek Asker, Harekata Katılmayı Reddetti İsrail Ordusunun 17. Gününü Geride Bırakan Gazze Saldırısında, Silah Altına Alınmayı Bekleyen Binlerce Yedek Askerin Sınırlı Sayıdaki Bir Böl..
Karayalçın: Mal Varlığının Açıklanması Doğal Bir Süreçtir CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Belediye Başkanları ve Yakınlarının Mal Varlıklarının Mazbataların..
Bakan Babacan Kosova'ya Geldi Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın Kosova'ya Geldi. Kosova Havaalanı'na İnen Bakan Babacan'ı Kosova Dışişleri Heyeti Karşıladı. Bakan Babacan İçin Bu Akşam Dışişler..
120 Yıl Yaşamak İster Misiniz? Kristof Kolomb'un Yeni Dünya'ya İkinci Seferine Juan Ponce de Leon'da Katıldı. 1493 Yılında Başlayan Seyahat Şimdi Dominik Cumhuriyeti ile Haiti'nin Paylaştığı ..
Türk Gencini Öldüren 3 Danimarka'lıhapis Cezalarına Çarptırıldı Danimarka'da Geçen Yıl 21 Martta Uğradığı Saldırıda Hayatını Kaybeden 16 Yaşındaki Türk Genci Deniz Özgür Uzun'un Öldürülmesiyl..
Frattini: İtalya, Uluslararası Güce Katkı Sağlamaya Hazır İtalya, Gazze?ye, Mısır Sınırı Boyunca Görev Yapmak Üzere Oluşturulacak Olası Uluslararası Güce Türkiye ve Mısır?la Birlikte Katkı Sa..
İhsanoğlu: İsrail'in Suçluluğunu Tespit Eden Bir Karar İslam Konferansı Teşkilatı (İkt) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, Cenevre'de Toplanan BM İnsan Hakları Konseyi'nin Aldığı Kararın, ..
Fransız Yönetmen ve Yapımcı Claude Berri Öldü Fransız Yönetmen ve Yapımcı Claude Berri, 74 Yaşında Paris'te Öldü.
Derbinin Bilet Fiyatları Belli Oldu Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor ile Yapacağı 17. Hafta Maçının Bilet Fiyatları Belli Oldu.
Gazze'deki Yaralıları Türkiye'ye Getirecek Uçak Mısır'a Hareket Etti İsrail'in Gazze'deki Saldırılarında Yaralanan Bazı Filistinlilerin Tedavilerinin Türkiye'de Gerçekleştirilebilmesi İçin Tü..
Başbakan Erdoğan AK Parti Genel Merkezi'nde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Genel Merkezinde, 29 Mart 2009'daki Yerel Seçimlere Yönelik Çalışmalarda Bulunu..
Amca Çocukları Protez Kol ve Bacağa Kavuşacak
Amca Çocukları Protez Kol ve Bacağa Kavuşacak
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi Günyolu Köyünde Koyun Otlatırken 12 Ağustos 2008 Tarihinde Elektrik Akımına Kapılıp Ağır Derecede Yanarak Kolları ve Bacaklarını Kaybeden Mehmet İlhan (11) ile Amca Çocuğu Barış İlhan (12),...
Yarbay Dönmez, Askeri Cezaevine Kondu
Yarbay Dönmez, Askeri Cezaevine Kondu
Ankara'da Askeri Makamlara Teslim Olan Yarbay Mustafa Dönmez'in Tutuklanarak Askeri Cezaevine Konduğu Öğrenildi.
Filistinli Yaralılar İçin Ambulans Uçak Gönderildi
Filistinli Yaralılar İçin Ambulans Uçak Gönderildi
İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırılarında Yaralanan Bazı Filistinlilerin Türkiye'de Tedavi Edilmeleri İçin Türk Hava Yolları'ndan Kiralanan Bir Ambulans Uçak Ankara'dan Mısır'a Hareket Etti.
Radyocular Canlı Yayında Kına Yakıp İsraili Kınadı
Radyocular Canlı Yayında Kına Yakıp İsrail'i Kınadı
Filistin Halkına Destek İçin Adana, Osmaniye, Konya ve Gaziantep'teki Radyolar Ortak Yayına Başladı. Radyocular Canlı Yayında Kına Yakarak İsrail'i Kınadı.
Türk Doktorlar Filistinli Yararılara İlk Müdaheleyi Yapacak Sağlık Bakanlığı, Başbakanlık Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü'nün Ankara'dan Mısır'ın Al Arish Havaalanı'na Filistin ya..
İngiltere Dışişleri Bakanı Miliband: "Amerika'dan Daha Fazla Destek Beklerdik" İngiltere Dışişleri Bakanı David Miliband, Parlamentoda Milletvekillerine Yaptığı Konuşmada İsrail'in Gazze İşga..
Zir Vadisi Özel Harekatçıların Eğitim Yeri Olarak Kullanılmış Emniyet Güçlerinin Ergenekon Kazısı Yaptığı Yenikent Zir Vadisi'nin, Geçmişte Özel Harekâtçıların Eğitim Yeri Olduğu Ortaya Çıktı..
Terim: 'Milli Takım Gururunu Hep Birlikte Yaşadık'
Terim: "Milli Takım Gururunu Hep Birlikte Yaşadık"
Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, 'Türk Milli Takımı'nın Özellikle Geriden Gelip Öne Geçtiği Maçların Gururunu Birlikte Yaşadık. O Maçlar Bize Futbolun Olağanüstü Renklerini Gösterdi.' Dedi.
ABD Başkanı Bush'tan Son Basın Toplantısı ABD Başkanı George W. Bush, Başkanlığı Dönemindeki Hayal Kırıklıkları Arasında, Irak Operasyonundan Hemen Sonra Bir Savaş Gemisine Koydukları 'Görev ..
Hatemi, Tekrar Aday Olabileceğini Belirtti İran'ın Eski Reformcu Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi, Bu Yıl Yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Tekrar Aday Olabileceğini Belirtti.
Türkiye -İspanya Maçı Ali Sami Yen Stadında Oynanacak
Türkiye -İspanya Maçı Ali Sami Yen Stadı'nda Oynanacak
(A) Milli Futbol Takımı'nın, 2010 Dünya Kupası Elemelerinde İspanya ile Yapacağı İç Saha Maçının İstanbul'da, Ali Sami Yen Stadı'nda Oynanacağı Bildirildi.
Başbakanlık: Filistinli Yaralıların Türkiye'ye Getirilmesi İçin Bugün Ankara'dan Bir Uçak Gönderildi Başbakanlık Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü'nün Türk Hava Yolları'ndan kiralad..
Fancy'de İlginç Karaoke! İstanbul'un Gözde Eğlence Mekanlarından Biri Olan Fancy'de Bu Akşam Çok İlginç Bir Karaoke Partisi Var: Mankenlerden Şarkıcı Olur mu Olmaz mı?
Aragones, Türkiye Milli Takımına Övgüler Yağdırdı
Aragones, Türkiye Milli Takımı'na Övgüler Yağdırdı
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Türk Milli Takımı'na Övgüler Yağdırdı.
Beşiktaş Hazırlıklarını Sürdürüyor
Beşiktaş Hazırlıklarını Sürdürüyor
Beşiktaş, Ligin Devre Arası Hazırlığı İçin Geldiği Antalya'da Kampın İkinci Gününde Hazırlıklarını Sürdürdü.
Capello Fatih Terimi Yere Göğe Sığdıramadı
Capello Fatih Terim'i Yere Göğe Sığdıramadı
İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello, Fatih Terim'in Bir Takım Oluşturarak Ona Büyük Bir Enerji Verdiğini Söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10