11 Ocak 2009 Pazar Günü Haberleri

11 Ocak 2009 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bayan Bacaka Özel Gece
Bayan Bacak'a Özel Gece
Bir Zamanlar Bacaklarının Güzelliğiyle Adını Duyuran ve Ünlü Sanatçı Berkant'la Dillere Destan Aşk Yaşayan Serpil Örümcer, Uzun Bir Süre Çöpten Topladığı Káğıtları Satarak Geçimini Sağladı.
'Korku İmparatorluğuna Türkiyeyi Teslim Etmeyiz'
"Korku İmparatorluğuna Türkiye'yi Teslim Etmeyiz"
Bursa'da Partisinin Adaylarını Tanıtan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Türkiye'nin Korku İmparatorluğuna Teslim Edilmesine Karşı Her Zaman Mücadele Edeceğiz" Diye Konuştu.
İmam 14 Yaşındaki Kıza Tecavüzden Tutuklandı
İmam 14 Yaşındaki Kıza Tecavüzden Tutuklandı
İzmir'in Dikili İlçesi'nde Polise Başvuran 14 Yaşındaki Bir Kız, Kuran -I Kerim Öğrenmek İçin Gittiği Kızılçukur Köyü'nde Cami İmamı Olan Akrabaları H.ö'nün Kendisine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdü.
Tacizcinin Cezası 3 Kat Artırıldı Bahçelievler 'de 2006 Yılında İlköğretim Okulu Öğrencisi 12 Yaşındaki Y.a.'ya Karşı Cinsel İstismar Suçu İşlediği Gerekçesiyle Üç Yıl Dokuz Ay Hapis Cezasına..
Fuhuşçu Hákime İki Yıl Hapis
Fuhuşçu Hákime İki Yıl Hapis
Yargıtay Tetkik Hákimi Mustafa Hakkı Çetin, "Fuhuş Yaptırmak" Suçundan İki Yıl Hapse Çarptırıldı.
Busha PKK Hatırlatması: Biz Sivile Zarar Vermeyiz
Bush'a PKK Hatırlatması: Biz Sivile Zarar Vermeyiz
Türkiye ve ABD'nin Hamas Hakkında Farklı Düşünceye Sahip Oldukları, İki Ülke Devlet Başkanlarının Yaptıkları Telefon Görüşmesine de Yansıdı.
Názım Okuyup Gözyaşı Döktü
Názım Okuyup Gözyaşı Döktü
İsrail'e Tepki İçin Düzenlenen Zirvede, Názım Hikmet'in Hiroşima İçin Yazdığı 'Kız Çocuğu' Şiirini Okuyan Emine Erdoğan, "Gazzeli Çocuklar da Öğrenmek ve Oynamak İstiyorlardı" Dedikten Sonra Ağladı.
Her Seçim Bölgesinde İddialıyız
Her Seçim Bölgesinde İddialıyız
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Partisinin İl Başkanları Toplantısında, 29 Mart'ta Yapılacak Mahalli İdareler Seçiminin Türkiye ve Türk Milleti İçin Tarihi Önemi Bulunduğunu Belirtti.
Yargısız İnfaz Yapmayın
Yargısız İnfaz Yapmayın
TBB Başkanı Özdemir Özok, Ergenekon Soruşturmasıyla İlgili, "Siyasal Baskı" İddialarının Yanı Sıra Hukuksuzluk, Özensizlik ve Usulsüzlükler Konusunda Çok Ciddi Kaygılar Taşındığını Belirtti.
Akgünün Kızına Torba Torba Takı
Akgün'ün Kızına Torba Torba Takı
Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün, Erkan Akyollu'yla Evlenen Kızı Yurdagül Akgün'e Torbalar Dolusu Takı Takıldı.
Yarbaydan Haber Yok
Yarbaydan Haber Yok
Sapanca'daki Orman Evinde El Bombaları, 3 Tüfek, 5 Tabanca ile 8 Bin 300 Mermi Bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı Lojistik Komutanlığı'nda Görev Yapan Yarbay Mustafa Dönmez'den Haber Yok.
Sicilim Temiz
Sicilim Temiz
Başbakan Erdoğan'ın Basın Danışmanı Kemal Öztürk İlk Açıklamayı Kendisi İçin Yaptı.
Koca Dayağından Kurtulmak İçin Cezaevine Girmek İstedi
Koca Dayağından Kurtulmak İçin Cezaevine Girmek İstedi
Antalya'da Koca Dayağından Bıkan ve "Cezaevine Girersem Bir Süre Rahat Ederim" Diye Düşünen 22 Yaşındaki Fikriye Karalar, Polisi Arayarak Kendisini "Uyuşturucu Satıcısı" Olarak İhbar Etti.
Ankara Kazılarında Ceset Çıkmadı
Ankara Kazılarında Ceset Çıkmadı
Ergenekon Kapsamında Özel Hareket Dairesi Eski Başkanvekili İbrahim Şahin'in Evinde Ele Geçirilen Krokiyle İlgili Olarak Ankara'da Dün İki Ayrı Alanda Yapılan Kazılarda Bir Şey Bulunamadı.
Susurlukun Suyu Geldi
Susurluk'un Suyu Geldi
Bize Gelen Dosya, Susurluk Davası'nın Suyunun Suyu Bile Değildi. Eğer, Kayıp Silahların Yerini Kapalı Oturumda Söylemek İsteyen Sanık Dinlemiş Olsaydı, Çoğu Suikast Silahı Olarak Bilinen Silahların Yeri O Yıllarda...
Serbest Bırakılan Zanlılar Adliyeden Ayrıldı "Ergenekon" Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alındıktan Sonra Serbest Bırakılan Eski Mgk Genel Sekreteri Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç ile Eme..
İngiliz Kadın, Bebeğini Ayakta Doğurdu Muğla'nın Marmaris İlçesinde, İngiliz Tamahine Alemdar, Özel Bir Hastanede Doktor Kontrolünde Ayakta Doğum Yaptı.
Maden Ocağında Çalışan 2 Kişi Zehirlenerek Öldü Zonguldak'ta Kaçak İşletildiği İddia Edilen Kömür Ocağında Gazdan Etkilenen 2 İşçi Öldü, 2 Kişi de Hastaneye Kaldırıldı.
Dönüştürülen Çöpler Yapı Malzemesi Olacak Dünyanın Her Yerinde Çöpler Giderek Daha Fazla Birikerek İnsan ve Çevre Sağlığını Tehdit Ediyor. Utah Üniversitesi'nden Sivil Mühendis Lawrence Reave..
Havaalanı Projesi Adana ile Mersin'i Karşı Karşıya Getirdi Adana Şakirpaşa Havaalanı'nın 45 Kilometre Yakınına İkinci Bir Havalimanı Projesi, Adana ile Mersin'i Böldü. Adanalılar, 150 Milyon ..
Krokiler, Özel Şifreli Bilgisayarda Saklanmış Eski Özel Harekât Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin'in Evinde Ele Geçirilen Krokilerle Ergenekon Cephanelikleri Ortaya Çıkarıldı. Şahin'in Krok..
Profesörden Şok Suçlama: Dalan, Bana Silah Doğrulttu Bir Dönem Ergenekon Soruşturması Çerçevesinde Hakkında Arama Kararı Çıkartılan Bedrettin Dalan'ın Sahibi Olduğu Yeditepe Üniversitesi'nde ..
[haber Yorum] Kazdıkça 'Avukatlar' Daha Çok Terliyor! Ankara, Karış Karış Kazıldı. Arkeolojik Çalışma Değildi Bu, Ergenekon'un Derinliklerine İnildi. Toprağın Altından Bomba, Tnt Kalıpları, L..
Ermeni Cemaati Temsilcisine Suikast Son Anda Önlendi 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında, Sivas'tan İstanbul'a Gönderilen Zanlılardan Ersin D.'nin, Kentteki Ermeni Cemaati Temsilcisine Yöneli..
'Demokrasiye Kasteden Şebeke Ortaya Çıkarılmalı' Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk, AP Liberal Grup Başkanı Graham Watson ve Sosyalist Grup Başkan Yardımcısı Han..
'Derin' Kazılar Özel Tarama Cihazıyla Sürecek Ergenekon Soruşturması Kapsamında Söğütözü ve Atatürk Orman Çiftliği'nde (Aoç) Önceki Gün Başlayan ve Dün de Devam Eden Arama Kazıları Tamamlandı..
Ergenekon, Alevi Federasyonu Başkanına Suikast Planlamış Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Çarşamba Günü Yapılan Operasyon, Ülkeyi Karıştırmayı Amaçlayan Suikast Planlarını da Or..
'Muzaffer Tekin Gerçek Liderimizdir, Saygılar Komutanım' Demişti Ergenekon Terör Örgütü Soruşturmasının Son Dalgasında Gözaltına Alınan Eski Özel Harekât Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin'i..
Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Bunlara Dikkat Hızla Gelişen Teknoloji Çağında, Elektronik Cihazlara Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor. Mevcut Cihazlar da Görünüm, Boyut, Hız ve Kapasitelerini G..
Eski Milletvekili Kaçakçılıktan Tutuklandı Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün 3 İlde Yaptığı Operasyonlarda Akaryakıt Kaçakçılığı Suçundan Yakalanan Eski Mardin Bağımsız Milletvekili Süleyman Bö..
Ünlü Hacker'ın Bilgisayarında 5 Milyon Kredi Kartı Numarası Dünyanın En Tehlikeli Hacker'ları Arasında Gösterilen ve Antalya 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nde Görülen Davada 30 Yıl Ağır Hapis Cez..
'First Lady'ler Gazze için Ağladı BM Kararlarına Rağmen İsrail, Gazze'de Kadın ve Çocukları Vurmaya Devam Ederken, 8 Devlet Yöneticisinin Ailesi ve Temsilcilerinden Oluşan Bir Grup İstanbul'd..
Mahkeme İlk Sorguda Dört Subayı Tutukladı 37 Kişinin Gözaltına Alınmasıyla Başlayan ve Ankara Gölbaşı'ndaki Cephanenin Ortaya Çıkarılmasıyla Devam Eden Ergenekon Operasyonunda Yargı Süreci İş..
Kanadoğlu, Susurluk'u Örttü Mü, Cezalandırdı mı? Zira Yargıtay, Şahin'in 6 Yıla Mahkum Edilmesiyle İlgili Mahkeme Kararını 'Eksik Soruşturma' Gerekçesiyle Bozmuştu. Yargıtay 8. Ceza Dairesi, ..
Gençlerin, AB'den Tek Beklentisi Eğitim Avrupa Birliği (AB), Türk Gençlerini Tanımak için Bir Araştırma Yaptı. AB'nin 75 Milyonluk Genç Nüfusunun Yarısını Barındıran Türkiye'nin Bu Özelliğini..
Antalya'ya Yan Bakılmıyor! Kupada İlk 2 Maçından 1 Puan Çıkaran Antalya Spor, Beşiktaş Karşısında Kaybetmesine Rağmen İyi Bir Oyun Çıkaran Gaziantep Bb Deplasmanında Farklı Kazandı.
Beşiktaş Transferde Rakiplerine Fark Atıyor! Trabzonspor'un Uzun Süre Peşinden Koştuğu; Ancak Beşiktaş'ın Renklerine Bağladığı Yusuf Şimşek için Siyah-Beyazlıların Bursaspor'a Ödediği Para Po..
Eczacıbaşı Zentiva, G.saray'ı Mağlup Etti Aroma Voleybol Birinci Liglerinde İkinci Devre, Dün Oynanan Karşılaşmalarla Başladı. Alınan Sonuçlar Şöyle: Erkekler: Sgk-Polis Akademisi: 3-0, Bayan..
Voleybolda Yıldızlarımız Bu Kez Üzdü Alanya'dasüren Avrupa Yıldızlar Voleybol Şampiyonası Bayanlar 2. Tur Eleme Grubu Müsabakalarının 4. Gününde Türkiye, Slovakya'ya 3-0 Mağlup Oldu. Dün Oyna..
Attan Düşen Jokey, Hayatını Kaybetti Türkiye Jokey Kulübü'nün Organize Ettiği ve Bursa'da 7 Ocak'ta Yapılan Yarışta Attan Düşerek Ağır Yaralanan Jokey Gürkan Hüsnü Oker, Dün Tedavi Gördüğü H..
Bunyodkor, Barcelona'ya Kafa Tuttu! Yeni Sezon Hazırlıklarını İspanya'da Sürdüren Özbekistan'ın Bunyodkor Takımı, Barcelona ile Oynadığı Hazırlık Maçında 1-1 Berabere Kaldı. Bunyodkor'un Yıld..
Hidayet, Orlando Magic'i Galibiyete Taşıdı Nba'de Hidayet Türkoğlu'nun Formasını Giydiği Orlando Magic, Zaza Pachulia'nın Oynamadığı Maçta Sahasında Atlanta Hawks'ı 121-87 Yendi. Karşılaşmaya..
Şampiyonlar, Altınlarını Filistin'e Bağışladı Türkiye'de Her Kesimden İnsan, İsrail'in Filistin'de Yaptığı Katliamı Kınıyor ve Elinden Geldiğince Savaştan Zarar Görenlere Yardım Etmeye Çalışı..
Efes, Antalya'yı Geçip Yoluna Devam Etti Beko Basketbol Ligi'nin 14. Haftasında Lider Efes, Deplasmanda Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 29 Sayı Farkla 103-74 Mağlup Etti. Maça Konuk Takım ..
'Hakem Atamalarını Kötüye Kullandılar' Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan, Türkiye Liglerinde Tamamlanan İlk Yarı Maçlarını Değerlendirirken Çarpıcı Açıklamalar Yaptı...
Türkiyedeki Çağdışı Yönetime İsyan Ediyorum Göztepe, Karabük, Zeytinburnu, Yozgat, Adana Demir, Sakarya, Çorlu, Van, Elazığ, Sivas, Mersin, İzmir, Altay, Dardanel, Kırşehir, Sarıyer, Bandırma..
Şota, Trabzon'a Ajaxlı Santiago'yu Önerdi Yusuf Şimşek'in Sürpriz Bir Şekilde Beşiktaş'a Gitmesinin Ardından Transfer Çalışmalarını Yoğunlaştıran Trabzon'un, Hollanda'nın Ajax Kulübü'nün Bre..
G.saray'da Şimdi de Stoper Krizi Yaşanıyor Ligde, UEFA ve Türkiye Kupası'nda Şampiyonluk Hedefleyen Galatasaray'da Ligin İlk Yarısında Bir Dönem Savunmanın Sağında Yaşanan Sakatlık Krizi Şimd..
Kartal'ı, Gaziantep'te Nobre Kanatlandırdı Fortis Türkiye Kupası A Grubu'nda 9 Puanla Lider Durumda Bulunan Beşiktaş, Deplasmanda Gaziantepspor'u Nobre'nin Attığı Golle 1-0 Yendi. Puanını 12'..
Tokat'ta Fenerbahçe Bayramı Yaşanacak! Türkiye Kupası'nın En Güzel Yanlarından Birisi de Bu Olsa Gerek. Belki de Asırlar Boyunca Hiç Maç Yapmamış ve Yapamayacak Olan Takımların Birbirleriyle ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10