1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'En Medyatik' Sezen Aksu Magazin Dünyası İçin Hayli Renkli Geçen 2008 Yılında En Çok Konuşulan Sezen Aksu'ydu... Minik Serçe'yi Hülya Avşar, Tarkan ve İbrahim Tatlıses Takip Etti....
Londrada Görkemli Yılbaşı Kutlamaları
Londra'da Görkemli Yılbaşı Kutlamaları
Avrupa'nın Gözde Şehirlerinden Londra, Yılbaşı Kutlamaları İçin Gelen Turistlerin Akınına Uğradı. Avrupa'nın Çeşitli Ülkelerinden Gelen Binlerce Kişinin Katılımıyla Yeni Yıl Görkemli Bir Şekilde Kutlandı.
Uludağda Yeni Yıl Kutlaması
Uludağ'da Yeni Yıl Kutlaması
Türkiye'nin Önemli Kış Turizm Merkezlerinden Bursa Uludağ'da Yeni Yılı Karşılayanlar, Kriz Dinlemeden 'Beyaz Cennet'i Tıka Basa Doldurdu.
Yeni Yıla Seralarda Nöbet Tutarak Girdiler
Yeni Yıla Seralarda Nöbet Tutarak Girdiler
Muğla'nın Fethiye İlçesinde İki Farklı Bölgesinde İki Farklı Yeni Yıl Manzarası Ortaya Çıktı. İlçenin Bir Tarafında İnsanlar Müzik ve Alkol Eşliğinde Kutlama Yaparken, Diğer Tarafta da Çiftçiler Ürünleri Donmasın Diye...
İzmirde Yılın İlk Trafik Cezası
İzmir'de Yılın İlk Trafik Cezası
İzmir'de, Emniyet Kemeri Takmayan Bir Sürücüye 2009'un İlk Trafik Cezası Verildi.
İzmir Emniyet Müdürü, Yeni Yıla Karakolda Girdi
İzmir Emniyet Müdürü, Yeni Yıla Karakolda Girdi
İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Yeni Yıla Karakılda Görevli Polislerle Birlikte Girdi.
Turistler, Taksimde Zor Anlar Yaşadı
Turistler, Taksim'de Zor Anlar Yaşadı
Yeniyılı İstanbul Taksim Meydanı'nda Karşılamak İsteyen Turistler, Zor Anlar Yaşadı. Yeni Yıl Coşkusuna Ortak Olmak İsteyen Turistler, Çevrelerini Saran Gruplar Tarafından Ablukaya Alındı.
Zerrin Özer'den İlginç İtiraf! Yılbaşında Bakırköy'de Bir Mekanda Sahne Alan Zerrin Özer Sahnedeyken İlginç Bir İtirafta Bulundu!
Türkiye Yeni Yıla Yeni Paralarla Girdi
Türkiye Yeni Yıla Yeni Paralarla Girdi
Türkiye Yeni Paralarla Tanıştı. Yenilenen Banknotları Saat 24:00'ten İtibaren Bankamatiklerden Çekebilen Vatandaşlar İlk Alışverişlerini de Yaptı.
Vatandaşlar Yeni Yıla Yeni Paralarla Girdi Türkiye Yeni Paralarla Tanıştı. Yenilenen Banknotları Saat 24:00'ten İtibaren Bankamatiklerden Çekebilen Vatandaşlar İlk Alışverişlerini de Yaptı.
Eşini Taciz Eden Gençlerle Kavga Etti
Eşini Taciz Eden Gençlerle Kavga Etti
Yılbaşı Kutlamaları İçin Taksim Meydanı'na Gelen 5 Kişilik Bir Grupta Bulunan Bir Kadın Tacize Uğradı. Kadının Sağır ve Dilsiz Olan Eşi ile Tacizci Olduğu İddia Edilen Genç Arasında Kavga Çıktı.
Yeni Yıla Kimileri Rızk Peşinde Koşarken Girdi
Yeni Yıla Kimileri Rızk Peşinde Koşarken Girdi
Kars'ın Sarıkamış İlçesinde Yeni Yıla Kimileri Rızklarının Peşinde Koşarken Kimileri de Eğlenerek Girdi.
Cerrahtan Kestane İkramı
Cerrah'tan Kestane İkramı
Yılbaşı Kutlamaları Sırasında Olası Taşkınlıkları Önlemek Amacıyla Alınan Güvenlik Tedbirlerini Denetleyen Celalettin Cerrah, İstiklal Caddesi'nde Gezdi.
İşte Petekkaya'nın Yüzüğünün Sırrı! Akşam Keyfi Yılbaşı Özel Programına Konuk Olan Erkan Petekkaya'nın Taktığı Yüzüğün Anlamı Stüdyodaki Konukları Epeyce Şaşırttı.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Yılbaşı Özel Programı Mükemmel Konukları ve Dur Duraksız, Kıpır Kıpır Müzikleri ve Konuklarıyla Yılbaşı Keyfinize Keyif Kattı.
'Kasırganın Gözü'ne Attilâ İlhan Ödülü İş Bankası Kültür Yayınları Tarafından Bu Sene Roman Dalında Verilen 'Attilâ İlhan Ödülü'nü Necati Tosuner'in 'Kasırganın Gözü' (Kanat Yayınevi) Romanı ..
Barış ve Umut için 2009'da Kültür-Sanat Uzunca Bir Yarısını Ekonomik Kriz, Son Günlerini de Gazze'deki Katliamla Anacağımız 2008'e Ne Yazık Ki Sancılı, Buruk ve Umutsuz Veda Ettik.
Finansbank'ın Web Sitesine Uluslararası Ödül Finansbank'ın Eylül Ayında Yayına Giren Web Sitesi "2008 Davey Awards"da "Bankacılık" Kategorisinde "Gümüş Ödül" Kazandı. Uluslararası Görsel Sana..
Yeni Modeli Taxim Türkiye Yollarına Çıkıyor Otomotiv Sektörü Küresel Ekonomik Krizle Boğuşurken Çinli Chery, Yeni Modeli Taxim'i Türkiye Yollarına Çıkarıyor. Chery, 2008'in Son Modeli Taxim i..
ABD Eski Başkan Yardımcısı, Baymak'la Isınıyor Isıtma ve Soğutma Sektöründe Hizmet Veren Baymak'ın Güneş Kolektörleri Türkiye Dışında da Yoğun İlgi Görüyor. Baymak Güneş Kolektörleri, ABD'nin..
Ziraat ve Tarım Kredi'den Düşük Faizli Kredi Tarım Sektöründe Verimliliğin ve Kalitenin Artırılması, Üretimin Geliştirilmesi için Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri Tarafından Tarım..
Benzin ve Motorine İndirim Geliyor Tüpraş'ın Kurşunsuz Benzinin Rafineri Çıkış Fiyatında Yüzde 5,5, Jet Yakıtında Yüzde 4,5 ve Tüm Motorin Türlerinde İse Yaklaşık Yüzde 7 Oranında İndirim Y..
Maaşta Banka Mecburiyeti Başladı Yeni Yılla Birlikte Kayıt Dışıyla Mücadele Kapsamında Önemli Bir Düzenleme Daha Hayata Geçti. Bugünden İtibaren Elden Maaş Verme Uygulaması Sona Erdi. En Az 1..
'Krizden Etkilenmeyen Tek Grup; Bürokratlar' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; Krizden Etkilenmeyen Tek Grubun Bürokratlar Olduğunu Söyledi. Bürokrasiyi ..
Bernard Madoff'un Yolsuzluğu, Yahudi Derneklerine Bağışları Bıçak Gibi Kesti New Yorklu Yatırımcı Bernard L. Madoff'un 50 Milyar Doları Geçen Yolsuzluğunun Yankıları Sürüyor. Madoff'a Milyon..
Ceo'ların Maaşları İncelemeye Alındı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Şirketlerin Üst Düzey Yöneticilerinin (Ceo) Maaşlarını İncelemeye Aldı. Kurul, Açıklanacak İlk Mali Tablolardan İtibaren, Ş..
[ropörtaj - Günseli Özen Ocakoğlu] Milyonerler de Artık Alışverişte Kredi Kartına Taksit İstiyor Unitim Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Perakende Grup Başkanı Cem Eriç, Fevziye Mektepleri Vak..
Odaların Yastık Altında 20 Milyar Doları Var Türkiye'de Küresel Kriz Nedeniyle En Önemli Sorun Piyasadaki Nakit Darlığı. Türkiye Tekstil İşverenleri Sendikası (Ttsis) Başkanı Halit Narin, Bu ..
Lüks Odalı Uçağı Costner Tanıtacak Türk Hava Yolları'nın, Hintli Jet Airways'ten Kiraladığı Ultra Lüks 777-300 Er Tipi Uçaklarını Amerikalı Sinema Oyuncusu ve Yönetmen Kevin Costner Tanıtacak..
Tl'ler Yeniden 'Cep'te Türk Lirası (Tl), 2005 Yılında Altı Sıfır Atıldıktan Sonra Yeni Türk Lirası'na (YTL) Bıraktığı Yerini Bugünden İtibaren Aldı. Yeni Kupürleri ve Dizaynı ile Bütünüyle De..
'IMF'den Gelecek Kredi Merkez'e Park Edecekse Fayda Sağlamaz' Türkiye, Uluslararası Para Fonu (IMF) ile Yeni Bir Anlaşmanın Eşiğinde. Akbank Genel Müdür Vekili Reşit Toygar, IMF ile Muhtemel ..
Borsa'nın En Kötü Yılı Amerika'da Patlak Veren ve Dünyayı Saran Küresel Finans Krizi, Borsaları Vurdu. Dünya Borsalarıyla Birlikte İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Da, Tarihinin En Kö..
Mithatcana 5 Yıl Denetim
Mithatcan'a 5 Yıl Denetim
Sezen Aksu'nun Yaralama Suçundan 960 Tl Cezaya Çarptırılan Oğlu, 5 Yıl İçinde Suç İşlemezse Hakkındaki Hüküm Kaldırılacak.
Bol Şekerli Yiyecekler Tiroit Kanseri Sebebi
Bol Şekerli Yiyecekler Tiroit Kanseri Sebebi
Prof. Cumali Aktolun, Tiroid Kanserinin Tıbbın En Gizemli Kanserlerinden Biri Olduğunu Belirterek, Tiroit Kanserine Yakalanma Riskinin ve Bol Şekerli Yiyecek Tüketenlerde Daha Fazla Olduğunu Söyledi.
Gazprom, Ukrayna'nın Gazını Keseceğini Açıkladı Rusya'nın Dev Enerji Şirketi Gazprom'dan Yapılan Açıklamada, Ukrayna Enerji Şirketi Naftogaz'la Anlaşma Sağlayabilmek İçin Her Türlü Çabanın Or..
Ukrayna Şartlarını Açıkladı: "Bin Metreküp Gaz İçin En Fazla 200 Dolar, Transit Ücreti de 2 Dolar" Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko ve Ukrayna Başbakanı Yulia Timoşenko, Gazprom'un Önerd..
Soğuk Havalarda Yüz Felcine Dikkat Edin
Soğuk Havalarda Yüz Felcine Dikkat Edin
Doç. Dr. Alper Şener, Soğuk Havalarla Birlikte Yüz Felci Riskinin Arttığına Dikkat Çekerek, Dışarı Çıkarken Mutlaka Atkı ve Bere Takılmasını Önerdi.
Ölen Hesap Uzmanının Ablası İlanla Tanık Arıyor
Ölen Hesap Uzmanının Ablası İlanla Tanık Arıyor
Cep Telefonu Gasp Edildikten Sonra Tren İstasyonunda Ağır Yaralı Olarak Bulunan ve Kaldırıldığı Hastanede Ölen Dr. Erdoğan Topalhocaoğlu'nun Ablası, Gazeteye Verdiği İlanla Tanık Arıyor.
Barakada İkinci Kış
Barakada İkinci Kış
Ankara'nın Balá İlçesi'nde, Geçen Yıl Meydana Gelen Depremin Ardından Ağır Hasarlı Konutlarında Kalamayan Depremzedeler, Bu Kış da Yeni Yıla Sıfırın Altında 18 Derecelik Kar ve Buzla Kaplı Derme Çatma Tahta - Naylon...
Kartpostal Değil Akçaabat
Kartpostal Değil Akçaabat
Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Etkisini Sürdüren Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkilemesinin Yanı Sıra Doyumsuz Güzellikleri de Ortaya Çıkardı.
Sigarasız Fotoğrafları Seçildi
Sigarasız Fotoğrafları Seçildi
2008 Takviminde Atatürk'ün Sigaralı Fotoğraflarından, Rötuşla Sigaraları Ayıklayınca 'Tarihe Müdahale' Ettiği Gerekçesiyle Eleştirilen Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bu Yılki Takvimde Ata'nın Sigara İçmediği Fotoğraflarına...
Özalı Yaralamaya 20 Yıl
Özal'ı Yaralamaya 20 Yıl
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'a, 18 Haziran 1988'deki Anap Kongresi'nde Ateş Ederek Elinden Yaralayan Kartal Demirağ'a Yargılandığı Uyarlama Davasında, 20 Yıl Hapis Cezası Verildi.
Rice Vedaya Geliyor
Rice Vedaya Geliyor
Barack Obama'nın 20 Ocak'ta ABD Başkanlığı'nı Devralmasından Sonra Görevini Hillary Clinton'a Bırakacak Olan ABD Dışişleri Bakanı Condeleezza Rice, Pazartesi Günü Türkiye'ye Geliyor.
DTP, Kürtçe Kanalın Açılışına Katılmıyor
DTP, Kürtçe Kanalın Açılışına Katılmıyor
DTP'li Milletvekilleri, Başbakan Erdoğan ve TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'nin Bugün Açılışını Yapacağı TRT'nin Kürtçe Kanalına "Israrla" Davet Edilmelerine Rağmen Katılmayacaklarını Açıkladılar.
Gül, Ulusal Programı Onayladı
Gül, Ulusal Programı Onayladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hükümetin AB'ye Uyum İçin Hazırladığı Yeni Ulusal Programı Dün Onayladı.
Yedi Okuldan 48 Musluk Çalındı Adana'da Ellerinde Siyah Poşetle Yürüyen S.a. (20) ile B.s. (19) Kimlik Kontrolü Yapmak İsteyen Polisi Görünce Kaçmaya Kalkıştı.yakalanan İki Şüphelinin Kaçarke..
Doğu Ekspresi Yük Treniyle Çarpıştı Sivas'ın Divriği İlçesi Yakınlarında, Sivas'tan Erzurum Yönüne Giden Ruhi Civan ve Tuncay Yanas Yönetimindeki Doğu Ekspresi, Dün Saat 12.30 Sıralarında Boş..
Dinleme Cihazı Erken Açıklandı
Dinleme Cihazı Erken Açıklandı
CHP Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu, Odasında Bulunan Dinleme Cihazıyla İlgili Olarak, "Üç Günlük Dışarıdan Dinlemeyi Sağlayan Bir Böcek Bulundu.
Hukukta İsyan
Hukukta İsyan
Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Yönetmeliği ile Hakim ve Savcıların Telefonlarının Müfettişler Tarafından "İnceleme Aşamasında" Bile Dinlenebilmesine Olanak Tanınması Yargıyı Ayağa Kaldırdı.
Türkçe'den Başka Dil Kullanılmayacak Kürtçe Yayın Yapacak Olan TRT 6 Bugün Yayına Başlarken, Aynı Gün Başlayacak Olan Seçim Yasakları Nedeniyle Propagandalarda Türkçe'den Başka Dil Kullanılam..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10