1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Somalili Korsanlar Mısır Gemisini Kaçırdı Somalili Deniz Korsanları Bugün Bir Mısır Gemisini Kaçırdı.
Karayalçın Gökçek İçin Ne Dedi?
Karayalçın Gökçek İçin Ne Dedi?
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Karayalçın, Başbakan Erdoğan'ın Açıklamalarının AKP Yönetimi Olarak Gökçek'in Aday Gösterilmesi Konusundaki Zorlanmalarını Açık Olarak Gösterdiğini Söyledi.
Metin Ne Kadar Kazandı? Var Mısın Yok Musun'da 10 Adet 500 Bin YTL ile Yarışan Metin, Ne Kazandı?
Yeşil Bölge ve Basra Havaalanının Kontrolü Iraklılar'da Bağdat'ta Resmi Binaların Bulunduğu ve Sıkı Bir Şekilde Korunan "Yeşil Bölge" ile Basra Havaalanının Kontrollerinin Iraklılara Devredil..
Uyku Bozuklukları Ciddi Problemlere Yol Açıyor
Uyku Bozuklukları Ciddi Problemlere Yol Açıyor
Denizli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Berna Öztürk, Uykusuzluk Sebeplerinin Yüzde 30'unun Huzursuz Bacak Sendromu Adı Verilen Hastalıktan Kaynaklandığını Söyledi.
Kayseri Sanayisi Adım Adım Büyüyor
Kayseri Sanayisi Adım Adım Büyüyor
Yaklaşık 60 Yıllık Özel Sektör Kültürüne Sahip Olan Kayseri Sanayisi Adım Adım Büyüyor.
İstanbul'da 2008 Enflasyonu Yüzde 12,95 Oldu İstanbul'da Perakende Fiyatlar 2008 Yılında Ortalama Yüzde 12,95, Toptan Fiyatlar İse Yüzde 11,44 Oranında Artış Gösterdi. 2008 Yılı Aralık Ayında..
Deloitte: Krizi Aşmanın Yolu Müşteri Gibi Düşünmek Küresel Ekonomik Durgunluğun En Fazla Etkilediği Sektörlerden Biri Olan Perakende Sektörü, Değişken Döviz Kurlarıyla Birlikte Azalan Talebin..
Başbakan Erdoğan, Pazar Günü Antalya'da Toplu Açılış Yapacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Pazar Günü Bir Dizi Açılış Yapmak Üzere Antalya'ya Gelecek. Açılışlarla İlgili Bilgi Veren AK Parti..
İslahiyede İsraili Kınama Mitingi Düzenlendi
İslahiye'de İsrail'i Kınama Mitingi Düzenlendi
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Sivil Toplum Örgütleri, İsrail'i Kınama Mitingi Düzenledi.
Rize'de Yarın Eğitime Ara Verilecek Rize'de Etkili Kar Yağışı Nedeniyle İlköğretim ve Liselerde Eğitime Yarın Ara Verilecek.
Başbakan Erdoğan Mısır'a Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Gazze'ye Saldırılarıyla İlgili Görüşmelerde Bulunmak Üzere Özel Uçak 'Ana' ile Saat 14.00'te Mısır'a Gitti.
İran: İsrail "Savaş Suçu ve Soykırım"dan Yargılansın İran, İsrail'in "Savaş Suçu ve Soykırım" Suçlarından Yargılanmasını İstedi.
Gizli Tutlulan Felaket: Holodomor
Gizli Tutlulan Felaket: Holodomor
Katliyam, Savaş, Doğal Afet Değil... Adı Holodomor Trajedisi. Suni Olarak Kıtlık Yaratıldı, Gitmek İsteyenlere İzin Verilmedi ve 5 - 10 Milyon İnsan Yok Oldu.
Yeni Yıl Coşkusu Kerkük'ü Teğet Geçti (Özel) Irak'ta Terör ve Şiddetin Gündelik Hayatı Etkilediği Şehirlerin Başında Geliyor Kerkük. Kurban Bayramının Son Günü Bir Restoranda Patlayan Bombanı..
Muşta 308 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
Muş'ta 308 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
Muş'ta Etkili Olan Kar Yağışı Sebebiyle 308 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı.
Güneşi Gören Vatandaşlar, İskenderun Sahiline Akın Etti
Güneşi Gören Vatandaşlar, İskenderun Sahiline Akın Etti
Türkiye'nin Birçok İl ve İlçesinde Kar Yağışı ve Soğuk Hava Etkisini Gösterirken, Hatay'ın İskenderun İlçesinde Bahardan Kalma Günler Yaşanıyor.
Hırsızılar, Kaçırdıkları Hayvanı Köy Meydanında Kestiler Kırıkkale'nin Karacaali Köyünde Hamza Duman Adlı Vatandaşın Ahırına Girerek Büyük Baş Hayvanını Çaldılar. Hayvanı Köyün İçinde Kesen H..
Başkentte Doğalgaz Faciası: Yaralılar Hacettepe ve İbn-i Sina Hastanesi'nde Ankara'da Meydana Gelen Doğalgaz Faciasından Etkilenen 3 Kişi Sabah 5.30'da Hastanelere Kaldırıldı. Bu Kişilerden 2..
Alkollü Şahıstan Güldüren Anons: Merkez Beni Seviyor Musunuz? (Özel)
Alkollü Şahıstan Güldüren Anons: Merkez Beni Seviyor Musunuz? (Özel)
Ümraniye'de, Yeni Yıl Kutlamasına Erken Saatlerde Alkol Alarak Başlayan Alkollü Vatandaş, Bulduğu Polis Telsizi ile Muhabereye Katılınca Ortalık Karıştı. Telsizden "Merkez Beni Seviyor Musunuz?" Diye Anons Eden Alkollü...
Göle Nazır Kaçak Ev Yıkıldı
Göle Nazır Kaçak Ev Yıkıldı
Adana Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Kaçak Yapılan Bir Evin Yıkımını Gerçekleştirdi.
Sibirya Soğukları Aktarların Yüzünü Güldürdü (Özel)
Sibirya Soğukları Aktarların Yüzünü Güldürdü (Özel)
Kış Hastalıklarından Korunmak İsteyen Vatandaşlar, Aktarlara Akın Ediyor. En Fazla Adaçayı, Ihlamur, Zencefil ve Havlican Satan Aktarlar Gösterilen Yoğun İlgiden Mumnun.
Buzda Kayan Otomobil, 10 Metrelik Çukura Düştü
Buzda Kayan Otomobil, 10 Metrelik Çukura Düştü
Kırıkkale'de Aracını Park Etmeye Çalışan Sürücü 10 Metrelik Boşluğa Düştü. Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlatan Sürücünün Aracından Bira Şişeleri Çıktı.
Konyada Korsan Cd Operasyonu
Konya'da Korsan Cd Operasyonu
Konya Emniyet Müdürlüğü Yeni Yılın İlk Gününde Korsan Cd Operasyonu Yaptı. Polis Ekipleri Bir Kişinin Evinde ve Arabasında Toplam 39 Bin Cd ve Dvd Ele Geçirdi. Ayrıca Korsan Cd'leri Kopyalamada Kullanılan Bilgisayar...
Başbakan Erdoğan, Samsun Adayını Teğet Geçti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mart'ta Yapılacak Yerel Seçimlerde Yola Devam Edecek Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı. AK Parti Genel Merkezi..
Emre'ye İkinci Darbe! Güzel Eşi Çağla Şikel'in 1 Aylık Bebeğini Kaybetmesiyle Zor Günler Yaşayan Emre Altuğ'a Bir Darbe de Dizisinin Yayınlandığı TRT Yetkililerinden Geldi.
Sms Bağışındaki Kriz Çözüldü, Filistin'e Kısa Mesajla 425 Bin Tl Gönderildi Hayırseverlerin Cep Telefonundan Kısa Mesajla Yaptığı Bağışlarda Yaşanan Kriz Çözüldü. Sms Bağışlardan Alınan Yüzde..
Deri Ürünleri Üretimindeki Girdi Maliyeti İş Adamlarını Uzak Doğu Ülkelerine Yöneltiyor
Deri Ürünleri Üretimindeki Girdi Maliyeti İş Adamlarını Uzak Doğu Ülkelerine Yöneltiyor
Deri Eşya Kullanım Malzemesindeki İşçilik ve Girdi Maliyetlerinin Yüksek Olması Türk İş Adamlarını Uzak Doğu Ülkelerine Yöneltiyor. Toptan Hediyelik Deri Çanta, Kemer ve Cüzdan Satıcıları Sektör Ürünlerini Türkiye'de...
Yılın İlk Cinayeti İstanbulda
Yılın İlk Cinayeti İstanbul'da
Parkta Yılbaşı Gecesi Bira İçtikleri İddia Edilen 17 Yaşındaki Soner Karaağaç, 20 Yaşındaki Mustafa Uçan Çevre Sakinlerinin Vanlı Mehmet Olarak Tanıdıkları Bir Kişinin Satırlı Saldırısına Uğradı.
Tzob: "Tüketicilerin Ucuz Gıdayı Ulaşması Sağlanmalı" Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Birliğimizce Aralık Ayı İçin Yapılan Tespitlere Göre, Üretici ve Tüketici Fiyatları Arasındaki Farkl..
Bahar Hastanesinde Yeni Yıla 3 Bebek Aynı Anda Merhaba Dedi
Bahar Hastanesi'nde Yeni Yıla 3 Bebek Aynı Anda Merhaba Dedi
Bursa Özel Bahar Hastanesi'nde, Normal Doğumla Dünyaya Gelen 3 Bebek Yeni Yıla Aynı Anda Merhaba Dedi.
Her Unutkanlık Alzheimer Belirtisi Değildir Ailelerinin Alzheimer Hastalığı Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip Olmasının Son Derece Önemli Olduğunu Vurgulayan Uzmanlar, Günümüzde Her Unutkanlığın..
Vanda 541 Köy ile 457 Mezranın Yolları Kapandı
Van'da 541 Köy ile 457 Mezranın Yolları Kapandı
Van'da 2 Günden Bu Yana Devam Eden Kar Yağışı Sebebiyle İl Genelinde 451 Köy ile 457 Mezra Yolunun Kapandığı Bildirildi. Olumsuz Hava Koşuları Sebebiyle Kentte Yapılması Beklenen Uçak Seferleri İptal Edildi.
Ölen Öğrencilerin Arkadaşları Gözyaşlarına Boğuldu
Ölen Öğrencilerin Arkadaşları Gözyaşlarına Boğuldu
Ankara'da Meydana Gelen Doğalgaz Zehirlenmesi Sonucu Yaşamını Yitiren 7 Öğrencinin Arkadaşları Acı Haberi Duyunca Gözyaşlarına Boğuldu. Olay Yerine Gelen Öğrenciler Arkadaşları İçi Ağladı.
Otoyol ve Köprülerden Kaçak Geçmek İçin Traktör Plakası Kullanıyorlar
Otoyol ve Köprülerden Kaçak Geçmek İçin Traktör Plakası Kullanıyorlar
İstanbul'da Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'nden Sahte Plaka Kullanarak Kaçak Geçen Sürücüler Gerçek Araç Sahiplerini Zor Durumda Bırakıyor. İstanbul Dışında Yaşayan ve Üzerlerine Kayıtlı Traktör Plakaları...
AK Parti, Erzurumda Küçükler ile Devam Edecek
AK Parti, Erzurum'da Küçükler ile Devam Edecek
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olarak Ahmet Küçükler'i Yeniden Aday Gösterdi.
Başbakan Erdoğan: 'Amacımız Bölgede Süratle Ateşkesin Sağlanması'
Başbakan Erdoğan: "Amacımız Bölgede Süratle Ateşkesin Sağlanması"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Amaçlarının Bölgede Süratle Ateşkesin Temin Edilmesi, Süratle Ambargoların Kaldırılması Olduğunu Söyledi.
Yılbaşında Kaza Kurbanı Tuğçe Mezarı Başında Anıldı
Yılbaşında Kaza Kurbanı Tuğçe Mezarı Başında Anıldı
İstanbul'da 2008 Yıl Başı Gecesi Gittikleri Kenan Doğulu Konserinden Dönerken, İçinde Bulunduğu Ticari Taksiye Bir Minibüsün Çarpması Sonucu Yaşamını Yitiren Bahçeşehir Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Öğrencisi Tuğçe...
Kanamalı Doğum Hastası, Köy Yolu Açılarak Hastaneye Yetiştirildi
Kanamalı Doğum Hastası, Köy Yolu Açılarak Hastaneye Yetiştirildi
Kar Sebebiyle Yolları Kapanan Köyde Bulunan Kanamalı Doğum Hastası, Özel İdare ve Sağlık Ekiplerinin 3 Saatlik Çalışması Sonunda Kurtarılarak Hastaneye Yetiştirildi.
Artvinin Vizyonunu Değiştirecek Bir Başkana İhtiyacı Var
'Artvin'in Vizyonunu Değiştirecek Bir Başkana İhtiyacı Var'
AK Parti'den Artvin Belediye Başkan Aday Adayı Olan Kimya Mühendisi Ayşe Çelik, Şehrin Vizyonunu Değiştirecek Başkana İhtiyacı Olduğunu Söyledi.
İmyo Öğrencileri Kongrede Dörtte Dört Yaptı Uludağ Üniversitesi Tarafından Düzenlenen "5'nci Meslek Yüksek Okulları Öğrenci Kongresi" Uludağ'da Yapıldı.
Tarihi Eserler, Beyaz Örtüyle Kaplandı
Tarihi Eserler, Beyaz Örtüyle Kaplandı
Mardin'de Tarihi Eserlerin Kar ile Buluşması İlginç Manzaralar Oluşturdu.
Sezen'in Genç Aşkı.. Önder Fırat'la Ayrıldıktan Sonra Özel Hayatına Uzun Süre Kimseyi Sokmayan Sezen Aksu'nun Tiyatrocu Sermiyan Midyat'la Birlikte Olduğu Konuşuluyor.
İstanbul'da 2008'de Perakende Fiyatlar Yüzde 12,95 Arttı İstanbul'da 2008 Yılında Perakende Fiyatlar Ortalama Yüzde 12,95, Toptan Fiyatlar İse Ortalama Yüzde 11,44 Arttı.
29 Mart Seçim Takvimi Başladı Seçim Takvimi Bugünden İtibaren Başladı. 5 Ocak Tarihinde Asılacak Olan Seçmen Listeleri 30 Ocak Cuma Günü İndirilecek.
İTO: "Perakende Fiyatlar Yüzde 12.95, Toptan Fiyatlar İse Yüzde 11.44 Arttı" İstanbul Ticaret Odası, Perakende Fiyatların 2008 Yılında Ortalama Yüzde 12.95, Toptan Fiyatların İse Yüzde 11.44 ..
Atina ve Pire'de Olaylı Gece Yunanistan'ın Başkenti Atina ve Pire Kentlerinde Sabaha Karşı Banka Şubeleri, Oto Galerileri ve Park Halindeki Araçların Hedef Alındığı Saldırılar Düzenlendi.
Ankara'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi 7 Üniversitelinin Canını Aldı Ankara'da gençlerin yeni yıl kutlaması ölümle bitti. Yeni yıl kutlamasına katılan 7 üniversite öğrencisi, karbonmonoksit ga..
Başkentte Facia: 7 Üniversite Öğrencisi Doğalgazdan Zehirlenerek Öldü
Başkent'te Facia: 7 Üniversite Öğrencisi Doğalgazdan Zehirlenerek Öldü
Ankara Yeni Yıla Faciayla Başladı. 2009 Kutlamaları İçin Dün Akşam Bir Araya Geldikleri Öğrenilen 11 Üniversite Öğrencisinin 7'si Doğalgazdan Zehirlenerek Hayatını Kaybetti. Zehirlenen 4 Öğrenci İse Hastaneye Kaldırıldı.
Yoğunluk Nedeniyle Araç Muayenesini Yaptıramayan Sürücülerin İşlemleri Yeni Yıla Kaldı
Yoğunluk Nedeniyle Araç Muayenesini Yaptıramayan Sürücülerin İşlemleri Yeni Yıla Kaldı
Sakarya'da Araç Muayene İstasyonlarında Yaşanan Yıl Sonu Yoğunluğu Nedeniyle Araçlarına Vize Alamayan Vatandaşlar, Muayenelerini Yeni Yılda Yaptıracak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10