1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

1 Ocak 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
YTLleri Değiştirmek İçin Acele Etmeyin
YTL'leri Değiştirmek İçin Acele Etmeyin
Merkez Bankası, Vatandaşların YTL Banknot ve Madeni Paraları 2009 Yılında Diledikleri Zaman ve Rahatlıkla Yeni Paralara Dönüştürebileceğini, Acele Edilmesine Gerek Olmadığını Bildirdi.
Filistine İnsani Yardım Engellenmemeli
'Filistin'e İnsani Yardım Engellenmemeli'
İsrail'in Filistin'e Askeri Harekat Düzenlemesinin Ardından Ortadoğu'ya Ziyaretlerde Bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'deki Temaslarının Ardından Yurda Döndü.
Tacize Uğrayan Genç Kız Yumrukla Karşılık Verdi Taksim Meydanı'nda Basın Mensuplarına Röportaj Verdiği Sırada Tacize Uğrayan Genç Kız Kendisini Yumruklarıyla Korudu. Genç Kızın Yumrukları Kar..
Yeni Yılın İlk Cezası Ehliyetsiz Sürücüye Kesildi
Yeni Yılın İlk Cezası Ehliyetsiz Sürücüye Kesildi
Konya'da Yeni Yılın İlk Cezası Ehliyeti Yanında Olmayan Bir Sürücüye Kesildi. Trafik Ekipleri Tarafından 61 Tl Para Cezası Yazılan Vatandaş, Ehliyetinin Yanında Olmadığını Belirterek, Haklı Olarak Bu Parayı Ödeyeceğini...
Başbakan Erdoğan, 2009 Yılına Havalimanında Girdi Suriye'den Yurda Dönen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Yıla Havalimanında Girdi. Esenboğa Havalimanı'nda Saatler 24.00'ü Gösterirken Bas..
SPKdan Şirketlere Yöneticilerin Ne Kazanıyor Sorgusu
SPK'dan Şirketlere 'Yöneticilerin Ne Kazanıyor' Sorgusu
SPK, Halka Açık Şirketlerin Üst Düzey Yöneticilerine Sağladığı Her Türlü Kazancın Şeffaflık Kazanması İçin Düğmeye Bastı. SPK, Açıklanacak İlk Mali Tablolardan İtibaren, Tüm Şirketlerin Mali Tablolarını İnceleyerek Kilit...
Erzurumlular Kar Altında Havai Fişek Gösterisiyle 2009a Merhaba Dedi
Erzurumlular Kar Altında Havai Fişek Gösterisiyle 2009'a 'Merhaba' Dedi
Erzurumlular Palandöken Dağı'ndaki Otellerde Kar Yağışı Altında ve Hava Fişek Gösterisi Eşliğinde Yeni Yıla Girdi.
Şaraplı Et, Kanser Riskini Azaltıyor
Şaraplı Et, Kanser Riskini Azaltıyor
Uzmanlar Kırmızı Etin Şarap ya da Bira İçinde Marine Edildiği Zaman Kanser Tehlikesini Azalttığını Keşfettiler. Kızarmış ve Mangalda Pişirilmiş Etin İçinde Kanserojen Kimyasal Maddeler Oluşuyor.
Fazla Düşünmek Şişmanlatıyor
Fazla Düşünmek Şişmanlatıyor
Araştırmacılar Çok Düşünmenin Yarattığı Stres Yüzünden İnsanların Aşırı Yemek Yediğini Ortaya Çıkardılar.
Macera Tutkusu Sinanın Sonu Oldu
Macera Tutkusu Sinan'ın Sonu Oldu
ABD'nin Orlando Şehrindeki "University Of Central Florida"da (Ucf) Okuyan Sinan Südaş, Macera Tutkusunun Kurbanı Oldu.
İkinci Kez Karma İkiz
İkinci Kez Karma İkiz
İngiltere'de Dean Durrant (Siyah) ile Alison Spooner (Beyaz) Çifti, İkinci Kez "Karma İkiz" Sahibi Oldu. Çiftin, Hayleigh ve Lauren Adlı İkizlerinin Ardından, Leah ve Miya Dünyaya Geldi.
Edirnede Binlerce Kişi Yeni Yıla Coşku ile Girdi
Edirne'de Binlerce Kişi Yeni Yıla Coşku ile Girdi
Edirne'de Şehir Merkezinde Toplanan Binlerce Kişi Yeni Yıla Büyük Bir Coşku İçerisinde Girdi. Yılbaşına Günler Kala Şehrin En İşlek Caddesi Olan Saraçlar Çarşısı Belediye Ekipleri Tarafından Süslendi. Cadde Üzerinde...
Adanada Yeni Yılın İlk Bebeği Kız Oldu
Adana'da Yeni Yılın İlk Bebeği Kız Oldu
Adana'da Eski Yılın Son ve Yeni Yılın İlk Bebekleri Kız Oldu.
Başkent'te Yeni Yıl Kutlamalarına Soğuk Hava ve Gazze Saldırısı Damgasını Vurdu Başkent'teki Yeni Yıl Kutlamalarına Soğuk Hava ve İsrail'in Filistin'in Gazze Şehrine Yaptığı Saldırılar Damgas..
Sorularla 2008
Sorularla 2008
Bir Yanda Batan Bankalar, İflas Eden Ülkeler, Ayaklanan Halklar... Diğer Yanda Devlet Başkanlarına Atılan Pabuçlar, Bebeğinin Babasını Açıklamayan Hamile Bakanlar, Milyon Dolarlık Boşanmalar, Müthiş Bir Gösteriyle Açılan...
Erdoğan: Görüşmeler Çok Verimli Geçti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orta Doğu Gezisinin İlk Ayağı Olan Suriye ve Ürdün Ziyaretleriyle İlgili Olarak, 'Gerek Suriye ile Yaptığımız Görüşmeler, ..
2009a İsraili Protesto Ederek ve Denizde Yüzerek Girdiler
2009'a İsrail'i Protesto Ederek ve Denizde Yüzerek Girdiler
Antalya'da Yaklaşık 15 Kişilik Bir Grup, 2009 Yılına Denizde Yüzerek, Ermeniler'den Özür Dileyenleri ve İsrail'i Protesto Ederek Girdi. Grup Ermenilerden Özür Dileyenlere Karşı, "Bırakın, Tarihi Siyasetçiler Değil...
Kaza Yapınca Yeni Yıl Kutlaması Erken Bitti Başkent'te Yeni Yıl Kutlaması Yapan Kişiler Kaza Yapınca Kutlamayı Erken Bitirmek Zorunda Kaldı. Kazada 2 Kişi Yaralandı.
Milli Piyango: 25 Milyon Dörde Bölündü Milli Piyango'nun 31 Aralık 2008 Yılbaşı Özel Çekilişinde 25 Milyon Tl'lik Büyük İkramiyeyi Kazanan Numara Belirlendi.
Jandarma Karakolunda Yangın Çanakkale'nin Ayvacık İlçesinde, Jandarmaya Ait Karakolda Çıkan Yangında, Bina Kullanılamaz Hale Geldi.
İzmirliler Emre Aydın Konseriyle Yeni Yıla Girdi
İzmirliler Emre Aydın Konseriyle Yeni Yıla Girdi
İzmir'de Yeni Yıl Kutlamaları Cumhuriyet Meydanı'nda Yapıldı. Binlerce Kişi, Emre Aydın Konseriyle Yeni Yıla Merhaba Dedi. Soğuk Havaya Rağmen Erken Saatlerden İtibaren Cumhuriyet Meydanı'na Akın Eden İzmirliler, Polisin...
Vali Çetin, 2008in Son, 2009un İse İlk Bebeğine Altın Taktı
Vali Çetin, 2008'in Son, 2009'un İse İlk Bebeğine Altın Taktı
Ağrı'da 2008'nin Son, 2009'un İse İlk Bebeklerini Ziyaret Eden Vali Mehmet Çetin Altın Hediye Etti.
Kurtuluşlular Sokağa Tabak, Bardak Atarak Yeni Yılı Karşıladı Şişli Kurtuluş'ta Yaşayan Bazı Vatandaşlar Her Yıl Olduğu Gibi Yeni Yılı Evlerinin Penceresinden Aşağıya Tabak, Bardak, Şişe Atar..
Taylandda Yangın: 59 Kişi Öldü
Tayland'da Yangın: 59 Kişi Öldü
Tayland'ın Başkenti Bangkok'ta Yeni Yılın İlk Saatlerinde Bir Gece Kulübünde Çıkan Yangında En Az 59 Kişi Hayatını Kaybetti.
Yeni Yıla Girerken, Filistinliler İçin Dua Ettiler
Yeni Yıla Girerken, Filistinliler İçin Dua Ettiler
Zonguldak'ta 2009 Yılına Yerin Yüzlerce Metre Altında Giren Maden İşçileri, İsrail'in Saldırılarına Maruz Kalan Filistinli Kardeşleri İçin Dua Etti.
İsrail Ürünlerinin Boykot Edilmesi Kararı Alındı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) İsrail Ürünlerini Boykot Kararı Aldı.
YTL'den Tl'ye Doğru Türkiye'de Bu Gece Tedavüle Çıkan Türk Lirası Banknotlarla Birlikte, 1 Ocak 2005 Tarihinde Paradan 6 Sıfır Atılması ve Paranın Önüne 'Yeni' Kelimesinin Eklenmesi ile Başla..
Madenciler Yeni Yılı Yerin Altında Göbek Atarak Karşıladı
Madenciler Yeni Yılı Yerin Altında Göbek Atarak Karşıladı
Kastamonu'nun Azdavay İlçesinde Özel Bir Şirket Tarafından İşletilen Taşkömürü Ocağında Çalışan İşçiler Yeni Yıla Maden Ocağında Göbek Atarak Girdi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10