30 Nisan 2009 Perşembe Günü Haberleri

30 Nisan 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ardanın Cezası Para Cezasına Çevrildi
Arda'nın Cezası Para Cezasına Çevrildi
Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Arda Turan'a Verilen 1 Maçlık Cezayı, 10 Bin Lira Para Cezasına Çevirdi.
Hollandada Bir Türke Kraliyet Nişanı Verildi
Hollanda'da Bir Türk'e Kraliyet Nişanı Verildi
Hollanda'da Uzun Yıllar Sivil Toplum Örgütlerinde Görev Alarak Çeşitli Hizmetlerde Bulunan Türk İslam Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Eski Başkanı Kasım Akdemir'e Kraliyet Nişanı Verildi.
Güzeller Sahnede! Miss Turkey 2009 Finalinde Adaylar Sahnede!
Hadise'nin En Güçlü Rakibi Geçtiğimiz Yıllarda Eurovision'da İstediği Dereceleri Alamayan Almanya Bu Kez Sahne Gösterisine Güçlü Bir Görsel Unsur Katacak.
İzmir'de Altılı Ganyan 476,45 Lira İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan, 476,45 Lira İkramiye Verdi.
Süper Loto Çekildi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı. Çekilişte Kazandıran Numaralar 13, 26, 28, 43, 50 ve 54 Olarak Bel..
Hadise'nin Sahne Performansı! Miss Turkey 2009 Finali Şu Anda Televizyondan Bant Oalrak Yayınlanıyor. Sahnede Hadise Var.
İkizleri Olacak Hollywood'un Ünlü Çiftlerinden Sarah Jessica Parker ve Eşi Matthew Broderick'i İkiz Bebek Heyecanı Sardı.
Adana Tiyatro Festivali, Fransız Sokak Tiyatrosu Ganerik Vapeur Gösterisiyle Sona Erdi
Adana Tiyatro Festivali, Fransız Sokak Tiyatrosu Ganerik Vapeur Gösterisiyle Sona Erdi
11. Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, Görkemli Bir Gösteriyle Son Buldu.
Gül -Erdoğan Görüşmesi Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından kabulü sona erdi.
Dışişleri Bakanlığı Konutu'nda yaklaşık bir saat süren görüşmen..
Cumhurbaşkanı Gül'ün Başbakan Erdoğan'ı Kabulü Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Kabulü Sona Erdi.
Yeşilçam'ın Yıldızı Olacaktı 'Çalınmış Güzellik', ve 'Yüzüklerin Efendisi' Gibi Filmlerin Amerikalı Oyuncusu Liv Tyler, Bir Türk Filminde Oynamak Üzereydi Ki Menajerine Takıldı.
Silivri'deki Kazı Çalışmasına Ara Verildi Silivri'de, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Yapılan Kazı Çalışmasına Yarın Devam Edilmek Üzere Ara Verildi.
Generkurmay Eski Başkanı Özkök, Genelkurmay Başkanı Başbuğu Ziyaret Etti
Generkurmay Eski Başkanı Özkök, Genelkurmay Başkanı Başbuğ'u Ziyaret Etti
Genelkurmay Eski Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'u Ziyaret Etti.
'Ucuz Oyuncu Vakası Var!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Eşyan Özhim, Özge Özder ve Faruk Peker Türk Sinemasının Sorunlarını Masaya Yatırdı..
'Ben Banu'yu Tanımam! Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Faruk Peker, Banu Alkan'ı Oyuncu Olarak Görmediğini Söyledi.
Oyunculukta Set Adabı Çok Önemli!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Eşyan Özhim, Oyuncularda Set Adabının Olması Gerektiğini Söyledi.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde Özge Özder, Eyşan Özhim ve Faruk Peker Türk Sinemasının Sorunlarını Masaya Yatırdı..
Gül Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Prag'daki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
Cumhurbaşkanı Gül'ü Esenboğa Havalimanı'nda, TBMM Başkanı Köksal Toptan ve diğer yetkililer k..
Cumhurbaşkanı Gül Erdoğan'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı bu akşam kabul etti.
Dışişleri Konutu'nda gerçekleşen kabulde, Başbakan Erdoğan'ın, kab..
Doğal Gazda İndirim Botaş Genel Müdürlüğü, Doğal Gaz Satış Fiyatlarında Yarından Geçerli Olmak Üzere, Konutlarda Yüzde 25, Sanayide Yüzde 26 Oranında İndirim Yaptı.
Şehit Jandarma Er Olcay Koçak, Memleketi Karsta Toprağa Verildi
Şehit Jandarma Er Olcay Koçak, Memleketi Kars'ta Toprağa Verildi
Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Terör Örgütü PKK'nın Saldırısı Sonucu Şehit Olan Jandarma Er Olcay Koçak, Memleketi Kars'ın Arpaçay İlçesine Bağlı Koçköy Beldesinde Toprağa Verildi.
Aziz Yıldırımdan Demirören Açıklaması
Aziz Yıldırım'dan 'Demirören' Açıklaması
Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören ile Biraraya Geldikleri Yemeğin, Taraftarların Tepkisine Neden Olduğu' Biçiminde Medyada Yer Alan Haberler Üzerine Bir Açıklama Yaptı.
Rus-türk Kolejine Bir Yılda 55 Madalya
Rus-türk Kolejine Bir Yılda 55 Madalya
Rusya'nın Başkenti Moskova'da, Olimpiyatlarda Gösterdiği Başarılar Nedeni ile Bir Yılda 55 Madalyaya Kazanan 56 Nolu Uluslararası Rus-türk Koleji İki Ülke Halkının Yüz Akı Oldu. Son Olarak Amerika'da Düzenlenen...
Lefke Avrupa Üniversitesi'nde 1 Mayıs Kavgası Lefke Avrupa Üniversitesi'nde (Laü) 1 Mayıs Kutlamaları Sebebiyle Karşıt Görüşlü Öğrenciler Arasında Kavga Çıktı.
'Kanunsuz Gösteriye Güç Kullanırız'
"Kanunsuz Gösteriye Güç Kullanırız"
DİSK, KESK ve TMMOB'un yarın 1 Mayıs kutlamaları için Taksim Meydanı'na makul sayıda bir temsilci ile gitmeden önce Pangaltı'da toplanma çağrısına İstanbul Valiliği'nden sert yanıt geldi.
'Bülent'in Hayatı Tehlikede!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Yeşilçam'ın Önemli Oyuncularından Faruk Peker, Canlı Yayında Çok İlginç Bir Açıklama Yaptı!
'Sevişme Sahnesini Kaçırıyorsunuz!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Eşyan Özhim, Seyirciyi 'Başka Semtin Çocukları' Filmine Neden Gitmediğini Anlamadığını Söyledi.
Türk Ekonomisi Dimdik Ayakta Kalmıştır
'Türk Ekonomisi Dimdik Ayakta Kalmıştır'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, 'Şu Anda Dünyadaki Kriz Şartlarını Mukayeseli Olarak Mümkün Olan En Alt Seviyede Yaşadığını' Bildirdi.
Silivride Ergenekon Kazısı
Silivri'de Ergenekon Kazısı
Silivri'de, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Kazı Çalışması Başlatıldığı Öğrenildi.
Hilmi Özkök, Orgeneral İlker Başbuğ'u Ziyaret Etti Ziyaret, Genelkurmay Başkanlığı'nın İnternet Sitesinde Duyuruldu.
Bursa'da Altılı Ganyan 41 Bin 393,16 Lira İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan, 41 Bin 393,16 Lira İkramiye Verdi.
İsviçre'de Domuz Gribini Hızla Teşhis Eden Test Geliştirildi İsviçre'de Domuz Gribini Hızla Teşhis Eden Yeni Bir Test Geliştirildiği Bildirildi.
Şehitlerimizi Uğurladık Diyarbakır'ın Lice İlçesine Bağlı Abalı Köyü Yakınlarında PKK'lı Teröristlerin Yola Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan 9 Askerden 8'i Düzenlenen Törenlerin A..
17 Yaşındaki Genç Kızın Karnından 12 Kilo Ağırlığında Kitle Çıkartıldı
17 Yaşındaki Genç Kızın Karnından 12 Kilo Ağırlığında Kitle Çıkartıldı
Bursa'da, Özel Bir Hastanede Yapılan Operasyonda, 17 Yaşındaki Genç Kızın Karnından 12 Kilo Büyüklüğündeki Kitle Çıkartıldı.
Türk-iş Başkanı Kumludan Başbakan Erdoğana Teşekkür Ziyareti
Türk-iş Başkanı Kumlu'dan Başbakan Erdoğan'a Teşekkür Ziyareti
Türk-iş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Başbakan Erdoğan'a 1 Mayıs'ın Tatil Edilmesinden Dolayı Teşekkür Ettiğini Söyledi.
Türkiye Finanstan Adanalı Kobilere 200 Milyon Tlk Kredi Desteği
Türkiye Finans'tan Adanalı Kobi'lere 200 Milyon Tlk Kredi Desteği
Türkiye Finans Katılım Bankası, Adana Ticaret Odası (ATO) ile Kredi Protokolü İmzaladı.
Çin, 3 Ay Zarfında Domuz Gribi Aşısı Üretecek Sars ve Kuş Gribi Salgınları Yaşayan ve Salgın Hastalıklara Karşı Büyük Tecrübesi Olan Çin, 3 Ay Zarfında Domuz Gribi Aşısı Üreteceğini Duyurdu.
Hollanda'da Kraliyet Ailesine Saldırı Girişimi Hollanda'da Kraliçe Günü Kutlamaları Sırasında Kalabalık Arasına Girerek 4 Kişinin Ölümüne ve 13 Kişini Yaralanmasına Sebep Olan Bir Otomobilin ..
Köylüler, Tıbbi Atık Tesisi İçin Kurulan Komisyon Üyelerini Konuşturmadı
Köylüler, Tıbbi Atık Tesisi İçin Kurulan Komisyon Üyelerini Konuşturmadı
Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi İnatlar Köyü Açmalar Mevkiine Yapılması Planlanan Endüstriyel, Tıbbi Atık Bertaraf ve Atıktan Enerji Dönüşüm Tesisi Köy Halkı Tarafından Başlamadan Engellendi.
Esnaftan Teröre Bayraklı Tepki
Esnaftan Teröre Bayraklı Tepki
Çorum'da Bir Grup Esnaf, Diyarbakır ve Hakkari'deki Terör Saldırısına Tepki İçin Dükkanlarını Bayrakla Donattı.
Isparta Emniyet Müdürü Seyhan: Düğün Evleri Ölü Evine Dönmesin, Silaha Müsaade Edilmesin
Isparta Emniyet Müdürü Seyhan: Düğün Evleri Ölü Evine Dönmesin, Silaha Müsaade Edilmesin
Isparta Emniyet Müdürü Kemal Seyhan, Düğün Evlerinin 'Ölü Evine' Dönmemesi İçin Silah ve Kuru Sıkı Tabanca Atılmasına İzin Verilmemesini İstedi.
Şehitler Uğurlandı
Şehitler Uğurlandı
Diyarbakır'ın Lice İlçesine Bağlı Abalı Köyü Yakınlarında PKK'lı Teröristlerin Yola Döşediği Mayının Patlaması Sonucu 8 Asker ve Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Şehit Edilen Olcay Koçak Toprağa Verildi
Encümen'i Daniş Toplantısında Kıbrıs ve Ermeni Meselesi Görüşüldü Kadıköy'deki Moda Deniz Kulübü'nde Düzenlenen Encümen'i Daniş Üyelerinin Bu Haftaki Toplantısı 17.00 Sıralarında Son Buldu.
Şehit Uzman Akyürek Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Uzman Akyürek Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı
Diyarbakır'ın Lice İlçesine Bağlı Abalı Köyü Yakınlarında PKK'lı Teröristlerin Yola Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Uzman Çavuş Salih Akyürek'in Naaşı Cebeci Askeri Şehitliği'ne Toprağa Verildi.
Hikmet Sami Türk'ü İstanbul'da 4 Koruma Karşıladı İstanbul'a Gelen Eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk'ü, Atatürk Havalimanı'nda 4 Kişilik Koruma Polisi Karşıladı.
Denizli: Beşiktaş Kazanıp Yoluna Devam Edecek
Denizli: Beşiktaş Kazanıp Yoluna Devam Edecek
Beşiktaş, Fenerbahçe Derbisinin Hazırlıklarını Sabah Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
Canlı Yayın Öncesi Üzücü Haber Tiyatro Sanatçısı Derya Baykal, Medyatik Programının Canlı Yayınından Hemen Önce Aldığı Bir Haberle Çok Üzüldü....
İzmir'de Cami ve Hayrat Yapma ve Koruma Derneği'nin Camilerle İlgisi Olmadığı İddia Edildi Hisar Camii'nde 30 Yıldır Faaliyet Gösteren İzmir'de Cami ve Hayrat Yapma ve Koruma Derneği'nin Cami..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10