23 Nisan 2009 Perşembe Günü Haberleri

23 Nisan 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbulda 3 Ayrı Noktada Patlama: 5 Yaralı
İstanbul'da 3 Ayrı Noktada Patlama: 5 Yaralı
İstanbul'un 3 Farklı İlçesinde Ses Bombası ve Parça Tesirli Bomba Patladı. Beyoğlu ve Şişli'de Ses Bombası, Kağıthane'de İse Parça Tesirli Bomba Patladı.
Toptan: Güzel Tarif TBMM Başkanı Köksal Toptan, Ergenekon Soruşturmasının, 'Puzzle'a Benzetilmesini, 'Güzel Tarif' Diye Nitelendirdi.
İneğin Gen Haritası Çıkarıldı ABD Tarım Bakanlığı Yönetiminde Uluslararası Bilim Adamı Ekibi, 6 Yıl Süren Çalışmaların Ardından İneğin Gen Haritasını Çıkarmayı Başardı.
Süper Loto Çekildi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı. Çekilişte Numaralar 7, 8, 13, 20, 32 ve 33 Olarak Belirlendi.
Tatilde Stres Attı! Dayak Olayının Ardından Uzun Süre Kameralardan Uzak Kalmaya Çalışan Rihanna, Barbados'ta Ortaya Çıktı.
Burhaniyede Motorsiklet Kazası: 1 Yaralı
Burhaniye'de Motorsiklet Kazası: 1 Yaralı
Balıkesir'in Burhaniye İlçesi Kızıklı Köyü Yakınlarında Meydana Gelen Motosiklet Kazasında Bir Kişi Yaralandı.
Mecidiyeköy'de Ses Bombası Patladı Şişli'de İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 50 Metre Mesafede Ses Bombası Patladı. Patlama Sonrası Ölen ya da Yaralanan Olmadı.
Toptan: 24 Saat Siyasette Uzun Bir Zaman
Toptan: 24 Saat Siyasette Uzun Bir Zaman
Meclis Başkanı Köksal Toptan, Meclis Başkanlığı Seçimi İçin Daha Çok Zaman Olduğunu Belirterek, "Siyasette 24 Saat Çok Uzun Bir Zamandır" Dedi.
Dizide Oynamak Kölelik Gibi! Son Dönemde Dizilerde Yer Almayan Pelin Batu, Dizide Oynamanın Tam Bir 'Kölelik' Olduğunu Söyledi.
Kereste İmalathanesi Kül Oldu
Kereste İmalathanesi Kül Oldu
Çorum'da Bir Kereste İmalathanesi, Çıkan Yangın Sonucu Kül Oldu. İtfaiyenin Güçlükle Söndürdüğü Yangında Can Kaybı ve Yaralanma Olmadı. İşyerinde Büyük Çapta Maddi Hasar Meydana Geldi.
23 Nisan Resepsiyonundan Önemli Notlar
23 Nisan Resepsiyonundan Önemli Notlar
23 Nisan Nedeniyle TBMM'de Meclis Başkanı Köksal Toptan Tarafından Resepsiyon Verildi.
Pat Pat ile Maçtan Dönen Gençler Kaza Yaptı: 2 Ölü, 6 Yaralı
Pat Pat ile Maçtan Dönen Gençler Kaza Yaptı: 2 Ölü, 6 Yaralı
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Hacıaslanlar Köyü Arılık Mevkiinde Pat Pat (Su Motorundan Yapılan Traktörün Küçük Modeli) Üzerinde Futbol Maçından Dönen Gençler Kaza Yaptı. Kaza Sonrası 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 6...
Sahnede Düştü Fadik Sevin Atasoy, Bulgaristan'da Çıktığı Tiyatro Sahnesinde Yerlerin Kaygan Olması Nedeniyle Yaşadığı Sıkıntıyı Skytürk'te Ekrana Gelen Kamuran Tapul'un Sunduğu Kırmızı Halı P..
Yargıtay, Anayasa Mahkemesi'ne Bireysel Başvurulara Karşı Yargıtay Bakanı Hasan Gerçeker, Anayasa Mahkemesi'ne Bireysel Olarak Yapılan Başvurulara Karşı Olduklarını Söyledi.
Gerçeker: Meclis Tarafından Üye Seçilmesine Karşıyız Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, 'Anayasa Mahkemesi'nin Yapısının Değiştirilmesine, Oraya Meclis Tarafından Üye Seçilmesine Karşıyız. Bunl..
Kılıç: Yarın Görüşlerimi Açıklayacağım Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Anayasa Değişikliği ile Bireysel Başvuru Hakkına İlişkin Görüşlerini Yarın Açıklayacağını Söyledi.
Milli Piyango Çekildi Milli Piyango'nun Bugün Yapılan 23 Nisan Özel Çekilişinde 2 Milyon Liralık Büyük İkramiye, '071314' Numaralı Bilete İsabet Etti.
Başbakan Erdoğan, Azerbaycana Gidebileceğini Söyledi
Başbakan Erdoğan, Azerbaycan'a Gidebileceğini Söyledi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Görüşmelerinin Sonucuna Göre Azerbaycan'a Gidebileceğini Söyledi.
'Sayın Aliyevle Sürekli Temas Halindeyiz'
"Sayın Aliyev'le Sürekli Temas Halindeyiz"
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Sadece Bugün Görüşmediğini, Sürekli Temas Halinde Olduğunu Belirterek, 'Aramızda Herhangi Bir Şekilde Yanlış Anlama da Yoktur.' Dedi.
Cumhurbaşkanı Gül: Ne Yapılıyorsa Azerbaycan'ın Çıkarı İçin Yapılıyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ermenistan -Azerbaycan İlişkilerine Yönelik, "Ne Yapılıyorsa Bunların Hepsi Türkiye'nin ve A..
23 Nisan Resepsiyonu : Başbakan Azerbaycan ile İlgili Gelişmeleri Değerlendirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan ile İlgili Son Gelişmeleri Değerlendirirken, "Türkiye'de Yaşayan Beni..
23 Nisan Resepsiyonu : Başbakan Azerbaycan ile İlgili Gelişmeleri Değerlendirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan ile İlgili Son Gelişmeleri , "Türkiye'de Yaşayan Benim Vatandaşım, Ke..
Bahçeli: Ermenistan'la Mutabakat Konusunda TBMM'nin Bilgilendirilmesinde Yarar Var MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ermenistan'la Yürütülen Görüşmeler Konusunda Başbakan ya da Dışişleri Baka..
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde Çocuklar Sordu, Evrim Akın ve Tan Sağtürk Yanıtladı..
Bu Kadarına da Pes! Cenk Eren, Katıldığı Programda Nükhet Duru'nun Bilinmeyen Bir Yönünü Anlattı.
Dizideki Kıyafetlerim Çok Beğenildi Gözde Kansu'nun 'Dudaktan Kalbe'deki Kıyafetleri Çok Beğenilince Takılar da İzmir'den Gelmiş...
Rdoğan: Vatandaşım Başka Açıklamaya İnanıyorsa Ne Diyeyim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye'de Yaşayan Benim Vatandaşım, Kendi Başbakanı'nın Yaptığı Açıklamaya İnanmıyor da Eğer Bir Baş..
Çocuklar Duymasın'da Bütçe Krizi! Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Versiyonunun Kriz Nedeniyle Çekilemeyeceğini Söyledi...
Cska Moskova: 84 - Efes Pilsen: 65 Efes Pilsen Basketbol Takımı, Moskova'da Oynadığı Hazırlık Maçında Rusya'nın Cska Moskova Ekibine 84 -65 Yenildi.
Kendini Yakmak İsteyince, Alışveriş Merkezinde Yangın Çıkardı Çankırı'da Bunalıma Giren Bir Şahıs Kendini Yakmak İsteyince, Alışveriş Merkezinde Yangın Çıkardı.
Çocuklar Arasındaki Kavga Arap Kürt Kavgasına Dönüştürülmek İstendi
Çocuklar Arasındaki Kavga Arap Kürt Kavgasına Dönüştürülmek İstendi
Mersin'de 23 Nisan Törenleri Sonrasında Bir Okulun Önünde Çocuklar Arasında Çıkan Kavgaya Büyüklerin Müdahale Etmesi ile Kavga Arap-kürt Kavgasına Dönüştürülmek İstendi.
Düzceli İşadamı Kimsesiz Çocukları Sevindirdi
Düzceli İşadamı Kimsesiz Çocukları Sevindirdi
Düzceli İşadamı Recep Pak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Düzce Valiliği Sosyal Hizmetler Yetiştirme Yurdu'nda Kalan 55 Öğrenciye Yemek ve Hediye Verdi.
Adana'da Altılı Ganyan 241,73 İkramiye Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyan 241,73 Tl İkramiye Verdi.
Nikaha Kuzen Engeli! Tuğba Özay'ın, Sevgilisi Mario ile 23 Nisan'da İtalya'da Kıyacağı Nikah Son Anda Ertelendi...
Disk: Taksim Yasaklanamaz Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Disk) Başkanlar Kurulu, 'Disk'in, İstanbul'da Taksim Dışında Hiçbir Yerde 1 Mayıs Kutlaması Yapmayacağını' Bildirdi..
Cumhurbaşkanı Gül, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Telefonda Görüştü.
Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan 15 Kişi Tutuklandı
Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan 15 Kişi Tutuklandı
Batman'da Düzenlenen 'Sarmaşık' Kod Adlı Operasyonda Gözaltına Alınan 15 Kişi Tutuklandı.
Arda Turan'a Bir Maç Ceza Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Galatasaraylı Futbolcu Arda Turan'a Bir Maç Ceza Verdi.
Güzelliğini Annesinden Almış! Maltepe'de Bir Alışveriş Merkezinde Her Hafta Salı Günü Gerçekleşen Park Sohbetleri İsimli İmza ve Sohbet Gününün Bu Haftaki Konuğu Dünya Güzeli Almeda Abazi Old..
Piyasaya Sahte Para Süren 2 Kişi Yakalandı
Piyasaya Sahte Para Süren 2 Kişi Yakalandı
Batman'da Gerçekleştirilen Operasyonda Piyasaya Sahte Para Süren İki Kişi Gözaltına Alındı.
Hakkari'deki Gösterilerde 12 Yaşındaki Çocuk Yaralandı Hakkari'de Bir Grup, Yolu Trafiğe Kapatarak İzinsiz Gösteri Yaptı.
Çocuk Meclis Başkanı'ndan Bakan Aydın'a Talimat: Meclis Çalışmalarını Çizgi Film Olarak Anlatacak Proje Hazırlayın Meclis Başkanı Köksal Toptan'ın Makam Koltuğuna Oturan Sincan Semiha İsen İl..
Cumhurbaşkanı Gül, Sofya'da Enerji Zirvesi'ne Katılacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'da "Avrupa Doğalgaz Güvenliği ve Ortaklık" Başlıklı Enerji Zirvesi'ne Katılac..
Mimarlar Odası: Belediyeler, Fikirlerimizi Yasal Zorunluluğu Olduğu İçin Almasın Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şimşek, Osmangazi Belediyesi ile Yeni Dönemde de Fiki..
İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2008 -2009 Sezonu Şampiyonu Oldu Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi Play -Off Finali 4. Maçında Fenerbahçe'yi 3 -0 Yenen İstanbul Büyükşehir Belediyespor, S..
Pansiyonda Çıkan Yangında 1 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi
Pansiyonda Çıkan Yangında 1 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi
Sakarya'nın Pamukova İlçesinde Bir Pansiyonda Elektrikli Isıtıcının Devrilmesi Sonucu Çıkan Yangında 1 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi.
Poyrazköydeki Kazı Çalışmalarına Yarın Devam Edilecek
Poyrazköy'deki Kazı Çalışmalarına Yarın Devam Edilecek
Beykoz'daki İstek Vakfı'na Ait Arazide Ergenekon Kazısına Ara Verildi. Kazılara Yarın Devam Edileceği Öğrenildi.
Yurt Genelindeki Trafik Kazalarında 11 Kişi Öldü Yurt Genelinde Meydana Gelen Trafik Kazalarında 11 Kişi Öldü, 41 Kişi Yaralandı.
'Milyarları Geri Çevirdim' Son Dönemin En Gözde Oyuncularından Sinem Kobal Katıldığı Orada Neler Oluyor Programında Kendisine Gelen Reklam Teklifini Nasıl Geri Çevirdiğini Anlattı...
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10