12 Nisan 2009 Pazar Günü Haberleri

12 Nisan 2009 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karakaledeki Vatandaşlar Su Çilesinin Bitmesini İstiyor
Karakale'deki Vatandaşlar Su Çilesinin Bitmesini İstiyor
Muş'un Karakale Beldesindeki Vatandaşlar, Her Gün Evlerinden Yüzlerce Metre Uzaklıktaki Kaynaktan Su Taşımak Zorunda Kalıyor.
'Makina Sektöründe Kdv İndirimi 1 Yıl Uzatılmalı'
"Makina Sektöründe Kdv İndirimi 1 Yıl Uzatılmalı"
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş, Makina Sektörüne Sağlanan Kdv İndiriminin En Az 1 Yıl Daha Uzatılmasının, Sektörün Yakaladığı Çıkışı Kalıcı Hale Getireceğini Kaydetti.
Güvenlik Caddesi'nde Asfalt Çalışması Ankara'da yapılacak asfalt yenileme çalışması nedeniyle Aşağı Ayrancı Güvenlik Caddesi bu sabahtan itibaren iki gün süreyle araç trafiğine kapandı.
..
'Siyasi İslam Ekonomik Krizi Kurbanı'
"Siyasi İslam Ekonomik Krizi Kurbanı"
Newsweek Dergisi, Küresel Krizin, Dini Radikalleri Seçim Sandıklarında Gerilettiğini Savunarak "Siyasi İslam, Ekonomik Krizin Kurbanı" Derken AKP'nin Yerel Seçimdeki Oy Kaybını Örnek Gösterdi.
DSP Parti Meclisi Kurultay İçin Toplanıyor
DSP Parti Meclisi Kurultay İçin Toplanıyor
DSP Parti Meclisi Bugün Toplanıyor. Zeki Sezer'in, Dün Genel Başkanlıktan İstifa Etmesinin Ardından Toplanacak Parti Meclisi'nde, Kurultay Tarihinin Belirlenmesi Bekleniyor.
Sulama Kanalından El Bombaları Çıktı
Sulama Kanalından El Bombaları Çıktı
Malatya -Sivas Kara Yolu Tepeköy Mevkisinde DSİ'ye Ait Sulama Kanalından Çıkarılan Balçığın İçinde Bulunan Bir Kutuda 14 Adet El Bombası, 1 Adet Sis Bombası Bulundu.
Erbakan İran'da Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, Temaslarda Bulunmak Üzere İran'a Geldi.
Hpv, Bebekleri de Tehdit Ediyor Rahim Ağzı (Serviks) Kanserine Yol Açan, Cinsel Yolla Bulaşan Bir Enfeksiyon Olan Human Papilloma Virüsü'nün (Hpv), Normal Doğumla Dünyaya Gelen Bebeklerde, Ka..
İTO Başkanı Yalçıntaş: Makina Sektöründe Kdv İndirimi 1 Yıl Uzatılmalı İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, Makina Sektörüne Sağlanan Kdv İndiriminin En Az 1 Yıl Daha Uzatılm..
Enerjisa, Köprü ve Menge Santralları İçin Özaltın-cengiz Ortaklığını Seçti Sabancı-verbund Ortaklığı Olan Enerjisa, Adana'da Gerçekleştirilecek Olan 145 Mw Kurulu Gücündeki Köprü Barajı ve Hi..
Ağrı Özel Nizamiye Okulu Öğrencileri Fidan Dikti
Ağrı Özel Nizamiye Okulu Öğrencileri Fidan Dikti
Ağrı Özel Nizamiye İlköğretim Okulu Öğrencileri, Topladıkları Harçlıklarla Aldıkları 200 Fidanı Aileleriyle Birlikte Okulun Bahçesine Dikti.
Sigarada Mantar Riski Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Leyla Sağlam, ABD'de Yapılan Bir Araştırmanın, Kanserojen Etkisi Kanıtlanan S..
Yıldız Büyüdü, Evleniyor! Yıldız Asyalı, 12 Yaşında Tanıştığı ve 17 Yaşından Beri Flört Ettiği Arda Kural ile Evlenmeye Hazırlanıyor
26. Ankara Müzik Festivali'nde Orkestra Haftası Bu Yıl 26.'sı Düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali, İkinci Haftasında Türkiye'nin Önde Gelen Orkestralarını Müzikseverlerle Buluştura..
İşsize Müjde: 10 Bin Polis Alınacak
İşsize Müjde: 10 Bin Polis Alınacak
Emniyet Teşkilatı Bünyesine 10 Bin Üniversite Mezunu Alınacak.
Memetçikten Kosovalılara 'Her Zaman Yanınızdayız'
Memetçik'ten Kosovalılara "Her Zaman Yanınızdayız"
Kosova'da 1999'dan Bu Yana Kfor Barış Gücü Bünyesinde Görev Yapan Türk Taburu Görev Kuvvet Komutanlığı, 2008-2009 Yılında Gerçekleştirdiği Çalışmalarıyla İlgili Basın Mensuplarına Brifing Verdi.
Taylandda Olağanüstü Hal İlan Edildi
Tayland'da Olağanüstü Hal İlan Edildi
Siyasi Karışıklıklarla Boğuşan Tayland'da Bugün Olağanüstü Hal İlan Edildi.
Meteoroloji, Olası Çığ Tehlikesine Karşı Uyarıda Bulundu Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Yüksek ve Eğimli Yerlerde Meydana Gelebilecek Muhtemel Çığ Tehlikesi ve Kar Erimelerine Karşı Vata..
TBMM'de Yoğun Hafta Meclis, Yoğun Gündemle Çalışacağı Yeni Bir Haftaya Giriyor.
Bu Akşam 'Altın Kızlar'ı Kaçırmayın 80'li Yılların Tv Klasiği 'Altın Kızlar' Bu Akşam Yerli Versiyonuyla Atv'de Başlıyor.
Emine Ün Tv Programına Başlıyor Emre Kınay'la Evlendikten Sonra Mankenlikten ve Oyunculuktan Elini Ayağını Çeken Emine Ün, Eşinden Boşandıktan Sonra Ekrana Dönme Kararı Aldı.
Nükleer Endüstri Körfez'de Şekilleniyor Arap Dünyasının 'İlk Bağımsız Nükleer Güç Programı' Olması Beklenen Yeni Bir Endüstrinin Hızla Şekil Almaya Başladığı Bildirildi.
Dvd Teknolojisine Bilkent Damgası Bilkent Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma Merkezi'nde (Nanotam), Görüntü Veren ve Kayıt Yapan Dvd'lerin Kapasitelerini Günümüzdekinden Binlerce Kat Arttır..
İtalya'daki Depremde Ölü Sayısı 293'e Yükseldi İtalya'nın L'aquila Bölgesinde Meydana Gelen Depremin Ardından 17 Yaşındaki Bir Gencin Cesedinin Çıkarılmasıyla Birlikte Ölenlerin Sayısı 293'e ..
En 'Baba' Rockçı! Arabesk Dünyasının 'Baba'sı Müslüm Gürses, Sosyetik Mekânların Ardından Rock Bara Çıkıp, Gençleri Teoman Şarkılarıyla Coşturdu..
Başkentte "Auto&moto Show" Fuarı Demos Fuarcılık Tarafından Ankara'da, 19 -24 Mayıs Tarihleri Arasında "Auto&moto Show" Fuarı Açılacak.
'Medeniyetler Çatışmasının Sonu'
"Medeniyetler Çatışması'nın Sonu"
New York Times, "Medeniyetler Çatışması'nın Sonu" Başlıklı Başyazısında "Obama, Türkiye Ziyareti Sırasında Amerika'nın İslam Dünyası ile İlişkilerini Yeniden Ayarlamaya Doğru Önemli İlerleme Sağladı.
Dışişleri Komisyonu Almanya Parlemento Heyeti ile Görüşecek TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan, Almanya Parlamento heyeti ile görüşecek.
TBMM'den yapılan açıklamada; TBMM Dış..
Tangonun Kalbi 14 Nisan'da Ankara'da Atacak Romantik Müzik Tangonun Büyülü Notaları, Başkentte 7 Sanatçının Yer Alacağı Konserle Sahneye Taşınacak. Tangonun Sembolü Haline Gelen ve Eski Bir E..
Aysun Kayacı'ya Bomba Cevap! Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı'nın Sunduğu 'Haydi Gel Bizimle Ol' Programında Önceki Gece, İtalya'daki Deprem Felaketi ve İtalya Başbakanı Silvi..
24,5 Yıl Hüsnü'yü Şaşırttı! Hüsnü Şenlendirici Eski Sevgilisi Deniz Seki İçin 24.5 Yıl İstenmesine Şaşırdığını Söyledi.
Mkek'nın Üretim Rotası Değişiyor Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanlığı (TSK) ile İlgili Birimlerin Askeri Mühimmat ve Malzemelerinin Önemli Bir Bölümünü Karşılayan Makina ve Kimya Endüstrisi Ku..
Kamunun Etleri Ebk'dan Alınacak Kamu İktisadi Teşekkülü (Kit) Sıfatı ile Uzun Yıllar Kamu ve Özel Sektörün Et İhtiyacını Kombinalarından Karşılayan Et ve Balık Kurumu (Ebk) Fonksiyonel Olarak..
Hamileliği Dokuz Ay Süremeyecek Hamileliğinin Altıncı Ayında Yüksek Tansiyon Nedeniyle Acil Olarak Doğuma Alınan Seren Serengil, Bebeğini Kaybetmenin Acısını Yaşıyor.
Medeniyetler İttifakına 2 Bin 361 Haber
Medeniyetler İttifakına 2 Bin 361 Haber
Türk ve İspanyol Hükümetlerinin Girişimleriyle 2005'ten Beri Yapılan Medeniyetler İttifakı'na, Bu Yıl Obama'nın da Katılacağı Söylentileri ve Azerbaycan'ın Tavrı, Foruma Medyanın İlgisini Arttıdı.
Sözleşmelilerin Yer Değiştirme Sıkıntısı Yargıda Bakanlar Kurulu'nun, "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin" Esaslarda Yaptığı Değişikliklerin Sözleşmeli Personelin Yer Değiştirmeye D..
Tayland'da Protestocuların Lideri Tutuklandı Tayland'da Dün Asya Zirvesinin Yapılacağı Binayı Basan ve Zirvenin İptal Edilmesine Yol Açan Hükümet Karşıtı Protestocuların Liderinin Tutuklandığ..
Renault İlk Çeyrekte Hem İhracata Hem de Üretimde Birinci Oldu Oyak Renault, 2009 Yılının İlk Çeyreğinde Otomotiv İhracatında 40 Bin 594 Adet ile Birinci Sırada Yer Alırken, Aynı Dönemde 46 B..
'Troya' Mısırda Piramitler Önünde Sahne Aldı
"Troya" Mısır'da Piramitler Önünde Sahne Aldı
Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın Yaptığı "Troya Dans Grubu", Mısır'ın Başkenti Kahire'de Piramitler Önünde Sahne Aldı.
Londra'da 100 Bin Kişi Ateşkes İçin Yürüdü Londra'da Yaklaşık 100 Bin Kişi, Sri Lanka'da Hükümet Güçlerinin Ayrılıkçı Tamil Kaplanları Örgütü Mensuplarına Yönelik Askeri Operasyonlarını Durdu..
Peru'da Uyuşturucu Kaçakçılarıyla Mücadele: 13 Ölü Peru'da Kokain Kaçakçılarıyla Mücadele Sırasında 13 Askerin Öldüğü Bildirildi.
'Küresel İşbirliğine İhtiyaç Var'
"Küresel İşbirliğine İhtiyaç Var"
ABD Başkanı Barack Obama, "Finansal Çöküş, İklim Değişikliği, Nükleer Silaha Sahip Ülkelerin Artması ve Benzeri Sorunları Çözmek İçin Küresel İşbirliğine İhtiyaç Olduğunu" Söyledi.
Otobüse Yetişmek İsterken Düşen Yaşlı Kadın, Başka Bir Otobüsün Altında Can Verdi
Otobüse Yetişmek İsterken Düşen Yaşlı Kadın, Başka Bir Otobüsün Altında Can Verdi
İzmir'in Karabağlar İlçesinde Gopen Çelik (60), Belediye Otobüsüne Yetişmek İsterken Ayağının Takılması Sonucu Düşünce Başka Bir Belediye Otobüsünün Altında Kalarak Can Verdi.
BM'de Kuzey Kore'yi Kınayan Taslak Bildiri Hazırlandı BM Güvenlik Konseyi'nin Daimi Üyeleri ve Japonya, 'Kuzey Kore'yi Füze Atışı İçin Kınayan Bir Başkanlık Bildirisi Taslağı' Üzerinde Anlaşt..
ABD'de İki Küçük Uçak Düştü: 3 Ölü ABD'nin Illinois ve California Eyaletlerinde İki Küçük Uçağın Düştüğü ve 3 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Ferzan Özpetek'in Deprem Videosu İnternette Yayımlandı İtalya'nın L'aquila ve Civar Beldelerde Yaşanan Şiddetli Depremle İlgili Olarak Ünlü Yönetmen Ferzan Özpetek'in Hazırladığı Video, Ülken..
Ankara'da İki Otobüsün Karıştığı Kazada 4'ü Ağır, 10 Kişi Yaralandı Ankara-kırıkkale Yolunda Meydana Gelen Bir Otomobil ile İki Otobüsün Karıştığı Kazada, 4'ü Ağır 10 Kişi Yaralandı. Otobüs S..
Medyatik Olmadan Duramıyorlar! Medyatik İsimlerden Paris Hilton Listede, Sevgilisi ve Arkadaşı Olarak Ünlenen İki İsimle Birlikte Yer Aldı
'Çıplak Görmektense...' Fadik Sevin Atasoy Saba Tümer'le Bu Gece'nin Konuğu Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9