8 Mayıs 2009 Cuma Günü Haberleri

8 Mayıs 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan, Bosna Hersek Başbakanı ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek Başbakanı Nejat Brankoviç ile İkili Görüşme Gerçekleştirdi.
Erdoğan: TRT Türk Dünyaya Açılan Pencere Olacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Dünyanın 20 Ayrı Yerinden, 24 Saat Canlı Yayın Yapacak TRT Türk, Ülkemizin, Milletimizin, Kültürümüzün Adeta Dü..
Önce Doğum Bir Ayda Bikini Gösteri Dünyasının Yıldızları Kelimenin Tam Anlamıyla Bir Mucize Gerçekleştirip Doğum Yaptıktan Kısa Bir Süre Sonra İncecik Olup Bikini Gyimeyi Başarıyorlar. Elbett..
Danıştay'a Saldırı ve 'Ergenekon' Davaları Birleştirildi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Danıştay'a Saldırı ve 'Ergenekon' Davalarının Birleştirilmesi Yönünde Görüş Bildirilmesine Karar Ver..
Baykal: Af, Terörün Tamamen Ortadan Kalktığı Ortamda Uygulanabilir CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Temel Anlayışım; Türkiye Affı Terörle Mücadelede Bir Yöntem Olarak Düşünmemelidir. Af, Terö..
Sami Selçuk: Türkiye Bu Anayasa ile AB'ye Giremez Yargıtay Onursal Başkanı Prof. Dr. Sami Selçuk, "Türkiye, 1982 Anayasası'yla Demokrasisini Kuramaz. Çünkü 1982 Anayasası Hiçbir Zaman Halk İç..
Erdoğan Dansçısını Tokatladı! Anadolu Ateşi ve Troya'nın Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan'ın Mısır Turnesi Dönüşü Atatürk Havalimanı'nda Kazım Balta İsimli Bir Dansçısını Tokatladığı Ort..
Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Silivriden Olumlu Görüş Bildirildi (2)
Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Silivri'den Olumlu Görüş Bildirildi (2)
Silivri'de Görülen Ergenekon Soruşturması Davasını Yürüten İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti, Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Olumlu Görüş Bildirdi.
Davutoğlu ve Bağış Avrupa Günü Vesilesiyle Mesaj Yayınladı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, 9 Mayıs Avrupa Günü Vesilesiyle Birer Mesaj Yayınla..
Obama, Mısır'dan İslam Dünyasına Seslenecek ABD Devlet Başkanı Barack Obama'nın Mısır Ziyareti Sırasında İslam Dünyasına Hitaben Bir Konuşma Yapacağı Bildirildi.
Obama, Mısır'dan İslam Dünyasına Seslenecek (2) ABD Devlet Başkanı Barack Obama'nın Mısır Ziyareti Sırasında İslam Dünyasına Hitaben Bir Konuşma Yapacağı Bildirildi.
Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Silivriden Olumlu Görüş Bildirildi
Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Silivri'den Olumlu Görüş Bildirildi
Silivri'de Görülen Ergenekon Soruşturması Davasını Yürüten İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti, Danıştay Davası ile Ergenekon Davasının Birleşmesi Yönünde Olumlu Görüş Bildirdi.
İvana'nın Defilesi İptal Oldu! İvana Sert'in Kendi Kreasyonunu Tanıtacağı Defileye Celalettin Cerrah'tan İzin Çıkmadı..
Altılı Ganyan 23.638,15 Tl İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyan 23.638,15 Tl İkramiye Verdi.
'Sevgilim Türkiye'den!' Ebru Hacıbdedel, Sevgilisinin Türkiye'de Yaşadığını Söyledi.
Galatasaray'a Kayseri'de Coşkulu Karşılama Galatasaray, Saha Kapatma Cezası Nedeniyle, Ankaragücü ile Yapacağı Maç İçin Kayseri'ye Geldi. Sarı-kırmızılı Takımı Coşkulu Bir Taraftar Kitlesi Ka..Galatasaray, Saha Kapatma Cezası Nedeniyle, Ankaragücü ile Yapacağı Maç İçin Kayseri'ye Geldi. Sarı-kırmızılı Takımı Coşkulu Bir Taraftar Kitlesi Karşıladı.
Sunexpress Filosunu Büyütüyor Türk Hava Yolları ve Lufthansa Ortaklığı ile Kurulan Sunexpress Filosunu Büyütme Kararı Aldı. 20 Yaşına Giren Şirket, Halen 20 Adet Olan Uçak Sayısını 2010 Yılın..
Özbekistan'dan Kırgızistan'da Nota Cevabı Özbekistan, Kırgızistan'ın Kendisine Gönderdiği Notayı Yersiz Bulduğunu Açıkladı. Özbekistan Güvenlik Güçlerinin Kırgızistan'a Sınır Abdican'a İlçesi..
Antalya'da Asfalt Üstünde Develi Yörük Göçü Akdeniz Üniversitesi Tarafından 12.'si Düzenlenen Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği Kapsamında Yörük Göçü Korteji Düzenlendi.
'Parası Az Diye Kabul Etmedim!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Ünlü Oyuncu İpek Tenolcay, 'Mutluluk' Filminde Oynamayı Neden Reddettiğini Anlattı..
'Ebru Hacıbedel'e Klip Teklifi!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Miss Turkey 3. Güzeli Ebru Hacıbedel, Canlı Yayında Erkan Güleryüz'den Klip Teklifi Aldı..
'Mankenlik Düşünmüyorum!' Ebru Hacıbedel, Mankenlik Düşünmediğini Söyledi.
'Aşkta Kuralım Yok!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Ünlü Oyuncu İpek Tenolcay, Aşkta Kural Tanımadığını İfade Etti.
Talat: Adalet Divanı Kuzey Kıbrıs'ın Siyasi, Hukuki Yapısını Uluslararası Hukuk Dışında Bulmuş Değildir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Avrupa Topluluklar..
Bursa'da İki Küçük Kıza Tecavüz Ettiği İddia Edilen Bir Kişi Tutuklandı Bursa'da 13 ve 14 Yaşlarında İki Küçük Kıza Tecavüz Ettiği İddia Edilen Bir Kişi Savcılık Tarafından Tutuklandı.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül Bilge Köyünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, Mardin'in Midyat İlçesi Bilge Köyüne Geldi.
Bayan Kanarya Kupayı Kaldırdi
Bayan Kanarya Kupayı Kaldırdi
Bayanlar Basketbol Ligi Play-Off Finalinin 3. Maçında Fenerbahçe, Deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni Yenerek 2008-2009 Sezonunun Şampiyon Oldu.
Bayan Gülden Katliamdan Kurtulan Küçük Kevsere Destek Sözü
Bayan Gül'den Katliamdan Kurtulan Küçük Kevser'e Destek Sözü
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrunnisa Gül, 44 Kişinin Öldürüldüğü Mardin'nin Mazıdağı İlçesine Bağlı Bilge Köyünde Taziye Ziyaretinde Bulundu.
'Sezen'in Kapısında Yatardım!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan İpek Tenolcay, Şarkıcı Olsaydı Sezen Aksu'nun Kapısında Yatacağını Söyledi.
Çek Kanunu Tasarısı TBMM'de Hükümet Tarafından Hazırlanan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne Gönderilen Çek Yasa Tasarısı, Bankaların Sorumluluğunu Artırıyor. Tasarı, Çek Defterlerinin İçerikle..
Kütüphane Açılışında Başkana Doğum Günü Sürprizi
Kütüphane Açılışında Başkana Doğum Günü Sürprizi
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı (Tskgv) ile Edremit Garnizon Komutanlığı'nın Destekleri ile Edremit Salih Korkut Budaras Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Tefriş Edilen 3 Bin Kitaplık Kütüphane Açıldı. Açılış Töreni...
Add, Azerbaycan Şubesini Açtı
Add, Azerbaycan Şubesini Açtı
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add), 17 Mayıs 2009 Günü Ankara'da Yapacağı Mitinge Katılımı Artırmak İçin Çalışırken Azerbaycan'daki Yeni Şubesinin Açılışını Gerçekleştirdi. Add Bakü Şubesi, Azerbaycan Kurucu Başkanı İslam...
Eyüp Sultan Mezarlığında 2 Adet Silah Bulundu
Eyüp Sultan Mezarlığı'nda 2 Adet Silah Bulundu
Eyüp Sultan Mezarlığı'nda Bir Poşet İçerisinde İki Adet Dolu Tabanca Bulundu. Olay Yerinde Yapılan İncelemelerin Ardından Silahlar ve Mermiler, Balistik İnceleme İçin Kriminal Laboratuvara Götürüldü.
Çiftlik Hayatını Seviyorum Ünlü İngiliz Oyuncu Liz Hurley, Tatler Dergisinin Yeni Sayısına Kapak Oldu ve Dergiye Samimi İtiraflarda Bulundu.
Otyakmaz İddialı Konuştu
Otyakmaz İddialı Konuştu
Turkcell Süper Lig'de 60 Puanla Liderlik Koltuğunda Oturan Sivasspor'un Başkanı Mecnun Otyakmaz, İddialı Konuştu.
Araban Caddelerine İlk Defa Çöp Kutusu Yerleştirildi
Araban Caddelerine İlk Defa Çöp Kutusu Yerleştirildi
Gaziantep'in Araban İlçe Belediyesi Tarafından Alınan 200 Çöp Kutusu, Cadde ve Sokaklara Konuldu. Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, "Önümüzdeki Günlerde İlçenin Tüm Cadde ve Sokaklarının Konteynır İhtiyacını da...
Bursagaz Basın Dostluk Futbol Turnuvası Başlıyor Bursagaz'ın Geleneksel Olarak Düzenlediği '6. Bursagaz Basın Dostluk Futbol Turnuvası' Başlıyor.
Galatasarayın, Ankaragücü Kafilesinde Kimler Var?
Galatasaray'ın, Ankaragücü Kafilesi'nde Kimler Var?
Turkcell Süper Lig'in 31. Kaftasında Cezası Nedeniyle Bugün Ankaragücü ile Kayseri'de Karşılaşacak Galatasaray, Özel Bir Uçakla Bu Şehre Gitti.
Güzelbey: Annelerimiz, Yeri Doldurulamayacak En Değerli Varlığımızdır Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Annelerin; İnsanın Yerini Asla Dolduramayacağı En Değerli Varlığı Ol..
Prof. Dr. Haberal'ın Tutukluluğuna İtiraz Reddedildi 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Tutuklanan Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın Tutukluluğuna İtiraz Reddedildi.
Üstünel: 4 Haftayı En İyi Şekilde Tamamlamak İstiyoruz Turkcell Süper Lig'de Yarın Ankaragücü ile Karşılaşacak Galatasaray, Özel Bir Uçakla Kayseri'ye Gitti.
Adalet Bakanı Ergin: Hatayın Kalkınması İçin Güç Birliği Yapalım
Adalet Bakanı Ergin: Hatay'ın Kalkınması İçin Güç Birliği Yapalım
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'ın Kalkınması İçin El Birliği İçine Girilmesi Gerektiğini Belirterek, "Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Basınımız Aynı Hedefe Kilitleneceğiz, Hatay'ın Kalkınması, Gelirinin...
Bursada Yeni Bakan Dinçere Yeni Bayraklı Karşılama
Bursa'da Yeni Bakan Dinçer'e Yeni Bayraklı Karşılama
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (Btso), Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'e Yeni Bayrakla Karşılama Yapıldı.
Terim, İzlemede
Terim, İzlemede
Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, U17 Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası B Grubu'nda Hollanda ile Yarın Yapacağı Maçı İzleyecek.
Ekonomik Krize Yenik Düşenler Psikologlara Başvuruyor
Ekonomik Krize Yenik Düşenler Psikologlara Başvuruyor
Alanya Başkent Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Doktor Mehmet Çekirdek, Ekonomik Krizin İnsanlar Üzerinde Olumsuz İzler Bıraktığını Söyledi.
Bakan Dinçer: İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Zihniyet Değişimine İhtiyaç Var
Bakan Dinçer: İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Zihniyet Değişimine İhtiyaç Var
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Başta Kanunlar Olmak Üzere; Geleneksel Yöntemler Yanında Yeni Bir Yaşam Tarzı ile Zihniyet Değişimi ve Kültüre İhtiyaç Olduğunu Belirtti.
Mersin Tso Başkanı Aşut: İhracat Yükü Taşıyan Araçlardan Yurtiçi Taşımalarında Kdv ve Ötv Alınmasın Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Başkanı Şerafettin Aşut, İhracatçıların Rekabet Gücünü..
Güney Kore Cumhurbaşkanı Özbekistan'ı Ziyaret Edecek Güney Kore Cumhurbaşkanı Lee Myung Bak'ın Beklenen Özbekistan Ziyaret 10 Mayısta Gerçekleşiyor.
Ukraynada Nazi Kamplarında Ölenlerin Kalıntıları Törenle Toprağa Verildi
Ukrayna'da Nazi Kamplarında Ölenlerin Kalıntıları Törenle Toprağa Verildi
Ukrayna'da, İkinci Dünya Savaşı Döneminde Nazi Toplama Kamplarında Ölen İnsanların Kalıntıları Tören ile Toprağa Verildi. Kalıntıların Ülkenin Batısındaki Slavuta Hmelnitskiy Bölgesinde Yer Alan Kampta Ölen Kişilere Ait...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi: Burdur Gölhisarda Yeniden Seçime Gidilebilir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi: Burdur Gölhisar'da Yeniden Seçime Gidilebilir
AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Burdur Gölhisar ve Yusufça'da 7 Haziran'da Yeniden Seçim Yapılabileceğini Söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10