14 Mayıs 2009 Perşembe Günü Haberleri

14 Mayıs 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Castrodan Yaylım Ateşi
Castro'dan Yaylım Ateşi
Küba'nın Tarihi Lideri Castro, Meksika, ABD ve Kanada'yı, Domuz Gribinin "Hızla Yayılmasından" Sorumlu Tutttu.
Taraftar Derneklerinden Bursaspora Yardım Gecesi
Taraftar Derneklerinden Bursaspor'a Yardım Gecesi
Bursaspor'lu Taraftar Dernekleri, Bursaspor'a Yardım Gecesi Düzenledi. Birlik Gecesinde Kumbarasında Biriktirdiği Parasını Bursaspor'a Bağışlayan 7 Yaşındaki Bursaspor Taraftarı, Herkese Örnek Oldu.
Bu da Oldu! Sınav Birincisi Dopingli Çıktı!
Bu da Oldu! Sınav Birincisi Doping'li Çıktı!
Türkiye Çapında Aldığı Yüksek Puanla Herkesi Şaşırtan Volkan Özdemir, Sınavdan Önce Doping Kullandığını Açıkladı.
Fenerbahçe Ülker Seride 2 Yaptı
Fenerbahçe Ülker Seride 2 Yaptı
Potada Play -Off Çeyrek Final Serisinin İlk Maçında Fenerbahçe Ülker, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni Yenerek, Seride 2 -0 Öne Geçti.
Süper Loto Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Süper Loto 6/54 Oyununun Bu Haftaki Çekilişinde 6 Bilen Bir Kişi, 2 Milyon 198 Bin 656 Tl 30 Kr İkramiye Kazand..
İzmir'de Altılı Ganyanı Bilen Çıkmadı İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyanı Bilen Çıkmadı.
Şehit Hüseyin Polatın Cenazesi Kaşa Getirildi
Şehit Hüseyin Polat'ın Cenazesi Kaş'a Getirildi
Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Teröristlerce Döşenen Mayının Patlaması Sonucu Yaralanan ve Tedavi Gördüğü Hastanede Şehit Olan Er Yusuf Polat'ın Cenazesi Antalya'nın Kaş İlçesine Getirildi.
Güler: Polis Okul Bahçesine Biber Gazı Atmadı İstanbul Valisi Muammer Güler, Başakşehir'deki Yıkımı Protesto Eden Gruba Müdahale Sırasında Polisin Bir Okulun Bahçesine Biber Gazı Bombası Atma..
Kuşadası'ndaki Soygun Girişiminde Zanlı Tutuklandı Kuşadası'ndaki Bir Banka Şubesine Girerek İçeride Bulunanları Rehin Alan ve Yaklaşık 6,5 Saat Süren Eyleminin Ardından Polisin Operasyonuyla..
Cumhurbaşkanı Gül, 3 Mahkumu Affetti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 3 mahkumu ''sürekli sakatlık'', ''sürekli hastalık'' ve ''kocama'' sebepleriyle affetti.
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'n..
Cumhurbaşkanı Gül, 6 Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Posta Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" ve "Denizcilik Müsteşarlığının Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünd..
'Uçan Süpürge'de Ödüller Belli Oldu 12. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali'nde 'Uluslararası Film Eleştirmenleri Birliği (Fıprescı) Ödülü'nü Portekizli Yönetmen Teresa Villave..
Cumhurbaşkanı Gül, 3 Mahkumu Affetti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sağlık Sorunları ve Yaşlılıkları Nedeniyle 3 Mahkumu Affetti. Gül'ün Mahkumların Hastane ve Adli Tıp Kurumu Raporlarını da Dik..
Portekiz'den Ağca'nın Vatandaşlık Talebine Ret Papa 2. Jean Paul'e 1981'de Suikast Girişiminde Bulunan Mehmet Ali Ağca'nın Portekiz Vatandaşlığına Geçmek İstediği, Ancak "Bu Talebinin Yerine ..
Abdullah Gül, 3 Mahkumu Affetti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 3 mahkumu ''sürekli sakatlık'', ''sürekli hastalık'' ve ''kocama'' sebepleriyle affetti.
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden y..
Tribin Terörüne Para Cezası
Tribin Terörüne Para Cezası
Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Kocaelispor'a 70 Bin, Trabzonspor'a da 50 Bin Tl Para Cezası Verdi.
'Türkiye, Çabuk Tüketiyor!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşler, Müzikte Yükselmenin Üretici Olmaktan Geçtiğini Söyledi.
'Biz Bu Yola Baş Koyduk!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşler, Müzik Yoluna Baş Koyduklarını Söyledi.
Berk, Arabesk Söyledi! Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşlerden Berk, Arabesk Söyledi.
Eleştirilerde Etiketleme Var! Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşler, Eleştirilerde Etiketleme Olayından Şikayetçi Olduğunu Söyledi.
'Cem, Bana Evlenme Teklif Etti!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşlerden Öykü, Müstakbel Eşi Olan Cem Köksal'la Olan İlişkisini Anlattı.
Dökümcülere Başköye Taşınmaları İçin 30 Gün Süre Verildi
Dökümcülere Başköy'e Taşınmaları İçin 30 Gün Süre Verildi
Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi, Şehir İçindeki Dökümcülerin Başköy'e Taşınmaları İçin 30 Gün Süre Verilmesini Kararlaştırdı.
Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi! Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Öykü -Berk Kardeşler Birbirinden Güzel Şarkılarıyla Programa Renk Kattılar..
Dsö H1n1'in Laboratuvarda Üretildiği İddialarını Reddetti Dünya Sağlık Örgütü (Dsö), Uzmanların Domuz Gribi (H1n1) Virüsünün İlk Olarak Bir Laboratuvarda Ortaya Çıktığı İddialarını Reddettiği..
Mersin Büyükşehir 2 Sayıyla Kaybetti
Mersin Büyükşehir 2 Sayıyla Kaybetti
Potada Play-Off İlk Maçında Türk Telekom, Sahasında Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni Mağlup Ederek, 1-0 Önde Başladığı Seride Durumu 2-0'a Getirdi.
Sağlık Bakanı Akdağ: Eczacıların, Sağlık Sistemi İçinde Kilit Rolü Var Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Eczacıların Sağlık Sistemi İçinde Kilit Rolü Olduğunu Belirterek, "Eczacı, İlaç Konusundaki T..
Depeche Mode'un 4 Konseri Daha İptal Edildi İngiliz Müzik Grubu Depeche Mode'un Bükreş, Sofya, Belgrad ve Zagreb'de Yapılması Planlanan Konserleri de İptal Edildi.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Sevil, Tahliyeden Sonra Görevine Başladı
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Sevil, Tahliyeden Sonra Görevine Başladı
Konya'da Okyanus Şirketler Grubu'na Yönelik Düzenlenen Final Operasyonu'nda Gözaltına Alındıktan Sonra Tutuklanan ve Geçtiğimiz Günlerde Tahliye Olan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Müşteba Sevil Görevine...
ABD Donanması 17 Korsanı Yakaladı Amerikan Donanmasından Denizcilerin, Aden Körfezi'nde Bir Mısır Ticaret Gemisine Saldıran 17 Korsanı Yakaladığı Bildirildi.
Danıştay'ın Şişli Dubai Kuleleri Kararına İtiraz İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Şişli Dubai Kuleleri Projesi'nde Yükseklikle İlgili Bir Sınırlama Olmadığını, Bu Nedenle Karar Düzeltme Yoluna..
Merkez Bankası Faiz Oranlarını 0,50 Puan Düşürdü Merkez Bankası, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını 0,50 Puan Düşürdü.
Zirai İlaç Bayileri İşyerlerini Kapatacak
Zirai İlaç Bayileri İşyerlerini Kapatacak
Hatay'da Tüm Zirai İlaç Bayileri Yarın İşyerlerini Kapatacak.
Gürdere: Afganistan'daki Türk Askeri Başarıyla Görevini Yapıyor NATO Avrupa Müttefik Kuvvetler Komutanlığı (Shape) Karargahı Türk Milli Temsil Heyeti Başkanı Tümgeneral Atilla Gürdere, Afgani..
Yaş Çay Alım Fiyatı Açıklandı
Yaş Çay Alım Fiyatı Açıklandı
Yaş Çay Alım Fiyatı, Kilogram Başına 79 Kuruş, Destekleme Primi de 11,5 Kuruş Olmak Üzere Toplam 90,5 Kuruş Olarak Açıklandı.
Mayınların Temizlenmesi Görüşmesi Ertelendi TBMM Genel Kurulunda, Suriye Kara Sınırındaki Mayınların Temizlenerek, Bu Arazilerin Tarıma Açılmasını Öngören Kanun Tasarısının Görüşmeleri Ertele..
Merkezden Yarım Puan Faiz İndirimi
Merkez'den Yarım Puan Faiz İndirimi
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Gecelik Borçlanma Faizlerini Yarım Puan İndirdi.
Merkez Bankası Faizi Yarım Puan İndirdi(2) Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Gecelik Borçlanma Faiz Oranını Yüzde 9,75'ten Yüzde 9.25'e, Borç Verme Faiz Oranı İse Yüzde 12.25'ten Yüzde 1..
Altılı Ganyan 175,96 Tl İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyan 175,96 Tl İkramiye Verdi.
Reina Baskını Bir Kadının İhbarıyla Yapılmış Gece Kulübü Reina'ya Polisin Yaptığı Baskının Ardından Gözaltına Alınan İşletmenin Güvenlik Amiri E.g.'nin Evinde, S.s.a. İsimli Bir Kadının Savcı..
Hadise Kızılmeydan'da Moskova'da Düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Finale Yükselen Hadise İlk Kez Kızılmeydan'ı Gezdi.
Şehit Yusuf Polatın Köyünde Yas Var
Şehit Yusuf Polat'ın Köyünde Yas Var
Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Terör Örgütü PKK Üyelerince Döşenen Mayının Patlaması Sonucu Yaralanan ve Tedavi Gördüğü Hastanede Şehit Olan Er Yusuf Polat'ın Antalya'nın Kaş İlçesi Kasaba Köyündeki Evinde Yas Var.
Tesev'in Hazırladığı "Kürt Raporu" Tartışıldı Tesev'in, "Kürt Sorununun Çözümüne" İlişkin Hazırladığı Rapor, AKP'nin Kürt Kökenli Milletvekilleri, Akademisyen, Emniyet Genel Müdürlüğü Temsilc..
Yılmaz'ın Filmi Çöpe Tiyatrocu Yılmaz Erdoğan Yazıp Yönettiği Sinema Filmini Bitirdikten Sonra Şok Yaşadı....
Makyajsız Eva Hayalet Gibi! 'Desperate Housewives' Dizisinin Ünlü Yıldızı Eva Longoria, Önceki Gün Washington'da Görüntülendi.
Mayın Temizleme Tasarısı Ertelendi Meclis Genel Kurulu'nda iki gündür muhalefetle iktidar arasında sert tartışmalara ve suçlamalara konu olan Türkiye ile Suriye sınırındaki mayın temizleme fa..
Merkez Bankasından Faiz İndirimi
Merkez Bankası'ndan Faiz İndirimi
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, gecelik borçlanma faiz oranını yüzde 9,75'ten yüzde 9.25'e, borç verme faiz oranı ise yüzde 12.25'ten yüzde 11.75'e indirdi.
Başakşehir'deki Olaylar Sona Erdi Başakşehir Güvercintepe Mahallesi'nde Bazı Kaçak Yapıların Yıkımı Sırasında Çıkan Olaylar Sona Erdi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Palanlanan Yıllık Periyodik İşletme, Hat Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 17 Mayısta Ankara'nın Bazı Yerlerine Elektrik Verileme..
Babacan: Gemi Sağlam Değilse Alınacak Tedbirler Fayda Etmez Makro Ekonomik Dengelerin Önemli Olduğunu Söyleyen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye Ekonomisinin Bu Zor Dö..
Vali Güler: H1n1 Virüsü Saptanmamıştır İstanbul Valisi Muammer Güler, Kentte Şu Ana Kadar 21 Olgunun Gözlem Altına Alındığını Belirterek, 'Hiçbirinde İnfluenza A/h1n1 Virüsü Saptanmamıştır' D..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10