1 Mayıs 2009 Cuma Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhur İttifakı'ndan Yenikapı'da Büyük İstanbul Mitingi! Canlı Aktarıyoruz

1 Mayıs 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Penbe: İzleyenlere İyi Bir Maç Seyrettirdik Hacettepe Teknik Sorumlusu Ergün Penbe, Galatasaray Karşısında İyi Oynadıklarını Belirterek, İzleyenlere İyi Bir Maç Seyrettirdiklerini Söyledi.
Kriz Geçiriyor Onüç Yaşındaki Köpeğinin Ölümünden Sonra Sık Sık Panik Atak Krizleri Geçiriyor
Baykal: İdeolojik Özün Çekirdek Kadrosu CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bakanlar Kurulu'ndaki Değişiklikle İlgili Olarak, 'Öyle Anlaşılıyor Ki Rezervde Tuttuğu Bütün Unsurları Seferber Etme K..
Çocuklara Cinsel İstismar Suçu ile Mahkemeye Çıkarılan 18 Kişiden 7'si Tutuklandı Sivas'ta Küçük Yaşta Kız Çocuklarına Cinsel İstismarda Bulunmak ve Örgütlü Fuhuş Ticareti Yapmak Suçlarından ..
Cumhurbaşkanı Gülden Bülent Arınça Tebrik Telefonu
Cumhurbaşkanı Gül'den Bülent Arınç'a Tebrik Telefonu
AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Bakan Olduğu Haberini Açılışını Yaptığı Manisa'daki Aktif Eğitimciler Derneği'nde Televizyonun Karşısında Öğrendi. Arınç'ı İlk Kutlayan İsim Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oldu. Gül...
Suat Suna'dan Bahsetmek İstemiyorum Geçtiğimiz Gece Nişantaşı Scotch Bar'da Eğlenmeye Gelen Melike Öcalan Bar Çıkışı Basın Mesuplarının Sorularını Cevaplarken Yeni Çıkaraçağı Albümünden Bahse..
Hacettepe: 2 - Galatasaray: 0 ), Ümit X (Dk. 74 İbrahim Şahin Xxx)
Cumhurbaşkanı Gül: Memlekete Hayırlı Olsun Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kabine Değişikliği ile İlgili Soruya, "Memlekete Hayırlı Olsun" Yanıtını Verdi.
Yağışlı Hava, Kazalara Neden Oldu
Yağışlı Hava, Kazalara Neden Oldu
İstanbul'da, Akşam Saatlerinde Etkili Olan Yağmur, Bazı Yerlerde Maddi Hasarlı Trafik Kazalarına Neden Oldu. Yağmura Hazırlıksız Yakalanan Vatandaşlar, Çareyi Otobüs Duraklarına Sığınmakta Buldu.
'Doğalgazda İndirim Sürecek'
"Doğalgazda İndirim Sürecek"
Başbakan Erdoğan, Konutlarda Yüzde 25 Sanayide Yüzde 26 Olan İndirimin Süreceğini Açıkladı.
İstanbul'da Yolları Su Bastı, Çok Sayıda Araç Mahsur Kaldı İstanbul'da, Akşam Saatlerinde Etkili Olan Sağanak Yağmur, Hayatı Olumsuz Etkiledi. Su Giderlerinin Tıkanması Nedeniyle Bazı Yollard..
Dışişlerinin Patronu Artık Erdoğan
Dışişleri'nin Patronu Artık Erdoğan
Başbakan Erdoğan Kabine Listesini Açıklarken, 8 Bakanın Gittiği, 9 Yeni İsmin Girdiği Kabinenin Sürpriz İsmi İse Bülent Arınç Oldu.
Bakanlık Devir Teslim Töreni Yarın
Bakanlık Devir Teslim Töreni Yarın
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabinede gerçekleştirdiği revizyonda yeni görev alan ve görev yerleri değiştirilen bakanlar için yarın devir teslim törenleri yapılacak.
'Türkçeyi 3 Ayda Öğrendim!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan 'Yabancı Gelin' Programıyla Üne Kavuşan Litvanyalı Güzel Akvilina, Türkçeyi 3 Ayda Öğrendiğini Söyledi.
'Evlenmeyi Düşünmüyorum!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Yabancı Gelin Akvilina, Henüz Evliliği Düşünmediğini Söyledi.
'Şarkıcı Olmak İstiyorum!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Akvilina, Türkiye'de Şarkıcı Olmak İstediğini Söyledi.
'Mütevazi Yaşıyorum!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Usta Oyuncu Zihni Göktay, Çok Mütevazı Bir Hayat Yaşadığını Söyledi.
'Taksim'de Laf Atıyorlar!' Akşam Keyfi'ne Konuk Olan Litvanyalı Akvilina, Annesinden Türk Erkekleri Hakkında Bilgi Aldığını Söyledi.
Hacettepe -Galatasaray Maçından Notlar Turkcell Süper Lig'de 30. Haftanın Açılış Maçında Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Sakat ve Cezalı Futbolcuların Çokluğu Nedeniyle Genç Futb..
Erdoğan: 'Hata, Yanlış' Gibi Tanımlama Yapamam Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Şunu Açık ve Net Olarak Söylemek Durumundayım Kabinede Olmayan Arkadaşlarımın 'Hata, Yanlış' Gibi Yorumlarla Değ..
Enerji Bakanı Yıldız :cumhurbaşkanı ve Başbakana Teşekür Ederim Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kontenjanından kabineye girdiği ileri sürülen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevine getiri..
Bülent Arıç Mgk Üyesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni açıkladığı kabinede Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı olarak görev alan Bülent Arınç aynı zamanda Milli Güvenlik Kurulu üyesi ol..
Kayseride 1 Mayıs Kutlamalarında Onlarca Marş Söylendi, İstiklal Marşı Unutuldu
Kayseri'de 1 Mayıs Kutlamalarında Onlarca Marş Söylendi, İstiklal Marşı Unutuldu
Kayseri'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Dolayısıyla Düzenlenen Etkinliklerde Onlarca Slogan ve Marş Okunurken İstiklal Marşı Unutuldu.
Mukteda El Sadr, İstanbul'a Geldi Iraklı Şii Llider Mukteda El Sadr, Ankara'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yaptığı Görüşmelerin Ardından İstanbul'a Geldi.
Denizlinin İlk Kadın Milletvekili Selma Aliye Kavaf Kabineye Girdi
Denizli'nin İlk Kadın Milletvekili Selma Aliye Kavaf Kabineye Girdi
2002 Seçimlerinde Denizli'den 6. Sıradan Aday Gösterilerek Seçilemeyen Selma Aliye Kavaf Partisine Küsmeyerek Bakanlık Makamına Kadar Yükseldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Açıkladığı Kabinede Yer Alan Kavaf'ın...
Erdoğan Ekonomide Kafasına Uymayanlarla Başarısızları Harcadı Başbakan Erdoğan, Kabine Revizyonunda Ekonomi Alanında Neredeyse Sil -Baştan Yaparken, Değişikliklerin Nedenlerinin Çalışma Anlay..
Yeni Bakanların Özgeçmişleri (6) Kabinedeki yeni Bakanların özgeçmişleri:

-Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Bülent Arınç

Manisa Lisesi'ni bitirdi. 1970 yılında Ankar..
TOBB'un Resepsiyonuna Revizyon Damgasını Vurdu TOBB'un 64. genel kurul resepsiyonuna hükümetin akşam saatlerinde açıkladığı revizyonuna damgasını vurdu.
Revizyona 'İş Hayatı' Benzetmesi
Revizyona "İş Hayatı" Benzetmesi
Başbakan Erdoğan Kabinede Revizyonunu İlginç Sözlerle Savundu: "İş Hayatında da Olduğu Gibi Bu Tür Şeylerde Değişimin Yeni Bir Heyecan Getirmesi, Psikolojik Bir Hava da Olsa Önem Arz Ediyor." Dedi.
Kabineye Giren Yeni Bakanların Özgeçmişleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Açıklanan Kabinede Birçok Bakanlığa Yeni İsim Atandı. Yeni Bakanların Özgeçmişleri Şöyle:
Rakı, Kebap, Biber Gazı Çok Güzel Tekrar Gelecek Biz İstanbul'un Turistik Açıdan En Gözde Mekanların Taksim Bugün Yine Olağanüstü Bir Gün Yaşadı. Sendikaların Gelişi Sırasında Zaman Zaman Ger..
İtfaiye Yetersiz Kalınca Yangın, Beton Dökme Mikseri ile Söndürüldü
İtfaiye Yetersiz Kalınca Yangın, Beton Dökme Mikseri ile Söndürüldü
Ardahan'da Boş Bulunan Eski Valilik Binasının Çatı Katında Çıkan Yangın Tek İtfaiye Aracı ile Söndürülemeyince Devreye Beton Dökme Mikseri Girdi. Henüz Sebebi Tespit Edilemeyen Yangın, Beton Dökme Mikseri ile Söndürüldü.
AK Parti Adana İl Başkanı Sağlam: Durak İddialı İse İstifa Ederek Yeniden Seçime Gider
AK Parti Adana İl Başkanı Sağlam: Durak İddialı İse İstifa Ederek Yeniden Seçime Gider
AK Parti İl Başkanı Mehmet Sağlam, Adana'daki Tüm Meclis Üyeleri ve Belediye Başkanlarının İstifa Etmesi Halinde En Geç 60 Gün İçerisinde Tekrar Seçim Olabileceğini Söyledi.
Yeni Bakanların Özgeçmişleri (3) Kabinedeki yeni Bakanların özgeçmişleri şöyle:

-Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir:

18 Ocak 1961'de Trabzon Salpazari'nda doğdu.
Yeni Bakanların Özgeçmişleri(4) Kabinedeki yeni Bakanların özgeçmişleri şöyle:

-Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz:

1 Nisan 1967'de Bingöl'de doğdu.
Kabinede Kadın Bakan Sayısı Arttı
Kabinede Kadın Bakan Sayısı Arttı
Başbakan Erdoğan 8 bakanı değiştirdiği kabine listesini açıklarken, yeni kabinede de kadın sayısı arttı.
Sanayi Bakanı Ergün : Televizyondan Öğrendim Kabinenin yeni Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, bakan olduğunu televizyondan öğrendiğini söyledi.
Adı yeni kabineye giren milletvekiller..
Yeni Bakanların Özgeçmişleri(5) Kabinedeki yeni Bakanların özgeçmişleri:

Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu:

1959 yılında Konya/Taşkent'te doğdu.
DTPliler ile Türk-iş Üyeleri Arasındaki Gerginliği Polis Önledi
DTP'liler ile Türk-iş Üyeleri Arasındaki Gerginliği Polis Önledi
Eskişehir'de, Türk-iş, Kürtçe Pankartlarla Kutlamaların Yapılacağı Alana Girmek İsteyen DTP' Lilere Karşı Çıkınca İki Grup Arasında Gerginlik Yaşandı. Devreye Giren Polis, Kürtçe Pankartları Toplatıp Grubu...
'Dışarıda Kalacağım Diye Korkum Yoktu'
"Dışarıda Kalacağım Diye Korkum Yoktu"
Adı kabine dışında kalacaklar arasında geçen ancak Kültür ve Turizm Bakanlığı görevinde kalan Ertuğrul Günay, konuyla ilgili, "Öyle dışarıda kalacağım diye herhangi bir korkum zaten yoktu" dedi.
Yeni Kabinedeki Bakanların Özgeçmişleri
Yeni Kabinedeki Bakanların Özgeçmişleri
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Başbakan Erdoğan'ın yaptığı açıklamaya göre, yeni kabinedeki Bakanların özgeçmişleri şöyle.
Yeni Bakanların Özgeçmişleri(2) Bakanların özgeçmişleri şöyle:
Devlet Bakanı Ömer Dinçer:
10 Eylül 1956'da Karaman'da doğdu.
Pavyon Şarkıcısına Döndü! Ünlü Organizatör Erkan Özerman Hadise'nin Giyim Tarzını Sert Bir Dille Eleştirdi
Yeni Bakanlar Kurulu Listesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yaptığı Değişikl Sonucu Oluşan Yeni Bakanlar Kurulu Listesi Şöyle:
Gönül ve Akdağ Rekora Gidiyor
Gönül ve Akdağ Rekora Gidiyor
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ile Sağlık Bakanı Recep Akdağ aynı bakanlıkta en uzun süreli bakanlık görevini yürütmesi açısından yeni bir rekora gidiyor.
Şahin Bakanlıktan Gitti, Gensorusu Düştü
Şahin Bakanlıktan Gitti, Gensorusu Düştü
Meclis'in Gündeminde Bu Hafta CHP'nin Şahin Hakkında Verdiği Gensoru Bulunuyordu. Şahin'in Kabine Dışı Kalması Nedeniyle Gensoru da Düşmüş Oldu.
İki Grup Başkanvekili Kabinede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kabine revizyonunu açıklarken, yeni bakanlar arasında iki AKP grup başkanvekili de bulunuyor.
Bakanlar Kurulu'nda Değişiklik Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Biri TBMM Dışından Olmak Üzere Toplam 9 Yeni Bakanın Bakanlar Kurulu'nda Görev Alacağını Bildirdi.
İşte Yeni Kabine
İşte Yeni Kabine
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Başbakan Erdoğan'ın yaptığı açıklamaya göre, yeni kabine şöyle oluştu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10