26 Mart 2009 Perşembe Günü Haberleri

26 Mart 2009 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Derin Devlete İkinci Darbe Yapıldı
'Derin Devlete 'İkinci Darbe' Yapıldı'
Yunan Yazılı ve Görsel Medyası, Ergenekon Terör Örgütü Soruşturmasında İkinci İddianemenin Dün Mahkeme Tarafından Kabul Edilmesine Geniş Yer Verdi.
Kırgız Muhalefeti Meydanlara İniyor Kırgızistan'da Yaklaşık Bir Yıldır Sessizliğini Koruyan Muhalefet, Yarın Başkent Bişkek ve Diğer Şehirlerde Eşzamanlı Mitingler Düzenleyecek.
Cumhurbaşkanı Gül, Barroso ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ile Bir Araya Geldi.
Kardeş Okul Olmanın 20. Yılını Kutluyorlar
Kardeş Okul Olmanın 20. Yılını Kutluyorlar
Türkiye'nin En Köklü Okullarından Olan ve Bir Çok Ünlünün Mezun Olduğu İstanbul Erkek Lisesi ve Köln'de Bulunan Lise Meitner Gesamtschule Okulu, Kardeş Okul Olmanın 20. Yılını Kutluyor.
Berlusconi: Obama'dan Daha Soluk Benizliyim İtalya Başbakan Silvio Berlusconi, ABD Başkanı Barack Obama'dan "Daha Solgun Benze Sahip Olduğunu" Söyledi.
Alperen Ocakları Edirne Şubesinde Endişeli Bekleyiş
Alperen Ocakları Edirne Şubesi'nde Endişeli Bekleyiş
Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alparslan Cankaloğlu, Bir Çalıntı Telefonu Bile Tespit Eden Devletin, Düşen Bir Helikopterin Yerini Tespit Edememesinin Büyük Bir Ayıp Olduğunu Söyledi.
2.iddianameden: Sivil Toplum Kuruluşları Hukuka Aykırı Kullanıldı İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi Tarafından Kabul Edilen 2.ergenekon İddianamesi'nde, Haklarında Kamu Davası Açılan Şüphelile..
Elt Cihazı Devreye Girmemiş
Elt Cihazı Devreye Girmemiş
BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun İçinde Bulduğu Helikoptere Bir Ay Önce Elt Olarak Adlandırılan Yeni Yer Bulma Vericisi (Emergency Locator Transmitter) Sistemi Takıldığı Açıklandı.
Düzeltme******ak Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Arzu'ya Saldırı**** Sayın Abonemiz, "AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arzu, Seçim Çalışmaları Sırasında Silah..
Özkandan MHP ve CHPye Küfür
Özkan'dan MHP ve CHP'ye Küfür
Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Tutuklu Sanıklardan Tuncay Özkan'ın Cumhuriyet Halk Partisi ve Deniz Baykal'a Ağza Alınmayacak Küfürler Ettiği Belirtildi.
Demet Parayı Eve Yatırıyor! Popçu Demet Akalın, Son Dönemde En Çok Konserlere ve Bayii Toplantılara Giden Şarkıcıların Başında Geliyor.
Müzisyen Olmasydı Futbolcu Olacaktı Teoman Müzisyen Olmasa Kesinlikle Futbolcu Olacağını Dile Getirdi…
"Matematiğin Nobeli" Sahibini Buldu "Matematiğin Nobeli" Sayılan Abel Ödülü, Bu Sene Rus Kökenli Fransız Matematikçisi Mihail Leonidoviç Gromov'a Verildi.
Arama Güney Oluk Tepede Yoğunlaştı
Arama Güney Oluk Tepe'de Yoğunlaştı
BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da Bulunduğu Helikopterin Düşmesinden Sonra Başlatılan Arama Çalışmaları, Yoğun Sis ve Yağmura Rağmen Devam Ediyor.
ABD Ekonomisi 4. Çeyrekte Yüzde 6,3 Daraldı ABD Ekonomisi 4. Çeyrekte Yüzde 6,3 Daraldı.
Sarızeybek'ten Suç Duyurusu Emekli Kıdemli Albay Erdal Sarızeybek, Dün Kabul Edilen 'Ergenekon' İddianamesinde İfadesi Yer Alan Türk Metal Sendikası Manisa Şube Başkanı Mehmet Ali Özaltın Hak..
Sivasta Umutlu Bekleyiş Sürüyor
Sivas'ta Umutlu Bekleyiş Sürüyor
BBP Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu'nun da İçinde Bulunduğu Helikopterin Düştüğü Haberinin Duyulmasını Ardından Partililer, BBP'nin Sivas İl Binasına Akın Etti.
2. İddianameden: Sinan Aygün, Çok Merak Ettiği İçin Masonluğa Başvurmuş İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Soruşturmasının İkinci İddianamesinde, Ankara Ticaret Odası (A..
2. İddianameden: "Artık Gelip 10-15 Yıl Gitmeden İşleri Hallettmek Gerekiyor." İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklardan Cumhuriyet..
Yardımcı Doç.dr. Alican Kop: 'Türkiyede Şehirler Fay Hatları Üzerine Kurulmuş'
Yardımcı Doç.dr. Alican Kop: "Türkiye'de Şehirler Fay Hatları Üzerine Kurulmuş"
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (Ksü) Jeoloji Mühendisliği Fakültesi Öğretim Görevlisi Yardımcı Doç. Dr. Alican Kop, Türkiye'deki Şehirlerin Çoğunun Fay Hatlarının Oluşturduğu Ovalara Kurulduğunu Belirterek, Bu...
Van İl Seçim Kurulu, Oy Kullanma Sırasında Cep Telefonu Bulundurulmasını Yasakladı Van İl Seçim Kurulu, 29 Mart Seçimlerinde Oy Kullanmak Üzere Sandık Başına Giden Seçmenin Yanındaki Cep Tele..
İhtilal Kanlı Olur, Komutanlar da Hemfikir
'İhtilal Kanlı Olur, Komutanlar da Hemfikir'
Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklardan Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Mustafa Balbay'ın Üst Düzey Komutanlarla Yaptığı Görüşmeleri Kaydettiği Notlar Önemli Yer Tutuyor.
'112'i Görevlisi Kazazede Muhabiri Teskin Ederek Yer Tespitine Çalıştı' Büyük Birlik Partisi Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun Düşen Helikopterindeki Kazazede Muhabirin 112 ile Yaptığı Görüşme Büy..
Erdoğan, Göksuna Geldi
Erdoğan, Göksun'a Geldi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesine Geldi.
2. İddianameden: "Kesin Çözüm İçin Kaç Yıl Kalmak Gerekir Sorusuna Yanıt Arıyorlar" İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Yürütülen Ergenekon Davasının İkinci İddianamesinde, Sanıklardan Cumhu..
Belediye Otobüsü ile Tır Çapıştı: 4 Kişi Yaralandı Konya'da Belediye Otobüsü ile Bir Tır'ın Çarpışması Sonucu Otobüste Bulunan 4 Kişi Yaralandı. Çarpmanın Etkisiyle Yol Kenerındaki Akaryakıt ..
Vehbi Vakkasoğlu: Bugünün Çanakkalesi, Son Kalesi Kardeşlik ve Ailedir
Vehbi Vakkasoğlu: Bugünün Çanakkalesi, Son Kalesi Kardeşlik ve Ailedir
1400. Çanakkale Konferansını Kars'ın Sarıkamış İlçesinde Veren Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu, "Bugünün Çanakkale'si Son Kale; Kardeşlik ve Ailedir. Aile ve Kardeşlik Yıkılırsa Hepimiz Altında Kalırız." Dedi.
Muhsin Yazıcıoğlu Seçimlere, Rol Aldığı 'Deniz Yıldızları' Reklam Filmiyle Hazırlanmıştı BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Yerel Seçimlere 'Deniz Yıldızları' İsimli Reklam Filmiyle Hazırla..
Zeki Sezer, Ardahan Mitingini İptal Etti… DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Ardahan'da Düzenleyeceği Seçim Mitingini BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun Helikopter Kazası Nedeniyle İptal Etti. Dp An..
DSP Lideri Sezer: Miting Yapmak İçime Sinmiyor
DSP Lideri Sezer: Miting Yapmak İçime Sinmiyor
DSP Lideri Zeki Sezer, Helikopteri Düşen BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu Nedeniyle Ardahan Mitingini İptal Etti.
Lise Öğrencileri Arasında Bıçaklı Kavga: 3 Öğrenci Yaralandı
Lise Öğrencileri Arasında Bıçaklı Kavga: 3 Öğrenci Yaralandı
Mersin'de Lise Öğrencileri Arasında Okul Çıkışı Meydana Gelen Kavgada, 3 Öğrenci Çeşitli Yerlerinden Bıçaklandı.
Mağaza Geceyarısı Açıldı, İzdiham Yaşandı
Mağaza Geceyarısı Açıldı, İzdiham Yaşandı
Media Markt Adana Mağazası'nın Açılışı Sırasında İzdiham Yaşandı.
Formula 1 Heyecanı, Üç Sezon Boyunca TRT'de Dünyanın En Büyük Motor Sporu Organizasyonu Formula 1 Yarışları, 3 Sezon Boyunca TRT Ekranlarında Olacak.
CHPden Toplu İstifa
CHP'den Toplu İstifa
Diyarbakır'ın Ergani İlçesine Bağlı Şölen Beldesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Ercan Üçar, Teşkilat Başkan Yardımcısı İdris Kapar, 1. Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı, Tüm Belediye Meclis...
ABD Ekonomisi 4. Çeyrekte Yüzde 6,3 Büyüdü ABD Ekonomisi 4. Çeyrekte Yüzde 6,3 Büyüdü.
Grand Vitaranın Fiyatı Düştü
Grand Vitara'nın Fiyatı Düştü
Suzuki, Suv Segmentinin Önde Gelen Modeli Grand Vitara'nın Fiyatını İndirdi.
Köydes Kapsamında Adıyamana 6 Milyon 784 Bin Tl Ödenek Ayrıldı
Köydes Kapsamında Adıyaman'a 6 Milyon 784 Bin Tl Ödenek Ayrıldı
Köydes Kapsamında Adıyaman'a 2009 Yılı İçin 6 Milyon 784 Bin Tl Ödenek Ayrıldı.
Başbakan Erdoğan Göksun İlçesine Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Göksun İlçesine Geldi.
5 Bin Lira Peşinatla Yeni Proje
5 Bin Lira Peşinatla Yeni Proje
Kuzu Grup'un Bahçeşehir'deki Yeni Projesi Olan Spradon Quartz'da Peşinatlar 5 Bin Tl'den Başlıyor.
Çayeli Şahika Öğrencileri Ormanlarına Sahip Çıktı
Çayeli Şahika Öğrencileri Ormanlarına Sahip Çıktı
Rize Çayeli Özel Şahika İlköğretim Okulu Öğrencileri, Orman Haftası'nda Aynı Okulda Altı Yıl Önce Okumuş Öğrenciler Tarafından Dikilen Fidanlara Sahip Çıktı.
Dörtyol Kaymakamlığı'nda Görevli 2 Memur Zimmetlerine Para Geçirdikleri Gerekçesi ile Tutuklandı Hatay'ın Dörtyol Kaymakamı Hayri Sandıkçı'nın Sekreteri M.k. ve Özel Kalem Görevlisi A.a. Sosy..
Deniz Turizminde One Minute İptalleri
Deniz Turizminde 'One Minute' İptalleri
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Deniz Turizminin Yüzde 80'ini Oluşturan İsrailli Turistlerde İptaller Başladı.
Baykal'dan BBP Genel Merkezi'ne Ziyaret CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da Bulunduğu Helikopterin Düşmesiyle İlgili, '24 Saate Yakın Bir Süre Geçtiği H..
Kış İşimizi Çok Zorlaştırıyor
'Kış İşimizi Çok Zorlaştırıyor'
AKUT Başkanı Nasuh Mahruki, Kış Koşullarının, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da Bulunduğu Helikopterin Arama Çalışmalarını Zorlaştırdığını Söyledi.
Van'da 3 Adet El Bombası Bulundu Van'ın Başkale İlçesinde Bir Poşette, 3 Adet El Bombası Bulundu.
Eurovısıon'u Mılla Sunacak! Bu Yıl Rusya Başkenti Moskova'da Yapılacak 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışmasının Sırp Asıllı Hollywwod Yıldızı Milla Jovovich ile Anlaştığı İddia Edildi.
'Adım Çapkına Çıktı!' Özge Ulusoy Yöneltilen Çapkın Mısınız? Sorusuna Bakın Nasıl Bir Cevap Geldi...
Mankenler Protesto Yürüyüşünde Ses Geçirmeyen Perdelerin Yüksekliği Konusunda Belediye ile Ters Düşen Bir Mekandan İlginç Eylem.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10