21 Mart 2009 Cumartesi Günü Haberleri

21 Mart 2009 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Büyükşehir Belediyesinden İsfalt Açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediyesinden, 'Birçok Ülkede Uygulanan Yeni Asfalt Teknolojilerinin Ülkeye Kazandırılması İçin Araştırmalar Başlatan..
Zirve Mücadelesinde Denge Bozulmadı
Zirve Mücadelesinde Denge Bozulmadı
Turkcell Süper Lig'in 25. Haftasında Sivasspor ile Beşiktaş 1-1 Berabere Kaldı.
Deplasmanlı Gençler Voleybol Ligi'nin İlk Şampiyonu Eczacıbaşı... Türkiye Voleybol Ligi'nde İlk Kez Bu Sezon Uygulanan Deplasmanlı Gençler Ligi'nde, Karşıyaka Dyo Takımı'nı 2-0 Yenen Eczacıba..
Sivasspor - Beşiktaş Maçının İlk 11'leri Belli Oldu Turkcell Süper Lig'de Zirveyi Yakından İlgilendiren Maçta Lider Sivasspor, Evinde Takipçisi Beşiktaş'ı Ağırlıyor. 4 Eylül Stadı'ndaki Karşı..
Kocam Öpüşme Sahnesini Bana Yazmadı Latife Hanım'ı da Oynadı Marilyn Monroe'yu Da... Şimdi de Ortağı Olduğu Tiyatroda, Senaryosunu Eşi Sinan Tuzcu'nun Yazdığı Oyunda Biseksüel Bir Fahişeyi Ca..
Başbakan Erdoğan İçin Davos Şarkısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Davos'taki Gazze' Konulu Panelde, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e Karşı Yaptığı Konuşma ve Medarötör ile Yaptığı Tartı..
Aşık Veysel'in Ölüm Yıl Dönümü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Söz ve Saz Ustası Aşık Veysel'in, 'Anadolu Halk Ozanları Geleneğinin Yakın Tarihteki En Önemli Şahsiyetlerinden Biri Olarak Türk ..
44 Yıla Kadar Hapis İstendi
44 Yıla Kadar Hapis İstendi
Aralarında Sakarya Vali Yardımcısı ile Sakarya Belediye Başkanı'nın da Bulunduğu 17'si Tutuklu 52 Sanık Hakkında 1 Yıl ile Müebbet Arasında Değişen Hapis Cezası İstendi.
Üzeyir Garih Davası Yeniden Görülmeyecek Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Ele Geçirilen Yeni Deliller Üzerine İşadamı Üzeyir Garih Cinayeti Davasının Yeniden Görülmesine Yöneli..
Şener Eruygur: Yarsav Başkanı,bizim Adamımızdır Ergenekon'un Yöneticisi Olmakla Suçlanan Eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur'un, Yarsav Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu için "O..
CHP Teşkilatı, DTP'nin Nevruz Mitingine Katılacak DTP, Diyarbakır'daki Seçim Mitingini Nevruz Kutlamalarıyla Birleştirdi. Şehir Dışında Kurulan 500 Bin Kişilik Nevruz Parkı'nda Yapılacak Kutl..