6 Kasım 2009 Cuma Günü Haberleri

6 Kasım 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Süper Ligde 12. Haftanın Görünümü
Süper Lig'de 12. Haftanın Görünümü
Turkcell Süper Lig'de Sezonun 12. Hafta Maçları Bu Akşam Oynanan ve Bursaspor - Gençlerbirliği Karşılaşmasıyla Başladı.
Bakan Ergün: Suriye ile Sorunları Çözdük, Ermenistan ile Çözünce Kötü mü Olacak Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Türkiye'nin Dünya Ülkeleri Arasında Daha Fazla Söz Sahibi Olması, İlerlem..
Atalay: Korkuyla Toplumsal Sorunlar Çözülmez İçişleri Bakanı Beşir Atalay, 'Demokratik Açılım'ın Birinci Kısmının Demokrasinin Standardını Yüceltmek, Ülkede Demokratik Sistemi Derinleştirmek,..
Bakan Atalay: Danıştay Baskını Bir Komploydu AK Parti'nin Siyaset Akademisi'nde "Demokratik Açılım" Dersi Veren İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Danıştay Saldırısının Bir Örgütün Düzenlediği Pro..
Başbakan Erdoğan: Allah İzin Verirse 2011'de Son Kez Adayım Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2011 Yılında Yapılacak Seçimde Milletvekilliğine Son Kez Adaylığını Koyacağını Söyledi. "Ben Tükürdü..
Ertuğrul Sağlam: Biz Mağlubiyeti Hak Etmedik Ama Onlar da Mücadelenin Karşılığını Aldı Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Gençlerbirliği Karşısında Mağlubiyeti Hak Eden Bir Futbol Or..
Bursaspor: 1 - Gençlerbirliği: 2
Bursaspor: 1 - Gençlerbirliği: 2
Turkcell Süper Lig'in 12. Haftasında Bursaspor ile Gençlerbirliği Arasındaki Karşılaşma 1-2 Gençlerbirliği'nin Üstünlüğü ile Sona Erdi.
Cezası Affedilen Güler Zere, Tahliye Edildi
Cezası Affedilen Güler Zere, Tahliye Edildi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Affedilen Güler Zere, Tedavi Gördüğü Çukurova Üniversitesi Balcalı Tıp Fakültesi Hastanesi'nden Tahliye Edildi.
Dışişleri: AB'nin Nota Vermesi Söz Konusu Değil Dışişleri Bakanlığı, Sudan'ın da Üyesi Bulunduğu İslam Konferansı Teşkilatı'nın (İkt) Düzenlediği Isedak (Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Ko..
Hillary Clinton, Heybeliada Ruhban Okulu'nun Yeniden Açılmasını İstedi ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Fener Rum Patriği Bartholomeos ile Görüşmesinde Heybeliada Ruhban Okulunun Yeniden..
CHP Lideri Baykal: Hükümet, Demokratik Açılım Sürecinde PKKyı Muhatap Alıyor
CHP Lideri Baykal: Hükümet, Demokratik Açılım Sürecinde PKK'yı Muhatap Alıyor
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Hükümetin Demokratik Açılım Sürecinde PKK'yı Muhatap Aldığını İleri Sürdü. Baykal, AK Parti'nin İktidarıyla Birlikte Ülkede Terör Olaylarının Tekrar Arttığını, Ülkenin En Sevilen...
Cezası Affedilen Güler Zere İçin Taksim'de Eylem Yapıldı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Affedilen Güler Zere İçin Taksim'de Eylem Yapıldı. Eylemciler, Yetkilerini Zamanında Kullanmadığ..
Sezen Aksu ABD'de Konser Verecek Sezen Aksu'nun ABD'nin New York ve New Jersey Kentlerinde Gelecek Nisan Ayında İki Konser Vereceği Bildirildi.
Bursaspor: 1 - Gençlerbirliği: 2 Turkcell Süper Lig'de Gençlerbirliği, Deplasmanda Bursaspor'u 2 -1 Yendi.
Turkcell Süper Lig'de Görünüm Turkcell Süper Lig'de 12. Haftanın Açılış Maçında Gençlerbirliği, Deplasmanda Bursaspor'u 2 -1 Yendi.
ABD'den Türkiye'ye El Beşir ve İran Uyarısı ABD Dışişleri Bakanlığının Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu Üst Düzey Yetkilisi Philip Gordon, Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir'in Türkiye Zi..
Güler Zere Serbest Elbistan E Tipi Cezaevinde Yatan ve Hastalığı Nedeniyle Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinin Mahkum Koğuşunda Tedavi Gören Güler Zere, İşlemlerinin Tama..
Egemen Bağış: Almanya, Avrupa'daki En Önemli Müttefiklerimizden Biri Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türkiye'nin Avrupa'daki En Önemli Müttefiklerinden Birinin Almanya Olduğunu S..
YÖK Protestosunda 2 Gözaltı Ankara'da Üniversite Öğrencileri Tarafından Yükseköğretim Kurumu'nun (YÖK) Kuruluş Yıldönümünde Gerçekleştirilen Protesto Gösterilerinde 2 Öğrenci Gözaltına Alındı..
Başbakan Erdoğan, 'Cennetin Kapıları' Sergisini Gezdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünyanın En Önemli Mimari Yapıtları Arasında Kabul Edilen Divriği Külliyesi'nin Yok Olma Tehlikesine Karşı..
Ahmedinejad: AB Türkiye'den Üye Olmasını Rica Etmelidir İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, AB'nin Türkiye'den Üye Olmasını Rica Etmesi Gerektiğini Söyledi.
Altılı Ganyan 43.718,66 Lira İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan 43.718,66 Tl İkramiye Verdi.
Asrın Deneyinde Bu Kez de Kuş Krizi!
Asrın Deneyinde Bu Kez de Kuş Krizi!
Cern'deki Asrın Deneyinde, Bugüne Kadar Yaşanan En Garip Sorun Yaşandı. Sorumlusu İse Minik Bir Kuş.
Obama İşsizlik Oranını Değerlendirdi ABD Başkanı Baracak Obama, Ülkesinde İşsizlik Oranının Geçen Ay Beklentilerin Üzerinde Artarak Sembolik Yüzde 10 Barajını Aşmasını, Ekonomik Zorlukları Or..
Alanya'da Belediye Başkanlarına Yönelik Saldırı Davalarında Yine Karar Çıkmadı Antalya'nın Alanya İlçesine Bağlı Tosmur ve İncekum Belde Belediye Başkanlarına Yönelik Saldırı Davalarında Yine..
Nokia 79 İçin Güncelleme Vakti
Nokia 79 İçin Güncelleme Vakti
Nokia'nın Symbian İşletim Sistemine Sahip Akıllı Telefonlarından N79, Uzun Sayılabilecek Bir Sürenin Ardından Yeni Firmware Sürümüne Kavuştu.
Çubukçu: 2010'da 40 Bin Öğretmen Atamayı Planlıyoruz Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, 2010 Yılında Atamayı Planladıkları Öğretmen Kadrosu Sayısının 40 Bin Olduğunu Bildirdi.
"Beşir'in Ziyaretine İzin Verilmemeli" İnsan Hakları İzleme Örgütü, Türkiye'den Sudan Devlet Başkanı Ömer Hasan El Beşir'in Ziyaretine İzin Vermemesini İstedi.
YÖK Başkan Vekili Özgenç: Roma Hukuku Dersi Zorunlu Olarak Okutulmaya Devam Edilecek YÖK Başkan Vekili İzzet Özgenç, Hukuk Fakültelerinde Roma Hukuku Dersinin Haftada 4 Saat Zorunlu Olarak Ok..
İşçi Taşıyan Servis Minibüsü Kaza Yaptı: 4ü Ağır, 16 Yaralı (2)
İşçi Taşıyan Servis Minibüsü Kaza Yaptı: 4'ü Ağır, 16 Yaralı (2)
Adana'da Bir Tekstil Firmasına Ait Servis Aracı Otobanda Başka Bir Araçla Çarpıştı. Kazada 4'ü Ağır 16 Kişi Yaralandı.
Domuz Gribi: Ölen Sayısı 6 Bini Geçti
Domuz Gribi: Ölen Sayısı 6 Bini Geçti
Dünya Sağlık Örgütü (Dsö), Domuz Gribinden Ölenlerin Sayısının 6 Bini Geçtiğini Belirtti.
Avrupadaki Aleviler Cumhurbaşkanı Güle Müteşekkir
Avrupa'daki Aleviler Cumhurbaşkanı Gül'e Müteşekkir
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Tunceli'de Bir Cemevi'ni Ziyaret Etmesi Avrupalı Alevileri de Sevindirdi. Cumhurbaşkanının Bu Ziyaretinin, Alevi Çalıştay'larını Oluşturan Hükümetin Samimiyetini Gösterdiğini Belirten...
İnternette Arama Yapmanın İlginç Faydası
İnternette Arama Yapmanın İlginç Faydası
İnternette Arama Yapmak Sadece Bilgiye Ulaşmamızı Sağlamıyor. İşte Akla Gelmeyecek Diğer Faydaları..
Prof. Erdem: Milli ve Manevi Değerler Şu Andaki Kadar Tahrip Edilmedi
Prof. Erdem: Milli ve Manevi Değerler Şu Andaki Kadar Tahrip Edilmedi
Prof. Dr. Mustafa Erdem, Milli ve Manevi Değerlerin Hiçbir Zaman Şu An İçinde Bulunulan Durumdaki Kadar Tahrip Edilmediğini Belirtti.
Bardakoğlu: Avrupadaki Camilerimiz Sükün ve Barışın Mekanları Olacak
Bardakoğlu: Avrupa'daki Camilerimiz Sükün ve Barışın Mekanları Olacak
Avrupa'nın En Büyük ve Modern Camisinin Temelini Atmak İçin Almanya'da Bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Avrupa'daki Camilerin Sulh, Sükün ve Barış Mekanları Olacağını Söyledi. Bardakoğlu,...
40 Bin Kadroya Atama Yapılacak
'40 Bin Kadroya Atama Yapılacak'
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, 2010 Yılında 40 Bin Kadroya Öğretmen Ataması Yapılacağını Söyledi.
Saü İki Önemli Toplantıya Ev Sahipliği Yaptı
Saü İki Önemli Toplantıya Ev Sahipliği Yaptı
Avrupa Eğitim Vakfı Tarafından Yapılan ve Sakarya Üniversitesi (Saü)'nin de Ortak Olduğu 'Öğrenme ve Öğretme' Projesinin Bitiş Toplantısı ile 'Teknik Öğretmenlere Yönelik Web Tabanlı Hizmet İçi Eğitim Programları -...
Davutoğlu'ndan Diasporaya Çağrı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Dünyanın Dört Bir Yanında Yaşayan Ermeni Diasporasına Yaptığı Çağrıda, 'Tek Taraflı Hafıza Prangalarından Kurtulun' Dedi.
Yüzyılın Deneyine Ekmek Parçası Darbesi Yüzyılın En Büyük Deneyi Olarak Kabul Edilen Büyük Patlama Ortamının Yaratılacağı Büyük Hadron Çarpıştırıcısı (Bhç), Bir Kuşun Düşürdüğü Sanılan Ekmek ..
Başkentte Elektrik Kesintisi Yıllık Periyodik İşletme, Hat Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 9 -11 Kasım Tarihleri Arasında Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Bahçeli: "Kongremizde Yaşanması Muhtemel Olumsuzlukların Sorumluluğu Hükümete Ait" MHP Genel Başkanı Bahçeli, Hükümetin Elindeki Kamu Gücünü Kullanarak Partisinin 9. Olağan Kurultayı'nın Huzu..
CHP Milletvekili İnce: Müsteşar Yardımcıları Dikmen Vadisi'ndeki Büroda Toplantıda Olabilirler CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Milli Eğitim Bütçe Görüşmelerinde Bakanlık Müsteşar Yardı..
Milletvekili Günal: Rüşvet ve Yolsuzluğun Panzehiri Etkin ve Sürekli Denetim
Milletvekili Günal: Rüşvet ve Yolsuzluğun Panzehiri Etkin ve Sürekli Denetim
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Temiz Bir Toplum Olmak İçin Rüşvet ve Yolsuzluğu Önlemenin En Etkin Yolunun Etkin Denetim Sistemi Olduğunu Söyledi.
Gatab Başkanı Üras: Kemerde Ev ve İşyerlerinden Su Saatlerini Söken Şebekeye Dikkat
Gatab Başkanı Üras: Kemer'de Ev ve İşyerlerinden Su Saatlerini Söken Şebekeye Dikkat
Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (Gatab) Başkanı Yusuf Üras, Kemer İlçesinde Son Günlerde Kendilerini Gatab Çalışanı Olarak Tanıtıp, Ev ve İşyerlerindeki Su Saatlerini Söküp Götüren Kişiler...
Bahçeli: Güçlü Emareler Alındı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Karanlık İlişkiler İçindeki Şahısların, Kazançlarının Kaynağını Açıklayamayan Kişilerin, Yabancı Ülkelerle Ticaretin de Üstün..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un Bazı İlçelerinde 8 -11 Kasım Tarihleri Arasında Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
İşçi Taşıyan Araç Otobanda Kaza Yaptı: 11 Yaralı
İşçi Taşıyan Araç Otobanda Kaza Yaptı: 11 Yaralı
Adana'da Bir Tekstil Firmasına İşçi Taşıyan Servis Aracı Otobanda Bir Başka Araçla Çarpıştı. Olayda, Biri Ağır Olmak Üzere Toplam 11 Kişi Yaralandı.
Kaçak Elektrik Kullanan Ev ve Tamircilere Baskın: 15 Kişi Gözaltına Alındı
Kaçak Elektrik Kullanan Ev ve Tamircilere Baskın: 15 Kişi Gözaltına Alındı
Batman Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Ekiplerin Bazı Ev, İşyerleri ve Dedaş İl Müdürlüğü'ne Düzenlediği Baskında 15 Kişi Gözaltına Alındı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10