2 Kasım 2009 Pazartesi Günü Haberleri

2 Kasım 2009 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TOKİ Gölbaşı Konutları Yolunda Kayan Araç Çamura Saplandı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Gölbaşı'nın Örencik Mahallesinde İnşa Edilen Konutlara Giden Toprak Yollarının Asfaltının Tamam..
Trafik Kazası: 1 Ölü Konya'nın Kulu İlçesinde Tavşançalı Kasabası Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Gebelikte Antibiyotik Kullanımının Riski Gebelikte Antibiyotik Kullanımı Üzerine Çalışma Yapan Araştırmacılar, İdrar Yolları Enfeksiyonlarının Tedavisinde Kullanılan Yaygın Antibiyotiklerle B..
Mel Gibson 8. Kez Baba Oldu Amerikalı Aktör Mel Gibson 8. Kes Baba Oldu.
Org. Başbuğun İstifasını İstediler
Org. Başbuğ'un İstifasını İstediler
Beyoğlu'nda Çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinin Oluşturduğu Grup, Darbelere Karşı Eylem Yaptı.
Diyarbakırspor Kararını 5 Kasımda Açıklayacak Diyarbakırspor Kulübü Yönetimi, Turkcell Süper Lig'deki Galatasaray Maçına Çıkıp, Çıkma Konusundaki Son Kararını 5 Kasım Perşembe Günü Verecek.
Cumhurbaşkanı Gül, Karzai'yi Tebrik Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afganistan Devlet Başkanlığına Yeniden Seçilen Hamid Karzai'yi Tebrik Etti.
Boluspor Teknik Direktörü Demirbakan ile Yollarını Ayırdı
Boluspor Teknik Direktörü Demirbakan ile Yollarını Ayırdı
Bank Asya 1. Lig'de Boluspor, Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ile Yollarını Ayırdı. Demirbakan'ın Çalıştırdığı Boluspor, Oynadığı 11 Maçta 4 Galibiyet, 3 Beraberlik ve 4 Mağlubiyetle 15 Puan Toplayarak 9. Sırada Yer...
Erkan Bebek, Clinton'ı Duygulandırdı Marmara Depreminden Sonra Türkiye Ziyareti Sırasında Dönemin ABD Başkanı Bill Clinton'ın Burnunu Sıkan Erkan Bebek, 10 Yıl Sonra Karşısına Çıktığı Clinton..
Çiçek: "İmralı'ya Gelecek Hükümlü Meselesi, Doğrudan Bu Açılımla Alakalı Değil" (2) Devlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, 'İrticayla Mücadele Eylem Planı'na İlişkin Askeri Yargı ve Si..
Bursada Tarihi Bina Dağ-der İçin Kültür Merkezi Oluyor
Bursa'da Tarihi Bina Dağ-der İçin Kültür Merkezi Oluyor
Tarihi Dağ Yöresi Türkmen ve Yörük Kültür Merkezi'nin Restore Edilerek, Özgün Kimliğiyle Bursa'ya Kazandırılmasına Yönelik Proje Ortaklığı Protokolü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Dağ-der Yardımlaşma ve...
Talat: KKTC İlan Edildiği Gün Ağladım KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Bir Kitapta Yer Alan "KKTC'nin İlan Edildiği Gün Ağladım" Sözleriyle İlgili Olarak, "Yaşanmış Gerçeği Yurttaşların B..
Vanda Sağlık Çalışanlarına H1n1 Aşısı Yapıldı
Van'da Sağlık Çalışanlarına H1n1 Aşısı Yapıldı
Halk Arasında 'Domuz Gribi' Olarak Bilinen 'Pandemik A (H1n1)' Virüsüne Karşı Koruyucu Aşı Van'da Sağlık Personeline Uygulandı. Van'da İlk Aşı Sağlık Müdürü Orhan Çetinkaya ve Yardımcılarına Yapıldı.
AB Güney Kafkasya Temsilcisi: Türk-ermeni Sınırının Açılması Rusyanın Çıkarına
AB Güney Kafkasya Temsilcisi: Türk-ermeni Sınırının Açılması Rusya'nın Çıkarına
Rus Vremya Novostey Gazetesine Özel Konuşan Avrupa Birliği (AB) Güney Kafkasya Özel Temsilcisi Piter Semnebi, Türk-ermeni Sınırının Açılmasının Rusya'nın Çıkarına Olduğunu Belirtti. Gazetenin Muhabiri İvan Suhov'un...
Maden Ocağında Göçük Meydana Geldi Zonguldak'ın Kilimli Beldesinde Taşeron Firmaya Ait Ocakta Meydana Gelen Göçüğün Bulunduğu Yerdeki Boşlukta Mahsur Kalan 3 İşçi Kurtarıldı.
AB-ı Hayat Derneğinden Kahtalı Öğrencilere Burs
AB-ı Hayat Derneği'nden Kahtalı Öğrencilere Burs
Adıyaman'ın Kahta İlçesinde Faaliyet Gösteren AB-ı Hayat Derneği, Kahtalı Üniversite Öğrencilerine 4 Ay Süreyle Burs Vereceğini Bildirdi.
80 Türk İş Adamı, Gac'da 300 Firma ile İkili Görüşme Yapacak Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Güney Afrika Cumhuriyeti (Gac) ile Kazan-Kazan İlkesi Çerçevesinde Hem Karşılıklı Ticaret ve İşbirli..
Felix Mendelssohn'un Doğum Günü İçin Özel Konser Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası Felix Mendelssohn'un 200. Doğum Yıl Dönümü Nedeniyle Fethiye Kültür Merkezi'nde Bir Konser Verecek. Şef ..
Gülden Almanya ve Fransaya Sitem
Gül'den Almanya ve Fransa'ya Sitem
Cumhurbaşkanı Gül, Resmi Bir Ziyaret İçin Geldiği Slovakya'nın Başkenti Bratislava'dan Almanya ve Fransa'ya Sitem Etti.
Rus Kilisesinden Komünist Açılım: Devrim Kurbanlarını Beraber Analım
Rus Kilisesi'nden Komünist Açılım: Devrim Kurbanlarını Beraber Analım
Rus Ortodoks Kilisesi, 4 Kasım Tarihinde 1917 Bolşevik Devrimi ve Sonrası Yaşanan 1918-20 İç Savaşı'nda Hayatını Kaybedenler Anısına Düzenleyecekleri Törene Rusya Komünist Partisi Yetkililerini de Davet Etti.
Esenyurtta Polis Memuru Halil Taşçıyı Şehit Ettiği İddia Edilen Zanlı Tutuklandı
Esenyurt'ta Polis Memuru Halil Taşçı'yı Şehit Ettiği İddia Edilen Zanlı Tutuklandı
Esenyurt'ta Polis Memuru Halil Taşçı (29)'yı Şehit Ettiği İddia Edilen E.g. (17) Tutuklandı.
Sivas'ta Tır Kayarak Şarampole Devrildi: 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı Sivas İl Özel İdare Sekreterliği'ne Ait Tır'ın Kayarak Şarampole Devrilmesi Sonucu 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Memur Maaş Zamları Enflasyonun Altında Olmayacak Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bütçe Açıkları ve Makro Hedeflerdeki Ciddi Sapmaların Türkiye'ye Özgü Olmadığını, Bir Çok Ülkede Bu Sapmaların Ya..
Kırıkkalede İlk Domuz Gribi Aşısını İl Sağlık Müdürü Demiral Yaptırdı
Kırıkkale'de İlk Domuz Gribi Aşısını İl Sağlık Müdürü Demiral Yaptırdı
Domuz Gribi Aşılarının Herhangi Bir Sakıncasının Olmadığının Netleşmesinin Ardından Aşılar Yurt Genelinde Sağlıkçılara Vurulmaya Başlandı.
Antalyada Domuz Gribi Aşısı Vurulmaya Başlandı
Antalya'da Domuz Gribi Aşısı Vurulmaya Başlandı
Halk Arasında Domuz Gribi Olarak Bilinen 'Pandemik A H1n1' Virüsüne Yönelik Aşılar Antalya'ya Ulaştı. Sağlık Bakanlığı'nın 10 Bin 900 Doz Olarak Gönderdiği Aşılar, İlk Etapta Sağlık Çalışanlarına ve Hacı Adaylarına...
Talat: "Yaşanmış Gerçeği Yurttaşlar Bilmeliydi" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Bir Kitapta Yer Alan "KKTC'nin İlan Edildiği Gün Ağladım" Sözleriyle İlgili Olarak, "Yaşanmış Gerçeği Yurt..
Milletvekili Demirel, Demiryolu İçin Yürüyecek CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Bandırma-bursa-bilecik Demiryolunun 2010 Yatırım Programına ve Hükümetin Gündemine Alınması İçin Balıkesir..
Bingöl Yedisu'da Kurulması Planlanan Hidroelektrik Santrali İçin Çed Süreci Başladı Bingöl İl Çevre Müdürlüğü, Yedisu İlçesinde Kurulması Planlanan Hidroelektrik Santrali ve Malzeme Ocağı ile..
Cizredeki Stklardan Demokratik Açılıma Destek
Cizre'deki Stk'lardan 'Demokratik Açılım'a Destek
Diyarbakır ve Mardin'deki Sivil Toplum Kuruluşlarının (Stk) Ardından Şırnak'ın Cizre İlçesinden de Sağduyu Çağrısı Geldi. Farklı Görüşlere Mensup 7 Stk, Demokratikleşme Sürecine Destek Amacıyla Bir Araya Geldi.
Krala Dil Uzatanın Dili Kesilir
Krala Dil Uzatanın Dili Kesilir
81 Yaşındaki Tayland Kralı'nın Sağlığı Hakkında Asılsız Haberler Yaptığı İddia Edilen İki Kişi Tutuklandı ve Hapis İstemiyle Yargılanmaya Başladı.
Denizli: 'Yolumuza Devam Etmek İstiyoruz' Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Yarınki Wolfsburg Maçını Kazanarak Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Yollarına Devam Edeceklerini Söyledi.
Yine Clınton'ın Burnunu Sıktı Marmara Depreminden Sonra Türkiye Ziyareti Sırasında Dönemin ABD Başkanı Bill Clinton'ın Burnunu Sıkan Erkan Bebek, 10 Yıl Sonra Karşısına Çıktığı Clinton'ı Yine..
Savcı, Karaciç'i, Srebreniça Katliamını Planlamakla Suçladı Eski Yugoslavya için Kurulan BM Savaş Suçları Mahkemesi, Bosnalı Sırpların Eski Lideri Radovan Karaciç'i, Srebreniça Katliamını Pla..
Fransa Dış Ticaret Bakanı İdrac, Bağdat Fuarı'nın Açılışı için Irak'ta Fransa Dış Ticaret Bakanı Anne-Marie İdrac, Uluslararası Bağdat Fuarı'nın Açılışı için Irak'a Gitti.
Talat ile Hristofyas Görüşmesi Sona Erdi KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas'ın, Kıbrıs Müzakereleri Çerçevesinde Bugün Yaptığı Görüşme Sona..
Tff: Diyarbakırspor Maçında, Ayrımcılık İçeren Bir Tehazürat Yok Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), Dün Gaziantep'te Oynanan Gaziantepspor-Diyarbakırspor Lig Maçında, İddia Edildiği Gibi Diyar..
Domuz Gribi Yüksekova'da Hakkari Yüksekova'da İki Kişi Domuz Gribine Yakalandı. Ayrıca, İl Genelinde Sağlık Çalışanlarına, Pandemic Grip H1n1 (Domuz Gribi) Aşısı Yapılmaya Başlandığı Belirtil..
Gül: 'Ahde Vefa Duygusunu Kaybetmişler' Ali Hakan Der Bildiriyor - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin 'Yarın AB'ye Tam Üye Olayım' Çağrısı Yapmadığını ve Müzakere Sürecinde Yapacakları ..
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Domuz Gribine Karşı Personelini Aşılıyor Akdeniz Üniversitesi (Aü) Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Abdullah Erdoğan, Domuz Gribinden Korunmak İçin Sağlık Bakanlığı..
Kumlucalı İşadamları Esideften Umutlu Döndü
Kumlucalı İşadamları Esidef'ten Umutlu Döndü
Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (Esidef)'nun İzmir'de Düzenlediği İş Geliştirme Platformu'na Katılan Kumlucalı İşadamları Programdan Umutlu Döndü.
Zonguldak'ta Göçük Altında Kalan 3 İşçi Yara Almadan Kurtuldu Zonguldak'ta Özel Bir Maden Ocağında Meydana Gelen Göçükten 3 İşçi Sağ Kurtarıldı. Göçük Sırasında Ocakta Bulunan İşçilerin, Göçe..
Bilimkurgu Değil Apple Tasarımları
Bilimkurgu Değil Apple Tasarımları
İlginç Tasarımlar Her Zaman Dikkat Çeker. İpod ve İphone Tasarımlarıyla Pazarda Büyük Başarı Yakalayan Apple Firması Bundan Aldığı Cesaretle Bilimkurgu Filmlerinde Bile Görünmeyen Ürünler Tasarladı.
Telefonunuz Artık Güvende
Telefonunuz Artık Güvende
Telefonunuzdaki Özel Verilerinizin Güvenliği Konusunda Endişeleriniz Varsa Yazımızdaki Uygulamaya Bir Göz Atmanızda Fayda Var.
Edirne'de Çıkan Ev Yangını Korkuttu Edirne'de Akşam Saatlerinde Çıkan Yangın Korkulu Anların Yaşanmasına Neden Oldu.
BM, Karaçiç'i Suçladı Eski Yugoslavya İçin Kurulan BM Savaş Suçları Mahkemesi, Bosnalı Sırpların Eski Lideri Radovan Karaciç'i, Srebreniça Katliamını Planlamakla Suçladı.
Yüksekovada İki Kişi Domuz Gribine Yakalandı
Yüksekova'da İki Kişi Domuz Gribine Yakalandı
Hakkari Yüksekova'da İki Kişi Domuz Gribine Yakalandı. Ayrıca, İl Genelinde Sağlık Çalışanlarına, Pandemic Grip H1n1 (Domuz Gribi) Aşısı Yapılmaya Başlandığı Belirtildi.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü: Ölen Hasta Karın Şişliği Nedeniyle Hastaneye Geldi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Hayatını Kaybettikten Sonra H1n1 Virüsü Tespit Edilen 13 Yaşındaki Hastanın, Kar..
Bakan Çiçek: Karar Alırken Sporun Amacını Aşan Beyan ve Tavırlardan Kaçınmamız Lazım Devlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Diyarbakırspor'un 'Maça Çıkmayacağız' Açıklamasını Yorumlaya..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10