13 Kasım 2009 Cuma Günü Haberleri

13 Kasım 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gerçeker: Hukuk Olmadığı Zaman O Toplumda Anarşi Olur Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, 'Hukuk Olmadığı Zaman O Toplumda Anarşi Olur. Demokrasi Olmaz, Özgürlük Olmaz' Dedi.
Osman Paksüt: Yargı İçindeki Yanlışları Temizleyecektir Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Osman Alifeyyaz Paksüt, Yargıtay Santralinin Dinlenmesi İddialarıyla İlgili Açıklamasında Yargının İçin..
TBMM Başkanı Şahin: Bugün Rahattı, Salı Günü Biraz Zorlanmıştım TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Bugün Yapılan Demokratik Açılım Görüşmesinin Rahat Geçtiğini Ancak Salı Günü Yapılan İlk Görüşme..
İstanbul Emniyeti Evrak Arşiv Şube Müdürü Ayhan Kurtoğlu Açığa Alındı İstanbul'da Düzenlenen ve Çok Sayıda Kamu Görevlisinin Adının Karıştığı Operasyon Kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'n..
Nasa: Ay'da Donmuş Halde Su Bulundu Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (Nasa) Ay'da Donmuş Halde Önemli Miktarda Su Bulunduğunu Açıkladı.
Kendi Windows 7 Temanızı Hazırlayın
Kendi Windows 7 Temanızı Hazırlayın
Windows 7 İçin İnternette Bulduğunuz Temaları Yeterli Bulmuyorsanız; Kendi Temanızı Oluşturmaya Ne Dersiniz?
Kars Kalesi Yolunda Heyelan
Kars Kalesi Yolunda Heyelan
Kars Kalesi ile Kafkas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Arasındaki Yolda Heyelan Meydana Geldi. Heyelanın Gece Meydana Gelmesi ve Yolun Boş Olması Nedeniyle Ölen Yada Yaralanan Olmazken Kars Emniyet...
Offscreenden Yepyeni 4 Mobil Uygulama
Offscreen'den Yepyeni 4 Mobil Uygulama
Ovi Suite Üzerindeki Onlarca Farklı Yazılımıyla En Popüler Geliştiricilerden Biri Olan Offscreen Dört Yeni Uygulamayı Kullanıcılara Sundu.
Türkiye Güvenli Ülkeler Listesinde Fransa Mültecileri Koruma Ofisi (Ofpra) Türkiye'yi Mülteci Başvurularında 'Güvenli Ülkeler' Listesine Aldı.
DTP Lideri Türk: Başbakan'ın Konuşmasında Somut Bir Şey Yok TBMM'de Yapılan Görüşmelerde Liderlerin Konuşmaları Biterken, Merakla Beklenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Konuşmasına Yönelik..
CHP'lilerin Genel Kurul'u Terk Etmesini Değerlendiren Erdoğan: Kendilerinin Takdiridir Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve CHP Milletvekillerinin Genel Kurul Salo..
Başbakan Erdoğan'dan Öymen'e Ağır Eleştiri: Dersim'de Olanları Savunanlar İnsanlıktan Nasibini Almamış Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen'in Tunceli'de Yaşa..
Dursun Çiçek, Cezaevinden Ayrıldı
Dursun Çiçek, Cezaevinden Ayrıldı
Demokrasiye Müdahale Planı Belgesinin Altında Islak İmzası Bulunduğu Öne Sürülen Albay Dursun Çiçek, Hasdal Askeri Cezaevi'nden Ayrıldı.
Mehmet Ali Şahin: "Bugün Zorlanmadım" TBMM Başkanı Şahin, Meclis Genel Kurulunda "Kürt Açılımı"nın Görüşüldüğü Oturumu Yönetirken Zorlanmadığını Söyledi. Şahin, "Salı Günü Baya Zorlanmıştım. ..
Türk Profesörden Müthiş İcat!
Türk Profesörden Müthiş İcat!
Türk Profesörden Müthiş Buluş: Sadece 10 Dolar Harcayarak Bakın Neler Yapılabiliyormuş...
Bugün Milat Kabul Edilmeli
'Bugün Milat Kabul Edilmeli'
Başbakan Erdoğan, "Bugünün Türkiye İçin Bir Milat, Bir Yeni Başlangıç Kabul Edilmesi Gerektiğine İnanıyorum" Dedi.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un Bazı İlçelerinde 15, 16 ve 17 Kasım Tarihlerinde Elektrik Kesintisi Yapılacak.
Başbakan Erdoğan : "Neler Yapmadık Şu Vatan İçin"(son) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Demokratik Açılım Sürecini Anlatırken, "Neler Yapmadık Şu Vatan İçin, Kimimiz Öldük, Kimimiz Nutuk Söyled..
Baykal: "Başbakanın Nezaket Dersi Almaya İhtiyacı Var" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Erdoğan'ın Konuşması Sırasında Genel Kurul'u Terk Etmeleriyle İlgili "Başbakanın Nezaket Dersi Almaya İh..
İçişleri Bakanı Atalay: "İnsan Hakları ile İlgili Tasarı Meclis'e Gelebilir" İçişleri Bakanı Beşir Atalay, insan haklarıyla ilgili tasarının bitirilmek üzere olduğunu bildirerek, yakın bir za..
Osman Paksüt "Yanlışlar Yapanlar Hesap Verecekler" Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt, Yargıtay Başkanı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili ve Danıştay Başkanı'nı..
Atalay: İnsan Haklarıyla İlgili Tasarı Bitti Sayılır İçişleri Bakanı Beşir Atalay, İnsan Haklarıyla İlgili Tasarının Bitirilmek Üzere Olduğunu Bildirerek, 'Şu Günlerde Meclise Gelir' Dedi.
Tek Kartla 8, Çift Kartla 16 Monitör: Matrox Octal
Tek Kartla 8, Çift Kartla 16 Monitör: Matrox Octal
Bu Kart Dünyada Bir İlk! Çift Monitör Kullananlar Bu Yeni Ekran Kartına Gıpta ile Bakacak!
AKP'den Bahçeli'ye Yanıt: Kara Propaganda Yapmazsa Yeniden Bir Toplantı Daha Yaparız AKP Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Demokratik Açılımın Ne Oldu..
Meclis'teki Eylemler Pazartesi Günü Başkanlık Divanı Gündeminde Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin, Genel Kurul'daki Eylemleri Yapanların Bir Bayan Milletvekili Tarafından "Eylem Yapma Düşüncesi..
Yarbay Sezenler'in Tahliyesine Karar Verildi 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Poyrazköy'de Ele Geçirilen Mühimmata İlişkin Önceki Gün Tutuklanan Yarbay Mehmet Emre Sezenler'in, Yapılan İti..
Baykal: Başbakanın Nezaket Dersi Almaya İhtiyacı Var CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, TBMM Genel Kurulunu Terk Etmelerini Değerlendirirken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Nezaket Dersi Almay..
Greenpeace Üyelerinden Varilli Nükleer Protestosu
Greenpeace Üyelerinden 'Varilli' Nükleer Protestosu
Greenpeace Üyeleri, "Nükleerle Yaşamaya Hazır Mısın?" Sloganıyla Başlatılan Kampanya Çerçevesinde "Abarjazz Avandgard Müzik Grubu" ile Beyoğlu'nda Eylem Yaptı. Tokmakla Nükleer Atığı Simgeleyen Varillere Vurarak Tempo...
Ağıla Giren Ayı 100 Koyunu Telef Etti, 30'unu Yaraladı Erzurum'un Çat İlçesi Sarıkaşık Köyünde Bir Ağıla Giren Ayı 100 Koyunu Telef Etti, 30'unu Yaraladı.
Hırsızlardan Bıkan Belediye Demir Rögar Kapaklar Yerine Sfore Kapak Kullanmaya Başladı
Hırsızlardan Bıkan Belediye Demir Rögar Kapaklar Yerine Sfore Kapak Kullanmaya Başladı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Adasu), Sürekli Çalınan Demir Rögar Kapaklarını Sfore Döküm Kapaklarla Değiştiriyor.
Eşen Çayı Artık Taşmayacak
Eşen Çayı Artık Taşmayacak
DSİ Genel Müdürü Haydar Koçaklar, Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bulunan Eşen Çayı'nın Bulunduğu Dere Yatağında Bu Yıl İçerisinde Temizleme Çalışması Yapılacağını Açıkladı.
Karabağlar Belediyesi'nde Çalışan Bir Bayan, Domuz Gribi Şüphesiyle Tedavi Altına Alındı Karabağlar Belediyesi'nde Çalışan Bir Bayan, Domuz Gribi Şüphesiyle Hastaneye Kaldırılarak Karantina O..
Polisi Görünce Kaçan Şahısların Aracında, Esrar ve Bıçak Ele Geçirildi Samsun'un Bafra İlçesinde, Emniyet Ekiplerinin Yaptığı Uygulamayı Görerek Kaçan ve Takip Sonucunda Yakalanan Otomobilde,..
Sedaş Vezneleri Cumartesi Günleri de Açık Olacak Sakarya Elektrik Dağıtım Aş (Sedaş) Vezneleri Cumartesi Günleri de Hizmet Verecek.
Uşak'taki Camilerde Tespih, Takunya ve Havlular Domuz Gribine Karşı İmha Edilecek Uşak'ta Domuz Gribi Tedbiri Olarak Camilerdeki Tespih, Takunya ve Havlular İmha Edilecek.
Ağrı Valisi Çetin: Ağaçlandırmayı Özendirici Projeleri Hayata Geçirmeliyiz Ağrı Valisi Mehmet Çetin, İlde Doğal Orman Oranının Sıfır Olmasına Seyirci Kalmayacaklarını Söyledi.
Müşterisi Olduğu Birahaneden İçki Çalan Zanlı Gözaltına Alındı
Müşterisi Olduğu Birahaneden İçki Çalan Zanlı Gözaltına Alındı
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Daha Önce Müşteri Olarak Gittiği Birahaneden İçki Çaldığı İddia Edilen Bir Kişi Gözaltına Alındı. Birahaneden Çaldığı İçkileri İçerken Yakalanan Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi.
Kilosu 5 Liradan Ayakkabı Satan Mağaza Vatandaşların Akınına Uğradı
Kilosu 5 Liradan Ayakkabı Satan Mağaza Vatandaşların Akınına Uğradı
Adana'da Kilosu 5 Liradan Ayakkabı Satan Mağaza Vatandaşların Akınına Uğradı. İlk Gün 10 Ton Ayakkabı Satıldı.
CHP Genel Başkanı Baykal: Elinde Silah Olanla Müzakere Yapılmaz
CHP Genel Başkanı Baykal: Elinde Silah Olanla Müzakere Yapılmaz
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, "Demokratik Açılım" Sürecinde Hükümetin PKK Terör Örgütü ile Dirsek Teması İçine Girdiğini Söyledi. Baykal, Elinde Silah Olanla, Terör Olanla Müzakere...
Bir Liralık Vana İçin Faciaya Yol Açıyordu
Bir Liralık Vana İçin Faciaya Yol Açıyordu
Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi Kazımiye Mahallesi Emir Sokak'ta Akıllara Durgunluk Veren Bir Olay Yaşandı. Eskiden Özel Hastane Olarak Hizmet Veren Fakat Şu Anda Kullanılmayan Binanın Bir Lira Değerindeki Doğalgaz Vanasını...
Şahin: Eylem Olayını Pazartesi Divana Getireceğiz TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Dinleyici Locasında Eylem Yapanları Bir Bayan Milletvekilinin Getirdiği, Eylem Yapma Düşüncesiyle Bilerek Geti..
Erdoäÿan Konuåÿtu, CHP'yle İpler Koptu "Bu Meclis, 89 Yä±l öncesinin Gerisine Dã¼åÿemez"
Küçük Meselelere Takılmamak Gerekir
'Küçük Meselelere Takılmamak Gerekir'
Başbakan Erdoğan, "Demokratik Açılım"dan Muradlarının Sorunların Minimize Olduğu Türkiye Olduğunu Söyledi.
Yanlış Söylemler Gerginlik Yaratıyor
'Yanlış Söylemler Gerginlik Yaratıyor'
DTP Genel Başkanı Türk, Yanlış Fatura ve Söylemlerin, Toplumda Gerginlik Yarattığını ve Umutları Azalttığını İfade Etti.
Erdoğan: Takdirleridir Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Milletvekillerinin Genel Kurulu Terk Etmesini 'Takdirleridir, Bir Şey Söylemeye Gerek Yok' Diye Değerlendirdi.
Albay Çiçek'e Tahliye 'İrticayla Mücadele Eylem Planı' Başlıklı Belgede Islak İmzası Bulunduğu Öne Sürülen ve Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklanan Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek'in, 'Delil Durum..
Ehliyetsiz Motosiklet Sürücüsünün Cebinden Esrar Çıktı Antalya'nın Alanya İlçesinde Şüphe Üzerine Durdurulan 17 Yaşındaki Motosiklet Sürücüsünün Cebinden 15 Gram İçime Hazır Esrar Maddesi Çık..
Can Akın Çağlar: "Regülasyon Diye Diye Akşam Eve Giderken Bile İzin Alacak Duruma Geldik" Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, Aşırı Regülasyon Konusuna Değinerek, "Bugünden İtibaren ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10