5 Haziran 2009 Cuma Günü Haberleri

5 Haziran 2009 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yolcu Yakınlarından Dna Testi İçin Örnek Toplanıyor Rio de Janeiro -Paris Seferini Yaparken Atlas Okyanusu Üzerinde Kaybolan Fransız Havayolları Air France'a Ait Airbus Tipi Yolcu Uçağındakil..
232.1 Milyon Dolarlık Kovboy ABD'nin Tarihinin En Büyük İkramiyesi Olan 232.1 Milyon Doları, 23 Yaşındaki Bir Kovboy Kazandı.
Fransa: 1 - Türkiye: 0 (İlk Yarı) Fransa'nın Lyon Kentinde Fransa ile Türkiye Arasındaki Özel Milli Maçın İlk Yarısını, Evsahibi Ekip 1 -0 Önde Kapadı.
Başbakan Erdoğan: Zahid Akman'ı Savunacak Kişi Ben Değilim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Moldova'daki Temaslarını Tamamlayarak Yurda Döndü. Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'nda Temaslarını Değer..
Rıjkaard: "Gs'de Çalışmak Benim İçin Onur" Galatasaray ile 2 Yıllık Sözleşme İmzalayan Hollandalı Teknik Adam Frank Rijkaard, Galatasaray Gibi Büyük Bir Kulüpte Çalışmanın Kendisi İçin Onur O..
İstanbul'da Altılı 4 Bin 582,19 Lira Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 4 Bin 582,19 Lira İkramiye Verdi.
Meraklılar Pazar Günü Aü Rasathanesi'nde Gökyüzü ile Buluşacak Ankara Üniversitesi Rasathanesi, 2009 Dünya Astronomi Yılı kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor. Rasathane'de yapılacak olan ..
Meraklılar Pazar Günü Aü Rasathanesi'nde Gözyüzü ile Buluşacak Ankara Üniversitesi Rasathanesi, 2009 Dünya Astronomi Yılı kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor. Rasathane'de yapılacak olan ..
Rıjkaard Galatasarayda
Rıjkaard Galatasaray'da
Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard, Galatasaray ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Akyazıda Seçim Heyecanı Yaşanıyor
Akyazı'da Seçim Heyecanı Yaşanıyor
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Belediye Seçimi Önümüzdeki Pazar Günü Yenileniyor. İlçede Yeniden Seçim Heyecanı Yaşanıyor.
Burç Öge İlköğretim Öğrencisi, Tubitak Matematik Olimpiyatlarında Bronz Madalya Kazandı Tubitak Tarafından Türkiye Genelinde Yapılan '14. Ulusal İlköğretim Matematik Olimpiyat Sınavı'nda Adan..
Senegalli İşadamları Düzcede
Senegalli İşadamları Düzce'de
Senegal-türkiye Kardeşlik Derneği Üyeleri, Bir Dizi İncelemelerde Bulunmak Üzere Düzce'ye Geldi. Düzce İşadamları Derneği (Düsiad) Tarafından Karşılanan Senegalli İşadamları, Ticaret ve Sanayi Odasında Yemekte Bir Araya...
AB Büyükelçilik Müsteşarları Atatürk Üniversitesi Rektörü Koçakı Ziyaret Etti
AB Büyükelçilik Müsteşarları Atatürk Üniversitesi Rektörü Koçak'ı Ziyaret Etti
Ankara'daki Avrupa Birliği (AB) Büyükelçilik Müsteşarları, Atatürk Üniversitesi (Aü) Rektör Fahri Koçak'ı Makamında Ziyaret Ederek Aü Yerleşkesini Gezdi.
Alman Bernard Marco'nun Duruşmasında Mütalaa Kararı Çıktı Antalya'da Tatil Yaparken Cinsel Tacizde Bulunduğu İddiasıyla Tutuksuz Yargılanan Alman Bernard Marco W İçin Savcı 3 Yıldan 8 Yıla Ka..
Sağlık Bakanlığı ile Saü Arasında Eğitim ve Uygulama Amaçlı İşbirliği Protokolü İmzalandı
Sağlık Bakanlığı ile Saü Arasında Eğitim ve Uygulama Amaçlı İşbirliği Protokolü İmzalandı
Sağlık Bakanlığı ile Sakarya Üniversitesi (Saü) Arasında Eğitim ve Uygulama Amaçlı İşbirliği Protokolü İmzalandı.
Kayseri'de Askeri Araç Devrildi 1 Asker Şehit Oldu Kayseri'de, askeri kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada, bir astsubay şehit oldu, bir uzman çavuşun da yaralandığı bildirildi
..
Rıjkaard İstanbul'da Galatasaray'ın Yeni Sezon İçin Anlaşmaya Vardığı Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard, İstanbul'a Geldi.
Çoruma Önce Dolu Sonra Sağanak Yağmur Yağdı
Çorum'a Önce Dolu Sonra Sağanak Yağmur Yağdı
Çorum'da Akşam Saatlerinde Şiddetli Gök Gürültüsünün Ardından Dolu Yağdı. Dolunun Yerini Sağanak Yağışa Bırakması Nedeniyle Bazı Bölgelerde Küçük Çaplı Sel Olayları Yaşandı.
İstanbullu Kumanın Eşi: Gülteni Çok Seviyorum Bir An Önce Beni Arasın
İstanbullu Kumanın Eşi: Gülten'i Çok Seviyorum Bir An Önce Beni Arasın
İstanbul'da 7 Yıl Önce Bir Bilgisayar Firmasında Çalışırken Evli ve Çocuklu Cemil İstekli ile Tanışıp Şanlıurfa'nın Siverek İlçesine Bağlı Karacadağ Köyüne Kuma Giden Gülten İstekli, Evini ve Eşini Terk Ederek Kayıplara...
CHP Grup Başkan Vekili Kılıçdaroğlu: Zahit Akman Derhal Görevini Bırakmalı
CHP Grup Başkan Vekili Kılıçdaroğlu: Zahit Akman Derhal Görevini Bırakmalı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Feneri Soruşturması Çerçevesinde, Dosyada Adı Geçen RTÜK Başkanı Zahit Akman'ın Görevini Derhal Bırakması Gerektiğini Söyledi.
İncirlik Çalışanları Eylem Yaptı
İncirlik Çalışanları Eylem Yaptı
Türk Harb- İş Sendikası Genel Başkanı Ahmet Kalfa, Yabancı Askeri İşyerlerinde Çalışan Bin 500 Civarında İşçiyi Kapsayan Toplu İş Sözleşmesinin İşverenler Tarafından Ortadan Kaldırılmak İstendiğini Söyledi.
Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yalçın: Şehrin Büyümesi İçin Yeni Bir Hizmet Binası Yapacağız
Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yalçın: Şehrin Büyümesi İçin Yeni Bir Hizmet Binası Yapacağız
Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Yalçın, Şehrin Büyümesini, Açılımını Sağlamak, Tüm Birimleri İçinde Barındıracak ve Kurumsal Kimlik Kazandıracak Yeni Bir Hizmet Binası Çalışması İçinde Olduklarını...
Prof. Dr. Alper Akınoğlu: TMO Çiftçilerin Yüzünü Güldürecek Bir Fiyat Açıklamalı
Prof. Dr. Alper Akınoğlu: TMO Çiftçilerin Yüzünü Güldürecek Bir Fiyat Açıklamalı
Çukurova Üniversitesi (Çü) Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Toprak Mahsülleri Ofisi'nin Çiftçilerin Yüzünü Güldürecek Bir Fiyat Açıklaması Gerektiğini Söyledi.
Yeni Teşvik Yasasında Yer Alan Kurumlar Vergisi İndirimlerinin Uygulama Süresini "Yatırım Katkı Oranı" Belirleyecek Yeni Teşvik Sisteminde Yüzde 10 ile Yüzde 2 Arasında Değişen Kurumlar Vergi..
Askeri Araç Devrildi: 1 Şehit Kayseri'de, Askeri Kamyonun Devrilmesi Sonucu Bir Astsubay Şehit Oldu, Bir Uzman Çavuş Yaralandı.
NATO Genel Sekreterinden "Veda Ziyareti" NATO Genel Sekreteri Scheffer, Üye Ülkelere Sürdürdüğü Veda Ziyaretleri Kapsamında Pazartesi Günü Türkiye'ye Gelecek.
Diplomalarını Denizden Aldılar
Diplomalarını Denizden Aldılar
Zonguldak'ın Ereğli İlçesindeki Hatice Erdem Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nden Mezun Olan Öğrenciler, Diplomalarını Denizden Aldı.
Erdoğan: "Akman Kendini En Güzel Şekilde Savunur" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın Mal Varlığına İhtiyati Tedbir Konulmasını ve Akman'ın Üzerindeki Spekülasyonlar Ko..
Suyun Debisi Azalınca Oksijensiz Kalan Balıklar Telef Oldu
Suyun Debisi Azalınca Oksijensiz Kalan Balıklar Telef Oldu
Van'ın Muradiye İlçesinde Bendimahi Çayı'nı Besleyen Suyun Tarım Alanında Kullanılmasıyla Çayın Debisi Düştü. Burada Oksijensiz Kalan Balıklar da Telef Oldu.
Erdoğan: Sayın Akman'ı Ben Savunamam, RTÜK Başkanı Kendisini En İyi Şekilde Savunacaktır Başbakan Erdoğan, RTÜK Başkanı Zahit Akman'ın mal varlığına tedbir konulmasıyla ilgili olarak," Sayın ..
Erzurum'da Sbs'ye 34 Bin 150 Öğrenci Girecek Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) ve Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) Bu Yıl Erzurum'dan 34 Bin 450 Öğrencinin Başvuracağı Belirtildi.
Yazıcı Barajı Su Arıtma Projesinin Protokolü İmzalandı
Yazıcı Barajı Su Arıtma Projesinin Protokolü İmzalandı
Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, İlin 50 Yıllık Su İhtiyacını Karşılayacak Yazıcı Barajı Su Arıtma Projesinin Protokolünün İmzalandığını Söyledi.
Kat Mülkiyetine Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'nda Kat İrtifakından Kat Mülkiyetine Geçişin, Başvuru Üzerine İdarece Kendiliğinden Yapılmasını Öngören Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığına Sunul..
Ünyede Hafızlığını Tamamlayan 16 Kişiye Belgeleri Verildi
Ünye'de Hafızlığını Tamamlayan 16 Kişiye Belgeleri Verildi
Ordu'nun Ünye İlçesinde Hafızlığını Tamamlayan 16 Kişiye Belgeleri Verildi.
Hakkari'de Yaralanan Er Şehit Oldu Hakkari'nin Çukurca İlçesi Kırsalında Geçen Hafta PKK'lı Teröristlerin Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Yaralanan 8 Askerden Biri Olan ve Gülhane Askeri Tı..
Vali ve Milletvekilleri, Van Gölü Kıyısında Öğrencilerle Birlikte Çöp Topladı
Vali ve Milletvekilleri, Van Gölü Kıyısında Öğrencilerle Birlikte Çöp Topladı
Van Valiliği'nin Başlattığı Poşet Kullanımının Azaltılması Projesi'nin Tanıtımı Van Gölü Kıyısında Yapıldı. Projenin Tanıtımından Sonra Vali Özdemir Çakacak ve AK Parti Milletvekilleri Gülşen Orhan ve Kayhan Türkmenoğlu...
Özel Aziziyeli Öğrencilere Kaymakamdan Ödül Türkiye Genelinde Özel Okullar Arasında Düzenlenen İlköğretim Matematik Olimpiyatları'nda Başarı Gösteren Öğrenciler, Erzurum'un Palandöken Kaymaka..
Carrefoursa Çalışanları Tatvanda Fidan Dikti
Carrefoursa Çalışanları Tatvan'da Fidan Dikti
Bitlis'in Tatvan İlçesindeki Carrefoursa Mağazası Çalışanları Dünya Çevre Günü Dolayısıyla Fidan Dikti.
Adana Demirspor, 3 Futbolcu Transfer Etti Transfer Çalışmalarına Devam Eden Adana Demirspor, Almanya'dan 2 Gurbetçi, 1 Yerli Oyuncuyla Anlaşma Sağladı.
Mehmet Topuz, Fenerbahçe'de... Fenerbahçe Kulübü, Kayserispor'dan Mehmet Topuz'un Bonservisini Aldığını Açıkladı.
Tabloların Satışından Elde Edilecek Gelir Fakir Öğrencilere Verilecek
Tabloların Satışından Elde Edilecek Gelir Fakir Öğrencilere Verilecek
Elazığ Goncalar Solmasın Derneği ve Fırat Üniversitesi Resim-iş Bölümü Öğrencileri Resim Sergisi Açtı.
Mefruşat Kursu Öğrencileri Yıl Sonu Sergisi Açtı
Mefruşat Kursu Öğrencileri Yıl Sonu Sergisi Açtı
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mahalle Evlerinde Mefruşat Kursunu Tamamlayan Kursiyerlerin Dönem Sonu Sergilerinin Açılışını Yaptı.
Uzungöldeki Tartışmalı Duvarlar Tıraşlanıyor
Uzungöl'deki Tartışmalı Duvarlar Tıraşlanıyor
Trabzon'un Çaykara İlçesine Bağlı Uzungöl Beldesindeki Gölün Çevresinde Yapılan Duvarlar Kaldırılmaya Başlandı.
Kat Mülkiyeti Tasarısı Meclis'e Sunuldu Kat İrtifakından Kat Mülkiyetine Geçişi Öngören Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığı'na Sunuldu. Tasarı Kat Mülkiyeti Kanunu'nda Yer Alan Bin Tl'lik İdari Pa..
Yeni Teşvik Paketindeki Yatırım Katkı Oranlarını Uygulayabilmek İçin Hükümet Yeni Bir Düzenleme Yapacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Açıkladığı Yeni Teşvik Paketinde Yer Alan Bölgesel Yat..
Titreyengöl Yeniden Titreyince Turistler Gölde Balık Tutmaya Başladı
Titreyengöl Yeniden Titreyince Turistler Gölde Balık Tutmaya Başladı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Ünlü Titreyengöl'e 14 Yıl Aradan Sonra Deniz Suyu Kavuşunca Göl Yeniden Titremeye Başladı. 14 Yıl Önce Tatlı ve Deniz Suyu Karışımının Sirkülasyonu Kesilen Titreyengöl'ün Yeniden Titremesi...
Kula, Türkiyenin İlk Jeoparkı Olacak
Kula, Türkiye'nin İlk Jeoparkı Olacak
Türkiye'nin İlk Jeoparkı, Manisa'nın Kul İlçesinde Kurulacak. Avrupa Birliği (AB) Genel Sekreterliği Koordinasyonunda Kula Belediyesi Tarafından Yürütülen Yanık Ülke (Katakekaumene) Projesi İçin AB Sivil Toplum...
Parka, Küçük Tuvaletini Yapan Şahsa 69 Tl Para Cezası Verildi
Parka, Küçük Tuvaletini Yapan Şahsa 69 Tl Para Cezası Verildi
Antalya'nın Alanya İlçesinde Halka Açık Olan Bir Parka Küçük Tuvaletini Yapan Bir Kişiye Para Cezası Verildi.
Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 15 Bin Veliye Sbs İçin Mektup Gönderdi Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülkadir Yıldız, Pazar Günü Yapılacak Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Öncesi 15 Bin Öğ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10