29 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

29 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükseldi New York Borsasında Dow Jones ve Nasdaq Endeksleri Yükseldi.
Üniversitede Yangın
Üniversitede Yangın
Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin Çatısında, Yıldırım Düşmesiyle Yangın Çıktı.
Karakol Bahçesinde İnanılmaz Olay: 2 Ölü
Karakol Bahçesinde İnanılmaz Olay: 2 Ölü
Osmaniye'de Tartıştıkları Kişilerden Şikayetçi Olmak Üzere Karakola Giden 2 Kişi, Karakol Bahçesinde Beklerken Hasımları Tarafından Pompalı Tüfekle Vuruldu. İki Kişi Olay Yerinde Hayatını Kaybetti.
Türkiye'den AB'ye: Katılım Teknik Süreç, Müzakerelerde Siyasi Mülahazalardan Uzak Durulmalı Dışişleri Bakanlığı, Brüksel'de Toplanacak Türkiye-ab Katılım Konferansı'nda AB'ye Katılımın Teknik..
Daum, Resmen Fenerbahçede
Daum, Resmen Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, 2009 -2010 Sezonunda Sarı -Lacivertli Takımı Çalıştıracak Teknik Direktör Christoph Daum'u Resmen Açıkladı.
Obama: Honduras'taki Darbe Yasal Değil ABD Başkanı Barack Obama, ABD Yönetiminin, Honduras'ta Hafta Sonunda Yapılan Darbenin Yasal Olduğunu Düşünmediğini Söyledi.
Yıldırım: RTÜK ve Btk Birleştirilmesi Orta Vadede Kaçınılmaz Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (Btk) Kuruluşla..
Fenerbahçede Gizli Hazırlık
Fenerbahçe'de Gizli Hazırlık
Turkcell Süper Lig'in İddialı Takımlarından Fenerbahçe, Sezonun İlk Çalışmasını Basından Gizli Yaptı.
Başkentte Şampiyonluk Balosu
Başkentte Şampiyonluk Balosu
Turkcell Süper Lig'de Sezonu Şampiyon Olarak Tamamlayan Beşiktaş, Ankara'da Şampiyonluk Balosu Düzenledi.
Aragones Gitti, Daum Antrenmana Çıktı
Aragones Gitti, Daum Antrenmana Çıktı
Fenerbahçe Luis Aragones Sorununu Çözdü. Sar - Lacivertli Kulüp, İspanyol Teknik Adamın Sözleşmesini Feshetti.
Galatasaray, Durmuyor Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Yeni Sezon Hazırlık Çalışmalarını Bu Akşam Basına ve Taraftara Kapalı Olarak Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
Beşiktaş, Kondisyon Çalıştı Yeni Sezon Hazırlıklarına Bugün Başlayan Beşiktaş, Günün İkinci İdmanıyla Çalışmalarını Sürdürdü.
Spor Toto'da 109 Bin 855 Tl Haftaya Devretti Spor Toto'da 45. Hafta Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu. 15 Bilen Olmadığından 109 Bin 855 Tl 46 Kr Haftaya Devretti.
Sigara Kaçakçılığı Terörü Besliyor Dünyada Sigara ve Tütün Kaçakçılığının, "Terörizmi Besleyen Büyük Kaynaklardan Biri" Haline Geldiği Bildirildi.
Türkiye, Madalya Sıralamasında İkinci
Türkiye, Madalya Sıralamasında İkinci
16. Akdeniz Oyunları'nda 4. Gün Sona Ererken, Madalya Sıralamasında Türkiye, 2. Sıraya Yükseldi.
Kaddafiye Hakaret Cezası
Kaddafiye Hakaret Cezası
Fas'ta Libya Lideri Muammer Kaddafi'ye Hakaret Ettikleri Gerekçesiyle Üç Gazeteye Para Cezası Verildi.
10 Bilen 2 Kişi 91 Bin 77'er Tl Kazandı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen On Numara Oyununun Bu Haftaki Çekilişinde, 10 Bilen 2 Kişi 91 Bin 77 Tl 75'er Kr Kazandı.
Ankaraspor, Hazırlıklarını Sürdürdü Ankaraspor, Yeni Sezon Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Çalışmalarla Sürdürdü.
Aragonesin Sözleşmesi Feshedildi
Aragones'in Sözleşmesi Feshedildi
Fenerbahçe'de Geçen Yıl Beklentilere Cevap Veremeyen ve Gözden Çıkarılan Aragones ile Sonunda Anlaşmaya Varıldı ve Sözleşmesi Feshedildi.
Kırkpınar Pehlivanları Güreş Tutacak Bu Sene 648. Düzenlenecek Olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Haftası Etkinlikleri Başladı.
Günay: Ruhban Okulu ile İlgili Oluşmuş Bir Karar Yok Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'Türkiye Mevsimi'nin Açılışı Dolayısıyla Düzenlenecek Basın Toplantısı İçin Paris'e Gitti.
215 Hizmet Alanında Noter Onayı Kaldırılacak 'Bürokrasinin Azaltılması ve İşlemlerin Basitleştirilmesi' Başlığı Altında 170 Yönetmelikte Değişiklik Yapılarak Yayıma Hazır Hale Getirilen Çalış..
Ulaştırma Bakan Yıldırım: İlk Yerli Uydu 2015'de Hazır Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türksat 4a Uydusunun Bu Yıl İçinde İhale Edileceğini İlk Yerli Uyduyu da 2015'e Kadar Dizayn Edip Yapm..
Yıldırım Düşen Kamyonlarda Yangın Çıktı
Yıldırım Düşen Kamyonlarda Yangın Çıktı
Gebze'de Park Halindeki 2 Kamyon, Yıldırım Düşmesi Sonucu Yandı. Kamyonlardan Birinin İçerisinde Uyuyan Şoför Son Anda Kendini Dışarı Atarak Kurtuldu.
İlker Başbuğ, MİT Müsteşarı Taner ile Görüşüyor Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Genelkurmay Karargahı'nda MİT Müsteşarı Emre Taner ile Görüşüyor.
Beşiktaş Çift Antrenman Yaptı Beşiktaş, 2009 -10 Futbol Sezonu İçin Hazırlıklarına, Bugün Çift Antrenman Yaparak Başladı.
Milli Piyango Çekildi Milli Piyango'nun Bugün Yapılan Çekilişinde 1,5 Milyon Liralık Büyük İkramiye, '375125' Numaralı Bilete İsabet Etti.
Bakan Ertuğrul Günay: Türkiye'de Dünyanın En Çarpık Yapılaşması Var Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Her Seçim Döneminde Küçük Oy Gruplarına Büyük Tavizler Vererek Türkiye'nin Tarih ve..
Vergilendirme Faslı Yarın Açılıyor Türkiye -AB Katılım Konferansının Bakanlar Düzeyindeki 7. Toplantısının Yarın Brüksel'de Yapılacağı ve Toplantıda Türkiye'yi Devlet Bakanı ve Başmüzakereci ..
Çocuklarının Vesayeti Jackson'ın Annesinde Michael Jackson'ın Annesi Katherine'nin Oğlunun Mülkünün Kontrolünün de Kendisine Verilmesi İçin Ayrı Bir Dava Açtığı Bildirildi.
Ahmedinejad'ın Zaferi Kesinleştirildi İran Anayasayı Koruyucular Konseyi, 12 Haziranda Yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimine İtiraz ve Şikayetleri Değerlendirerek, "Seçimin Sağlıklı Bir Ortamda Y..
BM,zelaya'yı, New York'a Davet Etti BM'nin, Darbeyle Görevinden Alınan ve Sürgüne Gönderilen Honduras Devlet Başkanı Manuel Zelaya'yı, Genel Kurul'da Konuşma Yapmak Üzere New York'a Davet Ett..
Bakan Bağış Brüksel'de Türkiye-AB Katılım Konferansının Bakanlar düzeyindeki yedinci toplantısı, yarın Brüksel'de toplanıyor.
Türk -İş Genel Başkanı Kumlu: İnanıyoruz Ki Çarşamba Günü Bu Sözleşmeleri Bitiririz Türk -İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmelerinde Müzakerelerin Bittiğini ve Her Ş..
Pabuçcuoğlu Toprağa Verildi
Pabuçcuoğlu Toprağa Verildi
19. Dönem DYP Milletvekili Melih Pabuçcuoğlu(80), Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde Kılınan Cenaze Namazından Sonra Toprağpa Verildi.
İran'da Konsey, Ahmedinejad'ın Zaferini Onayladı İran'daki Anayasa Koruyucu Konseyi, 12 Haziran'da Yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Mahmud Ahmedinejad'ın Kazandığını Açıkladı.
İtfaiye Daire Başkanı Kurutuz: Amerika Büyükelçiliği'ndeki Yangın Fueloilden Çıktı (2) Amerika'nın Ankara Büyükelçiliği'nde Kalorifer Dairesinde Çıkan Yangın Kısa Süreli Paniğe Neden Oldu. İt..
İstanbuldan Ayrılan Cerrah Basın Mensuplarıyla Vedalaştı
İstanbul'dan Ayrılan Cerrah Basın Mensuplarıyla Vedalaştı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Görevinden Terfi Ederek, Osmaniye Valiliği'ne Atanan Celalettin Cerrah'ı Yeni İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tören Mangasıyla Uğurladı. Cerrah Giderken, Basın Mensuplarıyla da...
Halterde Altın Madalya
Halterde Altın Madalya
16. Akdeniz Oyunları'nda, Halter Koparmada İzzet İnce, Altın Madalya Kazandı.
Fenerbahçe İlk Antrenmanına Çıktı Fenerbahçe Futbol Takımı, 2009 -2010 Futbol Sezonunun İlk Antrenmanına Çıktı.
Kumlu: Her Şey Zamlara Kilitlendi Türk -İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmelerinde Müzakerelerin Bittiğini ve Her Şeyin Hükümet Tarafından Verilecek Ücret Zamlarına ..
Endonezyalı Hacılar İstanbul'dan Kutsal Topraklara Gitmek İstiyor Endonezya Türkiye İş Forumu'ndaki Görüşmelerde İlginç Bir Detay Ortaya Çıktı. 250 Milyon Nüfuslu Endonezya'da Her Yıl Hacca G..
Gül: Kararımı Siyasi Görüş Çerçevesinde Vermem Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Askerlerin Sivil Mahkemelerde Yargılanmasını İçeren Yasal Düzenlemeye İlişkin, "Ben Kararımı Herhangi Bir Siyasi Gör..
Jackson'ın Annesinden Vesayet Davası Michael Jackson'ın Annesi Katherine, Oğlunun 3 Çocuğunun Vesayetini Almak İçin Dava Açtı.
Irak'taki ABD Askerleri Kentlerden Çekiliyor Irak'taki Yerleşim Yerlerinden Çekilme İşlemini Yarın Tamamlayacak Olan Amerikan Güçlerinden Güvenlik Görevini Devralacak Olan Irak Hükümeti, Irak..
 Popescuya Ajan Suçlaması
Popescu'ya 'Ajan' Suçlaması
Romanya'da Bir Gazete Galatasaray'ın Eski Futbolcusu Gheorghe Popescu'nun Komünist Dönemde İstihbarat Elemanı Olarak Çalıştığını İleri Sürdü.
32 Yıl Boyunca Ehliyetsiz Araç Kullandı 55 Yaşındaki Bir Avusturyalının Yaklaşık 32 Yıl Boyunca Babasına Ait Ehliyetle Araba Kullandığı Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül: Anayasa'ya Aykırılık Görürsek, Meclis'e Geri Göndeririz (2) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Askere Sivil Yargının Yolunu Açan Değişiklik ile İlgili, "Anayasa'ya Aykırılık Görür..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10