22 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

22 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malezya'da Bir Adam Tek Parmağı ile 4 Hindistan Cevizini Deldi Malezya'da 55 Yaşındaki Kung Fu Hocası, Sadece Bir Parmağıyla 4 Hindistan Cevizini Kırmadan Delmeyi Başardı.
RTÜK'ten "Türk Dilinin Özellikleri ve Gücü" Konferansı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Ankara Bilkent'teki merkezinde 24 Haziran 2009 Çarşamba günü saat 15.00'da "Türk Dilinin Özellik..
Nusaybinde 100 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı
Nusaybin'de 100 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı
Mardin'in Nusaybin İlçesinde Faaliyet Gösteren Nusaybin Selman-i Pak Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Çevre Derneği (Nus-pak-der), Yardıma Muhtaç 100 Aileye Gıda Yardımında Bulundu.
Konyada Emekliler, Trafik Güvenliği İçin Bisiklet Turu Düzenledi
Konya'da Emekliler, Trafik Güvenliği İçin Bisiklet Turu Düzenledi
Konya Büyükşehir Belediyesi Emekliler Lokali Üyeleri, Kendi Aralarında Düzenledikleri Bisiklet Turunda Bir Araya Gelerek, Hem Spor Yapmanın Zevkini Yaşadılar Hem de Trafik Güvenliğine Dikkat Çektiler.
Devleti 50 Milyon Tl Zarara Uğratmaktan 25 Kişiye Tutuklama Diyarbakır'da Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) İşlemlerinde Yolsuzluk Yapanlara Yönelik Düzenlenen Operasyonda Gözaltına Alınan 136 Kiş..
Savcı Murat Gök Hastaneye Kaldırıldı Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Murat Gök, Böbrek Ağrısı Şikayetiyle Ege Üniversitesi (Eü) Tıp Fakültesi Hastanesine Kaldırıldı.
Etimesgut İstasyon Caddesi Trafiğe Kapanıyor Etimesgut İstasyon Caddesi'nin Yapılacak Köprülü Kavşak Çalışması Nedeniyle İki Yönlü Olarak Trafiğe Kapatılacağı, Ulaşımın Alternatif Yollardan S..
Türkiye Amatör Şampiyonasında Kupa 'Sayın'ın
Türkiye Amatör Şampiyonası'nda Kupa "Sayın"ın
Türkiye Golf Federasyonu Tarafından Klassis Golf & Country Club'da Gerçekleştirilen "Türkiye Amatör Şampiyonası", Camianın En İyilerini Bir Araya Getirdi. 100'e Yakın Golfçünün Mücadele Ettiği İki Günlük Turnuva Sonunda...
Kazaklar Dilek Tutmak İçin  Adem ve Havva Kayalarına Akın Ediyor (Özel)
Kazaklar Dilek Tutmak İçin Adem ve Havva Kayalarına Akın Ediyor (Özel)
Kazakistan'ın Güneyindeki Türkistan Kentinde Bulunan ' Hz Adem ve Hz Havva ' Kayaları Ziyaretçi Akınına Uğruyor. Dua Etmek ve Dilek Tutmak İsteyen Binlerce Yaşlı ve Genç Kazak Vatandaşı, Bu İki Kayanın Bulunduğu...
Afganistan Eğitim Bakanı, Türk Okulu Öğrencilerini Tebrik Etti Afganistan Eğitim Bakanı Gulam Faruk Vardak, 7. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'ndan Madalyalarla Dönen Afgan Türk Liseleri Öğ..
Kerkük'te Yaralanan 23 Kişi Türkiye'ye Getiriliyor Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kerkük'te Meydana Gelen Patlamada Ağır Yaralanan 23 Irak Vatandaşının Askeri Uçakla Türkiye'ye Getirilerek..
NATO Komutanı İzmir Büyükşehiri Ziyaret Etti
NATO Komutanı İzmir Büyükşehir'i Ziyaret Etti
NATO Daimi Mayın Karşı Tedbirleri Görev Grubu 2. Komutanı Albay Patrizio Rapalino, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan'ı Makamında Ziyaret Etti.
İskoç Turiste Hırsız Şoku
İskoç Turiste Hırsız Şoku
Mersin Tren Garında Bilet Almak İçin Gişeye Yaklaşan İskoçyalı Turistin; Diz Üstü Bilgisayar, Fotoğraf Makinası ve Pasaportunun Yeraldığı Çantasının Bulunduğu Bisikleti Çalındı. Neye Uğradığını Şaşıran Turist Terden...
Osmaniye Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Pehlivanoğlu : Vatandaşlar Yerleşim Belgelerini Muhtarlıktan Alabilir
Osmaniye Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Pehlivanoğlu : Vatandaşlar Yerleşim Belgelerini Muhtarlıktan Alabilir
Osmaniye Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Sakip Pehlivanoğlu, Yerleşim Belgelerinin Muhtarlıklardan Alındığını Belirterek, Vatandaşların Bu Belge İçin Nüfus Müdürlüklerine Gelmelerinin Vakit Kaybına Neden Olduğunu Söyledi.
Amasya'da Tarlada Çalışan İşçilerin Üzerine Yıldırım Düştü Amasya'nın Suluova İlçesinde Soğan Tarlasında Çalışan İşçilerin Üzerine Yıldırım Düşmesi Sonucu 4 Kadın İşçi Yaralandı. Edinilen Bil..
Transit Sınır Kapısının Yapım İşlerinin Gecikmesinden Tedirgin Olan Esnaf İmza Kampanyası Başlattı Mardin'in Nusaybin İlçesinde Yapılması Planlanan Transit Sınır Kapısının Yapım İşlerinin Gec..
Köylüler Ekoderin Bahar Şenliğinde Bir Araya Geldi
Köylüler Ekoder'in Bahar Şenliğinde Bir Araya Geldi
Ereğli Köyler Arası Yardımlaşma Derneği (Ekoder) Tarafından 4. Bahar Şenliği Düzenlendi. Etkinlikte En Çok Yoğurt ve Eşek Yarışması İlgi Gördü. Şenlikte Satılan Tüm Malzemelerden Elde Edilen Gelirin İhtiyaç Sahibi...
Kınıklıoğlu, Harvard Üniversitesi "Üst Düzey Yönetici" Programına Seçildi AKP'nin Dış İlişkileri'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Suat Kınıklıoğlu, Harvard Üniversitesi'nde "Güneydoğu -Doğu ve ..
ÖSS'yi Kazanamayanlara İki Müjde Sınav Kabusundan Geçemeyen ve Bu Yüzden Üniversiteli Olamayan Gençler Artık Üzülmesin.
Aşk Fırında Ekmek Pişirmeye Benziyor! Son Aylarda Beni Baştan Çıkaran Bir Koku Var.
THYnin Yeni Rotası Toronto
THY'nin Yeni Rotası Toronto
Uçus Ağına Her Geçen Gün Yeni Noktalar Ekleyen Türk Hava Yolları (THY), 11 Temmuz 2009 Cumartesi Gününden İtibaren Kanada'nın Başkenti Toronto'ya da Sefer Düzenleyecek.
Hileli Promosyona Dikkat
Hileli Promosyona Dikkat
Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (Çetkoder) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, Tüketicileri Marketlerdeki Hileli Promosyonlara Karşı Uyardı.
Genç Popçu Tan Ölümden Döndü Türk Pop Müziği'nin Son Dönemde Öne Çıkan İsimlerinden Tan, Dün Sabah Eskişehir Yolu Üzerinde Geçirdiği Trafik Kazasında Ölümden Döndü. Şoförü Melih Yılmaz'ın (25..
Ölümden Döndüler
Ölümden Döndüler
14 Haziran'da Diyarbakır Havaalanı'na İnişte Pas Geçen Tailwind Havayolları'na Ait Boeing 737 - 400 Tipi Uçağın Kumandalarının Sıkıştığı Belirlendi.
Kızılay'dan Kerkük'e İnsani Yardım Türk Kızılay'ı Kerkük'te Meydana Gelen Patlama Nedeniyle Bölgeye 12 Tonluk Yardım Gönderdi.
Başbuğun Terörle Mücadele Açıklaması
Başbuğ'un Terörle Mücadele Açıklaması
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Günümüzün Kaotik Uluslararası Ortamındaki Risk ve Tehditlerin Sadece Askeri Güçle Ele Alınamayacağını Bildiklerini Kaydetti.
Wsj: 'Kürt Sorununda ABD Arabulucu Olsun'
Wsj: "Kürt Sorununda ABD Arabulucu Olsun"
Wall Street Journal'da Yayınlanan Bir Makalede Kürt Sorununun Çözümü İçin ABD'nin Arabuluculuk Yapması Gerektiği Savunuldu. Çözüm için Tarafların Hazır Oldukları Yönünde İşaretlere Dikkat Çekildi.
Dp Ankara İl Örgütü Yeni Bina Arıyor Dp'de Hüsamettin Cindoruk'un Genel Başkan Seçilmesiyle Hareketlilik Arttı. Dp Ankara İl Örgütü, Kızılay'daki Bir İşhanının 5'inci Katındaki Dairenin İhtiy..
Trabzonspor, Bu Kez Anlaştı
Trabzonspor, Bu Kez Anlaştı
Trabzonspor'un, Belçikalı Teknik Adam Hugo Broos ile Prensipte Anlaştığı Bildirildi.
Diyanet: Aile İçi Şiddet Unutulmaz Yaralar Açar Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Aylık Dergisi'nde Yer Alan "Evlilikte Aile İçi Sağlıklı İletişim" Makalesinde, Eşlerin Birbirlerine Duydukları Se..
Türkiye Kulüplerarası Atıcılık Şampiyonasının İlk Ayağında Birbey Alpay, Birinci Oldu
Türkiye Kulüplerarası Atıcılık Şampiyonası'nın İlk Ayağında Birbey Alpay, Birinci Oldu
Türkiye Kulüplerarası Atıcılık Şampiyonası'nın İlk Ayağı Bursa Mustafakemalpaşa İlçesinde Yapılırken, Ünlü Sanatçı Selahattin Alpay'ın Oğlu Birbey Alpay, Şampiyonanın İlk Ayağında Birinci Oldu.
Nazımın Mezarında Dua Etti
Nazım'ın Mezarında Dua Etti
Sergey Mironov'un Davetlisi Olarak Moskova'da Bulunan Köksal Toptan, Nazım Hikmet'in Mezarı Başında Dua Etti ve Karanfil Bıraktı.
İzmire Göçle Gelen Kadınlar, Haklarını Öğrenerek Sertifika Aldı
İzmir'e Göçle Gelen Kadınlar, Haklarını Öğrenerek Sertifika Aldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yürüttüğü Kardeş Aile Projesi Kapsamında, Projede Yer Alan Kadınlara 4 Ay Süreyle 'Kadının İnsan Hakları' Konulu Eğitim Verildi.
Brezilya Tarihi Bir Fırsatı Kaçırdı Güney Afrika'da Düzenlenen 2009 Konfederasyon Kupası'nda Brezilya, İtalya'yı 3-0'lık Skorla Mağlup Ederken, Gecenin Bir Diğer Maçında İse Amerika Birleşik ..
Sağlıkçılar Danıştay'a Başvurdu Türk Sağlık -Sen, Yeni Döner Sermaye Yönetmeliğinde ve Yönetmelik Hakkında Yayınlanan Bakanlık Genelgesinde Tabip Dışı Personele Ödenen Mesai Dışı Çalışma Puan..
Bozkurt: Belge Gerçekse İlerleme Raporuna Girer
Bozkurt: Belge Gerçekse İlerleme Raporuna Girer
Avrupa Parlamentosu Milletvekili Emine Bozkurt, "İrtica Eylem Planı"nı İçerdiği İddia Edilen Belgenin Gerçek Çıkması Durumunda, Olayın AB Türkiye İlerleme Raporu'na Gireceğine İşaret Etti.
THY, Toronto'ya da Uçacak Uçus Ağına Her Geçen Gün Yeni Noktalar Ekleyen Türk Hava Yolları (THY), 11 Temmuz 2009 Cumartesi Gününden İtibaren Kanada'nın Başkenti Toronto'ya da Sefer Düzenleyec..
Fenerbahçe'de Özer Hurmacı İmzayı Attı (1) Fenerbahçe, Ankaraspor'dan Transfer Ettiği Özer Hurmacı ile 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı. Sakatlığı Bulunan Futbolcu Sezon Öncesi Ameliyat Olacak ve Ç..
AP Üyesi Bozkurt: "Önümüzdeki 5 Yılda Türkiye'nin Üyeliğiyle İlgili Bir Karar Beklenmiyor" Türkiye, 2013 Yılına Kadar Avrupa Birliği'ne (AB) Üye Olma Hedefinin Gerçekçi Olmadığını Kabul Etmey..
Mustafa Kemal Üniversitesinde Meslek Yüksek Okulu Sayısı 15 Oldu
Mustafa Kemal Üniversitesi'nde Meslek Yüksek Okulu Sayısı 15 Oldu
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Rektörü Prof. Dr. Şerafettin Canda, 2 Meslek Yüksek Okulunun Daha Açılması ile İlgili YÖK'e Yaptıkları Başvurunun Kabul Edildiğini Belirterek, Erzin Meslek Yüksekokulu ile Turizm ve...
Bitlis'te Trafik Kazası: 2 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı Bitlis'in Güroymak İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi de Ağır Yaralandı.
Kırşehir Belediyesinde İhale Yolsuzluğu
Kırşehir Belediyesi'nde İhale Yolsuzluğu
Kırşehir Emniyeti, Kırşehir Belediyesi Temizlik İşi İhalesinde, Sahte Belge Hazırlanarak İhale Yolsuzluğu Yapıldığı Gerekçesiyle Bir Operasyon Düzenledi.
THY Temmuz'da Toronto'ya Uçacak Türk Hava Yolları (THY) Uzun Süredir Beklenen Kanada'nın Başkenti Toronto Seferlerine Nihayet 11 Temmuz'da Başlıyor. Daha Önce Planlanan Uçuşlar 'Çifte Vergi Ö..
Kastamonu İşadamları Güneydoğuya Gezi Düzenledi
Kastamonu İşadamları Güneydoğu'ya Gezi Düzenledi
Kastamonu İşadamları Derneği (Kiad) 15 Kişilik Bir Ekiple Güneydoğuya Turistik Gezi Düzenledi. Kastamonu'nun Önde Gelen İşadamlarının Katıldığı Güneydoğu Gezisi 2 Gün Sürdü.
Türkiye Her Yıl 800 Bin Ton Hububatı Tarlada Bırakıyor
Türkiye Her Yıl 800 Bin Ton Hububatı Tarlada Bırakıyor
Tahıl Ambarı Konya ve Çukurova'da Hasat Mevsimi Başladı. Teknolojik Gelişmelere Rağmen Her Hasat Mevsiminde 800 Bin Ton Arpa ve Buğday Tarlada Kalıyor. Ürün Kaybının Ülke Ekonomisine Maliyeti İse Yıllık 352 Milyon Tl'yi...
Vanda Uyuşturucu Operasyonu
Van'da Uyuşturucu Operasyonu
Van'da Jandarma Ekipleri, İstanbul'a Götürülme Hazırlığındaki 22 Kilo Toz Esrarı Ele Geçirdi.
Tuncelide DTPye Operasyon: 20 Gözaltı
Tunceli'de DTP'ye Operasyon: 20 Gözaltı
Tunceli'de Demokratik Toplum Partisi'ne Yönelik Başlatılan Operasyon Kapsamında 20 Kişi Gözaltına Alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10