2 Haziran 2009 Salı Günü Haberleri

2 Haziran 2009 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'de Her Yıl 3 Bin Kişi Ateşli Silahlarla Hayatını Kaybediyor Adana'da 8 kişinin başlarından silahla vurularak öldürülmeleri, Türkiye'deki bireysel silahlanma sorununu yeniden gündeme g..
Zabıtadan Minibüslere Tabela Uyarısı Ankara'nın çeşitli semtlerine çalışan yolcu minibüsleri ön camlarına güzergahlarını gösteren tek bir tabela asabilecekler.
Ermenistan Türkiye ile Yakınlaşmasını Suriye ile Görüştü Suriye Devlet Başkanı Esad'ın Emenistan Ziyareti Öncesi İki Ülkenin Dışişleri Bakanları, Karabağ ve Türkiye -Ermenistan İlişkilerinin ..
'ÖSS Sınav Belgesi' Uyarısı
"ÖSS Sınav Belgesi" Uyarısı
PTT Genel Müdürlüğü, ÖSS Sınav Giriş Belgelerinden Alıcısına Teslim Edilemeyenlerin, Dağıtım Birimlerinde Sınav Tarihine Kadar Muhafaza Edileceğini Bildirdi.
Anadolu Üniversitesi'nde Endişeli Bekleyiş Brezilya Açıklarında Kaybolan Fransız Havayolu Şirketi Air France'a Ait Airbus Uçağında Bulanan Tek Türk Yolcu, Öğretim Görevlisi Fatma Ceren Necipo..
Ötv İndiriminin Uzatılması Değerlendirilecek Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Ötv İndirimi Uygulamasının Etkilerinin Yapılacak Analiz Sonuçları Doğrultusunda Uygulamanın Sürdürülüp Sürdü..
Kriz Ukraynadaki Otomobil Fuarını da Vurdu
Kriz Ukrayna'daki Otomobil Fuarını da Vurdu
Dünyada Etkili Olan Ekonomik Krizin Etkisiyle, Kiev Uluslararası Fuar Merkezi'nde 27-31 Mayıs Tarihleri Arasında Gerçekleşen Sıa'2009 Otomobil Fuarı Düşük Katılımla Sona Erdi. Kriz Nedeniyle Dünyaca Ünlü Otomotiv...
AP Milletvekili Mary Honeyball: "Kıbrıs'ta Bir Çözüm İçin Elimden Geleni Yapacağım" İngiliz İşçi Partisi'nin Avrupa Parlamentosu'na (AP) Aday Gösterdiği Nilgün Canver ve Diğer Adaylara Destek..
Yıkacaktınız, Niye Bir Gün Su Bağladınız?
'Yıkacaktınız, Niye Bir Gün Su Bağladınız?'
Sultanbeyli'de, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Havzasına Yapılan 60 Gecekondu Belediye Ekiplerince Yıkıldı. Olayların Çıktığı Yıkımların Bulduğu Bölgedeki Bir Ayrıntı İse Dikkatlerden Kaçmadı.
Kuyuya Düşen Yavru Kediyi Kurtarmak İçin İtfaiye Seferber Oldu Beyoğlu'nda, 10 Metrelik Eski Bir Su Kuyusuna Düşen Yavru Kediyi Kurtarabilmek İçin İtfaiye ve Ev Sahipleri Seferber Oldu. İtfai..
Bosch Genel Müdürü Butz: Otomobilde Ötv İndirimi Uzamasın, Hurda Teşviki Getirilsin
Bosch Genel Müdürü Butz: Otomobilde Ötv İndirimi Uzamasın, Hurda Teşviki Getirilsin
Hükümetin Otomotiv Sektörünün Hareketlenmesi İçin Gittiği Vergi İndirimi 15 Haziran İtibarıyla Sona Eriyor. Ötv Teşviki ile Yüzü Gülen Sektör Temsilcileri, Zamanın Dolmasına Az Bir Zaman Kala ya Sürenin Uzatılmasını ya...
Karaçoban'da Eğitim Çağındaki 70 Çocuk Okula Kazandırıldı Zorunlu Eğitim Çağında Olduğu Halde Eğitim Sisteminin Dışında Kalan 10- 14 Yaş Grubundaki 70 Öğrenci, Erzurum'un Karaçoban İlçesinde ..
DSİ, Nijer Halkını Suyla Buluşturuyor (Özel)
DSİ, Nijer Halkını Suyla Buluşturuyor (Özel)
Devlet Su İşleri (DSİ), Afrika'nın En Büyük Ülkelerinden Nijer'de İçme ve Kullanma Suyu İçin Kuyu Açıyor. DSİ Eskişehir Bölge Müdürlüğü'nün, Afrika'ya Açılım Projesi Kapsamında 7 Aydan Beri Açtığı Kuyulardan 19'undan Su...
İstanbul Zam Şampiyonu Patates İstanbul Ücretliler Geçinme İndeksine Göre Mayıs Ayında 72 Ürünün Fiyatı Artarken, 27 Ürünün Fiyatında Düşüş Yaşandı. Yeni Mahsulün Piyasaya Sürüldüğü Patates Y..
Nyt: "Oy Kaybetmekten Korkan Merkel, Türkiye Karşıtlığını Yumuşattı" New York Times Gazetesi, Almanya'da AP Seçimlerine Kısa Bir Süre Kala Türk Seçmenlerini Kaybetme Korkusunun, Şimdiye Kadar..
'Şampiyonluğu Plajda Kutlayalım'
"Şampiyonluğu Plajda Kutlayalım"
Turkcell Süper Lig'in ve Fortis Türkiye Kupası'nın Sahibi Beşiktaş'ta Taraftarlar İçin "Şampiyonluğu Plajda Kutlayalım" Sloganıyla Üretilen Terlikler Piyasaya Çıktı.
Turhalda Metef Fuarı Açıldı
Turhal'da Metef Fuarı Açıldı
Tokat'ın Turhal İlçesinde Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (Metef) Açıldı. Fuarda, Meslek Lisesi Öğrencilerinin Bir Yıl Boyunca Yaptığı Ürünler Sergileniyor.
Seramik Sanatçısı Salman Çevik'den "Serbest Çağrışım"lar Seramik ve Gravür sanatçısı Naile Salman Çevik'in son eserlerinin yer aldığı, "Serbest Çağrışım" adlı sergisi, Kuğulu Sanat Galerisi'n..
Özel Hastanelerde Alınan 10 Tl Katkı Payı Artık Alınmayacak Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Özel Hastanelerde Tedavi Olmak İsteyen Sgk'lı ve Hak Sahiplerind..
Pegasus Hava Yolları Elazığ Uçuşlarına  Başladı
Pegasus Hava Yolları Elazığ Uçuşlarına Başladı
Pegasus Hava Yolları Elazığ Uçuşlarına Başladı.
Büyük Kim Gitti Küçük Kim Geldi
Büyük Kim Gitti Küçük Kim Geldi
Güney Kore Medyası, Kuzey Kore'nin 67 Yaşındaki Lideri Kim Jong-il'in En Küçük Oğlunu Halefi Olarak Atadığını Öne Sürdü.
Kocaelide 38 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
Kocaeli'de 38 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
Kocaeli Jandarma Komutanlığı Tarafından Düzenlenen İki Ayrı Operasyonda 38 Kilogram Esrar Ele Geçirildi. Olayla İlgili 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Kayseri'de En Fazla Sivaslı, En Az Hakkarili Var Sanayi ve Ticaret Kenti Olarak Bilinen Kayseri'de Kent İnsanı Dışından En Fazla Sivaslıların En Az İse Hakkarilerin Yaşadığı Belirlendi.
Eski Eş Gözaltına Alındı
Eski Eş Gözaltına Alındı
Adana'da Bir Evde 8 Kişinin Öldürülmüş Halde Bulunmasıyla İlgili Olarak Nalan Yüksel'in 10 Yıl Önce Ayrıldığı Eşi Ali Kopar'ın Gözaltına Alındığı Öğrenildi.
"Vatandaş Nazım" Ölümünün 46. Yılında Anılıyor Memleket Sevdalısı, Usta Şair Nazım Hikmet Ran, Ölümünün 46. Yılı Olan Bugün, Düzenlenecek Çeşitli Etkinliklerle Anılıyor. Başta Nazım Hikmet Kü..
Başbakan Erdoğan'ın "Kapatalım" Dediği Dpt, Düşünce Kuruluşuna Çevrilecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kapatalım Gitsin" Dediği Devlet Planlama Teşkilatı, Araştırmalar Yapan Bir Düşünce ..
Sağlık Çalışanlarından "Tam Gün Sağlıkta Çalışma Barışını Bozacak" İddiası Türk Sağlık -Sen, TBMM'ye Gönderilen "Tam Gün Yasa Tasarısı" ile İlgili Hazırladığı Raporda, Tam Gün Yasa Tasarısı i..
Bankaların Karı İlk Çeyrekte Yüzde 32 Arttı Bankaların Karı Mart İtibariyle Bir Önceki Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 32 Artarak 5 Milyar Tl'ye Yükseldi. Yıllık Bazda Özkaynak Karlılığı Yüzde..
Elektrik Mühendisleri Odası: Ankara Elektrikte Karanlık Çağı Yaşıyor Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, Kentin Plansız Büyümesi ve Gerekli Yatırımların Yapılmaması Yüzü..
Ft: "Körfez Sermayesi İçin Sağlıkta Türkiye En Çekici Ülkelerden Biri" Financial Times Gazetesi, Körfez Sermayesinin, Sağlık Hizmetlerine Yöneldiğini, Türkiye'nin de Bu Alanda En Çekici Ülkel..
Tren Raylarında Bayıldı, Bacaklarından Oldu Tren Yolundan Geçerken Bayılan İsmet Karagöz(66)'ün Üzerinden Yük Treni Geçti. Ankara İstikametine Gitmekte Olan Yük Treninin Altında Kalan Karagöz..
Hırsızlar Emeklilerin Evine Dadandı Yaklaşık 40 Binin Üzerinde Emekliye Sahip Olan Kırıkkale'de Hırsız veya Hırsızlar Emeklilerin Evlerine Girmeye Başladı.
Kimlik Kartlarına Parmak İzi Geliyor
Kimlik Kartlarına Parmak İzi Geliyor
Nüfus Cüzdanının Yerini Alacak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartında, Kişilerin Parmak Biyometri Verisi Yer Alacak. Parmak İzi Bilgileri Herhangi Bir Şekilde Saklanamayacak.
İskenderun 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooparatifi 2. Başkanı Ercan: İskenderun Limanı Özelleştirilmeli
İskenderun 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooparatifi 2. Başkanı Ercan: İskenderun Limanı Özelleştirilmeli
İskenderun 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooparatifi 2. Başkanı Hıdır Ercan, İskenderun Limanı'nın Özelleştirilmesi Gerektiğini Belirterek, "İşadamlarımız İlçe Dışına Yatırım Yapmaya Başladı, Önlem Alınmazsa Ekonomimiz Çok...
Ankara Büyükşehir Belediyesi İnşa Ettiği 560 Konutu Satışa Çıkardı Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çevre Düzenlemesi ve Sosyal Alanlarıyla Birlikte İnşa Ettiği Konutları Satışa Çıkardı. Çukuram..
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, Ocak-mayıs Dönemi İhracat Rakamlarını Açıkladı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, Ocak-mayıs Dönemi İhracat Rakamlarını Açıkladı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Meclisi Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Ocak-mayıs Döneminde 2008 Yılının Aynı Dönemine Göre Yüzde 2'lik Artış Sağlanarak, 1 Milyar 504 Milyon 76 Bin Dolar İhracat Gerçekleştirildiğini...
Türkiye Kaçamağı Endonezyalı Belediyecilere Pahalıya Patladı Endonezya'da Nisan Ayında Yapılan Genel Seçimler Sırasında Ülkeyi Terk Edip, Eşleriyle Beraber Türkiye'de "Alem Yapmakla" Suçlanan..
Hastalardan Alınan Muayene Katılım Payı 2 Liraya İndirildi (Özel)
Hastalardan Alınan Muayene Katılım Payı 2 Liraya İndirildi (Özel)
Danıştay Tarafından Katılım Payı Ücretlerinin İptal Edilmesinin Ardından Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Yeni Düzenleme Yaptı. 3 ile 10 Lira Arasında Değişen Muayene Katılım Payları Yeni Düzenlemeye Göre 2 Tl'ye İndirildi.
Batman'da 2 Ayrı Kazada 3 Kişi Yaralandı Batman'da Meydana Gelen 2 Ayrı Kazada 3 Kişi Yaralandı.
Ölü Bulunan Hemşirenin 10 Yıl Önce Eşinden Ayrıldığı Öğrenildi Adana Bir Evde Bulunan Cesetlerin 10 Yıl Önce Eşinden Ayrılan Hemşire Nalan Yüksel, 2 Oğlu, Annesi, Babası, Gelinleri, Kardeşi v..
Denizde Kaybolan Dershane Öğrencisinin Cesedi Bulundu
Denizde Kaybolan Dershane Öğrencisinin Cesedi Bulundu
Mersin'de Yüzmek İçin Arkadaşları ile Girdiği Denizde Kaybolan Dershane Öğrencisinin Cesedi Bulundu.
İşte G. Sarayın Yeni Hocası
İşte G. Saray'ın Yeni Hocası
Hollanda Televizyonu Rtl-7, Galatasaray'ın Co Adriaanse ile Anlaştığını İddia Etti. Hollanda Medyası Bu Haberi Gece Saatlerinde Son Dakika ve Flaş Haber Olarak Duyuruyor.
Dünya Çocukları 6.side Uluslararası Çocuk Şenliğinde Bir Araya Geldi
Dünya Çocukları 6.side Uluslararası Çocuk Şenliği'nde Bir Araya Geldi
Dünya Çocukları 6. Side Uluslararası Çocuk Şenliği'nde Buluştu.
Üvey Karım İsimli Oyun Yoğun İlgi Gördü
'Üvey Karım' İsimli Oyun Yoğun İlgi Gördü
Niğde Belediyesi'nin Kültür Sanat Etkinliği Kapsamında Abdullah Şahin Halk Tiyatrosu "Üvey Karım" Adlı Oyunu Sahneledi.
Gecekondu Sahibi Yıkıma Satırla Direndi
Gecekondu Sahibi Yıkıma Satırla Direndi
Sultanbeyli'de İSKİ Havzasına Yapılan 60 Gecekondunun Yıkımı Sırasında Olaylar Çıktı. Yıkımı Engellemek İsteyen Bina Sahipleri Ellerine Aldıkları, Satır, Sopa ve Taşlarla Yıkım Ekiplerine Direndi.
Siirtte Şiir Şöleni Düzenledi
Siirt'te Şiir Şöleni Düzenledi
Milli Egemenlik Lisesi Öğrencileri Tarafından Siirt Halk Eğitim Merkezi'nde Düzenlenen Şiir Dinletisi Yoğun İlgi Gördü.
Yaralı Kediden Annelik Dersi Ankara Elmadağ'da Yaralı Bir Kedi, Ağır Yaralı Olmasına Rağmen Yavrularını İhmal Etmiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10