16 Haziran 2009 Salı Günü Haberleri

16 Haziran 2009 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Obama "Füze Kalkanı"nda Kararsız ABD'de, Başkan Barack Obama Yönetiminin, George W. Bush Döneminde Israrla Uygulanmaya Çalışılan ve Bu Ülkenin Rusya ile İlişkilerinde Gerginliğe Yol Açan 'Füz..
Denktaş: "TSK'ya Karşı Tahrik Var" Genelkurmay'a Ait Olduğu İddia Edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planına" İlişkin Bir Soru Üzerine Konuşan Denktaş, "Türkiye'de Askere Karşı Büyük Bir Tahri..
TSK Personel Yasasında Değişiklik
TSK Personel Yasasında Değişiklik
TBMM Genel Kurulunda, Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanununda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi Kabul Edilerek Yasalaştı.
AKP Dilekçesinde 'İllegal Yapılanma' Dedi
AKP Dilekçesinde "İllegal Yapılanma" Dedi
AKP'nin Hukukçu Kurmaylarının Sunduğu, "İrtica ile Mücadele Planı" İddialarını İçeren Dilekçesinde İllegal Yapılanmaya Dikkat Çekildi.
Silahlı Kavga: 1 Ölü 7 Yaralı
Silahlı Kavga: 1 Ölü 7 Yaralı
Diyarbakır'ın Çermik İlçesinde Özyaşar ve Güzel Aileleri Arasında Arazi Anlaşmazlığı Nedeniyle Çıkan Tartışma Silahlı Kavgaya Dönüştü. Kavgada 1 Kişi Öldü, 7 Kişi de Yaralandı.
ÖSS 'Jokerleri' Tutuklandı
ÖSS "Jokerleri" Tutuklandı
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin Operasyonunda, ÖSS Sahtecilik Olaylarına Karıştığı İddiasıyla Gözaltına Alınan 10 Kişi Tutuklandı.
Naim Şahin: Bundan Sonraki Değerlendirmeyi Adli Makamlarımız Yapacaktır
Naim Şahin: Bundan Sonraki Değerlendirmeyi Adli Makamlarımız Yapacaktır
AK Parti, Genelkurmay Harekat Başkanlığı'nda Hazırlandığı İddia Edilen 'Siyasete Müdahale Planı' ile İlgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na Suç Duyurusunda Bulundu.
Borçlu Öğrencilere Kolaylık
Borçlu Öğrencilere Kolaylık
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Öğrencilerin Ödeyemediği Öğrenim Kredi Borcuna Faiz İndirimi ve Taksit Kolaylığı Getiriliyor.
'Mayın Yasası'na Gülden Onay
"Mayın Yasası"na Gül'den Onay
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye -Suriye Sınırı Boyunca Yapılacak Mayın Temizleme Faaliyetlerine İlişkin Kanunu Onayladı.
Safari Turunda Kaza: 12 Turist Hafif Yaralandı
Safari Turunda Kaza: 12 Turist Hafif Yaralandı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Meydana Gelen Safari Kazasında 12 Turist Hafif Yaralandı. Yaralılar Kaldırıldıkları Hastanede Ayakta Tedavi Edildi.
Cumhurbaşkanı Gül Mayınlı Arazilerle İlgili Düzenlemeyi Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Suriye Arasındaki Kara Sınırı Boyunca Yapılacak Olan Mayınlı Arazilerin Temizlemesine ..
AK Partiden 'İrticayla Mücadele Eylem Planı' ile İlgili Suç Duyurusu
AK Parti'den "İrticayla Mücadele Eylem Planı" ile İlgili Suç Duyurusu
AK Parti, Genelkurmay Harekât Başkanlığı'nda Hazırlandığı İddia Edilen 'İrticayla Mücadele Eylem Planı' ile İlgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na Suç Duyurusunda Bulundu.
Varlık Barışı 30 Eylüle Kadar Uzuyor Kamuoyunda 'Varlık Barışı' Olarak Adlandırılan Bazı Varlıkların Milli Ekonomiye Kazandırılması Hakkında Kanunun Uygulama Süresi 30 Eylül 2009 Tarihine Kad..
Potada Bayanlar Avrupa'ya Veda Etti A) Milli Takım, Son Maçında Belarus'a 86 -70 Yenilerek 32. Avrupa Bayanlar Basketbol Şampiyonası'na Veda Etti.
AKP Genel Sekreteri Şahin: Dilekçede, Gazetede Yer Alan Konuların Hukuki Değerlendirilmesi İfade Edildi AKP Genel Sekreteri İdris Naim Şahin ve AKP Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, Genelkurmay..
AK Parti'den Suç Duyurusu AK Parti Yöneticileri, Genelkurmay Harekat Başkanlığında Hazırlandığı İddia Edilen 'İrticayla Mücadele Eylem Planı' ile İlgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına Suç D..
Altılı Ganyan, 140,20 Lira İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 140,20 Lira İkramiye Verdi.
Nikah Masasına Çocukları ile Oturdular
Nikah Masasına Çocukları ile Oturdular
Yıllar Önce Evlenen Fakat Çeşitli Nedenlerden Dolayı Resmi Nikah İşlemi Yaptıramayan 43 Çift, İzmit Belediyesi'nin Düzenlediği Etkinlik ile Evliliklerini Resmileştirdiler. Yunus Emre Kültür Merkezi'ndeki Toplu Nikah...
Kadirlide Priket İçinde 2 Adet Silah Bulundu
Kadirli'de Priket İçinde 2 Adet Silah Bulundu
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Bir Poşet İçerisinde 2 Adet Silah Bulundu.
Türk İş Başkanı Kumlu: Rakam Telaffuz Edilmedi Türk- İş Başbakanı Mustafa Kumlu, Toplu İş Sözleşmeleriyle İlgili Hükümet Yetkililerinin Kendilerine Yeni Bir Rakam Telaffuz Etmediğini Söyledi...
Merkez Bankası Faiz Oranlarını Düşürdü Merkez Bankası, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını 0,50 Puan Düşürdü.
Dışişleri Bakanı Davutoğlu'ndan AB'ye Tam Üyelik Vurgusu Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye-avrupa Birliği İlişkileri Müzakere Sürecinde Hedefin Tam Üyelik Olduğunu, Bunun Dışında Başk..
AKP'nin Suç Duyurusu Adliye'de Taraf gazetesinin yayımladığı "İrtica ile Mücadele Planı"yla ilgili olarak, AKP'nin hukukçu kurmayları tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusun..
AK Parti Suç Duyurusunda Bulundu
AK Parti Suç Duyurusunda Bulundu
AK Parti Grup Başkan Vekili Bekir Bozdağ ve İdris Naim Şahin, Genelkurmay Harekat Başkanlığı'nda Hazırlandığı İddia Edilen "İrticayla Mücadele Eylem Planı" ile İlgili Suç Duyurusunda Bulundu.
Hastane İhalelerine Fesat Karıştırmaktan 14 Kişi Gözaltına Alındı
Hastane İhalelerine Fesat Karıştırmaktan 14 Kişi Gözaltına Alındı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Devlet Hastanesi İhalelerine Fesat Karıştırdıkları ve Devleti Milyarlarca Zarara Uğrattıkları İddia Edilen 14 Kişi Gözaltına Alındı.
Gelir Vergisi Kanunu Değişiyor TBMM Genel Kurulunda, Gelir Vergisi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı Kabul Edilerek Yasalaştı.
Merkez Bankası Faizi İndirdi
Merkez Bankası Faizi İndirdi
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Gecelik Borçlanma Faiz Oranını Yüzde 9,25'ten Yüzde 8.75'e, Borç Verme Faiz Oranını İse Yüzde 11.75'ten Yüzde 11.25'e İndirdi.
Obama: İran, Halkın Sesini Bastırmamalı ABD Başkanı Barack Obama, İran'ın, Halkın Sesini Bastırmaması Gerektiğini Söyledi.
Bush'un Sesi Kesildi, Cheney'in Dili Çözüldü Yan Taburedeki Genç Nikaha Gider Gibi Giyinmiş. Koyu Renk Takım Elbise, Beyaz İpek Gömlek, Çiçek Desenli Kravatla Şık Görünüyor.
Uçaktan Düşen Kadın Hastanede Tedavi Altına Alındı İzmir'de, Yolculuğun Ardından Tekerlekli Sandalye ile Uçaktan İndirilmek İstenen Emekli Öğretmen Forkliften Düştü. Dokuz Eylül Üniversitesi ..
Merkez Bankası Faizi Yarım Puan İndirdi(1) . -Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, gecelik borçlanma faiz oranını yüzde 9,25'ten yüzde 8.75'e, borç verme faiz oranı ise yüzde 11.75'ten yüz..
Yazıcıoğlu Komisyonu Akut Başkanı Mahruki'yi Dinledi: Kazada Pilot İhmali Var Helikopter Kazasında Yaşamını Yitiren BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünü Araştırmak Üzere Kurulan Me..
AK Parti'nin Hukukçu Kurmayları Bir Araya Geldi AK Parti'nin Hukukçu Kurmayları, Taraf Gazetesi'nde Yer Alan İddialarla İlgili Olarak Cumhuriyet Başsavcılığına Yapılacak Suç Duyurusu Üzerinde..
İran'da Gösteriler Protesto Edildi , "Bbc'nin Yayınları Durdurulsun?, "Halkın 40 Milyon Oyu Niçin Sorgulanıyor?, "Huzura Evet, Kargaşaya Hayır?, "Halk Huzur ve Güvenlik İstiyor? Yazılı Dövizl..
Kandırdığı Erkek Çocuğuna Tecavüz Etmek İstedi
Kandırdığı Erkek Çocuğuna Tecavüz Etmek İstedi
İzmir'in Çiğli İlçesinde, Yerde Baygın Halde Bulunan 15 Yaşında Bir Erkek Çocuk, Kaldırıldığı Hastanede Tedavi Altına Alındı. Polis, Çocuğun İfadelerinden Yola Çıkarak, Erkek Çocuğuna Tecavüz Etmek İsteyen ve Ardından...
Fırtına Muşta Çatıları Uçurdu
Fırtına Muş'ta Çatıları Uçurdu
Doğu Anadolu'da Etkili Olan Fırtına Birçok İlde Maddi Zararlara Neden Oldu. Muş'ta da Etkili Olan Fırtına Bazı Okullar, İşyerleri ve Apartman Dairelerinin Çatılarını Uçurdu.
Suç Duyurusunu Hazırlayan Ekip Başbakanlıkta
Suç Duyurusunu Hazırlayan Ekip Başbakanlık'ta
Taraf Gazetesi'nde Yayınlanan Eylem Planı ile İlgili Suç Duyurusu Metnini Hazırlayan AK Parti Grup Başkan Vekili Bozdağ ve AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin, Başbakanlık Merkez Binaya Geldi.
Kültür Merkezi Kursiyerleri Yıl Sonu Eserlerini Sergiledi Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne Bağlı Kültür Merkezi ile Yakutiye Halk Eğitimi Merkezi Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen El Sa..
2 İspanyol Savaş Uçağı Düştü İspanya'nın Güney Batısındaki Kanarya Adaları Açıklarında Bugün F -18 Tipi 2 İspanyol Savaş Uçağının Düştüğü, Pilotların Kurtulduğu Bildirildi.
Hükümet Bir Taşla Üç Kuş Vuracak Döviz Geliri Olmayanlara Yurtiçinden Borçlanabilme İmkanı Getiren Yeni Düzenlemeyle Hükümet, Bir Taşla Üç Kuş Vuracak. Söz Konusu Düzenlemeyle Yurtdışındaki P..
İtfaiyeden Gölet Uyarısı
İtfaiyeden Gölet Uyarısı
Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Orhan Doğan, Yaz Sıcağından Bunalan Vatandaşları Serinlemek İçin Göletleri Tercih Etmemeleri Konusunda Uyardı.
Mustafa Kebude,  AK Parti Adana İl Başkanlığına Aday Oldu
Mustafa Kebude, AK Parti Adana İl Başkanlığı'na Aday Oldu
AK Parti Adana Büyükşehir ve Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kebude, 20 Haziran'da Yapılacak AK Parti 3. Olağan Kongre Öncesi İl Başkanlığına Adaylığını Açıkladı.
Diyarbakırspor: Sponsorluk Anlaşması Yapılmadı Diyarbakırspor Yönetimi, Bazı Basın Yayın Organlarında Çıkan Eedc Adlı Şirketle ile Sponsorluk Anlaşması Yapıldığı Yönündeki Haberleri Yalanladı..
Midelerinde Bir Kilodan Fazla Uyuşturucu ile Yakalandılar Moskova Domodedovo Havaalanı Yetkilileri, Midelerinde Bir Kilodan Fazla Uyuşturucu Sokmak İsteyen İki Tacik Vatandaşı Göz Altına Aldı..
Babacan, IMF Temsilcisi Samei ile Bir Araya Geldi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, IMF Türkiye Temsilcisi Hüseyin Samei ile Bir Araya Geldi.
Artık Boynuzları Yok
Artık Boynuzları Yok
Yüzlerce Sibirya Geyiği Artık Boynuzsuz. İnanılmaz Olay Hayvanseverleri Şoke Etti.
"Musevi Yandaşları Tahran'da Gösteri Düzenledi" İran'da Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad Karşısında Seçimi Kaybeden Mir Hüseyin Musevi Yandaşlarının Tahran'da Büyük Bir Gösteri Düzenlediği Bi..
CHP Manavgat Yönetimi, 5 Partiliyi, Seçimde Başka Partiye Çalıştığı Gerekçesiyle İl Yönetimine Şikayet Etti
CHP Manavgat Yönetimi, 5 Partiliyi, Seçimde Başka Partiye Çalıştığı Gerekçesiyle İl Yönetimine Şikayet Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Başkanlığı, 5 Parti Üyesini, 29 Mart Yerel Seçimlerinde Başka Bir Partiye Çalıştığı Gerekçesiyle İl Yönetim Kurulu'na Şikayette Bulundu.
Jandarma, Tapudaki Rüşvetle İlgili 50 Kişiyi Gözaltına Aldı Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Ekipleri Tarafından Bazı Tapu Müdürlüklerine Yapıl..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10