1 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

1 Haziran 2009 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı New York Wall Street Borsası Haftanın İlk Gününü Yükselişle Kapattı.
Eski Bakan Sönmez, 'Rüşvet' Cezasını Çekmek İçin Teslim Oldu Beyaz Enerji Davası Sanığı Eski Enerji Bakanı ve Teaş Yönetim Kurulu Üyesi Birsel Sönmez, 'Rüşvete Aracılık Etmek' Suçundan Çarptı..
Dünya Çocukları, Şiir Finali İçin Bursa'ya Geldi Uluslararası Türkçe Öğretimi Derneği Tarafından Düzenlenen 7. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Şiir Finali İçin 36 Ülkeden 123 Öğrenci Bu..
Federer ve Safına Çeyrek Finalde Sezonun 2. 'Grand Slam' Mücadelesi Olan 108. Fransa (Roland Garros) Açık Tenis Turnuvası'nda, 4. Tur Maçları Tamamlandı.
Uygun: Anadoludan Bir Takım Şampiyon Olacak
Uygun: Anadolu'dan Bir Takım Şampiyon Olacak
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 5 Yıl İçinde Anadolu'dan Bir Takımın Şampiyon Olacağına İnandığını Söyledi.
Terim: Sevgi Seliyle Karşılaştım
Terim: Sevgi Seliyle Karşılaştım
Milli Takımlar Teknik Fatih Terim, Parmağının Koptuğu Kaza Sonrası İnanılmaz Bir Sevgi Seli ile Karşılaştığını, Siyaset, Spor, Medya Dünyasından Birçok Kişinin Manevi Destek Verdiğini Söyledi.
Necipoğlu, Uçağa Binmeden Önce Öğrencileriyle Telefonla Görüşmüş Fransa'nın Başkenti Paris'e Gelmek Üzere Brezilya'dan Havalandıktan Sonra Radardan Kaybolan Fransız Havayollarına Ait Uçakta 1..
On Numara Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen On Numara Oyununun Bu Haftaki Çekilişinde, 10 Bilen 2 Kişi 92 Bin 80 Tl 25'er Kr İkramiye Kazandı.
Devrilen Askeri Araçta Durumu Ağır Olan Asker Şanlıurfa'ya Getirildi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Devriye Gezen Bir Askeri Aracın Devrilmesi Sonucu Yaralanan ve Durumu Ağır Olan Askerl..
Kayıp Uçaktaki Yolcuların Milliyeti Açıklandı Fransa Ulaştırma Bakanlığı, Brezilya Açıklarında Kaybolduğu Bildirilen, Fransız Havayolu Şirketi Air France'a Ait Airbus Uçağında Bulanan Yolcula..Fransa Ulaştırma Bakanlığı, Brezilya Açıklarında Kaybolduğu Bildirilen, Fransız Havayolu Şirketi Air France'a Ait Airbus Uçağında Bulanan Yolcuların Milliyetini Akşam Saatlerinde Resmen Açıkladı.
Cemil Çiçek: Mayın Temizleme Kararı 1992'de Alınmış, Gereğini Yapmamışlar Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Mayın Temizleme Kararının 1992 Yılında Alındığını ..
Kaybolan Uçaktaki Necipoğlu Aü Öğretim Görevlisi Brezilya Açıklarında Radardan Kaybolan Fransa Havayollarına (Air France) Ait Uçağın İçindeki 216 Yolcudan Birinin Anadolu Üniversitesi Öğretim..
Vali Güler: Polisimiz Karabulut Cinayetini Çözecek İstanbul Valisi Muammer Güler, Münevver Karabulut'un Öldürülmesinin Kamuoyuna Mal Olan Bir Olay Olduğunu Belirterek, 'Herkes Elinden Gelen H..
Fenerbahçede Yeni Yönetim Mazbatasını Aldı
Fenerbahçe'de Yeni Yönetim Mazbatasını Aldı
Aziz Yıldırım Başkanlığında Seçilen Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Bugün Yapılan İlk Toplantıda Mazbatalarını Alarak Resmen Göreve Başladılar.
Gönül: PKK Terörü Kuzey Irak'tan Tamamen Silinmeli Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, ABD'nin PKK Terörizmine Karşı Verdiği Desteğin Takdir Edildiğini Belirterek, PKK'nın Kuzey Irak'tan Tamame..
Terim: Azerbaycan Karşılaşması Kardeşlerin Maçı Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, "( Azerbaycan Maçı) Bu Tür Maçların Literatürdeki Adı Dostluk Maçı. Ancak, Literatürdeki Bu Tanımı..
Altın Madeninde Yangın: 36 Ölü Güney Afrika Cumhuriyeti'nde Bir Altın Madeninde Çıkan Yangında 36 Kişi Öldü.
Acemilik Pozları! Bugün Her Biri Podyumların Gözdesi Olan Mankenler de Bir Dönem Acemiydi. İşte Hem Eski Hem Yeni Kuşaktan Mankenlerin Mesleğin İlk Yıllarında Çekilen Acemilik Pozları.
'Hayatta Kalan Olma İhtimali Düşük'
"Hayatta Kalan Olma İhtimali Düşük"
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Brezilya Açıklarında Kaybolduğu Bildirilen Air France Uçağındakilerden Hayatta Kalan Olması İhtimalinin "Çok Küçük" Olduğunu Belirtti.
Bakan Çiçek: Muhalefet Edenler, Geçmişte Mayın Temizleme İçin Gerekeni Yapmadı (3 -Son) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Mayın Temizleme İşinin AKP Hükümeti Döneminde Günde..
Tekne Yangını Söndürüldü İstanbul Boğazı Sarayburnu Açıklarında Özel Bir Gezinti Teknesinde Çıkan Yangın Söndürüldü.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Adı Değişiyor Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Adının Tarım ve Gıda Bakanlığı Şeklinde Değişt..
'Kaybolan Uçaktan Kurtulan Bulma Şansı Çok Az'
"Kaybolan Uçaktan Kurtulan Bulma Şansı Çok Az"
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Fransa Havayolları'nın Kaybolan Uçağından Kurtulan Bulma İhtimalinin "Çok Az" Olduğunu Söyledi.
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko Vatikanda Papa ile Görüştü
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko Vatikan'da Papa ile Görüştü
Vatikan'a Resmi Bir Ziyarette Bulunan Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko, Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16. Benedict ile Görüştü.
Kaybolan Uçakta 1 Türk Olduğu Ortaya Çıktı
Kaybolan Uçakta 1 Türk Olduğu Ortaya Çıktı
Fransa'nın Başkenti Paris'e Gelmek Üzere Brezilya'dan Havalandıktan Sonra Radardan Kaybolan Fransız Havayollarına Ait Uçakta 1 Türk Yolcunun Olduğu Ortaya Çıktı.
İstanbul Boğazı Sarayburnu Açıklarında Tekne Yangını İstanbul Boğazı Sarayburnu Açıklarında Özel Bir Gezinti Teknesinde Yangın Çıktı.
Ceylanpınar'da Askeri Araç Devrildi: 1 Şehit Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Askeri Aracın Devrilmesi Sonucu 1 Askerin Şehit Olduğu, 9 Askerin Yaralandığı Bildirildi.
Yeniden Öğrenci Oldu! Yenilikçi, Araştırmacı ve 'Öğrenmeye Aç' Karakterini; Doktora Tezi Yaparak Doyuran Batu, Şu Sıralar 'Metamorfoz' Üzerine Doktora Tezi Yazdığını Açıkladı....
Sinan Engin Manisasporda
Sinan Engin Manisaspor'da
Manisaspor Kulüp Başkanı Kenan Yaralı, Sinan Engin'in Teknik Menajer Olarak Göreve Başladığını ve Süper Lig Bütçe Hazırlık Çalışmalarının Hızla Devam Ettiğini Açıkladı.
Bakan Çiçek: Tarıma Planlama Geliyor (2) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, "Türkiye'de Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeli" ile Sektörde Arz ve Talep Dengesinin Geti..
Fransa'da Kaybolan Uçakta 1 Türk Var Brezilya Açıklarında Kaybolduğu Bildirilen, Fransız Hava Yolu Şirketi Air France'a Ait Airbus Uçağında Bir Türk Yolcunun da Bulunduğu Bildirildi. Türk Yol..
Şanlıurfa'daki Silahlı Kavgayla İlgili Olarak 1 Kişi Tutuklandı Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Çıkan Silahlı Kavgada 2 Kişiyi Öldürdüğü ve Bir Kişiyi de Yaraladığı İddiasıyla Hikmet Tani..
Şanlıurfa'da Askeri Araç Devrildi: 1 Şehit, 8 Asker Yaralı Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Devriye Gezen Bir Askeri Aracın Devrilmesi Sonucu İlk Belirlemelere Göre 1 Asker Şehit Olurken 8..
Tarım ve Gıda Bakanlığı Geliyor (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın İsminin Tarım ve Gıda Bakanlığı Olarak Değiştirileceğini Kaydederek, H..
Aragones Yönetimle Görüştü
Aragones Yönetimle Görüştü
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Akşam Saatlerinde Kulüp Binasına Gelerek Sarı Lacivertli Yöneticilerle Görüştü.
Hepsi'den Newyork Çıkartması ABD'nin Newyork Kentinde 28. Düzenlenen Türk Günü Yürüyüşü ve Konserlerinde Hepsi Grubu Yer Aldı.
Hadise Çok Seksi Eurovision'da Rakibi Olan Hadise'yle İlgili Görüşlerinden 20 Yıldır Yanında Taşıdığı Oyuncak Ayının Hikâyesine Kadar Her Şeyi Anlattı.
Boğazda Yanarak Sürüklenen Yat Battı (2)
Boğaz'da Yanarak Sürüklenen Yat Battı (2)
Üsküdar Açıklarında Yanmaya Başladıktan Sonra Boğazda Sürüklenen Motor Yat Batarak Boğazın Sularına Gömüldü.
Gm'ye Ek 30 Milyar Dolar ABD Başkanı Barack Obama, Amerikan Otomotiv Devi General Motors'un (Gm) Planının Uygulanabilir ve Sonuç Alınabilir Olduğunu Belirterek, Planın Gm'nin Yeniden Ayağa Ka..
Ertuğrul Sağlam: 20 Yılda Zor Yetişen Adamı Üç Ayda Siliyoruz
Ertuğrul Sağlam: 20 Yılda Zor Yetişen Adamı Üç Ayda Siliyoruz
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Türkiyede Yetişmiş Futbul Adamlarına Yeterli Önemin Verilmediğini Belirterek, 20 Yılda Yetişen Adamın Üç Ayda Silinebildiğini Söyledi.
Tatvanda Kesk Operasyonları Protesto Etti
Tatvan'da Kesk Operasyonları Protesto Etti
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Kesk Tarafından Basın Açıklamasında Değişik Şehirlerde Kesk Binalarında Yapılan Polis Aramaları Kınandı.
Şanlıurfa'da Meydana Gelen Kazada 1 Asker Şehit Oldu Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde devriye gezen askeri araç takla attı. Meydana gelen kazada, 1 askerin şehit olduğu, 8 askerin ise yara..
Bodrum'un Gönüllü Tanıtım Elçisi! Yunan Adalarında Tatil Yaparken Tekne Turuyla Bodrum'a Gelen Amerikalı Manken Jennifer England, Beldeye Hayran Kaldı.
Beşiktaşlı Ekrem Dağ Ameliyat Oldu Beşiktaşlı Futbolcu Ekrem Dağ, Bugün Omzundan Ameliyat Oldu.
Boğazda Yat Yangını (1)
Boğaz'da Yat Yangını (1)
Üsküdar Açıklarında Dumanlar Yükselen Motor Yat, Boğazda Sürüklenmeye Başladı. Kıyı Emniyetine Bağlı Söndürme Ekiplerinin Müdahale Ettiği Yattaki Yangın Devam Ediyor.
'Tarım ve Gıda Bakanlığı Kurulacak'
"Tarım ve Gıda Bakanlığı Kurulacak"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı'nda Toplanan Bakanlar Kurulu Sona Erdi. Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu'nda Konuşulan Konular Hakkında Basın Mensuplarına Bilgi Verdi.
Altılı Ganyan 20.564,97 Tl İkramiye Verdi Elazığ'da Bugün Koşulan At Yarışlarında, Altılı Ganyan 20.564,97 Tl İkramiye Verdi.
Düğününe 5 Gün Kala Trafik Kazasına Kurban Gitti
Düğününe 5 Gün Kala Trafik Kazasına Kurban Gitti
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, Düğününe 5 Gün Kalan Genç Hayatını Kaybetti. Kazada Bir Kişi de Yaralandı.
İl Genel Meclisi Üyeleri Vali Buluta Sahip Çıktı
İl Genel Meclisi Üyeleri Vali Bulut'a Sahip Çıktı
Erzurum Valisi Sami Bulut'un Siyasetçilerle Bürokratlar Arasında Yapılan Futbol Karşılaşmasında Ayakkabısının Bağcıklarını Koruma Polisine Bağlattığı Yönündeki İddialara İl Genel Meclisi Üyeleri Tepki Gösterdi.
Balıkesirde Kesk Üyelerinden Operasyon Protestosu
Balıkesir'de Kesk Üyelerinden Operasyon Protestosu
Balıkesir'de Kesk Üyeleri Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Başlatılan Operasyonları Oturma Eylemi Yaparak Protesto Etti.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10