29 Eylül 2009 Salı Günü Haberleri

29 Eylül 2009 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Deprem ve Tsunamide Ölenler Var Amerikan Samoası Açıklarında Meydana Gelen Şiddetli Deprem ve Yol Açtığı Tsunamide Ölenler Oldu.
Kadirli'de Eşek Eti Ele Geçirildi Adana'da İki Gün Önce Satılmak Üzere 200 Kiloğram Eşek Eti Ele ile Birlikte 41 Adet Kesilmek Üzere Bekletilen Eşek Ele Geçirilmesinin Benzeri Bir Olay Osmani..
Kariyerimiz Bir İki Maça Bağlanamaz
Kariyerimiz Bir İki Maça Bağlanamaz
Mustafa Denizli, Kendisinin 20 Yıldır Türk Futboluna Hizmet Ettiğini, Bir İki Maçla Kariyerinin Değişmesinin Mümkün Olmadığını Söyledi.
Anafor Davasında Sanık Savunmalarına Devam Edildi İzmir'de Liderliğini Ahmet Tekin Baykal'ın Yaptığı İddia Edilen Suç Örgütüne Yönelik Gerçekleştirilen Anafor Operasyonu Davasının İkinci Gün ..
Sultanlar Sırbistanı Dize Getirdi
Sultanlar Sırbistanı Dize Getirdi
Türkiye 26. Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'ndaki İlk Maçında Sırbistan'ı 3 -1 Yendi.
Ukraynalı Aile, Bebeğine Sahip Çıkan Türk Aileye Teşekkür Ziyareti Yaptı
Ukraynalı Aile, Bebeğine Sahip Çıkan Türk Aileye Teşekkür Ziyareti Yaptı
Hollanda'nın Utrecht Kentinde Hırsızların, Çaldıkları Arabadan Sokağa Attıkları Ukraynalı Daniel Bebeğe Sahip Çıkan Rabia Toprak'a Ukraynalı Aile Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.
Pasifik'i Tsunami Vurdu Amerikan Samoa Açıklarında Meydana Gelen Şiddetli Depremin Yol Açtığı Tsunami, Bu Ülke Sahillerini Vurmaya Başladı.
Bayburt'ta Antikacıda Mühimmat Bulundu Bayburt'ta Antika Silah ve Eşya İşiyle Uğraşan Bir Kişinin Ölümünden Sonra İşyeri Temizlenirken Rus Yapımı Olduğu Sanılan 2 Adet Roket Mermisi ve Bunlar..
Ferda Paksüt, Vakit Temsilcisiyle Tartışmasını 'Önemsiz' Olarak Niteledi Ferda Paksüt, Vakit Temsilcisiyle Tartışmasını 'Önemsiz' Olarak Niteledi
Fenerbahçe Ülker Turnuva Birincisi Fenerbahçe Ülker, Bosna-Hersek'te Düzenlenen Mirza Delibasic Turnuvası'ndaki Son Maçında Hırvat Takımı Cibona Zagreb'i Yenerek, Birinci Oldu.
Amerikan Samoasınde Şiddetli Deprem
Amerikan Samoası'nde Şiddetli Deprem
Güney Pasifik Okyanus'undaki Ada Ülkesi Amerikan Samoası Açıklarında Şiddetli Bir Deprem Oldu.
Fenerbahçe için Önemli Olan Sonuçlardır
'Fenerbahçe için Önemli Olan Sonuçlardır'
Christoph Daum, "Fenerbahçe için Önemli Olan Sonuçlardır. Futbolda En Çok Göze Batan ve En Güzel Olan Puanlardır, Galibiyetlerdir." Dedi.
İşçileri Taşıyan Kamyonet, Kamyonla Çarpıştı
İşçileri Taşıyan Kamyonet, Kamyonla Çarpıştı
Bursa'nın İngegöl İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4'ü Ağır 9 Kişi Yaralandı.
Manken Ece Gürsel: Kaset Çıkarmak Üzereyim, Beni Mahvetmek İçin İftira Atıyorlar. (Özel) Hakkında Basında 'Sahte Çürük Raporu Çetesi Üyeleriyle Para Karşılığı İlişkiye Girdiği' Şeklinde Haber..
Fenerbahçe Hazırlıklarını Sürdürdü Fenerbahçe, Moldova Temsilcisi Sheriff ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
Amerikan Samoası Açıklarında Şiddetli Deprem Güney Pasifik Okyanus'undaki Ada Ülkesi Amerikan Samoası Açıklarında Şiddetli Bir Deprem Oldu.
'Anadolu Buluşmaları' Gaziantepte Yapıldı
"Anadolu Buluşmaları" Gaziantep'te Yapıldı
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Kriz Dönemlerinde Yapılan Yatırımların Daha Akılcı Olduğunu Söyledi. Kriz Döneminde Yatırım Yapmanın Daha Karlı Olduğunu Belirten Konukoğlu, Bankalardan Yüklü...
TBMM Başkanı Şahin: Fırat, Türk Demokrasi ve Siyasal Hayatına Önemli Katkılarda Bulundu TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Hak ve Özgürlükler Partisi Onursal Başkanı ve Eski Milletvekili Abdülmel..
16 Kaçak Yakalandı Türkiye'de Bulunmaları İçin Yasal Gerekleri Karşılamayan ve Sınırı Yasadışı Yollardan Geçmek İsteyen Toplam 16 Kaçak Şahıs Yakalandı.
Altın Portakalın Yeni Parçası Halkın Portakalında Çekimler Başladı
Altın Portakal'ın Yeni Parçası Halkın Portakalı'nda Çekimler Başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (Aksav) İşbirliği ile Düzenlenen 46. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Kapsamında Gerçekleştirilen 'Halkın Portakalı' Organizasyonunun Film...
Milli Piyango Çekildi Milli Piyango'nun Bugün Yapılan Çekilişinde 1.5 Milyon Liralık Büyük İkramiye, '331896' Numaralı Bilete İsabet Etti.
Başsakan Erdoğan, Şampiyon Güreşçileri Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Danimarka'nın Herning Kentinde Yapılan Dünya Güreş Şampiyonası'nda Takım Halinde Şampiyon Olan Grekoromen Güre..
Türkiye, Birleşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesi'ni İmzaladı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Engelli Haklarına Dair Sözleşmesi'nin Onay Belgesini Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekre..
Ferrari: Sorunumuz Defansta Değil
Ferrari: Sorunumuz Defansta Değil
Matteo Ferrari, Takım Olarak Sıkıntılarının Gol Atamamak Olduğunu Söyledi.
"Çıkışı Moskova'da Başlatacağız" Nedim Sarsmaz, Sıkıntılı Günler Geçiren Beşiktaş Futbol Takımı'nın, Cska Moskova ile Yapacağı Maçta Çıkışa Geçeceğini Öne Sürdü.
Cavit Çağlar'ın 'Kara Para Aklama' Davası Yargıtay Ceza Genel Kurulu, İş Adamı Cavit Çağlar ve Oğlu Mustafa Çağlar'ın 'Kara Para Aklama' Suçundan Yargılandıkları ve 'Zaman Aşımı Nedeniyle Da..
Çiçek: Kamuoyu Önünde de Konuşuruz Kapalı Oturumda da Hükümet Sözcüsü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Demokratik Açılım' Sürecinin TBMM'de Ele Alınmasıyla İlgili Olarak, 'Bi..
Turkish Amateur Open 1 Ekim'de... Türkiye'nin En Önemli Golf Turnuvası Turkish Amateur Open 1 Ekim'de Antalya Gloria Golf Club'da Başlıyor.
Tuncelide Polis Aramasına Protesto
Tunceli'de Polis Aramasına Protesto
Tunceli Belediye Başkanlığına Ait Misafirhaneye Operasyon Yapan Polis, Bir Grup Tarafından Protesto Edildi.
Ferrariyi Dolmuş Şoförüne Teslim Ettiler
'Ferrari'yi Dolmuş Şoförüne Teslim Ettiler'
Trabzonspor'un Eski Yöneticisi Ahmet Ağaoğlu, Hugo Broos'u Sert Dille Eleştirdi.
Hakem Bülent Demirlek: MHK Hakkımı Geri Versin Hakem Bülent Demirlek, Kendisi Hakkında Hak Mahrumiyeti Kararı Veren Merkez Hakem Kuruluna Tepki Gösterdi.
Çiftçiyi Dondan Erken Uyarı Sistemi Koruyacak
Çiftçiyi Dondan Erken Uyarı Sistemi Koruyacak
Tarım Alanlarında Büyük Hasarlara Yol Açan Don Olayı, Çiftçinin Korkulu Rüyası Olmaktan Çıkıyor. Çiftçi Artık Don Olup Olmayacağını 12 Saat Önceden Bilecek. Güneş Sigorta, Çiftçilerin En Önemli Sorunlarından Biri Olan...
Erdoğan, Mgk Genel Sekreteri Burcuoğlu'nu Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Genel Sekreteri Tahsin Burcuoğlu'nu Kabul Etti.
Çiçek: Öcalanla İlgisi Yok
Çiçek: Öcalan'la İlgisi Yok
Cemil Çiçek, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararlarıyla İlgili Düzenlemenin Teröristbaşı Abdullah Öcalan'la İlgisinin Olmadığını Söyledi.
Film Setinde Yakalanan Çocuk Tacizcisi Tutuklandı
Film Setinde Yakalanan Çocuk Tacizcisi Tutuklandı
Antalya'nın Alanya İlçesi ve Beldelerinde Küçük Yaştaki 3 Kız Çocuğuna Tacizde Bulunduğu İddiasıyla Dün Film Setinde Gözaltına Alınan Zanlı, Sevk Edildiği Mahkemece Tutuklandı.
Terör Suçundan Yargılanan Çocukların Davasına 'Çocuk Mahkemeleri' Bakacak Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Adalet Bakanlığı'nın Terör Suçlarından Yargılanan Çocuklarla İlgili..
Hamburg Üniversitesi Öğrencileri Hasankeyfi Ziyaret Etti
Hamburg Üniversitesi Öğrencileri Hasankeyf'i Ziyaret Etti
Almanya Hamburg Üniversitesi'nden Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki Tarihi Alanları Gezmek Üzere Türkiye'ye Gelen Öğrenci ve Öğretim Görevlileri Hasankeyf'i Ziyaret Etti.
Sınır Ötesine Onay
Sınır Ötesine Onay
Başbakan Yardımcısı Çiçek, TSK'nın Sınır Ötesi Operasyonuna Yetki Veren Tezkerenin TBMM'ye Gönderilmesinin Kararlaştırıldığını Açıkladı.
Türkiye Kupası 2. Kademe Maçları Yarın Başlıyor Futbolda Türkiye Kupası 2. Kademe Maçları Yarın ve 1 Ekim Perşembe Günü Oynanacak Karşılaşmalarla Tamamlanacak. Kupada 2. Kademe Maçlarını Yöne..
PFDK 3 Dosyayı Karara Bağladı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkan Mehmet Reşat Bostan Başkanlığında Yaptığı Toplantıda Gündemindeki 3 Dosyayı İnceleyerek Karara Bağladı.
Türkiyede İnançlar Özgürce Yaşanıyor
Türkiye'de İnançlar Özgürce Yaşanıyor
Beyoğlu Musevi Hahamhanesi Vakfı Araştırması Türkiye'de Müslüman, Hıristiyan ve Musevilerin Özgürce Yaşadıklarını Ortaya Koydu.
A Milli Takım, Hollanda'da Kamp Yapacak A Milli Futbol Takımı, Hollanda'da Kamp Yapacak. 2010 Dünya Kupası Elemelerindeki Son Maçlarını 10 ve 14 Ekim Tarihlerinde Sırasıyla Belçika ve Ermenis..
Rusya-belarus İlişkileri Veliaht Lukaşenkonun Altın Silahına Kaldı
Rusya-belarus İlişkileri Veliaht Lukaşenko'nun Altın Silahına Kaldı
Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev Son Dönemde Gergin İlişkilerin Yaşandığı 'Stratejik Ortak' Belarus'a Gitti. Belarus Cumhurbaşkanı Aleksander Lukaşenko ile Birlikte 'Batı 2009' Tatbikatının İkinci Ayağında...
DTP'li Sakık, Parlamento'yu Göreve Çağırdı TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, DTP'li Vekillerin Zorla Mahkemeye Götürülmesi Konusunda Yorum Yapmazken, DTP Muş Milletvekili Sakık İse Parlamento'yu..
Çok Sayıda Elektrikli Alet Fişini Aynı Anda Prize Sokmayın Bıüüursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Orhan Doğan, Okullarda Yangınların Çoğunun Elektrikli Aletlerinden Çıktığını Be..
Palandöken Belediyesi Mantolama Projesi Olmayan Binalara Ruhsat Vermiyor
Palandöken Belediyesi Mantolama Projesi Olmayan Binalara Ruhsat Vermiyor
Erzurum Palandöken Belediyesi Mantolama Projesi Olmayan Yeni Binalara Kış Koşullarına Uygun Olmadığı Gerekçesiyle Ruhsat Vermiyor.
Davutoğlu BM Kurulu Toplantılarına İlişkin Yarın Basın Toplantısı Düzenliyor Dışişleri Bakanı Davutoğlu, BM Genel Kurulu Toplantıları Dolayısıyla Yaptığı Temaslar ve Ekim Ayı Dış Politika Gün..
Tezkere TBMM'ye Gönderilecek Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Sınır Ötesi Harekat ve Müdahalede Bulunması İçin Hükümete Verilen Y..
Bülent Korkmaz İmzayı Attı
Bülent Korkmaz İmzayı Attı
Bülent Korkmaz Azerbaycan Premier Ligi'nde Mücadele Eden Bakü Futbol Takımı ile Anlaştı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10